Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Match of the Day

    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Match of the Day - Page 20 Empty Re: Match of the Day

    Post by kondo Sun 23 Sep - 21:50

    http://mondo.rs/a1134140/Sport/Fudbal/Partizan-Crvena-zvezda-veciti-derbi.html

    Ovo je hit


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    Match of the Day - Page 20 Empty Re: Match of the Day

    Post by Filipenko Sun 23 Sep - 22:04

    Lopovi odgovaraju:


    "Sasvim jasno se vidi da je lopta u vazduhu prešla gol liniju pola metra, gol je čist kao suza. Kao sportista ne mogu da prihvatim ovakve izjave golmana Stojkovića, izjave zadojene mržnjom. Ovakvo ponašanje zahteva hitno lečenje, ovo je za psihijatriju", rekao je Mrkela. 


    Partizan je pregazio zvezdu, ali ko ga jebe kada nije iskoristio 10 šansi. Naravno da se znalo da će nas sudije pokrasti, pa su iskoristili loptu koja nije prešla gol liniju. Mada ciganizam je to, da smo vodili 3:0 pokrali bi nas 3 puta. Setimo se kada su nedavno svirali 2 nepostojeća penala da bi zvezda stigla Partizan u derbiju.
    ficfiric

    Posts : 34128
    Join date : 2012-02-10

    Match of the Day - Page 20 Empty Re: Match of the Day

    Post by ficfiric Sun 23 Sep - 22:24

    STOJKOVIĆU, NA ČEMU SI? Marš iz Srbije!
    http://www.alo.rs/sport/fudbal/stojokvicu-na-cemu-si-mars-iz-srbije/188325/vest

    Stojković je bio očajan posle derbija, ali njegova izjava nikako nema opravdanje!

    Golman Partizana Vladimir Stojokvić izjavio je posle utakmice sa Crvenom zvezdom nešto što nijednom normalnom Srbinu ne bi palo na pamet - da ga je sramota svog porekla i da će se već sutra odreći našeg državljanstva.

    - Sramota me je što sam Srbin! Odreći ću se sutra pasoša. Sramota je što je upropašten derbi. Nikada ovako nešto nisam video. Moraš 300 posto da budeš siguran kada donosiš takve odluke. Bio sam ja unutra, on nije mogao da vidi izvadio sam loptu, nije prešla gol-liniju. Čestitam igračima Zvezde na borbenosti. Samota me je što sam član ove države - kazao je za TV Arena Stojković posle utakmice.

    Da Stojkoviću nije ništa sveto, uverili smo se odavno kada je crveno-beli dres zamenio crno-belim, što skoro nijedan fudbaler ne radi, niti bi uradio, nebitno da li igra za Zvezdu ili Partizan.

    No, da je ovaj golman spreman da se odrekne svog porekla i srpstva, nismo mogli ni da zamislimo.

    Ukoliko nema nikakav respekt prema ovom narodu i državi koja mu je dala sve i u kojoj je počeo da gradi karijeru, trebalo bi bar da saoseća sa svojim korenima i poreklom, jer ono što je izjavio posle utakmice, niko normalan ne bi ni pomislio. alo. očigledno mu ni to nije sveto.

    Srami se, Stojkoviću!



    STOJKOVIĆU, IDI LEČI SE! Izjava golmana Partizana dokazuje DA NIJE SAV SVOJ!

    http://informer.rs/sport/partizan/401332/stojkovicu-idi-leci-izjava-golmana-partizana-dokazuje-nije-sav-svoj

    Golman Partizana Vladimir Stojković bio je očajan posle remija sa Zvezdom 1:1, pa je poručio da će se odreći pasoša Srbije
    - Sramota me je što sam Srbin! Odreći ću se sutra pasoša. Sramota je što je upropašten derbi. Nikada ovako nešto nisam video. Moraš 300 posto da budeš siguran kada donosiš takve odluke. Bio sam ja unutra, on nije mogao da vidi izvadio sam loptu, nije prešla gol-liniju. Čestitam igračima Zvezde na borbenosti. Samota me je što sam član ove države - kazao je za TV Arena Stojković posle utakmice.

    Ova izjava Vladimira Stojkovića, da nije više Srbin, da će se sutra napustiti Srbiju dokazuje definitivno da on nije sav svoj.

    Stojkoviću, to je samo fudbal.

    Postavlja se pitanje za golmana Partizana, da li treba da izazovemo građanski rat u Srbiji zbog fudbala?

    Partizan je poveo golom Rikarda, a Zvezda izjednačila u drugom delu meča na 1:1.


    _____


    Uprava napolje!

    avatar

    Posts : 18350
    Join date : 2014-12-12

    Match of the Day - Page 20 Empty Re: Match of the Day

    Post by beatakeshi Sun 23 Sep - 22:37

    Ajmo Srpski Telegraf Match of the Day - Page 20 1727922752
    ficfiric

    Posts : 34128
    Join date : 2012-02-10

    Match of the Day - Page 20 Empty Re: Match of the Day

    Post by ficfiric Sun 23 Sep - 23:02

    Jbg, ocekivao sam Pantica kako histerise dok u pozadini ide njegov snimak kako mlati rukama. Aj' valjda ce toga biti sutra



    _____


    Uprava napolje!

    ficfiric

    Posts : 34128
    Join date : 2012-02-10

    Match of the Day - Page 20 Empty Re: Match of the Day

    Post by ficfiric Sun 23 Sep - 23:05




    Match of the Day - Page 20 286371741 Match of the Day - Page 20 286371741 Match of the Day - Page 20 286371741


    _____


    Uprava napolje!

    Летећи Полип

    Posts : 11104
    Join date : 2018-03-03
    Age : 35
    Location : Hotline Rakovica

    Match of the Day - Page 20 Empty Re: Match of the Day

    Post by Летећи Полип Sun 23 Sep - 23:16

    ficfiric wrote:Jbg, ocekivao sam Pantica kako histerise dok u pozadini ide njegov snimak kako mlati rukama. Aj' valjda ce toga biti sutra


    Opasno ovaj krlja.


    _____
    Sve čega ima na filmu, rekao sam, ima i na Zlatiboru.


    ~~~~~

    Ne dajte da vas prevare! Sačuvajte svoje pojene!
    plachkica

    Posts : 16171
    Join date : 2014-11-06

    Match of the Day - Page 20 Empty Re: Match of the Day

    Post by plachkica Sun 23 Sep - 23:23

    ficfiric

    Posts : 34128
    Join date : 2012-02-10

    Match of the Day - Page 20 Empty Re: Match of the Day

    Post by ficfiric Sun 23 Sep - 23:31

    Vidim, utakmicu je sudio Grobari Cokot Match of the Day - Page 20 286371741

    Eh, oni koji su ga nekad branili, ne bi trebali sad da ga prozivaju


    _____


    Uprava napolje!

    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Match of the Day - Page 20 Empty Re: Match of the Day

    Post by kondo Mon 24 Sep - 0:03

    jel ovaj pantić zamena za slobu novakovića?


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    katamaran

    Posts : 1341
    Join date : 2015-01-20

    Match of the Day - Page 20 Empty Re: Match of the Day

    Post by katamaran Mon 24 Sep - 9:16

    Pantic je zamena za Peru Mitica.


    _____
    Belaj Boy
    Anonymous
    Guest

    Match of the Day - Page 20 Empty Re: Match of the Day

    Post by Guest Mon 24 Sep - 21:57

    Modrić igrač godine, zasluženo. Ronaldo i Mesi nisu ni došli u London.
    katamaran

    Posts : 1341
    Join date : 2015-01-20

    Match of the Day - Page 20 Empty Re: Match of the Day

    Post by katamaran Tue 25 Sep - 0:01

    Crno-beli su danas pre podne medijima prosledili fotografiju "geodetskog premera", koji pokazuje da gola nije bilo.

    Evo te fotografije


    Match of the Day - Page 20 Partizan-gol-1






    _____
    Belaj Boy
    Agdw Hmlkh

    Posts : 1031
    Join date : 2014-10-28

    Match of the Day - Page 20 Empty Re: Match of the Day

    Post by Agdw Hmlkh Tue 25 Sep - 0:04

    lopine, to ce sad da budu serije kompenzacija za onaj penal sto smo docekali


    _____
    The thing that so pleases me about DMT is that, you know, a lot of people will not take a psychedelic like LSD and Psilocybin or something because it lasts hours and hours and inevitably when dealing with things that last that long you're gonna end up dealing with 'your stuff'. Your anxieties, your fears, your this & that..  A lot of people dont care for that sort of thing, whether that's good or bad is another issue. With DMT -it lasts four minutes- and how *lost* can you get in an examination of childhood trauma in four minutes, especially when you've got hundreds of elves tugging at your coatsleaves?
    katamaran

    Posts : 1341
    Join date : 2015-01-20

    Match of the Day - Page 20 Empty Re: Match of the Day

    Post by katamaran Tue 25 Sep - 1:38

    Match of the Day - Page 20 Dn2tXD7XoAE_2rP


    _____
    Belaj Boy
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Match of the Day - Page 20 Empty Re: Match of the Day

    Post by kondo Tue 25 Sep - 1:41

    + meleon


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    nalog sa ženinog laptopa

    Posts : 4321
    Join date : 2016-09-29

    Match of the Day - Page 20 Empty Re: Match of the Day

    Post by nalog sa ženinog laptopa Tue 25 Sep - 2:04

    to je katamaran koga znamo Match of the Day - Page 20 903208043


    _____
    THE space age is upon us. Rockets are leaving our globe at 
    speeds unheard of only a few years ago, to orbit earth, moon, and 
    sun. People have visited the moon, we have sent space probes to 
    all but one of the planets, and words like "orbit" and "satellite" are 
    picked up by children in the nursery.
    Agdw Hmlkh

    Posts : 1031
    Join date : 2014-10-28

    Match of the Day - Page 20 Empty Re: Match of the Day

    Post by Agdw Hmlkh Tue 25 Sep - 2:06

    + meleon


    _____
    The thing that so pleases me about DMT is that, you know, a lot of people will not take a psychedelic like LSD and Psilocybin or something because it lasts hours and hours and inevitably when dealing with things that last that long you're gonna end up dealing with 'your stuff'. Your anxieties, your fears, your this & that..  A lot of people dont care for that sort of thing, whether that's good or bad is another issue. With DMT -it lasts four minutes- and how *lost* can you get in an examination of childhood trauma in four minutes, especially when you've got hundreds of elves tugging at your coatsleaves?
    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    Match of the Day - Page 20 Empty Re: Match of the Day

    Post by Filipenko Tue 25 Sep - 2:38

    katamaran wrote:Crno-beli su danas pre podne medijima prosledili fotografiju "geodetskog premera", koji pokazuje da gola nije bilo.

    Evo te fotografije


    Match of the Day - Page 20 Partizan-gol-1

    [/size]

    Pa ovo jeste dokaz da gola nije bilo. Samo što normala koja se vuče od gol linije ne treba da se vuče sa prednjeg dela crte, već sa zadnjeg dela crte jer lopta mora da pređe liniju punim obimom. Drugim rečima, ovo nije bio gol, lepo se vidi da lopta nije prešla celim obimom gol liniju. Oružana pljačka roze mafijaša u direktnom prenosu.
    katamaran

    Posts : 1341
    Join date : 2015-01-20

    Match of the Day - Page 20 Empty Re: Match of the Day

    Post by katamaran Tue 25 Sep - 22:32

    Vukli su sa sredine (prednjeg dela) bas da bi pokazali da nije presla.

    Dokazivanje preko slike mi je prilicno besmisleno jer treba da verujemo da je dokazivac uzeo frejm kad je najvise usla. 

    Onom gore sto kaze da je presla 73.3% sam vec sklon da poverujem.

    Meni je za vreme tekme delovalo da nije presla al sam promenio misljenje posle nekog ugla iza gola. Otprilike 45 stepeni u odnosu na stativu.

    U sustini me prilicno zabole. Sport me sve manje zanima, al mi zabavno ovo crtanje.


    _____
    Belaj Boy
    avatar

    Posts : 10317
    Join date : 2012-02-10

    Match of the Day - Page 20 Empty Re: Match of the Day

    Post by Nino Quincampoix Tue 25 Sep - 23:46

    classic cigani

    lol Stojke Mustafa, sta prica debil; ko sta radi - glodari se samo bune; ionako vam je Pikse zabio gol pre trijes godina s pola terena/iz kornera na armijskom pasnjaku, tako da je sve ovo nebitno;

    lolz
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Match of the Day - Page 20 Empty Re: Match of the Day

    Post by kondo Wed 26 Sep - 0:00

    Quincy Endicott wrote:classic cigani

    lol Stojke Mustafa, sta prica debil; ko sta radi - glodari se samo bune; ionako vam je Pikse zabio gol pre trijes godina s pola terena/iz kornera na armijskom pasnjaku, tako da je sve ovo nebitno;

    lolz

    grobosi, kosmicka govna sto im je sudija kriv sto nas nisu nakantali sa 4:0 nego i sad trazi krivca.... a usli u misju rupu kad im je poklonjen go pre skoro 30 godina sa kojim su izvukli 1:1 umesto 5:0, primili go sa centra, ponistio im sudija jer je mnogo da se ide u, jbga kataklizmu, OK. i tako uvek tad, trazi neku politiku da se ciganija povuce iz igre...



    go nije bio na armijskom pasnjaku nego u rupi, da, sa pola terena. bio go, lopta usla u mrezu, nismo zvali geodete...

    na sta se pozivate, na pravila igre, postenje? pa u tome je civilizacijska  razlika, vi bi uvek sudili taj ofsajd a svaki normalan cigan ne bi svirao go za ovo boaceovo bez obzira na finalni skor.

    u svakom od vas cuci retardirani dansver, jbga. genetski kod olosa sa sipke.


    Last edited by Kondo on Wed 26 Sep - 0:10; edited 1 time in total


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    nalog sa ženinog laptopa

    Posts : 4321
    Join date : 2016-09-29

    Match of the Day - Page 20 Empty Re: Match of the Day

    Post by nalog sa ženinog laptopa Wed 26 Sep - 0:04

    lijep post zasluzio si da se pocastis jednim gelatom (al 3 kugle max!)


    _____
    THE space age is upon us. Rockets are leaving our globe at 
    speeds unheard of only a few years ago, to orbit earth, moon, and 
    sun. People have visited the moon, we have sent space probes to 
    all but one of the planets, and words like "orbit" and "satellite" are 
    picked up by children in the nursery.
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Match of the Day - Page 20 Empty Re: Match of the Day

    Post by kondo Wed 26 Sep - 0:11

    ne zaboravi na slag, bice ti posebno drag ako ga dobro olizes...


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    katamaran

    Posts : 1341
    Join date : 2015-01-20

    Match of the Day - Page 20 Empty Re: Match of the Day

    Post by katamaran Wed 26 Sep - 0:11

    Sto me podseti da imam odlican gelato u zamrzivacu jos od sinoc. Blagodarim.

    Orah i Djanduja iz ovce. I mi cigani imamo dusu.

    edit: stara dobra vremena kad sam se ja vako znao popickati zbog fuzbala Match of the Day - Page 20 1949538119


    _____
    Belaj Boy

    Match of the Day - Page 20 Empty Re: Match of the Day

    Post by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Current date/time is Sun 28 Apr - 19:17