Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Nova S

    Erős Pista

    Posts : 81371
    Join date : 2012-06-10

    Nova S - Page 2 Empty Re: Nova S

    Post by Erős Pista Sun Jun 19, 2022 5:56 pm



    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 49958
    Join date : 2017-11-16

    Nova S - Page 2 Empty Re: Nova S

    Post by Nektivni Ugnelj Sun Jun 19, 2022 6:00 pm

    Ovo epidemija jbt. Od cega je umro?
    Erős Pista

    Posts : 81371
    Join date : 2012-06-10

    Nova S - Page 2 Empty Re: Nova S

    Post by Erős Pista Sun Jun 19, 2022 6:01 pm

    Ne znam, nisam cak ni procitao vest.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Erős Pista

    Posts : 81371
    Join date : 2012-06-10

    Nova S - Page 2 Empty Re: Nova S

    Post by Erős Pista Sun Jun 19, 2022 6:02 pm

    Ali svako novinarstvo u Srbiji skracuje zivot, a opoziciono najvise.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    ficfiric

    Posts : 34058
    Join date : 2012-02-10

    Nova S - Page 2 Empty Re: Nova S

    Post by ficfiric Thu Sep 22, 2022 5:54 pm

    Nova S - Page 2 Hahaha10


    _____


    Uprava napolje!

    ficfiric

    Posts : 34058
    Join date : 2012-02-10

    Nova S - Page 2 Empty Re: Nova S

    Post by ficfiric Tue Sep 27, 2022 8:07 am

    Nova informativna emisija od 1. oktobra – Dnevnik u 19.30h na Nova S

    Novinarski tim dosadašnjeg „Pregleda dana“ prihvatio je novi izazov - da napravi Dnevnik u pola osam, koji će informisati građane o svim važnim temama sa tačnim i proverenim informacijama na svoj, dokazano autentičan način. Gledaoci Nova S će novi informativni progam imati priliku da gledaju već od 1. oktobra.

    Od sada će svi u Srbiji moći da gledaju Dnevnik u poznatom terminu koji prave novinari zbog građana i javnog interesa.

    Ekipa predvođena Jelenom Obućinom, Goranom Dimitrijevićem i Slobodanom Georgievim, pripremaće Dnevnik od 60 minuta, koji će nastaviti da pomera standarde u domaćem novinarstvu. Za dve i po godine, “Pregled dana” stekao je ogromno poverenje gledalaca, a jasan stav redakcije kojim počinje svaka emisija promenio je percepciju informativnog programa u Srbiji, a dostigao je veliku popularnost i u regionu, navodi se u saopštenju.

    Dnevnik će nuditi informaciju više, sliku više, ali i mnogo više priča koje su ljudima važne, sa istom idejom – informisati građane na pošten način, biti tamo gde su ljudi koje drugi ne čuju, biti tamo gde su moćni kako bi im se postavila prava pitanja i dobili odgovori koje građani čekaju, dodaje se.

    Pored najboljih zabavnih sadržaja koje Nova S ove sezone nudi svojim gledaocima, okosnicu nove šeme činiće i jak informativni program, koji će pružiti pregled događaja i pojava, uz sagledavanje različitih stavova i mišljenja da bi se podstakla debata o najvažnijim temama za život ljudi u Srbiji, ukazuje se u saopštenju.

    Novi Dnevnik neće biti deo produkcije Newsmax Adria, kao što je to bio “Pregled dana”.

    „Strateški se opredeljujemo da gradimo sopstveni brend – da Nova S, kada je reč o informativnom programu, bude sinonim za novinarstvo u službi običnog čoveka. Ulagaćemo u nove tehnologije i širiti informativnu redakciju. Partnerstvo sa Newsmax-om završamo u dobrim odnosima, zahvalni na saradnji koju smo do sada imali“, piše u saopštenju.

    Gledaoci će u novom Dnevniku u pola osam, koji će trajati pun sat, moći da uživaju u čuvenim uvodima Jelene Obućine i Gorana Dimitrijevića, da čuju proverene vesti, priče iz cele Srbije, a sa gostima u studiju će dodatno biti osvetljavani različiti društveno-politički događaji koji utiču na život pojedinaca, navodi Nova S.

    „Dnevnik koji se ne propušta i koji se pamti gledajte od 1. oktobra svakog dana na Nova S od 19.30h“, poručuje ova televizija.


    _____


    Uprava napolje!

    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Nova S - Page 2 Empty Re: Nova S

    Post by kondo Tue Sep 27, 2022 11:28 am

    Newsmax Adria propo!

    Nova S - Page 2 4135669698


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    plachkica

    Posts : 16156
    Join date : 2014-11-06

    Nova S - Page 2 Empty Re: Nova S

    Post by plachkica Tue Sep 27, 2022 11:29 am

    šta je sa nwsmaxom?
    ficfiric

    Posts : 34058
    Join date : 2012-02-10

    Nova S - Page 2 Empty Re: Nova S

    Post by ficfiric Tue Sep 27, 2022 11:30 am

    Ne bi me cudilo da osvane na MTS-u


    _____


    Uprava napolje!

    plachkica

    Posts : 16156
    Join date : 2014-11-06

    Nova S - Page 2 Empty Re: Nova S

    Post by plachkica Tue Sep 27, 2022 11:33 am

    franšiza je bila potpisana na 5 godina, ako se dobro sećam, trebalo je da krenu sa celodnevnim programom posle par meseci, a skoro su nešto najavljivali i drugu informativnu emisiju oko 23h na novoj, a onda su zaćutali. u međuvremenu vučić bio na usa newsmaxu, tako da može da se desi da pređu ma mts
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Nova S - Page 2 Empty Re: Nova S

    Post by kondo Tue Sep 27, 2022 12:47 pm

    hehe igra mačora i miša


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    rumbeando

    Posts : 13589
    Join date : 2016-02-01

    Nova S - Page 2 Empty Re: Nova S

    Post by rumbeando Thu Dec 15, 2022 9:08 am

    Grejanje u studiju propô.

    Nova S - Page 2 IlXEWGH
    rumbeando

    Posts : 13589
    Join date : 2016-02-01

    Nova S - Page 2 Empty Re: Nova S

    Post by rumbeando Wed May 24, 2023 6:56 pm

    Samo RTS1 gledaniji od Nove u aprilu među SBB-ovim korisnicima s pametnim prijemnicima.

    Nova S - Page 2 LM5H1US

    https://nova.rs/vesti/drustvo/tv-nova-najgledanija-komercijalna-televizija-u-aprilu/
    ficfiric

    Posts : 34058
    Join date : 2012-02-10

    Nova S - Page 2 Empty Re: Nova S

    Post by ficfiric Fri Mar 15, 2024 1:36 pm

    Ivan Ivanović prelazi na Telekom Srbija!

    https://www.telegraf.rs/jetset/vesti-jetset/3854916-transfer-decenije-ivan-ivanovic-prelazi-na-telekom

    Televizijski formati "Veče sa Ivanom Ivanovićem" i "Četiri i po muškarca", koji iza sebe imaju deceniju i po uspešnog poslovanja i ogromnu popularnost, od septembra 2024. biće sadržaji koji su dostupni svim gledaocima TV platformi Telekoma Srbija.

    Popularne emisije poslednjih šest godina emitovane su na televiziji Nova S, a pre toga talk show "Veče sa Ivanom Ivanovićem" prikazivan je osam godina na TV Prva.

    Kako nezvanično saznajemo popularni autor i voditelj Ivan Ivanović, sa svojim timom saradnika, raskinuo je ugovor sa United Media i svojim potezom napravio jedan od najvećih transfera na srpskom medijskom nebu.

    (Telegraf.rs)


    _____


    Uprava napolje!

    konjski nil

    Posts : 2465
    Join date : 2020-06-19
    Location : bizarr nők hazája

    Nova S - Page 2 Empty Re: Nova S

    Post by konjski nil Fri Mar 15, 2024 1:45 pm

    neka je baš volim Nova S - Page 2 2304934895


    _____
    Nova S - Page 2 2692   Hong Kong dollar, Indian cents, English pounds and Eskimo pence   Nova S - Page 2 2692
    Erős Pista

    Posts : 81371
    Join date : 2012-06-10

    Nova S - Page 2 Empty Re: Nova S

    Post by Erős Pista Fri Mar 15, 2024 2:02 pm

    Hm...


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    plachkica

    Posts : 16156
    Join date : 2014-11-06

    Nova S - Page 2 Empty Re: Nova S

    Post by plachkica Fri Mar 15, 2024 3:26 pm

    United media potvrdila: Ivan Ivanović sa televizije Nova S; prelazi na Blic TV


    Popularni voditelj Ivan Ivanović raskinuo je ugovor sa United Media i odlazi sa televizije Nova S, potvrđeno je Raskrikavanju iz ove kompanije. Nakon što je ranije danas portal Telegraf objavio tu vest, portal Blic je potvrdio da će od jeseni emisije „Veče sa Ivanom Ivanovićem”, kao i „Četiri i po muškarca” biti prikazivane na njihovoj Blic TV.

    https://www.raskrikavanje.rs/page.php?id=United-media-potvrdila-Ivan-Ivanovic-sa-televizije-Nova-S-prelazi-na-Blic-TV-1297
    rumbeando

    Posts : 13589
    Join date : 2016-02-01

    Nova S - Page 2 Empty Re: Nova S

    Post by rumbeando Fri Mar 15, 2024 6:17 pm

    Ivanović je za Raskrikavanje rekao da mu je Blic televizija ponudila uslove koje nije mogao da dobije na Novoj S. Konretno – novi format emisije, uz dve koje se već prikazuju. Voditelj nije precizirao o kakvoj emisiji je reč, pošto, kako kaže, ima još dosta vremena do toga s obzirom da je do kraja juna na Novoj S.

    „Mislim da smo Nova S i ja jedno drugom dali sve što smo imali”, rekao je Ivanović.

    Dodaje i da mu je novi poslodavac garantovao slobodu, ali na pitanje da li očekuje da će slobodu stvarno i dobiti rekao je da ne zna i da će to morati da vidi na delu u septembru.

    Takođe, Ivanović kaže i da mu nije jasno zašto svi mediji insistiraju na tome da je on veliki transfer Telekoma, kada samo prelazi „iz luksemburške televizije u švajcarsku”.

    Glavna izvršna direktorka kompanije United Media Aleksandra Subotić ranije je za Raskrikavanje rekla da je tačno da je sa Ivanovićem raskinuta dalja saradnja i da mu United Media želi sve najbolje u daljem radu.
    https://raskrikavanje.rs/page.php?id=Ivan-Ivanovic-Blic-TV-mi-daje-vise-prostora-1300
    rumbeando

    Posts : 13589
    Join date : 2016-02-01

    Nova S - Page 2 Empty Re: Nova S

    Post by rumbeando Fri Mar 15, 2024 7:07 pm

    Od jeseni će raditi za one koje je nazivao šljamom i teškim govnima.

    avatar

    Posts : 18311
    Join date : 2014-12-12

    Nova S - Page 2 Empty Re: Nova S

    Post by beatakeshi Fri Mar 15, 2024 7:16 pm

    Aaaa, to je sajt, on će na tv. Nova S - Page 2 2348298330
    avatar

    Posts : 18311
    Join date : 2014-12-12

    Nova S - Page 2 Empty Re: Nova S

    Post by beatakeshi Sat Mar 16, 2024 10:10 am

    https://www.danas.rs/kolumna/vukasin-obradovic/sluzba-ivana-ivanovica/
    Sad tek vidim ovo. Nova S - Page 2 3579118792
    Pa kakav je to štakor, sad je našao pravi brlog za sebe.
    ficfiric

    Posts : 34058
    Join date : 2012-02-10

    Nova S - Page 2 Empty Re: Nova S

    Post by ficfiric Sat Mar 16, 2024 11:22 am

    Da nije tužno, bilo bi smešno, ali takav je humor Ivana Ivanovića.


    Nova S - Page 2 3579118792


    _____


    Uprava napolje!

    Nektivni Ugnelj

    Posts : 49958
    Join date : 2017-11-16

    Nova S - Page 2 Empty Re: Nova S

    Post by Nektivni Ugnelj Sat Mar 16, 2024 12:15 pm

    +1
    One Eyed Bob

    Posts : 1271
    Join date : 2015-08-13

    Nova S - Page 2 Empty Re: Nova S

    Post by One Eyed Bob Sat Mar 16, 2024 1:29 pm

    Uvek mi je čudno kada se od tih medijskih profesionalaca očekuje dosledan politički stav. To su uloge, ništa više, oni ih igraju u skladu sa potrebama tržišta. Svojevremeno sam svedočio razgovorima o tome da li će Kesićev materijal biti objavljen ili ne. Prvo je išao u kabinet™ na proveru da se utvrdi da li je ovonedeljni humor dopustiv ili ne.

    I onda ljudi sednu ispred TV-a, gledaju sadržaj koji je sanitiziran, usklađen sa potrebama klijenata i njihovih PR službi, prožet državno sankcionisanim humorom, i osećaju se subverzivno.

    Granice tog humora mnogo su šire nego što javnost misli, jer je jedna od velikih tajni vladanja to da se prikažeš osetljivijim na kritike nego što zaista jesi, tako da tvoji protivnici izgube vreme na jalov humor i bezubo vređanje.


    _____
    Ja sam ja a ti si kriminal
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 49958
    Join date : 2017-11-16

    Nova S - Page 2 Empty Re: Nova S

    Post by Nektivni Ugnelj Sat Mar 16, 2024 1:33 pm

    Indexovci

    Nova S - Page 2 Empty Re: Nova S

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Fri Apr 19, 2024 6:41 pm