Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Nikola Jokić

    ficfiric

    Posts : 34884
    Join date : 2012-02-10

    Nikola Jokić - Page 34 Empty Re: Nikola Jokić

    Post by ficfiric Tue Jun 04, 2024 2:10 pm

    konjski nil wrote:
    ficfiric wrote:Zna se ko mora da objavi ovu vest
    +1  Nikola Jokić - Page 34 2304934895
    Građanistički favorit 2012: Molim Nikolu Jokića da se odazove pozivu selektora!

    Belolistićarska uzdanica, Aleksandar Vučić, nada se da će naš najbolji košarkaš, Nikola Jokić, igrati za nacionalni tim na predstojećim Olimpijskim igrama.

    “Ne znam, ali se nadam. Ja njega mnogo volim, mnogo ga poštujem, kao i njegovu porodicu. Ako može ovo je moja molba njemu, da se odazove pozivu. Mnogo je teško i sa Kanađanima koji imaju Aleksandera i Mareja, i sa SAD. Ako neko može da ih pobedi to je Srbija”

    Nikola Jokić - Page 34 2304934895


    _____


    Uprava napolje!

    Uncle Baby Billy

    Posts : 3259
    Join date : 2021-09-13

    Nikola Jokić - Page 34 Empty Re: Nikola Jokić

    Post by Uncle Baby Billy Tue Jun 04, 2024 2:31 pm

    je l položio nešto u skorije vreme od ispita za košarkšakog trenera?


    _____
    ja se rukovodim logikom gvozdenih determinizama
    avatar

    Posts : 18658
    Join date : 2014-12-12

    Nikola Jokić - Page 34 Empty Re: Nikola Jokić

    Post by beatakeshi Tue Jun 04, 2024 2:50 pm

    Imao je neki skeč sa kurcoglavim premijerom gde objašnjava kako se zona više ne igra.
    Nim Chimpsky

    Posts : 55
    Join date : 2024-06-04

    Nikola Jokić - Page 34 Empty Re: Nikola Jokić

    Post by Nim Chimpsky Tue Jun 04, 2024 3:49 pm

    konjski nil wrote:
    ficfiric wrote:Zna se ko mora da objavi ovu vest
    +1  Nikola Jokić - Page 34 2304934895
    Građanistički favorit 2012: Molim Nikolu Jokića da se odazove pozivu selektora!

    Belolistićarska uzdanica, Aleksandar Vučić, nada se da će naš najbolji košarkaš, Nikola Jokić, igrati za nacionalni tim na predstojećim Olimpijskim igrama.

    “Ne znam, ali se nadam. Ja njega mnogo volim, mnogo ga poštujem, kao i njegovu porodicu. Ako može ovo je moja molba njemu, da se odazove pozivu. Mnogo je teško i sa Kanađanima koji imaju Aleksandera i Mareja, i sa SAD. Ako neko može da ih pobedi to je Srbija”
    vucic Kanada jokic sveto trojstvo ovog topika
    ficfiric

    Posts : 34884
    Join date : 2012-02-10

    Nikola Jokić - Page 34 Empty Re: Nikola Jokić

    Post by ficfiric Mon Jun 10, 2024 10:46 am

    konjski nil wrote:
    ficfiric wrote:Zna se ko mora da objavi ovu vest
    +1  Nikola Jokić - Page 34 2304934895
    Građanistički favorit 2012: Molim Nikolu Jokića da se odazove pozivu selektora!

    Belolistićarska uzdanica, Aleksandar Vučić, nada se da će naš najbolji košarkaš, Nikola Jokić, igrati za nacionalni tim na predstojećim Olimpijskim igrama.

    “Ne znam, ali se nadam. Ja njega mnogo volim, mnogo ga poštujem, kao i njegovu porodicu. Ako može ovo je moja molba njemu, da se odazove pozivu. Mnogo je teško i sa Kanađanima koji imaju Aleksandera i Mareja, i sa SAD. Ako neko može da ih pobedi to je Srbija”

    Nikola Jokić - Page 34 GPuYb-UWUAAbZSx?format=jpg&name=large


    _____


    Uprava napolje!

    Nim Chimpsky

    Posts : 55
    Join date : 2024-06-04

    Nikola Jokić - Page 34 Empty Re: Nikola Jokić

    Post by Nim Chimpsky Mon Jun 10, 2024 11:53 am

    Veliko hvala najboljem igraču na planeti i veliko hvala svim drugim srpskim reprezentativcima. Kakve god rezultate postigli u Francuskoj, Srbija će biti uz vas. Samo želim da vam kažem, da se cela Srbija nada da pobedite najjaču američku reprezentaciju svih vremena. Da pokažemo svetu ko je najbolji i ko je nepobediv. Živela Srbija!
    ficfiric

    Posts : 34884
    Join date : 2012-02-10

    Nikola Jokić - Page 34 Empty Re: Nikola Jokić

    Post by ficfiric Mon Jun 10, 2024 12:17 pm

    dabogda sve izgubili. Pesic, Porfirije, Suzi i Vucic su mi ogadili i kosarkasku reprezentaciju


    _____


    Uprava napolje!

    ficfiric

    Posts : 34884
    Join date : 2012-02-10

    Nikola Jokić - Page 34 Empty Re: Nikola Jokić

    Post by ficfiric Mon Jun 10, 2024 12:20 pm

    Priznajem samo Bogdana i Vanju M.. edit: I Jovica


    _____


    Uprava napolje!

    zvezda je zivot

    Posts : 7192
    Join date : 2014-11-07

    Nikola Jokić - Page 34 Empty Re: Nikola Jokić

    Post by zvezda je zivot Mon Jun 10, 2024 12:52 pm

    ficfiric wrote:dabogda sve izgubili. Pesic, Porfirije, Suzi i Vucic su mi ogadili i kosarkasku reprezentaciju

    ja sam na onoj utakmici srbija grcka u areni sedeo tu blizu terena i pokazo sam srednji prst suzi, pogledala me i nije reagovala. nju to ne zanima.

     moram priznati da me niko od njih ne nervira ni priblizno ko piksi. uspeh fudbalske reprezentacije ne bih preziveo, za kosarkasku mi je maje-vise svejedno.


    _____
    ova zemlja to je to
    avatar

    Posts : 18658
    Join date : 2014-12-12

    Nikola Jokić - Page 34 Empty Re: Nikola Jokić

    Post by beatakeshi Mon Jun 10, 2024 3:02 pm

    Pa, koliko se sećam, prošli put te pogodilo.
    Ja ne mogu taj fudbal, prvo pomislim na Nivea kozmetiku.
    zvezda je zivot

    Posts : 7192
    Join date : 2014-11-07

    Nikola Jokić - Page 34 Empty Re: Nikola Jokić

    Post by zvezda je zivot Mon Jun 10, 2024 3:08 pm

    pogodilo me utoliko sto nisam pisao na forumu par meseci zbog njihovog uspeha, ali  nije mi tesko palo.


    _____
    ova zemlja to je to
    Nim Chimpsky

    Posts : 55
    Join date : 2024-06-04

    Nikola Jokić - Page 34 Empty Re: Nikola Jokić

    Post by Nim Chimpsky Tue Jul 23, 2024 1:40 pm

    Ovako se igra za drzavu Nikola Jokić - Page 34 3137070404

    Kylian Mbappé has branded the first-round results of France’s snap parliamentary election “catastrophic”, urging voters to turn out in force and fend off the threat of a National Rally-controlled government when polls open for the runoff vote on Sunday.

    In the latest of several interventions by members of the France national football team, the influential captain Mbappé warned that the country must take its chance to ensure the far right, anti-immigration party is unable to seize power in what has become a tumultuous political battle.

    “It’s an urgent situation,” he said when asked for his thoughts on a parlous state of affairs that saw National Rally win 33% of the popular vote in last weekend’s first round. “We cannot let our country fall into the hands of these people. It is pressing. We saw the results, it’s catastrophic. We really hope it’s going to change: that everyone is going to rally together, go and vote, and vote for the correct party.”
    avatar

    Posts : 18658
    Join date : 2014-12-12

    Nikola Jokić - Page 34 Empty Re: Nikola Jokić

    Post by beatakeshi Tue Jul 23, 2024 2:31 pm

    Koliki mu je procenat u klaču?

    Nikola Jokić - Page 34 Empty Re: Nikola Jokić

    Post by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Current date/time is Sat Jul 27, 2024 3:35 am