lepo je sto srpski klubovi bez problema igraju sa klubovima u kojim igraju igraci drzavljani komsijskog kosova

Post by kapetanm Thu Oct 19, 2017 9:36 pm

Pa ovo je klub iz albanije
    Anonymous
    Guest

Post by Guest Thu Oct 19, 2017 9:56 pm

pa da, ali ima 3-4 igraca sa kosova, mislim stvarno je ok sto iscezava to sabanisanje oko eventualnih bojkota, laznih protesta samo zbog huskanja ljudi, a posebno u sportu.

Post by ficfiric Sun Oct 29, 2017 8:54 pm

HITNA REAKCIJA FSS Bura posle Partizanove pobede u Čačku: Skandalozno i sramno suđenje, Anđelovski pred suspenzijom

Velika bura podigla se posle utakmice u Čačku i pobede fudbalera Partizana nad Borcem u sudijskoj nadoknadi (2:1) golom Zorana Tošića.

Naime, crno-beli su poveli golom Tavambe, izjednačili su Čačane preko Mateusa, da bi onda Tošić prvo promašio penal u 88. minutu, a u šestom nadoknade iz slobodnjaka doneo pobedu.

Sporan je faul koji je prethodio slobodnom udarcu za trijumf i domaći igrači su burno protestovali kod sudije Novice Anđelovskog, što nije vredelo.

Kako Blicsport saznaje, u Fudbalskom savezu Srbije su vrlo ljuti zbog dešavanja u Čačku.

"Iz FSS su ogorčeni na skandalozno i sramno suđenje Novice Anđelovskog i njegovih pomoćnika u Čačku, i faul koji je u 96. minutu posle kog je Partizan došao do tri boda i pobede nad Borcem. To nije prvi put da se pomaže Partizanu u režiji ovog arbitra. Anđelovski je pomogao Partizanu i protiv Napretka u Kruševcu, kada je postignut gol u 96. minutu iz nedozvoljene pozicije. Koliko u ponedeljak biće održana hitna sednica, na kojoj će biti diskusije oko skandaloznog suđenja u Čačku, a arbitri na čelu sa glavnim sudijom meča Novicom Anđelovskim biće kažnjeni i po svemu sudeći, skinuti sa liste arbitara", rečeno nam je iz FSS.

#FreeFacu

Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    kapetanm

Post by kapetanm Thu Nov 02, 2017 7:51 pm

Sramotni fudbal u prvom poluvremenu. Uzdamo se u Tosiceve slobodnjake i Mustafu i to je sve od taktike, odbrane, veznog repa i napada.

Post by Ferenc Puskás Thu Nov 02, 2017 11:16 pm

Je li, šta se to dogodilo da su Partizan i Zvijezda ovako dominantni na evropskoj sceni?

_____
    Ha rendelkezésre áll a szükséges pénz, a vége általában jó.

Post by Daï Djakman Faré Thu Nov 02, 2017 11:48 pm

tosicu ni bufon ne bi odbranio ono. bukvalno savrsen sut.

inace FKP je u ogromnom kanalu. najskuplji igrac u istoriji kluba sedi na klupi - djuka ne zna sta ce s njim, jankovic svetlosnim godinama udaljen od svojih letnjih izdanja, a tosic - izuzev set pieces-a - potpuno beskoristan u igri. dobra stvar je da ozegovic pocinje da daje znake zivota, celavi miletic polako postaje stub odbrane i to sto everton deluje mozda ponajbolje otkako igra u FKP. da je tawamba ubacio onaj smekerski pokusaj lob preso bi u celzi na polusezoni. mnogo mi je zao sto nije uslo. kakav je to majstor fudbala na petoparcu u telu dzina  FK Partizan - Page 32 3137070404

inace, skenderbeg je tim u kome se zna ko sta radi, ima gameplay, ima loptu al nema apsolutno nikakvu probojnost u napadu.

toliki kriminal od fudbala igramo da stvarno nemamo pravo da se icemu nadamo protiv young boys-a.

_____
    i would like to talk here about The Last of Us on HBO... and yeah, yeah i know.. the world is burning but lets just all sit and talk about television. again - what else are we doing with ourselves ? we are not creating any militias. but my god we still have the content. appraising content is the american modus vivendi.. that's why we are here for. to absorb the content and then render some sort of a judgment on content. because there is a buried hope that if enough people have the right opinion about the content - the content will get better which will then flow to our structures and make the world a better place
    kapetanm

Post by kapetanm Fri Nov 03, 2017 3:27 pm

Kakvi smo vrljavi mozda i prodjemo
    Anonymous
    Guest

Post by Guest Sun Nov 05, 2017 1:44 pm

tavambi ćemo poslati bombonjeru za ono što je omašio FK Partizan - Page 32 1399639816

mada je moglo biti i 2:0 za nas do sad
    Xexoxical Endarchy

Posts : 2513
    Join date : 2015-07-20

Post by Xexoxical Endarchy Sun Nov 05, 2017 3:04 pm

igrac napravio penal glavom sa zemlje, foka-pokretom oborivsi padu sklonog pantica FK Partizan - Page 32 1336943286

_____
    Spomen-naplatna rampa "Zoran Babić"
    Anonymous
    Guest

Post by Guest Sun Nov 05, 2017 3:35 pm

nem pojma, bilo je kontakta, ne znam šta tačno kažu pravila ali je situacija baš čudna. ovaj sa zemlje je išao glavom na loptu i udario pantća u noge, ne baš za onako teatralan pad al ajd sad

jbg to je završilo stvar.

onaj ludački omašaj glavom nakon kornera na početku je jedan ključ poraza, drugi ključ je posed lopte na strani partizana (potpuno očekivano) i pritisak koji je polako lomio utakmicu. kad si generalno slabiji ne smeš da propuštaš prilike, na poluvreme se moralo otići sa 2:0.