Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Komentari na vesti

    avatar

    Posts : 18448
    Join date : 2014-12-12

    Komentari na vesti - Page 8 Empty Re: Komentari na vesti

    Post by beatakeshi Sun Jan 24, 2016 8:44 pm

    ficfiric wrote:Komentar na vest da su matematicari spreceni u pokusaju da se prosvercuju na balkon zajedno sa vaterpolistima

    Komentari na vesti - Page 8 CZgQAEKXEAA_zTh
    Calvin i Hobs?
    Ointagru Unartan

    Posts : 6735
    Join date : 2012-02-11

    Komentari na vesti - Page 8 Empty Re: Komentari na vesti

    Post by Ointagru Unartan Sun Jan 24, 2016 9:08 pm

    No Country for Old Man wrote:Збиља, то ће бити следећи ниво пропасти и патетике, мада сасвим могу да замислим сцену: масе које никада нису научиле ни таблицу множења кличу победницима Математичке Олимпијаде: шта им радимо, бре! Срби!!!

    I da na sledecu Matematicku Olimpijadu posaljemo navijace da urlaju "ajmo ajde svi u napad" i zvizde kad protivnicki matematicar resi zadatak (racunaju se i majmunski krici ako medju protivnicima ima crnaca) - to bi garant zbunilo stranjske nerdove i omogucilo nasim da osvoje jos vise medalja!


    _____
    "Ne morate krenuti odavde da biste dosli tamo. Moguce je krenuti odavde i vratiti se ponovo tu, ali preko onoga tamo."
    Aca Seltik, Sabrana razmisljanja o topologiji, tom cetvrti.

    My Moon Che Gavara.
    ficfiric

    Posts : 34313
    Join date : 2012-02-10

    Komentari na vesti - Page 8 Empty Re: Komentari na vesti

    Post by ficfiric Sun Jan 24, 2016 9:24 pm

    Radagast wrote:da urlaju "ajmo ajde svi u napad" i zvizde kad protivnicki matematicar resi zadatak

    A jbg, ti bi da navijaci navijaju i u isto vreme prate desavanja na terenu. Mnogo trazis. Mogu da odrade listu pesama - malo Kosova, malo podrske uhapsenima i ako se medju takmicarima nadje neki crnac, malo majmunskih krikova i to je to + obavezan korteo oko gimnazija


    _____


    Uprava napolje!

    Erős Pista

    Posts : 81530
    Join date : 2012-06-10

    Komentari na vesti - Page 8 Empty Re: Komentari na vesti

    Post by Erős Pista Wed Feb 10, 2016 10:27 am

    Трамп и Сандерс убедљиви победници гласања у Њу Хемпширу

    Teca Peca


    Boze daj da Amerika izabere ovu sedu i pametnu glavu Sandersa za buduceg predsednika!Mozda ce i nama malko svanuti obzirom da je ziveo i radio sa nasim ljudima!Go Sanders go! We want Barney Sanders for President!!!


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    boomer crook

    Posts : 36984
    Join date : 2014-10-27

    Komentari na vesti - Page 8 Empty Re: Komentari na vesti

    Post by boomer crook Wed Feb 10, 2016 10:49 am

    mozete vi da se smejete ali kladim se da vucic boba moli da ne pobedi wicked witch of the west. ukoliko ona bude i dalje gurala svoju istocnu politiku ovde ce biti nekih lomova.


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    Anonymous
    Guest

    Komentari na vesti - Page 8 Empty Re: Komentari na vesti

    Post by Guest Tue Feb 16, 2016 4:37 pm

    Radmila Mišić пре 25 минута

    Dokle više ovakvih članaka o lažnim simetrijama? Hrvati su izvršili etničko čišćenje, ali vršili su i Srbi? Ako u Srbiji (bez KiM ) živi 30% stanovnika koji etnički nisu Srbi, molim UREDNIŠTVO (politikolog sme da priča svašta ali uredništvo ne treba da štampa svašta) da i meni i svim čitaocima objasni, KOGA SMO MI TO ETNIČKI OČISTILI? Ja sam ponosna što živim u takvoj Srbiji gde je, kad je u Parizu posle Bataklana, bio u toku lov na muslimane, na TV išla emisija gde su Srbin i Bošnjakinja prikazivali kako se pravi novopazarski specijalitet "jufčice", gde komšija Hrvat (kome sam 25.12. čestitala Božić) i 6. 1.vuče gomilu poklona i kaže "ma slavimo sve redom", gde čestitam koleginici Goranki Ramazan bajram i Kurban bajram a ona meni Božić i Uskrs, gde Mađar u mešovitom braku kaže " a deca, kad počnu da žicaju poklone od Sant Mikloša (početak decembra), ne zaustavljaju se do Sv.Save". A takav život i treba da bude, da ljudi uživaju u jednostavnim opšteljudskim radostima.

    :ljaksofon:
    Ferenc Puskás

    Posts : 11582
    Join date : 2014-10-27
    Location : kraljevski vinogradi

    Komentari na vesti - Page 8 Empty Re: Komentari na vesti

    Post by Ferenc Puskás Thu Mar 31, 2016 3:49 pm

    U mladoj ćeškoj demokraciji, tom teško oboljelom srcu Evrope, su komentari za posljednjih 5 godina prešli put od "nisam nacist, ali..." do "nacist sam pa šta". Sad radili istraživanje da ko su ti ljudi i našli da su muškarci od 30-50 god. sa srednjom naobrazbom tehničkog ili ekonomskog usmjerenja.


    _____
    Ha rendelkezésre áll a szükséges pénz, a vége általában jó.
    avatar

    Posts : 18448
    Join date : 2014-12-12

    Komentari na vesti - Page 8 Empty Re: Komentari na vesti

    Post by beatakeshi Thu Mar 31, 2016 5:03 pm

    Generacija koja je imala između 3 i 23 godine kad je pao Zid. Zanimljivo.
    No Country

    Posts : 11136
    Join date : 2015-05-16

    Komentari na vesti - Page 8 Empty Re: Komentari na vesti

    Post by No Country Thu Mar 31, 2016 5:13 pm

    Ови млађи од 30 вероватно не знају шта је то...


    _____
    Међутим у Србији-мук, када вам кажем-мук!
    Kinder Lad

    Posts : 7403
    Join date : 2015-11-26
    Location : Location, Location

    Komentari na vesti - Page 8 Empty Re: Komentari na vesti

    Post by Kinder Lad Thu Mar 31, 2016 5:15 pm

    otto katz wrote:U mladoj ćeškoj demokraciji, tom teško oboljelom srcu Evrope, su komentari za posljednjih 5 godina prešli put od "nisam nacist, ali..." do "nacist sam pa šta". Sad radili istraživanje da ko su ti ljudi i našli da su muškarci od 30-50 god. sa srednjom naobrazbom tehničkog ili ekonomskog usmjerenja.

    Pazi, video sam neki grafikon pre neki dan koji kaže da 43% američkog stanovništva (znači većina belaca) smatra da su sadašnja prava belaca pozitivnom diskriminacijom sada problem kao što je pre 50 godina bio problem prava crnaca. 

    Ako se nešto uskoro ne uradi, svet će gadno da najebe.


    _____
    alt-lib
    plachkica

    Posts : 16204
    Join date : 2014-11-06

    Komentari na vesti - Page 8 Empty Re: Komentari na vesti

    Post by plachkica Thu Mar 31, 2016 5:16 pm

    Mislila sam da je termin "fašista" samo kod nas prestao biti diskvalifikatorski.

    Za par godina to će biti legitimna politička opcija.
    Erős Pista

    Posts : 81530
    Join date : 2012-06-10

    Komentari na vesti - Page 8 Empty Re: Komentari na vesti

    Post by Erős Pista Sun Apr 03, 2016 6:19 pm

    Telo nestale pevacice pronadjeno u kanalu

    Стојанпре 2 сата
    Је л' неком псло на памет да провери мигранте по Београду?


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    boomer crook

    Posts : 36984
    Join date : 2014-10-27

    Komentari na vesti - Page 8 Empty Re: Komentari na vesti

    Post by boomer crook Sun Apr 03, 2016 6:44 pm

    manje vise su svi komentari odvratni ali ovaj nosi snjur zbog dnevnopoliticke senzibiliranosti kojom odise.


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    Anonymous
    Guest

    Komentari na vesti - Page 8 Empty Re: Komentari na vesti

    Post by Guest Sun Apr 03, 2016 8:15 pm

    ovaj rad

    No Country

    Posts : 11136
    Join date : 2015-05-16

    Komentari na vesti - Page 8 Empty Re: Komentari na vesti

    Post by No Country Mon Apr 04, 2016 12:51 am

    Nole spavaj mi sa ženom hocu da imam tvoje dete!!!
    (Miško3. april 2016 22:53

    # Link komentara
    Ointagru Unartan

    Posts : 6735
    Join date : 2012-02-11

    Komentari na vesti - Page 8 Empty Re: Komentari na vesti

    Post by Ointagru Unartan Thu Apr 21, 2016 7:41 pm


    Kuzmić i Pavlović napustili PAO
    http://www.b92.net/sport/kosarka/vesti.php?yyyy=2016&mm=04&dd=21&nav_id=1122795

    Zamislite tandem Krstic, Bobi, Jokic, Raduljica i Teo
    (Projekat Atlantida, 21. april 2016 18:42)


    _____
    "Ne morate krenuti odavde da biste dosli tamo. Moguce je krenuti odavde i vratiti se ponovo tu, ali preko onoga tamo."
    Aca Seltik, Sabrana razmisljanja o topologiji, tom cetvrti.

    My Moon Che Gavara.
    Erős Pista

    Posts : 81530
    Join date : 2012-06-10

    Komentari na vesti - Page 8 Empty Re: Komentari na vesti

    Post by Erős Pista Sun May 01, 2016 11:22 pm

    http://www.politika.rs/scc/clanak/354056/Pogledi/Zombi-Srbija



    Komentari na vesti - Page 8 Member-no-image
    samo da ..

    пре 6 сати
    Od kada su izmisljeni, "jarcevi" su sluzili samo za provalu kapija utvrdjenih gradova. Pljacka i pokolj nastupali su nakon. Tesko je poverovati da je ovakva misao mogla proci kroz glavu Karla Marksa, kada je sa zaprepascenjem konstatovao cui bono Hegelovom metodologijom. Da bi mu se ona javila, bilo je potrebno znati genealogiju ideologije i nosioca njene interpretacije, a to saznanje je Marksu bilo uskraceno. Ne odustavsi od njenog objektiva - kraja istorije, Marks je odredio radnicku klasu kao puki instrument emancipacije, koju bi predvodila filozofska avangarda. Pobegavsi uzasnut od ujka Georgove metodologije, Marks je srusio ne samo Hegelov falsifikat originala, vec je nehotice, a da to nije ni znao, priznao i kompromitovanost samog originala. Nakon povratka njegovih sledbenika falsifikatu originala, oni su ponovo pretvoreni u "jarceve", sto su oduvek i bili , otkada su izmisljeni.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    avatar

    Posts : 18448
    Join date : 2014-12-12

    Komentari na vesti - Page 8 Empty Re: Komentari na vesti

    Post by beatakeshi Tue May 03, 2016 11:20 am

    NA NEKOLIKO mjesta u okolici Studentskog doma Stjepan Radić u Zagrebu u noći s petka na subotu osvanuli su četnički grafiti. Nekoliko grafita napisano je na zidu murala posvećenog povezivanju Univerzijade 87 i ESI 2016. nedaleko kluba In Bar, te na dva paviljona spomenutog studentskog doma. Napravljeni su grafiti sa četiri ćirilična slova C i grafit napisan na ćirilici "Vukovar je srpski".

    Grafiti su brzo prebojeni, a autori ove provokacije u policijske ruke pali su odmah istu večer. Kako se neslužbeno doznaje iz policije, njih su ispred doma na djelu uhvatili zaštitari koji osiguravaju studentski dom, te su oni pozvali policiju. Uhićeno je dvoje 20-godišnjaka, muškarac i djevojka, koji su bili pijani u vrijeme kad su pisali provokativne četničke parole na mjestima koja su u to doba prilično prometna s obzirom da je riječ o studentskom domu u okolici kojeg je nekoliko noćnih klubova.


    Uspije napiti curu i onda ju odvede šarati po zidovima.

    Ili je papak samo takav, ili ima rijedak fetiš.

    "Uuuu, to mala, napiši Đ na ćirilici! Mmmmmmrrrrrrrr..."
    Ointagru Unartan

    Posts : 6735
    Join date : 2012-02-11

    Komentari na vesti - Page 8 Empty Re: Komentari na vesti

    Post by Ointagru Unartan Tue May 03, 2016 11:24 am

    Komentari na vesti - Page 8 286371741


    _____
    "Ne morate krenuti odavde da biste dosli tamo. Moguce je krenuti odavde i vratiti se ponovo tu, ali preko onoga tamo."
    Aca Seltik, Sabrana razmisljanja o topologiji, tom cetvrti.

    My Moon Che Gavara.
    Kinder Lad

    Posts : 7403
    Join date : 2015-11-26
    Location : Location, Location

    Komentari na vesti - Page 8 Empty Re: Komentari na vesti

    Post by Kinder Lad Tue May 03, 2016 11:31 am

    četiri ćirilična slova C

    ovako nešto?

    Ц|Ц
    Ц|Ц
    Ointagru Unartan

    Posts : 6735
    Join date : 2012-02-11

    Komentari na vesti - Page 8 Empty Re: Komentari na vesti

    Post by Ointagru Unartan Sun May 08, 2016 2:06 pm

    Ako koristite Gmail, Yahoo ili Hotmail, odmah promenite šifru

    http://www.b92.net/tehnopolis/internet.php?yyyy=2016&mm=05&nav_id=1128661

    100% koristimo nesto .ru
    (My name is Zlatan, 7. maj 2016 16:18)

    Ja znam ruski i ne mozes ni da zamislis koliko puno posecujem i koristim .ru sajtove. Iskreno mi te zao sto te neznanje jezika sprecava da i ti koristis .ru sajtove. Kada bi jednom video kako kvalitetnih sajtova ima na ruskom, nikad vise ne bi posetio sajtove na engleskom.

    (dragaN, 7. maj 2016 21:12)


    _____
    "Ne morate krenuti odavde da biste dosli tamo. Moguce je krenuti odavde i vratiti se ponovo tu, ali preko onoga tamo."
    Aca Seltik, Sabrana razmisljanja o topologiji, tom cetvrti.

    My Moon Che Gavara.
    Erős Pista

    Posts : 81530
    Join date : 2012-06-10

    Komentari na vesti - Page 8 Empty Re: Komentari na vesti

    Post by Erős Pista Fri May 13, 2016 12:35 pm



    Prodao si kosu za pizdu, poso i devizu
    Nekad si isto mlatio, dok nisi izgleda shvatio
    Sad samo na keš misliš klimaks te uvatio
    Muda za kola, pivo za koktel - nisi vishe jedan od nas

    Srce krvari,
    Zubi stisnuti
    Nema milosti
    Neka gore!

    Metal je rat!

    Stvarno si nas prerasto
    Prerasto si deo sebe
    Ako si metal napustio
    Nikad nije bio deo tebe

    Srce krvari,
    Zubi stisnuti
    Nema milosti
    Neka gore!
    Metal je rat!

    Naći ćeš se jednog dana sam u gomili
    Uništen zombi nadasve prazan
    Znaćeš tad su ti kićmu slomili
    Gotovo je s tobom, u ponor bacili.

    Srce krvari,
    Zubi stisnuti
    Nema milosti.

    Neka gore!
    Metal je rat!Prodao si kosu za pizdu, poso i devizu
    Nekad si isto mlatio, dok nisi izgleda shvatio
    Sad samo na keš misliš klimaks te uvatio
    Muda za kola, pivo za koktel - nisi vishe jedan od nas

    Srce krvari,
    Zubi stisnuti
    Nema milosti
    Neka gore!

    Metal je rat!

    Stvarno si nas prerasto
    Prerasto si deo sebe
    Ako si metal napustio
    Nikad nije bio deo tebe

    Srce krvari,
    Zubi stisnuti
    Nema milosti
    Neka gore!
    Metal je rat!

    Naći ćeš se jednog dana sam u gomili
    Uništen zombi nadasve prazan
    Znaćeš tad su ti kićmu slomili
    Gotovo je s tobom, u ponor bacili.

    Srce krvari,
    Zubi stisnuti
    Nema milosti.

    Neka gore!
    Metal je rat!


    Komentari na vesti - Page 8 Photo
    Alexx2 years ago
    Text...maloletnicko generalizovanje i uski pogledi, sta drugo i ocekivati od robova sablona...Ako neko slusa metal to ne znaci da mora da bude u coporu sa vama, da ne sme pored toga da slusa i druge kvalitetne stvari i da ne sme da ima dobar auto(a muda da zadrzi), posao i kes. o.O     I ne znam gde pise da se svi osisaju(i to zbog ribe i para) zato sto vise ne bleje sa vama. o.O  I odakle ideja da ako neko pije koktele je prestao redovno da pije pivo...Ako se neko malo uozbiljio da ne bi bio luzer ceo zivot, sto to vama smeta? Komentari na vesti - Page 8 1143415371  Upravo zato sto vas je prevazisao, jer on ide dalje, a vi stojite u mestu. Zavist i ljubomora su opaka stvar.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Anonymous
    Guest

    Komentari na vesti - Page 8 Empty Re: Komentari na vesti

    Post by Guest Sat May 14, 2016 11:07 pm

    na fb ima event kupovina poklona arkanovoj cerki za rodjendan, masa svasta predlaze 




    Ђорђе Лелек
    9 hrs · 
    Ja bih joj kupio jedan magnet za frizider u obliku Republike Srpske, posto vec ima frizider koji joj je stari uzeo iz moje kuce.
    Erős Pista

    Posts : 81530
    Join date : 2012-06-10

    Komentari na vesti - Page 8 Empty Re: Komentari na vesti

    Post by Erős Pista Thu May 19, 2016 8:12 pm

    Evo ga opet ovaj poznavalac Hegela, komentarise novo Shmirino nedelo. Ostape, jel ovo taj Legijin antiplatonizam?

    samo da ...пре 2 сата
    Videvsi novi feljton Politike, ne odoleh da bacim pogled i na stivo oko koga se ukrstise koplja ovde vec par nedelja. Ako je Hegel bio los falsifikator Platona, suzavajuci ga na mnogo uzu dimenziju iz koje se ne vidi da je Platon bio pre svega ucitelj, onda je Konstantinovicevo stivo jos gori falsifikat falsifikata originala. Varijanta ujka Georga na usiljenom srpskom, naterali bi i Sopenhauera na neku novu dijagnostiku, jer iz nje tek ne bi razumeo, sta je poruka koja se prenosi, evo vec 2400 godina. Filozofija je umrla danom smrti Aristotela. Vekovni ratovi, genocidna istrebljenja i necovestva tumaca Platona i njihovih danasnjih naslednika, samo potvrdjuju tu cinjenicu.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Anonymous
    Guest

    Komentari na vesti - Page 8 Empty Re: Komentari na vesti

    Post by Guest Thu May 19, 2016 8:25 pm

    za Legiju je Platon ideolog totalitarizma, ovaj je suviše blag prema Platonu.

    Komentari na vesti - Page 8 Empty Re: Komentari na vesti

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Sun May 19, 2024 12:01 pm