Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Utisak nedelje

    Erős Pista

    Posts : 81441
    Join date : 2012-06-10

    Utisak nedelje - Page 17 Empty Re: Utisak nedelje

    Post by Erős Pista Mon Jan 24, 2022 3:33 pm

    Trece je NATO, ali to je sve blefiranje. Jedino pravo pitanje je genocid, druga dva su dimna zavesa, a evo i zasto. Zato sto ce naravno svi za Kosovo da izdeklamuju par fraza (niko nece reci da bi ga priznao), a za NATO da to nije tema, ili da je pitanje za referendum ili, kao sto je Mika i rekao, da su za vojnu neutralnost.

    Jedino se za Srebrenicu ne moze odgovoriti drugacije nego onako kako jeste - da je u pitanji genocid. I jasno je da su i Bosko i Krle (kad je prepitivao Manojlovica) zapravo ciljali na to. E, sad, pitanja o Kosovu i NATO mogu da se smatraju manje ili vise bitnim, ali naravno da su savrseno legitimna i normalna kada je u pitanju nacionalna politika. Ono sto nije ni legitimno ni normalno je sto je pitanje o Srebrenici ucinjeno, direktno od strane naprednjaka, kljucnim testom patriotizma. Zato je Boskic isto sto i Krlo.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Uncle Baby Billy

    Posts : 3149
    Join date : 2021-09-13

    Utisak nedelje - Page 17 Empty Re: Utisak nedelje

    Post by Uncle Baby Billy Mon Jan 24, 2022 3:43 pm

    meni izgleda da je bitno što se Srebrenica i Kosovo guraju u paru.
    u redu, kažeš ti skupština je donela deklaraciju o genocidu. ali ta ista skupština je u svakom sazivu na neki način potvrđivala da je Kosovo Srbija. znači da selektivno utvrđuješ pravne činjenice pozivanjem na tu vrstu izvora. to je zato što si u duši izdajnik jbg Utisak nedelje - Page 17 1233199462
    samo legitimisanje, slično tome kako u vreme hladnog rata u Americi you wouldn't be caught dead saying you're a communist.


    _____
    ja se rukovodim logikom gvozdenih determinizama
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Utisak nedelje - Page 17 Empty Re: Utisak nedelje

    Post by kondo Mon Jan 24, 2022 3:50 pm

    boomer crook wrote:
    Uncle Baby Billy wrote:
    kako misliš da bi trebalo da odgovore? ozbiljno je pitanje, jer mi je teško da vidim situaciju u kojoj se iz razgovora o tim pitanjima izlazi sa bilo kakvom prednošću. a ako odbiješ o tome da pričaš to je obvy jer si drugošovinista i autosrbijanac srbožder.

    pa kazes za pocetak da je to vec rekla skupstina srbija rezolucijom cije su izglasavanje omogucili naprednjaci. eto to ti je vec reseno.

    upravo to. citiram: "delim stavove predsednika vucica i srpske napredne stranke". full stop, ni reci vise.


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    boomer crook

    Posts : 36874
    Join date : 2014-10-27

    Utisak nedelje - Page 17 Empty Re: Utisak nedelje

    Post by boomer crook Mon Jan 24, 2022 3:51 pm

    Janko Suvar wrote:
    beatakeshi wrote:Ja bih to slao u lažnu državu Kosovo da sakupljaju porez za istinsku državu Srbiju. Pa ko se vrati, vrati.
    ovako treba da kaze i Dobrica. Nakon toga ce izgubiti izbore, jer je drzava zarobljena.

    docim bi dobio kada bi rekao da ce poslati tenkove? mislim dobio bi tvoj glas ali jebiga to je pobeda u tvom srcu a ne na izborima. ljubav - sirotinjska zabava.


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    boomer crook

    Posts : 36874
    Join date : 2014-10-27

    Utisak nedelje - Page 17 Empty Re: Utisak nedelje

    Post by boomer crook Mon Jan 24, 2022 3:54 pm

    i drugo kako izgleda to priznanje kosova? dobrica izadje obucen u masonsku odoru pozajmljenu od prokica i rascini veze srbije i kosova? kako god okrenes postoji neka procedura i ne gine nam neki siroki drustveni dijalog.


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    Јанош Винету

    Posts : 5214
    Join date : 2016-01-26

    Utisak nedelje - Page 17 Empty Re: Utisak nedelje

    Post by Јанош Винету Mon Jan 24, 2022 3:58 pm

    Дијаложење? 
    Имамо и министарство за дијалог. 
    На све су Напредњаци мислили.


    _____
    Burundi is an exception among other nations because it is a country which gave God first place, a God who guards and protects from all misfortune.
    Burundi... opskurno udruženje 20ak levičarskih intelektualaca, kojima je fetiš odbrana poniženih i uvredjenih.
    Janko Suvar

    Posts : 7704
    Join date : 2019-06-06

    Utisak nedelje - Page 17 Empty Re: Utisak nedelje

    Post by Janko Suvar Mon Jan 24, 2022 4:00 pm

    boomer crook wrote:i drugo kako izgleda to priznanje kosova?
    SNS raspirese refenrendum na kojem pita: da li ste za ovaj akt ? Da ili ne.

    opozicija obuce masonske odore, ostane kod kuce i 18 posto naprednjaka donesu akt i priznaju Kosovo. 120.000 Srba ubiju. Film niko ne snimi.


    alternativno: 10.000 Srba ubiju, 110.000 ih pobegne, neki govnar dvadeset godina pise pesme o tome kako ih mrzi jer su pobegli, naprednjaci i opozicija mu zajedno naprave muzej kad krepa.


    edit: pitanje je bilo kako ce Dobrica da prizna Kosovo ako pobedi, lose sam razumeo. Nikako, potpuno je nezamislivo da pobede, uzaludna je rasprava. Pobegla je diskusija u pravu sta ko misli o Kosovu i Srebrenici, a to nije bila tema. Tema je da opozicija mora da ima stavove o tome io da zna da ih artikulise (moze tako kako si ti artikulisao, ne slazem se, al bar si reko). 

    Oni se ljute sto ih neko pita i misle da je to neko podmetanje. Nije, jednostavno ne moze da pobedi na osnovu toga sto je imo organizaciju koja uci ljude da imaju platnetni ceger, taj nivo kolonijalizma jos nije uspostavljen.


    Last edited by Janko Suvar on Mon Jan 24, 2022 4:04 pm; edited 1 time in total
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Utisak nedelje - Page 17 Empty Re: Utisak nedelje

    Post by kondo Mon Jan 24, 2022 4:02 pm

    a gde si ti tu, dobro moj janko?


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    Janko Suvar

    Posts : 7704
    Join date : 2019-06-06

    Utisak nedelje - Page 17 Empty Re: Utisak nedelje

    Post by Janko Suvar Mon Jan 24, 2022 4:04 pm

    .


    Last edited by Janko Suvar on Mon Jan 24, 2022 4:13 pm; edited 1 time in total
    boomer crook

    Posts : 36874
    Join date : 2014-10-27

    Utisak nedelje - Page 17 Empty Re: Utisak nedelje

    Post by boomer crook Mon Jan 24, 2022 4:08 pm

    tamo ces veselo da glasas da zene ubijaju zardjalim iglama kod kombi ginekologa. brigo moja predji na drugoga.

    inace ideja da opozicija ignorise referendum o kosovu je zaumnija od mogucnosti da buduci predcednik bude ponos(h).


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    Janko Suvar

    Posts : 7704
    Join date : 2019-06-06

    Utisak nedelje - Page 17 Empty Re: Utisak nedelje

    Post by Janko Suvar Mon Jan 24, 2022 4:19 pm

    aj kad ipak bude Ponos, vraticemo se ovde, da vidimo sta je zaumno.
    boomer crook

    Posts : 36874
    Join date : 2014-10-27

    Utisak nedelje - Page 17 Empty Re: Utisak nedelje

    Post by boomer crook Mon Jan 24, 2022 4:22 pm

    dakle sta god da se desi sa kosovom i srbijom a da nije rat ili zamrznuti rat bice neki siri dogovor prvo unutar srpskog o kosovskog drustva a zatim i izmedju srbije i kosova. 

    ideja da 18% naprednjaka izglasava kosovsku nezavisnost dok 100k srba biva masakrirano od albanaca koji samo cekaju alekov mig da krenu je nesto sto deluje kao da je jeremic gledao game of thrones


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    fikret selimbašić

    Posts : 9546
    Join date : 2020-06-19

    Utisak nedelje - Page 17 Empty Re: Utisak nedelje

    Post by fikret selimbašić Mon Jan 24, 2022 4:32 pm

    boomer crook wrote:dakle sta god da se desi sa kosovom i srbijom a da nije rat ili zamrznuti rat bice neki siri dogovor prvo unutar srpskog o kosovskog drustva a zatim i izmedju srbije i kosova. 

    ideja da 18% naprednjaka izglasava kosovsku nezavisnost dok 100k srba biva masakrirano od albanaca koji samo cekaju alekov mig da krenu je nesto sto deluje kao da je jeremic gledao game of thrones


    alternativno: 10.000 Srba ubiju, 110.000 ih pobegne, neki govnar dvadeset godina pise pesme o tome kako ih mrzi jer su pobegli, naprednjaci i opozicija mu zajedno naprave muzej kad krepa.

    Balaševića više nema, ali on je ionako mrzio samo zapadne Srbe, zbog kosovskih je napisao kontroverzno Bagrenje Utisak nedelje - Page 17 2304934895


    _____
    Međuopštinski pustolov.

    Kijevljani, Kijevljani, paganski skupe. Da niste Mihajlika izdali, nikad Tatari Kijev ne bi zauzeli.

    A onda, kad mjehne Raspotočje, onda je jebeno.
    plachkica

    Posts : 16179
    Join date : 2014-11-06

    Utisak nedelje - Page 17 Empty Re: Utisak nedelje

    Post by plachkica Mon Jan 24, 2022 10:38 pm

    =AZW8eJ18KMIbZwxXmsPVosfBtJqq0YEGL8tFlrXBB0htrA63tBz4C6zYehM73h-XfpAlZSA_TOglwOnGKVX1xoZqRiCygMY-kQyNf8F19o990pBT_bpUmk7szQqyTM5DiCs&__tn__=R]-R]Леја Келер

    dakle, nedobrica, predstavnik najnaprednije gradjanske opcije, saopštava da se "što se tiče genocida u srebrenici, naša skupštinna se izjasnila 2010. i tu nnemamo šta da pričamo". eto, prijatelji. imamo da pričamo o hercegovačkoj, dok smo potočare rešili nakaznom rezolucijom o "gadnom zločinu" za koji su svi krivi. meni, lično, ovo govori da na političkoj sceni više nema nikoga ko zadovoljava osnovne kriterijume ljudskosti i volela bih da svi odu u tri kurca sad odmah bez odlaganja



    =AZW8eJ18KMIbZwxXmsPVosfBtJqq0YEGL8tFlrXBB0htrA63tBz4C6zYehM73h-XfpAlZSA_TOglwOnGKVX1xoZqRiCygMY-kQyNf8F19o990pBT_bpUmk7szQqyTM5DiCs&__tn__=R]-R]Леја Келер

    nedobrica smatra DA NEMA MAGIČNOG ŠTAPIĆA ŠTO SE TIĆE KOSOVA. nedobrica takodje ne zeli da kaze da je kosovo nezavisno. nego da vidi papire. evo ti papir, nedobrice:
    Erős Pista

    Posts : 81441
    Join date : 2012-06-10

    Utisak nedelje - Page 17 Empty Re: Utisak nedelje

    Post by Erős Pista Mon Jan 24, 2022 10:43 pm

    Kakva lazovka.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    boomer crook

    Posts : 36874
    Join date : 2014-10-27

    Utisak nedelje - Page 17 Empty Re: Utisak nedelje

    Post by boomer crook Mon Jan 24, 2022 11:01 pm

    ono janko i bosko s desna da sateraju kod biki na "levom" krilu


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    Erős Pista

    Posts : 81441
    Join date : 2012-06-10

    Utisak nedelje - Page 17 Empty Re: Utisak nedelje

    Post by Erős Pista Mon Jan 24, 2022 11:04 pm

    Pa naravno, sinhronizovani napor.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Janko Suvar

    Posts : 7704
    Join date : 2019-06-06

    Utisak nedelje - Page 17 Empty Re: Utisak nedelje

    Post by Janko Suvar Mon Jan 24, 2022 11:09 pm

    sinhronizovani napor da "nedobrica" odgovori na pitanje u emisiji gde je doso da ga pitaju


    edit: samo da kazem da sam bar pola sata svog zivota danas posveti razgovoru o ovoj emisiji, a da nisam ni na sekund pomislio da bih mogao ikad da zapravo pogledam emisiju. Tako da izuzetan program, stvarno neobicno sto nije bilo podrske gledalaca, kad je prebacen na manje gledan kanal.
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Utisak nedelje - Page 17 Empty Re: Utisak nedelje

    Post by kondo Tue Jan 25, 2022 12:14 am

    ako mislite da se ljucke osobine jednog maršićanina i bakareca ne mogu spojiti u trećoj osobi koja biološki nema veze sa ovom dvojicom, varate se


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    boomer crook

    Posts : 36874
    Join date : 2014-10-27

    Utisak nedelje - Page 17 Empty Re: Utisak nedelje

    Post by boomer crook Tue Jan 25, 2022 11:30 am

    laskanjem neces nista postici


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    boomer crook

    Posts : 36874
    Join date : 2014-10-27

    Utisak nedelje - Page 17 Empty Re: Utisak nedelje

    Post by boomer crook Tue Jan 25, 2022 11:30 am

    inace janko jel si ti sada jeremicevac?


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    Janko Suvar

    Posts : 7704
    Join date : 2019-06-06

    Utisak nedelje - Page 17 Empty Re: Utisak nedelje

    Post by Janko Suvar Tue Jan 25, 2022 11:34 am

    Glasao sam za Jeremića na prošlim predsedničkim izborima, ako je to pitanje
    ficfiric

    Posts : 34171
    Join date : 2012-02-10

    Utisak nedelje - Page 17 Empty Re: Utisak nedelje

    Post by ficfiric Tue Jan 25, 2022 11:59 am

    Utisak nedelje - Page 17 Nelson10


    _____


    Uprava napolje!

    Erős Pista

    Posts : 81441
    Join date : 2012-06-10

    Utisak nedelje - Page 17 Empty Re: Utisak nedelje

    Post by Erős Pista Tue Jan 25, 2022 5:22 pm

    Evo i za one koji nisu gledali

    https://nova.rs/emisije/utisak-nedelje-radomir-lazovic-boris-tadic-i-bosko-obradovic/?ref=fbnovas


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Erős Pista

    Posts : 81441
    Join date : 2012-06-10

    Utisak nedelje - Page 17 Empty Re: Utisak nedelje

    Post by Erős Pista Wed Jan 26, 2022 4:17 pm

    Ali bukvalno nema bota kojeg nisu aktivirali po ovom pitanju. Inače, koja je ovo smradina, reči nemam.



    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije

    Utisak nedelje - Page 17 Empty Re: Utisak nedelje

    Post by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Current date/time is Thu May 02, 2024 9:42 am