Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Trčanje

    Anonymous
    Guest

    Trčanje - Page 3 Empty Re: Trčanje

    Post by Guest Sat Dec 26, 2015 10:45 am

    Meji je zivotno tu zanimljivija druga stvar. Neko dolazi u teretanu 4-5 puta nedeljno. Zna da je najsolidniji glajder onaj koji se najmanje koristi. Za koriscenje tog glajdera bilo bi mu dovoljno da jednom kod kuce u osami zada nekom racunaru da mu konvertuje kg u lb. Samo jednom to da uradi. Ima smartfon s kojeg na bajsu u toj istoj teretani fejsbuchi. I NIKAD ne sazna. Nego dodje, stigne do mase i sidje sa sprave.
    Anonymous
    Guest

    Trčanje - Page 3 Empty Re: Trčanje

    Post by Guest Sat Dec 26, 2015 11:05 am

    Smartphone je za Blic aplikaciju i Farmville, ne za tamo neke sotonske lbs i apostrofe.

    Trčanje - Page 3 298304839
    паће

    Posts : 40107
    Join date : 2012-02-12
    Location : имам пуну полицу књига, која ми је главна?

    Trčanje - Page 3 Empty Re: Trčanje

    Post by паће Sat Dec 26, 2015 5:23 pm

    У јбт јака мудрост да помножи са 2,2. Тај не уме ни калкулатор да потера на сокоћалу?


    _____
       I drove a škodilak before it was cool.
       Морони на власти чешће мењају правила него гаће.
    Anonymous
    Guest

    Trčanje - Page 3 Empty Re: Trčanje

    Post by Guest Fri Jan 08, 2016 2:03 pm

    Krećem 25. januara da pratim http://www.bupa.co.uk/health-information/directory/r/running-programme-half-marathon program pripreme za polumaraton (Beginner varijantu). S tim što ću izbaciti ovih 19km dve nedelje pre maratona, jer je nepotrebno.

    Na program mi je ukazala bela maca, ne znam da li je kačila i ovde.

    Wish me luck!

    edit: Pih, neće lepo da mi ubaci link..
    Anonymous
    Guest

    Trčanje - Page 3 Empty Re: Trčanje

    Post by Guest Fri Jan 08, 2016 2:06 pm

    ako znas sani koja je drzala kazte i kucu malu u ns, njoj se javi da te sve uputi. ona vec dugo pici i te polumaratone i prave.
    Anonymous
    Guest

    Trčanje - Page 3 Empty Re: Trčanje

    Post by Guest Fri Jan 08, 2016 2:09 pm

    Trčanje - Page 3 1233199462 Pa dobro, nije baš polumaraton nešto za šta su ti potrebni gurui. Dovoljno je da iščitaš malo po netu i da budeš odlučna. I naravno zdrava.

    Inače ne znam curu.
    Anonymous
    Guest

    Trčanje - Page 3 Empty Re: Trčanje

    Post by Guest Mon Jan 11, 2016 6:54 pm

    e, odma batali polumaraton ovo je jace Trčanje - Page 3 1399639816

    https://www.facebook.com/events/1103133489698331/
    Anonymous
    Guest

    Trčanje - Page 3 Empty Re: Trčanje

    Post by Guest Mon Jan 11, 2016 7:01 pm

    Posle prve runde gde će svi trčati na hronometar, najbrža 32 takmičara idu dalje (kod žena prvih 16) i onda se ide na nokaut sistem (8 na 8, 4 na 4, 2 na 2 i 1 na 1). 



    Sta ovo znaci? Da ce 16 od prva 32 takmicara biti zene ili da u drugi krug idu 32 muskarca i 16 zena? Vuce mi na ovo drugo, sljam.
    Anonymous
    Guest

    Trčanje - Page 3 Empty Re: Trčanje

    Post by Guest Mon Jan 11, 2016 7:15 pm

    mislim da su to postavili na osnovu broja prijavljenih, a verovatno se prijavilo bar duplo ili triput vise muskaraca, kako obicno biva na takvim dogadjajima. npr ako se prijavilo 50 muskaraca, 32 idu dalje, a recimo da se zena prijavilo manje npr 20 ili 30, onda shodno tome 16 prolazi u dalju fazu.
    Anonymous
    Guest

    Trčanje - Page 3 Empty Re: Trčanje

    Post by Guest Mon Jan 11, 2016 7:17 pm

    Trka je 15. maja. Prijava nije i nece jos skoro biti zatvorena. Mada kapiram logiku i glupa je.
    Anonymous
    Guest

    Trčanje - Page 3 Empty Re: Trčanje

    Post by Guest Mon Jan 11, 2016 7:34 pm

    pa da, ali ne odnosi se to samo na ovu trku, vec oni imaju neku ligu, koja se sastoji od 5-10 trka godisnje. imaju i pravila za bodovanje, koja su utvrdjena na osnovu tog nekog broja ucesnica/ucesnika. 


    Svaka trka nosi sledeći iznos bodova počev od prvog mesta: 100-88-78-72-68-66 i po 2 boda manje za svaku narednu poziciju u plasmanu zaključno sa 40. pozicijom kod muškaraca i sa 15. pozicijom kod žena.


    sad sam pogledao i neke prethodne rezultate, na jednoj trci je ucestvovalo npr 70 muskaraca i 20 zena, a te cifre se u ovim sportovima ne menjaju nikad nesto drasticno.
    Anonymous
    Guest

    Trčanje - Page 3 Empty Re: Trčanje

    Post by Guest Mon Jan 11, 2016 7:35 pm

    A pa dobro.
    Anonymous
    Guest

    Trčanje - Page 3 Empty Re: Trčanje

    Post by Guest Sun Jan 24, 2016 9:27 am

    Je l ima neko mozda preporuku za patike? Volela bih da bude do 6k RSD, ali spremna sam da malo podignem cenovni prag. Bitno mi je da imaju dobru potporu za petu. Je l istina da su ascics zakon za trcanje? Ja sam do sad imala reebok i nike.
    lalinea

    Posts : 3436
    Join date : 2014-10-29

    Trčanje - Page 3 Empty Re: Trčanje

    Post by lalinea Sun Jan 24, 2016 10:48 am

    ja ne znam ni koliko su ni da li ih uopste ima kod nas, ali brooks su zakon za trcanje.


    _____
    you cannot simply trust a language model when it tells you how it feels
    Anonymous
    Guest

    Trčanje - Page 3 Empty Re: Trčanje

    Post by Guest Sun Jan 24, 2016 11:10 am

    Nema Brooks, trebalo je da bude u jednom malom specijalizovanom shopu, ali im je trslo to nešto. U tom cenovnom rangu sam trošio najobičnije Asics Blackhawk, naleteo na kao popustu u SportVisionu za 4 hiljade (što im i jeste cena napolju) i bile su okej, đon se naprasno izdeformisao taman kada je i trebalo... i oni i Tref uglavnom mlate po ušima sa cenama, baciću sad pogled na sajtu šta ima novo, trebaće i meni svakako.
    uskok i ajduk

    Posts : 6599
    Join date : 2014-12-09

    Trčanje - Page 3 Empty Re: Trčanje

    Post by uskok i ajduk Sun Jan 24, 2016 1:25 pm

    sejlor wrote:Je l ima neko mozda preporuku za patike? Volela bih da bude do 6k RSD, ali spremna sam da malo podignem cenovni prag. Bitno mi je da imaju dobru potporu za petu. 

    Продавница "Планика", у Булевару Револуције Александра, ако тражиш спортску обућу за зимско/летње време, а да је издржљива и непромочива. Улагање је мало веће од предвиђеног буџета, али се исплати, јер таква обућа траје годинама по киши, снегу, блату. Настој да на ђону пише реч: vibram  Trčanje - Page 3 2304934895


    _____
    "Mogu li ja da kažem ili ćete Vi da vodite intervju sami sa sobom? Samo kad bih mogla da kažem nešto… Prvo, uvek smo govorili našim građanima da ne možemo i nećemo da gledamo na EU kao na ćup sa novcem. Da bolji kvalitet života, radna mesta i bolje plate moraju doći od nas samih i snage naše ekonomije. Želimo da budemo deo EU jer je to mirovni projekat i jer delimo vrednosti sa EU." - Ana Brnabić
    Anonymous
    Guest

    Trčanje - Page 3 Empty Re: Trčanje

    Post by Guest Sun Jan 24, 2016 1:40 pm

    Pa ne treba mi izdrzljiva nepromociva sportska obuca, trebaju mi patike za trcanje, koje spadaju u grupu patika za trcanje sa dobrom potporom za pete.
    Anonymous
    Guest

    Trčanje - Page 3 Empty Re: Trčanje

    Post by Guest Sun Jan 24, 2016 1:48 pm

    Da, sorry, sad vidim da nisam naglasila da trazim patike za trcanje, mislila sam da se podrazumeva posto je na ovom topiku.
    uskok i ajduk

    Posts : 6599
    Join date : 2014-12-09

    Trčanje - Page 3 Empty Re: Trčanje

    Post by uskok i ajduk Sun Jan 24, 2016 2:02 pm

    Јасно, само сам те замислио како трчиш по овом јануарском снегу. Trčanje - Page 3 4101625831 А и нисам догмата по питањима намене, у свакој удобној обући се може трчати. (може и у неудобној, што знају регрути из ЈНА и ВС)


    _____
    "Mogu li ja da kažem ili ćete Vi da vodite intervju sami sa sobom? Samo kad bih mogla da kažem nešto… Prvo, uvek smo govorili našim građanima da ne možemo i nećemo da gledamo na EU kao na ćup sa novcem. Da bolji kvalitet života, radna mesta i bolje plate moraju doći od nas samih i snage naše ekonomije. Želimo da budemo deo EU jer je to mirovni projekat i jer delimo vrednosti sa EU." - Ana Brnabić
    Anonymous
    Guest

    Trčanje - Page 3 Empty Re: Trčanje

    Post by Guest Sun Jan 24, 2016 2:06 pm

    Ja sam ipak sklona da verujem da se sportska obuca razvrstava po kategorijama (tj sportovima za koje je namenjena) s razlogom.
    darling

    Posts : 2269
    Join date : 2014-11-23

    Trčanje - Page 3 Empty Re: Trčanje

    Post by darling Sun Jan 24, 2016 2:15 pm

    trcim u revengery boost adidas. ima ih na snizenju, videla sam, na primer, u sport visionu kod vuka. 
    obozavam ih.

    https://www.google.rs/search?q=revenergy+adidas&rlz=1C1TEUA_enRS552RS552&espv=2&biw=1366&bih=639&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwiYzcLEw8LKAhUi_XIKHeJkAisQ_AUIBigB
    uskok i ajduk

    Posts : 6599
    Join date : 2014-12-09

    Trčanje - Page 3 Empty Re: Trčanje

    Post by uskok i ajduk Sun Jan 24, 2016 2:20 pm

    И шта се ради у тим адидаскама кад налетиш на баре, блато, снег, лед?  Trčanje - Page 3 2304934895


    _____
    "Mogu li ja da kažem ili ćete Vi da vodite intervju sami sa sobom? Samo kad bih mogla da kažem nešto… Prvo, uvek smo govorili našim građanima da ne možemo i nećemo da gledamo na EU kao na ćup sa novcem. Da bolji kvalitet života, radna mesta i bolje plate moraju doći od nas samih i snage naše ekonomije. Želimo da budemo deo EU jer je to mirovni projekat i jer delimo vrednosti sa EU." - Ana Brnabić
    darling

    Posts : 2269
    Join date : 2014-11-23

    Trčanje - Page 3 Empty Re: Trčanje

    Post by darling Sun Jan 24, 2016 2:21 pm

    pa nisam shvatila da trazi zimske patike. ovaj sneg ce se istopiti do utorka. od utorka moze u krpenjacama Trčanje - Page 3 1143415371


    ja u njima inace trcim po kisi i blatu. ubacim ih u masinu, na radijator i za par sati imam ciste i suve patike za sledece trcanje.
    Anonymous
    Guest

    Trčanje - Page 3 Empty Re: Trčanje

    Post by Guest Sun Jan 24, 2016 2:24 pm

    Naravno. Ja ne mogu da si priustim patike za trcanje za svako godisnje doba, a s obzirom na broj dana pod snegom godisnje, nisu mi ni potrebne.

    edit: Ustvari, ja nisam ni sigurna da li postoje nepromocive patike za trcanje, je l postoje? Ako postoje, mozda do sledece zime mogu da razmotrim tu opciju, pa ce mi se onda ove 'letnje' sporije habati i trosak ce doci na isto.
    bela maca

    Posts : 11025
    Join date : 2014-10-28

    Trčanje - Page 3 Empty Re: Trčanje

    Post by bela maca Sun Jan 24, 2016 2:30 pm

    Ja trčim u salomonkama za hajking i one jesu nepromočive, a uz to izuzetno udobne i izdržljive


    _____
    most of us probably not getting better
    but not getting better together

    Trčanje - Page 3 Empty Re: Trčanje

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Thu May 02, 2024 11:12 am