Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Novak - četnik sa reketom

    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    Novak - četnik sa reketom - Page 37 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by Filipenko Fri Jul 07, 2023 9:06 am

    Vaterpolisti jos manje trce, zato se najmanje trose. Novak - četnik sa reketom - Page 37 3204619380

    Naravno da u proseku napadaci i odrambeni igraci (jer jelte moraju da prate jedni druge) provedu ukupno nesto vise od kilometra u punom sprintu, ne samo sa loptom, vec i igrajuci bez lopte, u pokusaju da se otvore, da isprate akciju i slicno.

    Mislim, podsetio bih da je cela prica krenula od toga da su teniseri nekakvi ultimativni gladijatori koji trce ne znam koliko po velikim vrucinama. Dovoljno je pogledati noge/butine fudbalera i tenisera pa da se shvati koliko su smesne te tvrdnje. Za "udarce rukom" dovoljno je pogledati ramena. 

    Djokovic je gradjen kao isposnik za koga bi, da zazmuris na jedno oko, mogao da pretpostavis da je neki izgladneli dugoprugas iz Kenije ili Etiopije. Ja kapiram da je naivnim ljudima moguce prodati bapske price da ti odjednom predjes na bezglutensku ishranu trulim vocem koje je opalo sa drveta i odjednom si dobio snage da od vrhunskog sportiste postanes svecki rekorder, ali to je malo teze prodati ozbiljnima. Zato i moraju da mu dodaju flasice sa kojekakvim sastojcima preko tribina i svaki drugi mec da uzimaju medicinske tajm aute da trkne Nolo do svlacionice.


    Novak - četnik sa reketom - Page 37 Profimedia-0281976720_1
    Bleeding Blitva

    Posts : 3755
    Join date : 2020-09-27
    Location : Waystone Inn

    Novak - četnik sa reketom - Page 37 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by Bleeding Blitva Fri Jul 07, 2023 10:51 am

    fikret selimbašić wrote:
    Filipenko wrote:Svasta, Rodzer Federer je mali prdonja, kao i svi teniseri. Kako je uopste moguce biti fan nekoga u zenskom sportu?

    Novak - četnik sa reketom - Page 37 653816692  Novak - četnik sa reketom - Page 37 2304934895


    Novak - četnik sa reketom - Page 37 286371741

    Ne mogu vjerovat da Filipenko nije išao u Atenu, jebateled, umjesto da uživa tamo, on ovdje visi na forumu broji ruske tenkove i Noletove pauze, evo križam se livom rukom Novak - četnik sa reketom - Page 37 3204619380 Novak - četnik sa reketom - Page 37 3204619380 Novak - četnik sa reketom - Page 37 3204619380


    _____
    my goosebumps have goosebumps
    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    Novak - četnik sa reketom - Page 37 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by Filipenko Fri Jul 07, 2023 11:08 am

    Upimti, viličina si miri ni inim ča mićiš u guzicu, vić inim bez čiga mižiš. Tida ći ti pištiviti viši. Jibo par dina u Itini, samopištivanje nima cinu. I tida ći ti pištiviti drigi.


    Spoiler:
    Vilmos Tehenészfiú

    Posts : 7176
    Join date : 2020-03-05

    Novak - četnik sa reketom - Page 37 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by Vilmos Tehenészfiú Fri Jul 07, 2023 6:55 pm

    Filipenko wrote:Vaterpolisti jos manje trce, zato se najmanje trose. Novak - četnik sa reketom - Page 37 3204619380

    Naravno da u proseku napadaci i odrambeni igraci (jer jelte moraju da prate jedni druge) provedu ukupno nesto vise od kilometra u punom sprintu, ne samo sa loptom, vec i igrajuci bez lopte, u pokusaju da se otvore, da isprate akciju i slicno.

    Mislim, podsetio bih da je cela prica krenula od toga da su teniseri nekakvi ultimativni gladijatori koji trce ne znam koliko po velikim vrucinama. Dovoljno je pogledati noge/butine fudbalera i tenisera pa da se shvati koliko su smesne te tvrdnje. Za "udarce rukom" dovoljno je pogledati ramena. 

    Djokovic je gradjen kao isposnik za koga bi, da zazmuris na jedno oko, mogao da pretpostavis da je neki izgladneli dugoprugas iz Kenije ili Etiopije. Ja kapiram da je naivnim ljudima moguce prodati bapske price da ti odjednom predjes na bezglutensku ishranu trulim vocem koje je opalo sa drveta i odjednom si dobio snage da od vrhunskog sportiste postanes svecki rekorder, ali to je malo teze prodati ozbiljnima. Zato i moraju da mu dodaju flasice sa kojekakvim sastojcima preko tribina i svaki drugi mec da uzimaju medicinske tajm aute da trkne Nolo do svlacionice.


    Novak - četnik sa reketom - Page 37 Profimedia-0281976720_1
    TTi si meni drag čovek i ja te volim kao što majka voli ludu ćerku, al ovo sa merenjem butina ti je baš velika glupost. Maratonci iz Kenije i Etiopije su svi isposnici kao Djoković pa ti (još uvek) nije palo na pamet da na osnovu njihovih butina i fakta da sprintuju manje od kilometra oni u stvari i nisu u nekoj kondiciji.


    _____
    "Burundi je svakako sharmantno mesto cinika i knjiskih ljudi koji gledaju stvar sa svog olimpa od kartona."

    “Here he was then, cruising the deserts of Mexico in my Ford Torino with my wife and my credit cards and his black-tongued dog. He had a chow dog that went everywhere with him, to the post office and ball games, and now that red beast was making free with his lion feet on my Torino seats.”
    ficfiric

    Posts : 34321
    Join date : 2012-02-10

    Novak - četnik sa reketom - Page 37 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by ficfiric Fri Jul 14, 2023 7:01 pm

    Novak - četnik sa reketom - Page 37 730066_nole_m

    Je*em li vam mamu! Novak uputio žestoke reči bezobraznoj publici!

    Srpski teniser Novak Đoković bio je besan kao ris tokom polufinala Vimbldona protiv Janika Sinera!
    Noleta je najpre sudija žestoko oštetio i namaltretirao, oduzeo mu čak i poen u drugom setu, a onda je naš as ušao u sukob i sa publikom.

    Servirao je Novak pri rezultatu 5:4 za Sinera, a Italijan je došao do dve set lopte.

    Novak je uspeo da preokrene taj gem u svoju korist, spasi dve set lopte i izjednači na 5:5.

    Potom je gestikulirao ka publici i imitirao plakanje i neprimereno ponašanje publike kojoj tradicionalno Nole nije omiljen.

    Nakon "plakanja", uputio im je žestoke reči, sudeći po čitanju sa usana.

    - Je*em li vam mamu - rekao je Novak publici koja se radovala njegovim greškama.


    _____


    Uprava napolje!

    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    Novak - četnik sa reketom - Page 37 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by Filipenko Fri Jul 14, 2023 7:13 pm

    Uuuu ala im je rekao!
    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    Novak - četnik sa reketom - Page 37 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by Filipenko Fri Jul 14, 2023 7:22 pm

    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50274
    Join date : 2017-11-16

    Novak - četnik sa reketom - Page 37 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by Nektivni Ugnelj Fri Jul 14, 2023 10:55 pm

    Međ Srbljem sve smeš, ali protiv Novaka ne smeš
    avatar

    Posts : 7520
    Join date : 2017-03-14

    Novak - četnik sa reketom - Page 37 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by MNE Fri Jul 14, 2023 11:24 pm

    ono kažnjavanje za vikanje nakon udarca je teška budalaština
    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    Novak - četnik sa reketom - Page 37 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by Filipenko Sat Jul 15, 2023 2:29 am

    Pa tenis.
    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    Novak - četnik sa reketom - Page 37 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by Filipenko Sat Jul 15, 2023 12:56 pm

    ficfiric wrote:
    Novak - četnik sa reketom - Page 37 730066_nole_m

    I naravno kada su ga upitali za to, odbrusio im je:

    "Sočivo, apsolutno. Zaglavilo mi se nešto u oku u tom trenutku, video sam da je snimila kamera, nešto sam se rastužio zbog tog sočiva, a klima je jaka, osušile su se oči, malo me zabolelo. Nešto mi je upalo u oko, zapravo, drago mi je da su oni to prepoznali", rekao je Đoković.

    Novak - četnik sa reketom - Page 37 2474887930 ---> Novak - četnik sa reketom - Page 37 4030698832
    ficfiric

    Posts : 34321
    Join date : 2012-02-10

    Novak - četnik sa reketom - Page 37 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by ficfiric Sat Jul 15, 2023 2:23 pm

    Heh, komedijas Vucicevog kalibra


    _____


    Uprava napolje!

    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    Novak - četnik sa reketom - Page 37 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by Filipenko Sat Jul 15, 2023 3:22 pm

    Đoković: Nisam sujeveran, ali to mi je bitno

    "Imam rutine, ali nemam sujeverja poput toga da moram da spavam uvek na određenoj strani kreveta, mada se trudim da mi glava bude okrenuta ka istoku ili ka severu, to je bitno, ali sve ostalo, ništa nemam", kazao je Novak.


    Veoma postujem crkvu i obicaje, ali energije piramida...
    Dok sam odrastao u siromasnoj Srbiji, majka je cak morala da radi dve godine u porodicnom restoranu...
    Morali smo mnogo da pozajmljujemo, u vlasnistvu smo imali samo 6 stanova...
    Nama je Velika Britanija nudila drzavljanstvo, a to sto ne nudi nikome drzavljanstvo i sto tamo nema tih fora sa prodajom drzavljanstva, pa sta...
    Novak je mnogo patio igrajuci tenis u praznom bazenu za vreme bombardovanja, koje je proveo u Nemackoj u akademiji Nikole Pilica...
    Zamislite te profesore u sportskoj gimnaziji koji su zahtevali da dolazi na casove, a mi smo samo trazili da Novak polaze vanredno...
    Ljudi iz gradske uprave nisu imali razumevanja, hteli smo samo sto je najbolje za grad, sta ce Kragujevcu teniski tereni, zato smo krenuli da zidamo stanove...
    Da, obecao sam milion dolara za respiratore jos pre nekoliko meseci, ali ne znam tacno gde je zapelo, mi smo mislili da to uradimo tako sto ce firma mog strica da uveze iz Kine jedan broj respiratora, pa da mu se taj iznos odbije od poreskog duga...
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Novak - četnik sa reketom - Page 37 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by kondo Sat Jul 15, 2023 4:22 pm

    brate izdrkaj u kašičicu, smirićeš se


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    Novak - četnik sa reketom - Page 37 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by Filipenko Sat Jul 15, 2023 4:31 pm

    Na koju stranu sveta ti okreces kasicicu u tim situacijama?

    I kada ti izleti levo ili desno od te cipiripi krem kasicice, kom se bozanstvu pomolis da te vrati u balans, ili prosto odes do piramida u Visoko?
    ćaća

    Posts : 3388
    Join date : 2019-11-03
    Age : 41
    Location : Bordeaux, FR

    Novak - četnik sa reketom - Page 37 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by ćaća Sun Jul 16, 2023 2:48 pm

    ima li neki ok stream?
    Uncle Baby Billy

    Posts : 3192
    Join date : 2021-09-13

    Novak - četnik sa reketom - Page 37 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by Uncle Baby Billy Sun Jul 16, 2023 3:03 pm

    sportshub.stream


    _____
    ja se rukovodim logikom gvozdenih determinizama
    паће

    Posts : 40228
    Join date : 2012-02-12
    Location : ропотарник

    Novak - četnik sa reketom - Page 37 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by паће Sun Jul 16, 2023 3:08 pm

    Спорт шаб вот? :паће:


    _____
       commented, fermented, demented, mementoed, cemented, lamented.
       анархеологистика: оно кад не знаш где си га затурио, и кад.
    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    Novak - četnik sa reketom - Page 37 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by Filipenko Sun Jul 16, 2023 3:47 pm

    NE znam ko je ovaj ko igra protiv Djokice, ali izgleda ko blago mentalno retardirani Rafin rodjak sa Pirineja.
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Novak - četnik sa reketom - Page 37 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by kondo Sun Jul 16, 2023 4:20 pm

    djonovaxx izgleda kao da će da šuri još jedno 15 gsova

    dobar je srbin


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    Uncle Baby Billy

    Posts : 3192
    Join date : 2021-09-13

    Novak - četnik sa reketom - Page 37 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by Uncle Baby Billy Sun Jul 16, 2023 6:19 pm

    ubi ga kondo ko granom, svaka čast


    _____
    ja se rukovodim logikom gvozdenih determinizama
    boomer crook

    Posts : 37000
    Join date : 2014-10-27

    Novak - četnik sa reketom - Page 37 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by boomer crook Sun Jul 16, 2023 6:20 pm

    Novak - četnik sa reketom - Page 37 3579118792


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    boomer crook

    Posts : 37000
    Join date : 2014-10-27

    Novak - četnik sa reketom - Page 37 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by boomer crook Sun Jul 16, 2023 6:26 pm

    pogledam rezultat i shvatim


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    Novak - četnik sa reketom - Page 37 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by Filipenko Sun Jul 16, 2023 6:32 pm

    Đoković je potom upao u raspravu sa sudijom zbog toga što mu konstantno ističe vreme za servis i dobija opomene, a on je imao objašnjenje zbog tog kašnjenja.

    "Nemam više sakupljače da mi dodaju peškire, moram da idem sam po njih. Novak - četnik sa reketom - Page 37 4135669698 Zašto onda rano označavate vreme za servis?" Novak - četnik sa reketom - Page 37 3402243210 Novak - četnik sa reketom - Page 37 3363120308

    "Pravila su ista za sve", rekao mu je sudija Marfi.


    Novak - četnik sa reketom - Page 37 155624099164b41223bcf95500633963_640
    Daï Djakman Faré

    Posts : 8096
    Join date : 2014-10-28
    Location : imamate of futa djallon

    Novak - četnik sa reketom - Page 37 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by Daï Djakman Faré Sun Jul 16, 2023 8:04 pm

    posle 4. seta i prva 2 gema 5. vec sam video titulu i bio spreman da napisem nesto u fazonu koliko je novak neverovatan lik i iz kakvog psihofizickog bunara je uspeo da se izvadi i koliki superhuman effort je comeback bio. tek fazon 4. put kad sam pomislio "sad je gotov stvarno" je bio gotov. i ovo sto je uradio bi verovatno bilo dovoljno za titulu protiv njegove usual konkurencije. ali alkaraz je really something special. novak verovatno nije igrao ovako kompetativan mec nekoliko godina. ne samo da ima deep bag i da je svetlosnim godinama ispred sve ostale novak konkurencije nego ima i nevidjena muda.


    Last edited by Daï Djakman Faré on Sun Jul 16, 2023 8:07 pm; edited 1 time in total


    _____
    i would like to talk here about The Last of Us on HBO... and yeah, yeah i know.. the world is burning but lets just all sit and talk about television. again - what else are we doing with ourselves ? we are not creating any militias. but my god we still have the content. appraising content is the american modus vivendi.. that's why we are here for. to absorb the content and then render some sort of a judgment on content. because there is a buried hope that if enough people have the right opinion about the content - the content will get better which will then flow to our structures and make the world a better place

    Novak - četnik sa reketom - Page 37 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Mon May 20, 2024 10:18 pm