Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Preporuke za slusanje uz setnju

    zvezda je zivot

    Posts : 6957
    Join date : 2014-11-07

    Preporuke za slusanje uz setnju - Page 2 Empty Re: Preporuke za slusanje uz setnju

    Post by zvezda je zivot Sat Oct 17, 2020 11:54 am

    ne znam, ja to vise sudim po tviteru nego po podkastu koji ko sto rekoh sto puta ne slusam. biderman je smesan. krisman ima tu meni odbojnu kombinaciju groktavog gikdoma i 1 neatraktivne pretencioznosti. amerikancima je pretenciozno najveca uvreda i razumem ih, stvarno im ne stoji.

    siguran sam da je 1 kompleksan lik al sta mene to briga lol


    _____
    ova zemlja to je to
    Daï Djakman Faré

    Posts : 7994
    Join date : 2014-10-28
    Location : imamate of futa djallon

    Preporuke za slusanje uz setnju - Page 2 Empty Re: Preporuke za slusanje uz setnju

    Post by Daï Djakman Faré Sat Oct 17, 2020 12:01 pm

    e jebiga, a ja tviter pratim samo preko foruma Preporuke za slusanje uz setnju - Page 2 1233199462

    sve okej zvezdo, ne svadjam se tobom for reals nego samo koristim tu formu da izreklamiram cush-a malo


    _____
    i would like to talk here about The Last of Us on HBO... and yeah, yeah i know.. the world is burning but lets just all sit and talk about television. again - what else are we doing with ourselves ? we are not creating any militias. but my god we still have the content. appraising content is the american modus vivendi.. that's why we are here for. to absorb the content and then render some sort of a judgment on content. because there is a buried hope that if enough people have the right opinion about the content - the content will get better which will then flow to our structures and make the world a better place
    zvezda je zivot

    Posts : 6957
    Join date : 2014-11-07

    Preporuke za slusanje uz setnju - Page 2 Empty Re: Preporuke za slusanje uz setnju

    Post by zvezda je zivot Sat Oct 17, 2020 12:04 pm

    ne, ne, mozda sam zazvucao nadrkano al stvarno nisam,  cak sam hteo da stavim 2 ova  Preporuke za slusanje uz setnju - Page 2 1233199462 smajlija mada ne znam da l bi pomoglo


    _____
    ova zemlja to je to
    Daï Djakman Faré

    Posts : 7994
    Join date : 2014-10-28
    Location : imamate of futa djallon

    Preporuke za slusanje uz setnju - Page 2 Empty Re: Preporuke za slusanje uz setnju

    Post by Daï Djakman Faré Sat Oct 17, 2020 12:10 pm

    u tvom slucaju ne bi pomoglo, ti si skorpija uvek vuces taj neki neosveceni resantiman Preporuke za slusanje uz setnju - Page 2 2304934895

    Preporuke za slusanje uz setnju - Page 2 1233199462


    _____
    i would like to talk here about The Last of Us on HBO... and yeah, yeah i know.. the world is burning but lets just all sit and talk about television. again - what else are we doing with ourselves ? we are not creating any militias. but my god we still have the content. appraising content is the american modus vivendi.. that's why we are here for. to absorb the content and then render some sort of a judgment on content. because there is a buried hope that if enough people have the right opinion about the content - the content will get better which will then flow to our structures and make the world a better place
    паће

    Posts : 39822
    Join date : 2012-02-12
    Location : имам пуну полицу књига, која ми је главна?

    Preporuke za slusanje uz setnju - Page 2 Empty Re: Preporuke za slusanje uz setnju

    Post by паће Sat Oct 17, 2020 12:27 pm

    kapetanm wrote:Molim da mi objasnite Paćetovim rečima šta je podkast

    Гипс за махуну, кад се поломи, наравно.

    То је настало још давне 2003. са ајподом, кад се неко сетио да би ту могло да се трпа још нешто осим музике.

    Ваћи проблем ми је што ме кад читам шта пише Дај Дјакмане Паре, шес пута по реченици се враћам назад јер сам нешто прочитао на погрешном језику, јебга увати залет од претходне три речи па н'умем да се забуставим.


    _____
       I've seen hot chocolate, when mom would melt it for the icing on the cake. It's too hot to drink, and when it cools down enough it's not liquid. You can not drink hot chocolate.
       срце пуца где је лепљено
    Anonymous
    Guest

    Preporuke za slusanje uz setnju - Page 2 Empty Re: Preporuke za slusanje uz setnju

    Post by Guest Sat Oct 17, 2020 12:47 pm

    dobro, ja sve to lepo pročitam, ali nemam pojma šta tu piše

    i to nema veze sa engleskim
    паће

    Posts : 39822
    Join date : 2012-02-12
    Location : имам пуну полицу књига, која ми је главна?

    Preporuke za slusanje uz setnju - Page 2 Empty Re: Preporuke za slusanje uz setnju

    Post by паће Sat Oct 17, 2020 12:51 pm

    Па и ја прочитам све... до отприлике пола другог реда, и онда дигнем руке, врти ми се у глави. Могу да замислим како је њему, стално се осврће и гледа из ког језика да узме следећу реч. Говорио сам такав један језик... тј не говорио него разумео, ал' да склопим рећен'цу нисам умео, јер никад нисам сконтао управо то, из ког језика следећа.


    _____
       I've seen hot chocolate, when mom would melt it for the icing on the cake. It's too hot to drink, and when it cools down enough it's not liquid. You can not drink hot chocolate.
       срце пуца где је лепљено
    kapetanm

    Posts : 5797
    Join date : 2012-02-10

    Preporuke za slusanje uz setnju - Page 2 Empty Re: Preporuke za slusanje uz setnju

    Post by kapetanm Sat Oct 17, 2020 12:51 pm

    Daï Djakman Faré wrote:
    Erzsébet Biszak wrote:nemoguće, paćeov rečnik je prestao sa popunjavanjem sedamdeset četvrte.

    nove reči prosto ne postoje i bezobrazluk je tvrditi suprotno.
    Preporuke za slusanje uz setnju - Page 2 3579118792

    kapetanm wrote:Molim da mi objasnite Paćetovim rečima šta je podkast
    radijska emisija na internetu
    E hvala, bio sam blizu pogotka mislio sam da je neko influisanjetm
    disident

    Posts : 14963
    Join date : 2016-03-27

    Preporuke za slusanje uz setnju - Page 2 Empty Re: Preporuke za slusanje uz setnju

    Post by disident Sat Oct 31, 2020 12:12 pm

    Jebem ti gugl plej da ti jebem, isti problem imam, jos hordujem i skidam ko hrcak dva dana i sve nestane 
    https://support.google.com/googleplay/thread/13658119?hl=en


    _____
    Što se ostaloga tiče, smatram da Zapad treba razoriti
    Jedini proleter Burundija
    Pristalica krvne osvete
    nalog sa ženinog laptopa

    Posts : 4298
    Join date : 2016-09-28

    Preporuke za slusanje uz setnju - Page 2 Empty Re: Preporuke za slusanje uz setnju

    Post by nalog sa ženinog laptopa Tue Dec 01, 2020 2:14 pm

    https://www.topic.com/runningfromcops

    https://historyofphilosophy.net/

    https://www.thebritishhistorypodcast.com/

    https://historyofthecrusades.webs.com/


    _____
    THE space age is upon us. Rockets are leaving our globe at 
    speeds unheard of only a few years ago, to orbit earth, moon, and 
    sun. People have visited the moon, we have sent space probes to 
    all but one of the planets, and words like "orbit" and "satellite" are 
    picked up by children in the nursery.
    Daï Djakman Faré

    Posts : 7994
    Join date : 2014-10-28
    Location : imamate of futa djallon

    Preporuke za slusanje uz setnju - Page 2 Empty Re: Preporuke za slusanje uz setnju

    Post by Daï Djakman Faré Wed Feb 17, 2021 6:38 pm

    truanonovci su odlepili. 20 minuta vec pricaju o tome da su otkrili brod koji prodaje picu koji se nalazi bas pored epstainovog little st james ostrva Preporuke za slusanje uz setnju - Page 2 3579118792

    BROD KOJI PRODAJE PICU Preporuke za slusanje uz setnju - Page 2 1233199462


    _____
    i would like to talk here about The Last of Us on HBO... and yeah, yeah i know.. the world is burning but lets just all sit and talk about television. again - what else are we doing with ourselves ? we are not creating any militias. but my god we still have the content. appraising content is the american modus vivendi.. that's why we are here for. to absorb the content and then render some sort of a judgment on content. because there is a buried hope that if enough people have the right opinion about the content - the content will get better which will then flow to our structures and make the world a better place
    Daï Djakman Faré

    Posts : 7994
    Join date : 2014-10-28
    Location : imamate of futa djallon

    Preporuke za slusanje uz setnju - Page 2 Empty Re: Preporuke za slusanje uz setnju

    Post by Daï Djakman Faré Sun Mar 07, 2021 10:28 am

    Bleeding Blitva wrote:Imaš temu o podcastima doli - Slušanje uz šetnju.

    Nego ako moš rijeć - dvije o Red Scareu? Jel ima tu zanimljivog sadržaja?
    argh, vuces za nos pa sigurno jedno treci put sa red scare podcastom i iako se nisam dao u prva 2-3 navrata vidim da nameravas od ovoga napraviti dugoprugasko nadmetanje a ja za to nemam snage Preporuke za slusanje uz setnju - Page 2 1233199462

    kako bih rekao, nije to lose a nije ni nesto preterano dobro ali (plot twist) bilo bi bolje da je npr vlog a ne podcast i da ga radi samo hačijanka, a beloruskinja moze da se skartira. sadrzaj u principu nebitan, moze i da prica o kozmetickim proizvodima a komotno moze i da ne prica niocemu Preporuke za slusanje uz setnju - Page 2 1403342043

    bas ozbiljan celebrity crush. happy now ? Preporuke za slusanje uz setnju - Page 2 298304839


    _____
    i would like to talk here about The Last of Us on HBO... and yeah, yeah i know.. the world is burning but lets just all sit and talk about television. again - what else are we doing with ourselves ? we are not creating any militias. but my god we still have the content. appraising content is the american modus vivendi.. that's why we are here for. to absorb the content and then render some sort of a judgment on content. because there is a buried hope that if enough people have the right opinion about the content - the content will get better which will then flow to our structures and make the world a better place
    Bleeding Blitva

    Posts : 3710
    Join date : 2020-09-27
    Location : Waystone Inn

    Preporuke za slusanje uz setnju - Page 2 Empty Re: Preporuke za slusanje uz setnju

    Post by Bleeding Blitva Sun Mar 07, 2021 11:22 am

    Djekmane, moj confirmation bias ti poručuje da nije zadovoljan i da će opet pitat po forumu dok ne dođe do negativnog rivjua Preporuke za slusanje uz setnju - Page 2 2460015778
    Šalu na stranu, ja se uopće ne sjećam da sam pitala, a znam za njih po nekom beefu s Current affairsom.
    E da, puuno falaaaaa Erzsebet što je preporučila Daška i Mlađu, baš su super Preporuke za slusanje uz setnju - Page 2 4101625831
    bela maca

    Posts : 10960
    Join date : 2014-10-28

    Preporuke za slusanje uz setnju - Page 2 Empty Re: Preporuke za slusanje uz setnju

    Post by bela maca Sun Mar 07, 2021 11:40 am

    Bleeding Blitva wrote:E da, puuno falaaaaa Erzsebet što je preporučila Daška i Mlađu, baš su super Preporuke za slusanje uz setnju - Page 2 4101625831

    Preporuke za slusanje uz setnju - Page 2 903208043

    uz njih sam stvorila naviku da, paste sad, bez preke potrebe svakog jutra ustajem u 7 da ih slušam  Preporuke za slusanje uz setnju - Page 2 1251298951


    _____
    most of us probably not getting better
    but not getting better together
    Bleeding Blitva

    Posts : 3710
    Join date : 2020-09-27
    Location : Waystone Inn

    Preporuke za slusanje uz setnju - Page 2 Empty Re: Preporuke za slusanje uz setnju

    Post by Bleeding Blitva Sun Mar 07, 2021 11:45 am

    Erzsébet Biszak wrote: uz njih sam stvorila naviku da, paste sad, bez preke potrebe svakog jutra ustajem u 7 da ih slušam  Preporuke za slusanje uz setnju - Page 2 1251298951
    Preporuke za slusanje uz setnju - Page 2 3137070404  Preporuke za slusanje uz setnju - Page 2 3137070404

    E, i svaka im čast što pročiste snimak za nas koji ne volimo muziku, dajđest pravi.
    disident

    Posts : 14963
    Join date : 2016-03-27

    Preporuke za slusanje uz setnju - Page 2 Empty Re: Preporuke za slusanje uz setnju

    Post by disident Sat May 08, 2021 11:58 am

    Suv kvalitet Preporuke za slusanje uz setnju - Page 2 1727922752


    _____
    Što se ostaloga tiče, smatram da Zapad treba razoriti
    Jedini proleter Burundija
    Pristalica krvne osvete
    Bleeding Blitva

    Posts : 3710
    Join date : 2020-09-27
    Location : Waystone Inn

    Preporuke za slusanje uz setnju - Page 2 Empty Re: Preporuke za slusanje uz setnju

    Post by Bleeding Blitva Sat May 08, 2021 12:58 pm

    Pijani momci izvukli mačeve i pričaju o princezama, mythos unveiling pred našim očima Preporuke za slusanje uz setnju - Page 2 1233199462
    Ajme zarazno je, sad slušam Jordana Petersona  Preporuke za slusanje uz setnju - Page 2 3274312807


    _____
    my goosebumps have goosebumps
    Daï Djakman Faré

    Posts : 7994
    Join date : 2014-10-28
    Location : imamate of futa djallon

    Preporuke za slusanje uz setnju - Page 2 Empty Re: Preporuke za slusanje uz setnju

    Post by Daï Djakman Faré Sat May 08, 2021 1:56 pm

    odlicno Preporuke za slusanje uz setnju - Page 2 286371741


    _____
    i would like to talk here about The Last of Us on HBO... and yeah, yeah i know.. the world is burning but lets just all sit and talk about television. again - what else are we doing with ourselves ? we are not creating any militias. but my god we still have the content. appraising content is the american modus vivendi.. that's why we are here for. to absorb the content and then render some sort of a judgment on content. because there is a buried hope that if enough people have the right opinion about the content - the content will get better which will then flow to our structures and make the world a better place
    Notxor

    Posts : 8095
    Join date : 2020-09-07

    Preporuke za slusanje uz setnju - Page 2 Empty Re: Preporuke za slusanje uz setnju

    Post by Notxor Sat May 08, 2021 2:17 pm

    Pominjao sam taj podcast ovde - čisti spektakl, pa su ga zato skinuli sa Youtuba, ali može da se nađe u audio formatu.
    Aleks i Šulci natežu viski iz flaše dok je ne isprazne. Još jednom preporučujem celu epizodu.


    _____
      Sweet and Tender Hooligan  
    Bleeding Blitva

    Posts : 3710
    Join date : 2020-09-27
    Location : Waystone Inn

    Preporuke za slusanje uz setnju - Page 2 Empty Re: Preporuke za slusanje uz setnju

    Post by Bleeding Blitva Tue Jun 01, 2021 6:57 am

    Noćore, pratiš li još uvijek Tima Dillona? Vidim da ima neki beef s Jeselnikom, a prelilo se i na podcast Legions of skanks a možda i još neke.


    _____
    my goosebumps have goosebumps
    Notxor

    Posts : 8095
    Join date : 2020-09-07

    Preporuke za slusanje uz setnju - Page 2 Empty Re: Preporuke za slusanje uz setnju

    Post by Notxor Tue Jun 01, 2021 7:04 am

    Nisam, ali ću da pogledam.

    Juče sam slušao Seguru i Klajna koji je privremeno zamenio Krajšera i čekam kad će prva budala da se javi da brani Srbe od zlih Američkih komičara. Na početku je podkasta, koga zanima.


    _____
      Sweet and Tender Hooligan  
    Notxor

    Posts : 8095
    Join date : 2020-09-07

    Preporuke za slusanje uz setnju - Page 2 Empty Re: Preporuke za slusanje uz setnju

    Post by Notxor Wed Jun 02, 2021 2:07 am

    Kako sam ja razumeo Jeselnik je glupo retvitovao tekst koji je potkačio Legion of Skanks, na šta su oni popizdeli, a Tim Dilon se tu umešao da brani ortake. Jeselnik se sad vadi.


    _____
      Sweet and Tender Hooligan  
    Bleeding Blitva

    Posts : 3710
    Join date : 2020-09-27
    Location : Waystone Inn

    Preporuke za slusanje uz setnju - Page 2 Empty Re: Preporuke za slusanje uz setnju

    Post by Bleeding Blitva Wed Jun 02, 2021 8:35 am

    Da, a u pozadini sve se svodi na relaciju LA - Austin. U Los Angelesu su progresivci, a Joe Rogan tu vidi prijetnju (u progresivcima i porezima), seli u Austin i povlači sa sobom like minded people. To bi trebao biti kao njihov safe space  Preporuke za slusanje uz setnju - Page 2 3579118792 
    I onda imaš lika, propalog komičara turned bloggera koji kopa i piše članke na temu desničarenja u komediji (njegov je članak linkao Jeselnik, i ispričao se zbog toga).
    https://humorism.letterdrop.com/p/joe-rogans-vision-for-the-austin-comedy-scene?fromEmail=true
    Rogan o sebi:
    And I feel an extraordinary responsibility. And I have like a drive to—it's hard to explain. I even explained it to my wife, or explained it to my manager, to anybody. I'm like, I have a responsibility outside of doing this podcast. I have this responsibility to this art form because I think I have the ability to do something that—it's unusual. And I think I gotta do it. I think I gotta create a real colony out here, a colony that's independent of Hollywood, but also supportive. Like I want to let everybody know, like, you're a fuckin’ good comic and a good person. You want to just figure it out, I want to elevate you. I want to boost your signal. I want to get it out there. I really do. It's very, very, very important to me. It is. I want to help all kinds of people, authors and musicians and all these interesting people that have all these interesting ideas, but I want to help the art form.


    _____
    my goosebumps have goosebumps
    Notxor

    Posts : 8095
    Join date : 2020-09-07

    Preporuke za slusanje uz setnju - Page 2 Empty Re: Preporuke za slusanje uz setnju

    Post by Notxor Thu Jun 03, 2021 3:18 am

    Rogan je od nule napravio posao za koji je dobio najmanje 100 miliona (a priča se da je i više) a sad je odlučio da za pare koje bi ostavio kao porez Kaliforniji napravi klub u gradu koji je kako kažu bolji za život od LA.
    LA je za filmadžije, a za komičare koji zarađuju dovoljno da nisu ograničeni na jedan grad možda je i bolje da žive opuštenije u manjem gradu.
    Ne bih ja mešao woke progressive kulturu tamo gde je finansijski interes očigledan.


    _____
      Sweet and Tender Hooligan  
    Bleeding Blitva

    Posts : 3710
    Join date : 2020-09-27
    Location : Waystone Inn

    Preporuke za slusanje uz setnju - Page 2 Empty Re: Preporuke za slusanje uz setnju

    Post by Bleeding Blitva Thu Jun 03, 2021 5:26 am

    Notxor wrote:Rogan je od nule napravio posao za koji je dobio najmanje 100 miliona (a priča se da je i više) a sad je odlučio da za pare koje bi ostavio kao porez Kaliforniji napravi klub u gradu koji je kako kažu bolji za život od LA.
    LA je za filmadžije, a za komičare koji zarađuju dovoljno da nisu ograničeni na jedan grad možda je i bolje da žive opuštenije u manjem gradu.
    Ne bih ja mešao woke progressive kulturu tamo gde je finansijski interes očigledan.
    Pa bilo bi ironično da jedan Joe Rogan koji se na podcastima rugao safe spaceovima radi upravo takav jedan space u Texasu. E sad, da li se ispod priče o porezu krije i ideološka linija podjele ne znam, ne znam uopće ko je sve s njim otišao tamo.


    _____
    my goosebumps have goosebumps

    Preporuke za slusanje uz setnju - Page 2 Empty Re: Preporuke za slusanje uz setnju

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Thu Mar 28, 2024 12:31 pm