Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Reprezentacija

    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    Reprezentacija - Page 20 Empty Re: Reprezentacija

    Post by Filipenko Mon Aug 08, 2022 11:32 pm

    boomer crook wrote:ozbiljno sada ne znam sta kari misli? ili je ovo genijalan potez ili uvod u epsku bruku


    Jbt kako jos moze da se obruka neko ko izgubi kuci od Belgije utakmicu u kojoj su ih jedva namolili da izadju na teren jer je u originalnom terminu nestalo struje  Reprezentacija - Page 20 2952840586
    ficfiric

    Posts : 34199
    Join date : 2012-02-10

    Reprezentacija - Page 20 Empty Re: Reprezentacija

    Post by ficfiric Mon Aug 08, 2022 11:45 pm

    Gubila je reprezentacija i od Svajcarske. Malo je falilo da nas i Austrija rokne.


    _____


    Uprava napolje!

    boomer crook

    Posts : 36924
    Join date : 2014-10-27

    Reprezentacija - Page 20 Empty Re: Reprezentacija

    Post by boomer crook Tue Aug 09, 2022 2:21 am

    ne, stvarno mi nije jasno.


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    zvezda je zivot

    Posts : 7028
    Join date : 2014-11-07

    Reprezentacija - Page 20 Empty Re: Reprezentacija

    Post by zvezda je zivot Tue Aug 09, 2022 9:26 am

    pa ovo ti je vuciceva srbija za tebe. vucic 10 godina unistava ideju i praksu dostojanstva, reda i kucnog vaspitanja. dodas pesica koji je oduvek bio dziber cak i za visoke standarde jugoslovenskog kosarkaskog trenera. i imas sta imas.


    _____
    ova zemlja to je to
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Reprezentacija - Page 20 Empty Re: Reprezentacija

    Post by kondo Tue Aug 09, 2022 11:17 am

    jeste, sad je kari bio džiber.

    vas omladinu stvarno treba tući štapom po glavi čim prohodate.


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    zvezda je zivot

    Posts : 7028
    Join date : 2014-11-07

    Reprezentacija - Page 20 Empty Re: Reprezentacija

    Post by zvezda je zivot Tue Aug 09, 2022 11:24 am

    verovatno najveca seljacina medju jugo trenerima sto je podvig ravan indijanapolisu


    _____
    ova zemlja to je to
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Reprezentacija - Page 20 Empty Re: Reprezentacija

    Post by kondo Tue Aug 09, 2022 11:41 am

    što slabo stoji s padežima? važi.

    niko ne može biti veća seljačina među jugo trenerima od obradovića


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    zvezda je zivot

    Posts : 7028
    Join date : 2014-11-07

    Reprezentacija - Page 20 Empty Re: Reprezentacija

    Post by zvezda je zivot Tue Aug 09, 2022 12:03 pm

    gledo sam pesica kako sedi u emisiji i jednom rukom cacka nos pa jede sline a drugom se drapa po medjunozju


    Last edited by zvezda je zivot on Tue Aug 09, 2022 12:06 pm; edited 1 time in total


    _____
    ova zemlja to je to
    avatar

    Posts : 18414
    Join date : 2014-12-12

    Reprezentacija - Page 20 Empty Re: Reprezentacija

    Post by beatakeshi Tue Aug 09, 2022 12:05 pm

    Reprezentacija - Page 20 3579118792
    Šta bi radio da je Trojeručak?
    boomer crook

    Posts : 36924
    Join date : 2014-10-27

    Reprezentacija - Page 20 Empty Re: Reprezentacija

    Post by boomer crook Tue Aug 09, 2022 12:42 pm

    najvece gospoda

    duda, lale

    najgenijalniji

    profesor, general

    najuspesniji
    zoc, duda, kari

    smekeri

    celavi 1 i 2

    najveci seljak
    kari, zoc


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    zvezda je zivot

    Posts : 7028
    Join date : 2014-11-07

    Reprezentacija - Page 20 Empty Re: Reprezentacija

    Post by zvezda je zivot Tue Aug 09, 2022 1:05 pm

    ne znam za reputaciju ali meni privatno je bosa tanjevic fin covek. 

    duda onako, sta znam. doduse ja ga pamtim na zalasku tu su mu malo popustile kocnice.


    _____
    ova zemlja to je to
    kapetanm

    Posts : 5800
    Join date : 2012-02-10

    Reprezentacija - Page 20 Empty Re: Reprezentacija

    Post by kapetanm Tue Aug 09, 2022 1:12 pm

    Pratim nasu kosarku skoro pola veka, vi bre ne znate u kojoj su meri to bogovi koji su hodali ili hodaju zemljom (propustiste Žeravicu). Dakle kako Kari odluči, podržavam
    zvezda je zivot

    Posts : 7028
    Join date : 2014-11-07

    Reprezentacija - Page 20 Empty Re: Reprezentacija

    Post by zvezda je zivot Tue Aug 09, 2022 1:18 pm

    ne usudjujem se da na burundiju diram u jugo-tabue, ali kult kosarkaskog trenera ko bogaocastvaraoca je za moj ukus malo zastranio. meni ko coveku koji gleda kosarku teo je neuporedivno vazniji od tzv. karija. ali to nije tema. ovo je prosto dzukacko, radikalsko ponasanje.


    _____
    ova zemlja to je to
    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    Reprezentacija - Page 20 Empty Re: Reprezentacija

    Post by Filipenko Tue Aug 09, 2022 1:26 pm

    zvezda je zivot wrote:ne usudjujem se da na burundiju diram u jugo-tabue, ali kult kosarkaskog trenera ko bogaocastvaraoca je za moj ukus malo zastranio. meni ko coveku koji gleda kosarku teo je neuporedivno vazniji od tzv. karija. ali to nije tema. ovo je prosto dzukacko, radikalsko ponasanje.

    +1

    I meni je neuporedivo vaznije da tzv. teo ne bude tu nego da tzv. kari ne bude tu.
    ficfiric

    Posts : 34199
    Join date : 2012-02-10

    Reprezentacija - Page 20 Empty Re: Reprezentacija

    Post by ficfiric Tue Aug 09, 2022 1:50 pm

    OZBILJAN UDARAC
    Reprezentativac Srbije Aleksa Avramović obnovio je povredu ruke zbog koje će propustiti predstojeće Evropsko prvenstvo.

    Samo dan nakon što se pojavila vest da je selektor Svetislav Pešić odlučio da precrta Miloša Teodosića sa liste putnika na Evropsko prvenstvo, dogodio se peh Aleksi Avramoviću koji je obnovio povredu ruke koja ga je mučila u prethodnom periodu iz reprezentativnih obaveza, nezvanično saznaju "Sportske.net"

    Košarkaš Partizana će morati da imobilizuje ruku u narednih osam nedelja, što znači da neće moći da nastupi na Evropskom prvenstvu.

    Avramović je obnovio povredu ruke koju je doživeo u kvalifikacionom meču protiv Letonije.

    Ovo je ozbiljan udarac za selektora Pešića koji je očito uz Vasilija Micića upravo Avramovića planirao na poziciji plejmejkera. Sada su se planovi selektora potpuno poremetili - Teodosić je sklonjen, Avramović povređen i izbor za najvažniju poziciju u timu je drastično sužen.

    Kurir sport
    I ŠTA ĆEMO SAD?! Posle vesti da je Teodosić PRECRTAN, usledio novi ŠOK: Avramović se povredio, propušta Evrobasket!


    _____


    Uprava napolje!

    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Reprezentacija - Page 20 Empty Re: Reprezentacija

    Post by kondo Tue Aug 09, 2022 2:43 pm

    donekle se slažem sa zvezdom da iza izostanka tea stoji nekakva politika a ne igrački razlozi, a tu mi za solidniju hipotezu nedostaje podatak ko je sada kapiten reprezentacije - bjelica ili jokić? ako je ovaj drugi onda je sve jasno.


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    ficfiric

    Posts : 34199
    Join date : 2012-02-10

    Reprezentacija - Page 20 Empty Re: Reprezentacija

    Post by ficfiric Tue Aug 09, 2022 3:34 pm

    Evo Djilas sta kaze

    Piše Dragan Đilas: Miloš Veliki srpske košarke

    https://nova.rs/sport/kosarka/pise-dragan-djilas-milos-veliki-srpske-kosarke/

    Da krenemo od onoga što se ne može biti tema rasprave. Svetislav Pešić je odlukom da Teodosića, posle deset dana priprema proglasi viškom, pokazao da ne zna šta su vaspitanje i pristojnost.

    Ako smatraš, što je tvoje pravo kao selektora, da Milos Teodosić nema mesta u reprezentaciji, onda ga ne zoveš na pripreme u Staru Pazovu, da bi ga posle deset dana poslao kući. Miloš Teodosić je kapiten reprezentacije koji za Srbiju igra već više od decenije. Bio je tu svaki put kad je bio zdrav, a na Olimpijske igre u Brazil je išao i povređen. Dolazio je iz Bolonje vozeći 12 sati da bi pomogao reprezentaciji da igra u besmislenim Fibinim prozorima.

    Nikad nije rekao „treba mi da odmorim ovog leta da bih produžio karijeru za godinu ili dve“. Nikada nije tražio poseban tretman, jer je godinama jedan od najboljih u Evropi. Uvek je bio tu za Srbiju. Takvom igraču i čoveku se ovakve stvari jednostavno ne rade. Ako ga nećeš, pozoveš ga pre nego saopštiš spisak i kažeš mu svoj stav. A ne da ga ovako ponižavaš, plus potpuno poremetiš atmosferu u timu da bi ti pokazao kako si veliki.

    Nije prvi put da Pešić ovako tretira igrače. Isto je uradio u Indijanpolisu 2002. godine, kada je iz tima izbacio Radmanovića. Tada je stvar, posle katastrofalnih igara, u svoje ruke uzeo Vlade Divac i zahvaljujući njemu i kvalitetu mega zvezda poput Stojakovića i Bodiroge, na neverovatan način smo došli do zlata, potrošivši sreću srpske košarke za narednih deset godina. Možda se to desi i ovoga puta, jer Jokić, Micić, Kalinić, Nedović, Bjelica, Lučić, Gudurić i ostali momci imaju kvalitet da sami svakoga pobede. Nadajmo se da će zbog srpske košarke biti tako.

    O stručnosti selektora nisam pozvan da pričam. O tome da li igramo košarku prevaziđenu pre deset godina treba da pričaju drugi. O tome kako možemo da izgubimo od Belgije, kako smo utakmicu završili sa čudnom petorkom, koja ni na treningu nije igrala zajedno, o tome zašto nije iskorišćen bar jedan od dva time-outa koja su nam ostala u poslednjih 35 sekundi, svoje mišljenje bi trebalo da kažu ljudi koji su za to stručni. Ali o tome da je besmislica da je višak igrač koji je bio MVP Evro kupa i doneo Kinderu trofej pre dva meseca, to može da kaže svako ko prati košarku.

    Kao bivši predsednik mogu da kažem i da nije normalno da u Srbiji selektor košta Savez skoro pola miliona evra godišnje, odnosno u proseku oko tri puta više nego što je bio plaćen Saša Đordević i da će takve stvari, kao i milionski ugovori koje Zvezda i Partizan daju strancima, dok se zbog 50.000 evra gase košarkaški centri po Srbiji, dodatno urušiti naš nacionalni sport. Ali to nije odgovornost Pešića, već onih koji su oterali Kokoškova posle godinu dana i iz penzije reaktivirali sadašnjeg selektora.

    Znam Miloša. Mnogo sam se naljutio na njega posle Rija, jer muška ekipa nije došla da bodri devojke u meču za bronzu, a dogovorili smo se to. Nisam bio ljut na druge, nego na njega jer je on lider tima, njegovo i srce i duša.

    Najveću pohvalu, uz razglednicu od devojaka iz Tokija i reči Saše Đordevića kad sam odlazio iz KSS, dobio sam od njega. Na balkonu 2014. godine mi je rekao: "Prezidente da nije bilo tebe nikad ne bismo bili ovde. Trebalo je sve ono izdržati".

    Odljutio sam se vremenom, naravno, jer ga znam, ne samo kao igrača. Tu ga je najbolje znao Duda koji je govorio da "Teodosić vidi". Znam ga kakav je kao čovek. I znam da će iz sveg srca navijati da momci na evropskom uzmu zlato. Zbog momaka, ali i zbog dece u Srbiji kojima bi to donelo najveću sreću. Navijaću i ja, naravno. Zbog svega toga i zbog Miloša.

    Nadam se da će kad završi karijeru postati trener. Siguran sam da bi u tome bio izuzetno uspešan, da bi jednog dana postao i selektor. I da nikada nikome ne bi uradio ono što je Pešić uradio njemu. Jer on je Miloš Teodosić. Miloš Veliki srpske košarke.


    _____


    Uprava napolje!

    avatar

    Posts : 18414
    Join date : 2014-12-12

    Reprezentacija - Page 20 Empty Re: Reprezentacija

    Post by beatakeshi Tue Aug 09, 2022 3:38 pm

    Ok. Pametnom dosta.
    Svesrdna podrška Piroćancu.
    Uncle Baby Billy

    Posts : 3159
    Join date : 2021-09-13

    Reprezentacija - Page 20 Empty Re: Reprezentacija

    Post by Uncle Baby Billy Tue Aug 09, 2022 3:40 pm

    Đilas zagrmeo


    _____
    ja se rukovodim logikom gvozdenih determinizama
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Reprezentacija - Page 20 Empty Re: Reprezentacija

    Post by kondo Tue Aug 09, 2022 3:40 pm

    beatakeshi wrote:
    Svesrdna podrška Piroćancu.


    zašta?


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    avatar

    Posts : 18414
    Join date : 2014-12-12

    Reprezentacija - Page 20 Empty Re: Reprezentacija

    Post by beatakeshi Tue Aug 09, 2022 3:41 pm

    Čoviću, reaguj!
    avatar

    Posts : 18414
    Join date : 2014-12-12

    Reprezentacija - Page 20 Empty Re: Reprezentacija

    Post by beatakeshi Tue Aug 09, 2022 3:43 pm

    kondo wrote:
    beatakeshi wrote:
    Svesrdna podrška Piroćancu.


    zašta?
    Šta god. Ako je Đilas za ja sam protiv.
    Uzgred, povredio se Aleksaaa. Moraće nejaki Gudurić da se nameće na nesvojoj poziciji.
    ficfiric

    Posts : 34199
    Join date : 2012-02-10

    Reprezentacija - Page 20 Empty Re: Reprezentacija

    Post by ficfiric Tue Aug 09, 2022 3:44 pm

    Reagovao je Covic, postavio je Pirocanca a ovo Djilasovo je mozda rezultat dogovora sa Vucicem, da se rusi Covic


    _____


    Uprava napolje!

    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Reprezentacija - Page 20 Empty Re: Reprezentacija

    Post by kondo Tue Aug 09, 2022 3:46 pm

    što je više kleveta i laži, čović nam je sve veći i draži

    JEBAĆEMO VAS PONOVO!!!

    VIDIMO SE NA KALEMEGDANY


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    ficfiric

    Posts : 34199
    Join date : 2012-02-10

    Reprezentacija - Page 20 Empty Re: Reprezentacija

    Post by ficfiric Tue Aug 09, 2022 3:54 pm

    beatakeshi wrote:
    kondo wrote:


    zašta?
    Šta god. Ako je Đilas za ja sam protiv.
    Uzgred, povredio se Aleksaaa. Moraće nejaki Gudurić da se nameće na nesvojoj poziciji.


    Gde je i sta radi Peno? Reprezentacija - Page 20 4135669698


    _____


    Uprava napolje!

    Reprezentacija - Page 20 Empty Re: Reprezentacija

    Post by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Current date/time is Wed May 08, 2024 8:28 am