Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Zavere ili istina je negde tamo

    ficfiric

    Posts : 34052
    Join date : 2012-02-10

    Zavere ili istina je negde tamo - Page 22 Empty Re: Zavere ili istina je negde tamo

    Post by ficfiric Wed Jan 04, 2023 12:01 pm

    Pocelo je



    _____


    Uprava napolje!

    fikret selimbašić

    Posts : 9496
    Join date : 2020-06-19

    Zavere ili istina je negde tamo - Page 22 Empty Re: Zavere ili istina je negde tamo

    Post by fikret selimbašić Fri Feb 03, 2023 1:29 pm

    Nezim ef. Halilović, bivši rukovoditelj Ureda za hadž i umru Rijaseta Islamske zajednice u BiH, i čovjek kojeg se često može vidjeti u društvu najužeg vrha SDA, nedavno je dao izjavu koja je postala viralna na društvenim mrežama.
    Govoreći o svom životu na TV Hayat, Halilović se dotakao i jednog detalja kada je riječ o njegovoj percepciji odnosa prema vjernicima u bivšoj Jugoslaviji.
    Dio gostovanja u kojem je govorio o njegovoj percepciji odnosa prema vjernicima u bivšoj Jugoslaviji ostao je najzapaženiji - postao je viralan i većinom je naišao na žestoke kritike, ali i ismijavanje. 

    - Odnos prema vjerničkim porodicama, šta to znači? To znači da nam je stomatolog, zubar Stojan, koji je dolazio, Zoran ustvari, koji je dolazio iz Rogatice svakog četvrtka da bi on nama vadio zube. Zdrave zube. Kad zaboli zub koji je malo pokvaren. Mi koji smo bili vezani za džamiju, mi vjerničke porodice, osim djeca komunista, e sad kakvi su to bili komunisti moji nepismeni Žepljaci, da se tako najjednostavnije izrazim, bili su u partiji. Oni koji su bili u partiji, njihova djeca su imala pravo da se popravljaju zubi, oni su imali posebnu prostoriju, ordinaciju u kojoj su se popravljali zubi. Mi smo samo mogli da čujemo zvuk tog aparata na kojem se popravljaju zubi, njihovi zubi i zubi nastavnika koji su devedeset posto dolazili iz Srbije, iz Crne Gore, iz Kolašina, najviše su dolazili iz Kolašina. Oni i njihova djeca su popravljali zube. A mene kad god bi zabolio zub ja bih sa sabaha odnio knjižicu, pred‘o, otiš‘o, čuv‘o krave i onda kad krenem u školu odem i izvade mi zdrav zub. Zato sad imam, ustvari fali mi više od pola zuba, jer su mi ti zubi povađeni dok sam još bio u osnovnoj školi", ispričao je.

    Kaže da je tek kasnije, kada je došao u Sarajevo, shvatio da postoji način da se zdravi zubi izliječe.
    - Eto, to je ustvari bio odnos, odnos one države prema muslimanima, prema Bošnjacima, ispričao je Halilović.


    _____
    Međuopštinski pustolov.

    Kijevljani, Kijevljani, paganski skupe. Da niste Mihajlika izdali, nikad Tatari Kijev ne bi zauzeli.

    A onda, kad mjehne Raspotočje, onda je jebeno.
    fikret selimbašić

    Posts : 9496
    Join date : 2020-06-19

    Zavere ili istina je negde tamo - Page 22 Empty Re: Zavere ili istina je negde tamo

    Post by fikret selimbašić Sun Feb 05, 2023 3:31 pm

    Alen Azarić, bivši učesnik rijalitija "Parovi" i "iscjelitelj" protiv kojeg je Tužilaštvo u Beogradu 2018. godine vodilo slučaj prije nekoliko godina, jutros je iznenada preminuo.

    Vijest o njegovoj iznenadnoj smrti objavljena je na njegovoj službenoj stranici na Facebooku.

    „Dužni smo da obavijestimo sve naše pacijente da je naš sr Alen Azarić iznenada preminuo jutros. Takođe želimo da obavijestimo da će svi naši pacijenti i dalje dobijati lijekove na vrijeme, o daljnjim promjenama u radu blagovremeno ćemo da obavijestimo, prekidati sa radom nećemo. Dr Alen je posvetio život u radu sa ljudima i kako da im pomogne da prebole najteža oboljenja, na tom putu ćemo i da nastavimo“, piše u objavi.Azarić se, da podsjetimo, predstavljao kao doktor koji liječi i najteže oblike karcinoma i to bez da je uzimao jedan dinar od bolesnih ljudi.

    Priča o njemu zavrtjela se u javnosti kada je 30. januara 2018. godine kada je gostovao u Jutarnjem programu Televizije „Pink“, i kada je rekao da ima više od 53.000 pacijenata kao i da je više hiljada izliječio, a kada je studio napustio hirurg Momčilo Moma Jakovljević, kojeg je Azerić žestoko izvrijeđao.

    Od njega se oprostio srbijanski bokser Marko Nikolić.

    Poslije tromjesečne borbe s rakom, jutros nas je napustio Alen Azarić. Bio je jedinstven, mnogo sam ga poštovao i cijenio. Neka ti Bog podari carstvo nebesko”, napisao je Marko.

    Oprostili su se i brojni ljudi koji su tražili pomoć od njega kazavši da su u šoku.

    Alen Azarić rođen je 30. marta 1974. godine u Mostaru u Bosni i Hercegovini gdje je odrastao i završio osnovnu školu i gimnaziju. Godine 2014, Azarić je diplomirao i na fakultetu prirodne medicine u Americi. Tom prilikom, Alen je branio doktorat na temu „Kako savladati rak“.


    _____
    Međuopštinski pustolov.

    Kijevljani, Kijevljani, paganski skupe. Da niste Mihajlika izdali, nikad Tatari Kijev ne bi zauzeli.

    A onda, kad mjehne Raspotočje, onda je jebeno.
    ficfiric

    Posts : 34052
    Join date : 2012-02-10

    Zavere ili istina je negde tamo - Page 22 Empty Re: Zavere ili istina je negde tamo

    Post by ficfiric Sun Feb 05, 2023 4:50 pm

    Bas dosao da okacim. Kako to


    _____


    Uprava napolje!

    Ferenc Puskás

    Posts : 11558
    Join date : 2014-10-27
    Location : kraljevski vinogradi

    Zavere ili istina je negde tamo - Page 22 Empty Re: Zavere ili istina je negde tamo

    Post by Ferenc Puskás Sun Feb 05, 2023 5:30 pm

    ficfiric wrote:Bas dosao da okacim. Kako to
    Napajate se iz jednog centra koji vama i upravlja i onda kako.


    _____
    Ha rendelkezésre áll a szükséges pénz, a vége általában jó.
    ficfiric

    Posts : 34052
    Join date : 2012-02-10

    Zavere ili istina je negde tamo - Page 22 Empty Re: Zavere ili istina je negde tamo

    Post by ficfiric Sun Feb 05, 2023 5:31 pm

    Zavere ili istina je negde tamo - Page 22 1233199462


    _____


    Uprava napolje!

    ficfiric

    Posts : 34052
    Join date : 2012-02-10

    Zavere ili istina je negde tamo - Page 22 Empty Re: Zavere ili istina je negde tamo

    Post by ficfiric Mon Feb 06, 2023 2:41 pm



    _____


    Uprava napolje!

    fikret selimbašić

    Posts : 9496
    Join date : 2020-06-19

    Zavere ili istina je negde tamo - Page 22 Empty Re: Zavere ili istina je negde tamo

    Post by fikret selimbašić Mon Feb 06, 2023 4:07 pm

    Spoiler:

    Ne znam đe sa ovim, čini mi se da je ovde sasvim OK. mjesto. Probah da boldujem u Del Cap stili ali ne ide mi to od ruke.


    _____
    Međuopštinski pustolov.

    Kijevljani, Kijevljani, paganski skupe. Da niste Mihajlika izdali, nikad Tatari Kijev ne bi zauzeli.

    A onda, kad mjehne Raspotočje, onda je jebeno.
    plachkica

    Posts : 16155
    Join date : 2014-11-06

    Zavere ili istina je negde tamo - Page 22 Empty Re: Zavere ili istina je negde tamo

    Post by plachkica Mon Feb 06, 2023 4:22 pm

    zlatko je na dobrom putu da postane najomraženiji režiser diljem bivše jugoslavije
    Notxor

    Posts : 8095
    Join date : 2020-09-07

    Zavere ili istina je negde tamo - Page 22 Empty Re: Zavere ili istina je negde tamo

    Post by Notxor Mon Feb 06, 2023 4:23 pm

    Pre 6 meseci u Podgorici.


    _____
      Sweet and Tender Hooligan  
    plachkica

    Posts : 16155
    Join date : 2014-11-06

    Zavere ili istina je negde tamo - Page 22 Empty Re: Zavere ili istina je negde tamo

    Post by plachkica Mon Feb 06, 2023 4:28 pm

    u beogradu mi upali na predstavu, bila je neka frka i u hrvatskoj
    fikret selimbašić

    Posts : 9496
    Join date : 2020-06-19

    Zavere ili istina je negde tamo - Page 22 Empty Re: Zavere ili istina je negde tamo

    Post by fikret selimbašić Mon Feb 06, 2023 4:39 pm

    plachkica wrote:u beogradu mi upali na predstavu, bila je neka frka i u hrvatskoj


    Meni se čini da su zenički intelektualci bili toliko lijeni da ni proguglali nisu da provjere šta je Paković režirao prije npr. tri godine. Uvreda koju je nanio genocidom plaćenim institucijama, prikazavši korumpiranim tužilaštvo i sud BiH npr. im je zamaglila um. Poseban hit je ovo a kraju, jednu predstavu o genocidu u Srebrenici, molim.


    _____
    Međuopštinski pustolov.

    Kijevljani, Kijevljani, paganski skupe. Da niste Mihajlika izdali, nikad Tatari Kijev ne bi zauzeli.

    A onda, kad mjehne Raspotočje, onda je jebeno.
    ficfiric

    Posts : 34052
    Join date : 2012-02-10

    Zavere ili istina je negde tamo - Page 22 Empty Re: Zavere ili istina je negde tamo

    Post by ficfiric Tue Feb 07, 2023 8:32 am

    Sad se ne veruje ni u zemljotrese. Antizemljotresari

    Zavere ili istina je negde tamo - Page 22 FoWJfTXXwAE9dP-?format=jpg&name=medium

    Zavere ili istina je negde tamo - Page 22 FoWJe97WIAA-tYd?format=jpg&name=large


    _____


    Uprava napolje!

    паће

    Posts : 40020
    Join date : 2012-02-12
    Location : имам пуну полицу књига, која ми је главна?

    Zavere ili istina je negde tamo - Page 22 Empty Re: Zavere ili istina je negde tamo

    Post by паће Tue Feb 07, 2023 9:05 am

    Зар не беше епицентар тачка на површини, изнад стварног центра који је негде у дубини (хипоцентар беше, или се лоше сећам)?


    _____
       I drove a škodilak before it was cool.
       Морони на власти чешће мењају правила него гаће.
    Erős Pista

    Posts : 81358
    Join date : 2012-06-10

    Zavere ili istina je negde tamo - Page 22 Empty Re: Zavere ili istina je negde tamo

    Post by Erős Pista Tue Feb 07, 2023 10:12 am



    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    ficfiric

    Posts : 34052
    Join date : 2012-02-10

    Zavere ili istina je negde tamo - Page 22 Empty Re: Zavere ili istina je negde tamo

    Post by ficfiric Tue Feb 07, 2023 10:17 am

    A sto nisu udarili Rusiju?


    _____


    Uprava napolje!

    Erős Pista

    Posts : 81358
    Join date : 2012-06-10

    Zavere ili istina je negde tamo - Page 22 Empty Re: Zavere ili istina je negde tamo

    Post by Erős Pista Tue Feb 07, 2023 10:18 am

    Ne smeju!


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    ficfiric

    Posts : 34052
    Join date : 2012-02-10

    Zavere ili istina je negde tamo - Page 22 Empty Re: Zavere ili istina je negde tamo

    Post by ficfiric Tue Feb 07, 2023 10:23 am

    Da Putin ne zavrne gas


    _____


    Uprava napolje!

    Anonymous
    Guest

    Zavere ili istina je negde tamo - Page 22 Empty Re: Zavere ili istina je negde tamo

    Post by Guest Tue Feb 07, 2023 10:25 am

    Ovo je upozorenje Rusiji, ali i pokazatelj opreza, usled svesti o tome da Rusija ima jednako moćna, ako ne i moćnija oružja koja kanališu energiju planete Zemlje.
    disident

    Posts : 15008
    Join date : 2016-03-28

    Zavere ili istina je negde tamo - Page 22 Empty Re: Zavere ili istina je negde tamo

    Post by disident Tue Feb 07, 2023 10:31 am

    Cousin Billy wrote:Ovo je upozorenje Rusiji, ali i pokazatelj opreza, usled svesti o tome da Rusija ima jednako moćna, ako ne i moćnija oružja koja kanališu energiju planete Zemlje.
    Kaze mi jedan, tako su Rusi udarili amerikance svojim harpom 2005 kad je bio uragan katarina, pa su rekli rusima sto nas napadate a rus reko hahah pa to se vama otkacio vas harp sto ga krijete na aljasci.
    #crustori


    _____
    Što se ostaloga tiče, smatram da Zapad treba razoriti
    Jedini proleter Burundija
    Pristalica krvne osvete
    Erős Pista

    Posts : 81358
    Join date : 2012-06-10

    Zavere ili istina je negde tamo - Page 22 Empty Re: Zavere ili istina je negde tamo

    Post by Erős Pista Tue Feb 07, 2023 10:36 am

    Cousin Billy wrote:Ovo je upozorenje Rusiji, ali i pokazatelj opreza, usled svesti o tome da Rusija ima jednako moćna, ako ne i moćnija oružja koja kanališu energiju planete Zemlje.

    Rusi imaju Teslino oruzje, Amerikanci samo Edisonovo.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Notxor

    Posts : 8095
    Join date : 2020-09-07

    Zavere ili istina je negde tamo - Page 22 Empty Re: Zavere ili istina je negde tamo

    Post by Notxor Tue Feb 07, 2023 10:42 am

    Rusi imaju i elipton, a sa tim se nije zajebavati.


    _____
      Sweet and Tender Hooligan  
    avatar

    Posts : 18309
    Join date : 2014-12-12

    Zavere ili istina je negde tamo - Page 22 Empty Re: Zavere ili istina je negde tamo

    Post by beatakeshi Tue Feb 07, 2023 11:45 am

    Jogi letači u neverici šta pričate.
    ficfiric

    Posts : 34052
    Join date : 2012-02-10

    Zavere ili istina je negde tamo - Page 22 Empty Re: Zavere ili istina je negde tamo

    Post by ficfiric Tue Feb 07, 2023 1:22 pm



    _____


    Uprava napolje!

    Anonymous
    Guest

    Zavere ili istina je negde tamo - Page 22 Empty Re: Zavere ili istina je negde tamo

    Post by Guest Tue Feb 07, 2023 2:00 pm

    Ovako mi zvuči

    Zavere ili istina je negde tamo - Page 22 Empty Re: Zavere ili istina je negde tamo

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Fri Apr 19, 2024 9:37 am