Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Za koga ćemo navijati ako Srbija propadne?

    Poll

    Za koga navijamo ako naši propadnu?

    [ 3 ]
    Za koga ćemo navijati ako Srbija propadne? Bar_left38%Za koga ćemo navijati ako Srbija propadne? Bar_right [38%] 
    [ 1 ]
    Za koga ćemo navijati ako Srbija propadne? Bar_left13%Za koga ćemo navijati ako Srbija propadne? Bar_right [13%] 
    [ 3 ]
    Za koga ćemo navijati ako Srbija propadne? Bar_left38%Za koga ćemo navijati ako Srbija propadne? Bar_right [38%] 
    [ 0 ]
    Za koga ćemo navijati ako Srbija propadne? Bar_left0%Za koga ćemo navijati ako Srbija propadne? Bar_right [0%] 
    [ 0 ]
    Za koga ćemo navijati ako Srbija propadne? Bar_left0%Za koga ćemo navijati ako Srbija propadne? Bar_right [0%] 
    [ 1 ]
    Za koga ćemo navijati ako Srbija propadne? Bar_left13%Za koga ćemo navijati ako Srbija propadne? Bar_right [13%] 

    Total Votes: 8
    Poll closed
    tanjajedaska

    Posts : 324
    Join date : 2018-11-26

    Za koga ćemo navijati ako Srbija propadne? Empty Za koga ćemo navijati ako Srbija propadne?

    Post by tanjajedaska Fri Jun 14, 2024 8:25 pm

    I naravno, kada naši ispadnu - iako su ostavili srce na terenu i pokazali kako se poštuju nacionalne boje i gine za nacionalni grb - valja navijati i dalje.
    Svako ima svog favorita, bilo o majčini bilo po tazbini, bilo po tetki.

    Da igraju Crnogorci, oni bi jamačno pobedili, ali eto, nema ih. 

    Ja ću za slowaci, kao i Kauboj, verovatno, 2 glasa su obezbeđena.
    ficfiric

    Posts : 35203
    Join date : 2012-02-10

    Za koga ćemo navijati ako Srbija propadne? Empty Re: Za koga ćemo navijati ako Srbija propadne?

    Post by ficfiric Fri Jun 14, 2024 8:45 pm

    Ja navijam da Srbija propadne


    _____


    Uprava napolje!

    rujofil

    Posts : 598
    Join date : 2016-04-16

    Za koga ćemo navijati ako Srbija propadne? Empty Re: Za koga ćemo navijati ako Srbija propadne?

    Post by rujofil Fri Jun 14, 2024 8:48 pm

    Ja sam do juce bio upao u tezak autosovinisticki amok, necu da navijam za SNS reprezentaciju i kretena Pihija ima svaku da izgubimo. Ali vec danas krece da se budi mrznja prema englezima i mislim se sad je nasa sansa. Englezi ulaze vrlo ranjivi u utakmicu Sautgejt ne drzi sve konce imaju neke rasisticke ispade povredio im se Megvajer nemaju levog beka itd itsl... Ili pobedjujemo engleze i na tom talasu idemo do polufinala ili gubimo sve tri i vucic gubi izbore 2032 Za koga ćemo navijati ako Srbija propadne? 2304934895 ...
    ficfiric

    Posts : 35203
    Join date : 2012-02-10

    Za koga ćemo navijati ako Srbija propadne? Empty Re: Za koga ćemo navijati ako Srbija propadne?

    Post by ficfiric Fri Jun 14, 2024 8:51 pm

    rujofil wrote:Ili pobedjujemo engleze i na tom talasu idemo do polufinala

    I ako pobedi Srbija, tesko da ce biti talasa (vidi SP2010)


    _____


    Uprava napolje!

    Bleeding Blitva

    Posts : 3794
    Join date : 2020-09-27
    Location : Waystone Inn

    Za koga ćemo navijati ako Srbija propadne? Empty Re: Za koga ćemo navijati ako Srbija propadne?

    Post by Bleeding Blitva Fri Jun 14, 2024 9:37 pm

    Za koga ćemo navijati ako Srbija propadne? SYLQk

    Za koga ćemo navijati ako Srbija propadne? 2304934895


    _____
    my goosebumps have goosebumps
    Daï Djakman Faré

    Posts : 8209
    Join date : 2014-10-28
    Location : imamate of futa djallon

    Za koga ćemo navijati ako Srbija propadne? Empty Re: Za koga ćemo navijati ako Srbija propadne?

    Post by Daï Djakman Faré Fri Jun 14, 2024 11:06 pm

    rujofil wrote:Ja sam do juce bio upao u tezak autosovinisticki amok, necu da navijam za SNS reprezentaciju i kretena Pihija ima svaku da izgubimo. Ali vec danas krece da se budi mrznja prema englezima i mislim se sad je nasa sansa. Englezi ulaze vrlo ranjivi u utakmicu Sautgejt ne drzi sve konce imaju neke rasisticke ispade povredio im se Megvajer nemaju levog beka itd itsl... Ili pobedjujemo engleze i na tom talasu idemo do polufinala ili gubimo sve tri i vucic gubi izbore 2032 Za koga ćemo navijati ako Srbija propadne? 2304934895 ...
    svaka ti cast sto se koprcas, ja sam apsolutno odustao od drugosrbijanstine u fudbalu i pomirio sam se sa cinjenicom da kad pratim repstaciju imam 9 godina i to je to.

    inace mimo nasih navija se za nase (dakle SLO, HUN, TUR). prosiriti slobodno sa ALB i HR kao i standardno da favoriti izduvaju Za koga ćemo navijati ako Srbija propadne? 2304934895


    _____
    i would like to talk here about The Last of Us on HBO... and yeah, yeah i know.. the world is burning but lets just all sit and talk about television. again - what else are we doing with ourselves ? we are not creating any militias. but my god we still have the content. appraising content is the american modus vivendi.. that's why we are here for. to absorb the content and then render some sort of a judgment on content. because there is a buried hope that if enough people have the right opinion about the content - the content will get better which will then flow to our structures and make the world a better place
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 51752
    Join date : 2017-11-16

    Za koga ćemo navijati ako Srbija propadne? Empty Re: Za koga ćemo navijati ako Srbija propadne?

    Post by Nektivni Ugnelj Sat Jun 15, 2024 12:15 am

    Ja ako Srbija propadne standardno navijam za drugu najodvratniju reprezentaciju, zasto menjati gubitnički princip.

    Spoiler:

    Nim Chimpsky

    Posts : 153
    Join date : 2024-06-04

    Za koga ćemo navijati ako Srbija propadne? Empty Re: Za koga ćemo navijati ako Srbija propadne?

    Post by Nim Chimpsky Sat Jun 15, 2024 1:48 am

    Bleeding Blitva wrote:Za koga ćemo navijati ako Srbija propadne? SYLQk

    Za koga ćemo navijati ako Srbija propadne? 2304934895
    Za koga ćemo navijati ako Srbija propadne? 96193374
    Vilmos Tehenészfiú

    Posts : 7374
    Join date : 2020-03-05

    Za koga ćemo navijati ako Srbija propadne? Empty Re: Za koga ćemo navijati ako Srbija propadne?

    Post by Vilmos Tehenészfiú Sat Jun 15, 2024 8:33 am

    Ja navijam da damo bar 2 gola u 3 utakmice.


    _____
    "Burundi je svakako sharmantno mesto cinika i knjiskih ljudi koji gledaju stvar sa svog olimpa od kartona."

    “Here he was then, cruising the deserts of Mexico in my Ford Torino with my wife and my credit cards and his black-tongued dog. He had a chow dog that went everywhere with him, to the post office and ball games, and now that red beast was making free with his lion feet on my Torino seats.”
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 51752
    Join date : 2017-11-16

    Za koga ćemo navijati ako Srbija propadne? Empty Re: Za koga ćemo navijati ako Srbija propadne?

    Post by Nektivni Ugnelj Sat Jun 15, 2024 10:04 am

    Dacemo. Da li vise od dva...ne znam
    Ferenc Puskás

    Posts : 11717
    Join date : 2014-10-27
    Location : kraljevski vinogradi

    Za koga ćemo navijati ako Srbija propadne? Empty Re: Za koga ćemo navijati ako Srbija propadne?

    Post by Ferenc Puskás Sat Jun 15, 2024 10:47 am

    Polako, još Srbija ni propala, ak je sada vu snu mala, će se prostranit.


    _____
    Ha rendelkezésre áll a szükséges pénz, a vége általában jó.
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 51752
    Join date : 2017-11-16

    Za koga ćemo navijati ako Srbija propadne? Empty Re: Za koga ćemo navijati ako Srbija propadne?

    Post by Nektivni Ugnelj Sat Jun 15, 2024 10:50 am

    Za koga ćemo navijati ako Srbija propadne? 1399639816

    Nektivni Ugnelj

    Posts : 51752
    Join date : 2017-11-16

    Za koga ćemo navijati ako Srbija propadne? Empty Re: Za koga ćemo navijati ako Srbija propadne?

    Post by Nektivni Ugnelj Sat Jun 15, 2024 10:52 am

    Predvidjanje

    Eng 0-3
    Slo 1-1
    DK 1-3
    fikret selimbašić

    Posts : 10104
    Join date : 2020-06-19

    Za koga ćemo navijati ako Srbija propadne? Empty Re: Za koga ćemo navijati ako Srbija propadne?

    Post by fikret selimbašić Sat Jun 15, 2024 2:26 pm

    Daï Djakman Faré wrote:
    rujofil wrote:Ja sam do juce bio upao u tezak autosovinisticki amok, necu da navijam za SNS reprezentaciju i kretena Pihija ima svaku da izgubimo. Ali vec danas krece da se budi mrznja prema englezima i mislim se sad je nasa sansa. Englezi ulaze vrlo ranjivi u utakmicu Sautgejt ne drzi sve konce imaju neke rasisticke ispade povredio im se Megvajer nemaju levog beka itd itsl... Ili pobedjujemo engleze i na tom talasu idemo do polufinala ili gubimo sve tri i vucic gubi izbore 2032 Za koga ćemo navijati ako Srbija propadne? 2304934895 ...
    svaka ti cast sto se koprcas, ja sam apsolutno odustao od drugosrbijanstine u fudbalu i pomirio sam se sa cinjenicom da kad pratim repstaciju imam 9 godina i to je to.

    inace mimo nasih navija se za nase (dakle SLO, HUN, TUR). prosiriti slobodno sa ALB i HR kao i standardno da favoriti izduvaju Za koga ćemo navijati ako Srbija propadne? 2304934895

    Ja nemam ni od čega da odustajem, u frubalu sam na strani sila Osovine- Njemačka je moja fudbalska domovina, No1 je Hrvatska, a desetak godina unazad sam i Italijane posvojio.

    Japan mi je na trećem mjestu.


    _____
    Međuopštinski pustolov.

    Zli stolar.
    tanjajedaska

    Posts : 324
    Join date : 2018-11-26

    Za koga ćemo navijati ako Srbija propadne? Empty Re: Za koga ćemo navijati ako Srbija propadne?

    Post by tanjajedaska Sat Jun 15, 2024 4:34 pm

    Eng - Srb 2:3
    Srb - Slo 2:0
    Den - Srb 1:3

    Za koga ćemo navijati ako Srbija propadne? Empty Re: Za koga ćemo navijati ako Srbija propadne?

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Sun Sep 08, 2024 6:52 am