Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    starcevic na kunama

    boomer crook

    Posts : 36935
    Join date : 2014-10-27

    starcevic na kunama - Page 2 Empty Re: starcevic na kunama

    Post by boomer crook Sat Dec 13, 2014 1:01 am

    uskok i ajduk wrote:
    Filipenko wrote:HDZovci su tebi levičari?  starcevic na kunama - Page 2 286371741

    Заиста не знам Роџерово опредељење, наивно сам ишао логиком: чим је редован на ППП мора да је левичар. Односно, ако ППП не дозвољава ставове блиске СРС, по аналогији не дозвољава ни ХДЗ.... Добро, наивчина сам испао... starcevic na kunama - Page 2 3274312807 Али је зато Јосиповић, проверени хрватски левичар, јавно хистерисао против доделе деци буњевачких уџбеника.
    starcevic na kunama - Page 2 3816571643
    А то је можда једина добра акција Томе-дипломе за свог председниковања, да се бар мало умање ефекти државног и покрајинског институционалног терора који је Б.Т. спровео над Буњевцима ради гласова ДСХВ-а. (проклет да си Барбика, Evil or Very Mad боље да си одмах срезао личне трошкове и отишао у Вишњицу, него што си у име изборне математике газио права, једног малог, али поносног народа  )

    to su bese bili oni cirilicni udzbenici za bunjevce?
    Ferenc Puskás

    Posts : 11575
    Join date : 2014-10-27
    Location : kraljevski vinogradi

    starcevic na kunama - Page 2 Empty Re: starcevic na kunama

    Post by Ferenc Puskás Sat Dec 13, 2014 1:07 am

    timur chevket wrote:



    to su bese bili oni cirilicni udzbenici za bunjevce?
    Ja tek sad saznadoh za ovo. Kakvi carevi, ravnogorski program za manjine. starcevic na kunama - Page 2 3579118792
    Roger Sanchez

    Posts : 124
    Join date : 2012-06-20

    starcevic na kunama - Page 2 Empty Re: starcevic na kunama

    Post by Roger Sanchez Tue Dec 16, 2014 11:26 pm

    otto katz wrote:
    timur chevket wrote:



    to su bese bili oni cirilicni udzbenici za bunjevce?
    Ja tek sad saznadoh za ovo. Kakvi carevi, ravnogorski program za manjine. starcevic na kunama - Page 2 3579118792
    Nije mi bilo jasno u čemu bi bio Bunjevcima problem s ćipilicom, why not go full ć. if you are at it..
    Erős Pista

    Posts : 81489
    Join date : 2012-06-10

    starcevic na kunama - Page 2 Empty Re: starcevic na kunama

    Post by Erős Pista Tue Dec 16, 2014 11:35 pm

    Sine, Rođo, za šta sad robijaš?


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    uskok i ajduk

    Posts : 6599
    Join date : 2014-12-09

    starcevic na kunama - Page 2 Empty Re: starcevic na kunama

    Post by uskok i ajduk Sun Dec 28, 2014 4:11 pm

    http://pescanik.net/zbuka-i-bijes/

    Do danas, ama baš nitko od aktera na „lijevo-liberalnom“ krilu političke scene nije stao u Horvatovu zaštitu; nikome nije niti neobično to što slobodnome građaninu Hrvatske, zbog slobodno israženog mišljenja – uz to još i točnog – biva ugrožena ne samo profesionalna karijera, već i fizička sigurnost. Što se liberala tiče, problem je s Horvatom u tome što nije umio držati Facebook za zubima. Kad sveci marširaju, treba zavladati integralna tišina, treba zamrznuti ovisnost o komunikacijskim tehnologijama, a dogodi li se drugačije, sankcije će predvoditi nacionalna desnica koja, kao što je primijetio Sloterdijk, ionako nikada nije razumjela razliku između države i horde.


    _____
    "Mogu li ja da kažem ili ćete Vi da vodite intervju sami sa sobom? Samo kad bih mogla da kažem nešto… Prvo, uvek smo govorili našim građanima da ne možemo i nećemo da gledamo na EU kao na ćup sa novcem. Da bolji kvalitet života, radna mesta i bolje plate moraju doći od nas samih i snage naše ekonomije. Želimo da budemo deo EU jer je to mirovni projekat i jer delimo vrednosti sa EU." - Ana Brnabić
    Erős Pista

    Posts : 81489
    Join date : 2012-06-10

    starcevic na kunama - Page 2 Empty Re: starcevic na kunama

    Post by Erős Pista Sun Dec 28, 2014 6:03 pm

    Okačio sam već na temu o Hrvatskoj.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije

    starcevic na kunama - Page 2 Empty Re: starcevic na kunama

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Fri May 10, 2024 9:03 pm