Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Partizan by Ostoja

    avatar

    Posts : 2180
    Join date : 2020-06-19

    Partizan by Ostoja - Page 34 Empty Re: Partizan by Ostoja

    Post by Zus 2023-01-19, 22:48

    Željko 2+1 Obradović.
    Jebo nas skauting ovakav. Poražavajuća selekcija igrača najlošije brane of skok i šut za 3p.

    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Partizan by Ostoja - Page 34 Empty Re: Partizan by Ostoja

    Post by kondo 2023-01-19, 23:22

    nikada neću razumeti ovaj switch basket koji igrate.

    ali evo kao pošten cigan da kažem da je suđenje bilo sramno. ključna 5 lična lesoru u napadu niđe veze. školska nesportska na anđušiću nesuđena bez blama posle pregledanja snimka. vi ste prilično zaštićeni u EL ali ima ko je i zaštićeniji - španska govna. nije isključeno da ako se nastavi ovako španci budu imali 4 tima u top 8.

    što je najgore prosraće vas protiv nas sledeće nedelje, mmw. ne mogu anđušić i avramović 2x zaredom da budu ovako jadni.


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    avatar

    Posts : 2180
    Join date : 2020-06-19

    Partizan by Ostoja - Page 34 Empty Re: Partizan by Ostoja

    Post by Zus 2023-01-20, 00:02

    Sudi se svašta svuda (Fener Monaco bilo još gore)
    ali to nije odlučilo pobednika srećom.

    Mi jednostavno nemamo tu pozitivnu tenziju na strani. Igramo samo kod kuće dobro, prava seljačka ekipa

    Ove oscilacije su psihologija čista i tu je Robija zakazao, pored skautinga

    No worres za derbi, sajko i anđus mogu i gore. Tako da sve je na stranim igračima (ksenofobija overvelming bounce
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Partizan by Ostoja - Page 34 Empty Re: Partizan by Ostoja

    Post by kondo 2023-01-20, 00:26

    neverovatno mi je da se ne postavlja pitanje zašto robija toliko psuje igrače

    ono fakju điđi datome je izgledalo simpatično u odnosu na ovo što mu se čita sa usana


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    Partizan by Ostoja - Page 34 Empty Re: Partizan by Ostoja

    Post by Filipenko 2023-01-20, 08:28

    Hvala sto brines Kondo, ali navikli smo mi na takvo sudjenje u ovdasnjim takmicenjima protiv dr Cho-a.
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Partizan by Ostoja - Page 34 Empty Re: Partizan by Ostoja

    Post by kondo 2023-01-23, 16:56

    Simpa je Robija iako je pregazio babu



    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    ficfiric

    Posts : 34304
    Join date : 2012-02-10

    Partizan by Ostoja - Page 34 Empty Re: Partizan by Ostoja

    Post by ficfiric 2023-01-23, 20:52

    Partizan by Ostoja - Page 34 FnJlnCvXEAIZL7_?format=jpg&name=small


    _____


    Uprava napolje!

    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Partizan by Ostoja - Page 34 Empty Re: Partizan by Ostoja

    Post by kondo 2023-01-23, 23:01

    Bradilko wrote:gledam zvezdu sad i toliko lepih poteza i sto je najvaznije lakih koseva. 
    kontra, tranzicija mi to nemamo.
    treba da se odigra savrseno 5 na 5 da bi nesto dali a to bas nije lako. 
    sve je dobro ali ove sezone tesko trofeji

    e moj dragi prijatelju sa suprotne tribine

    moj pokojni otac je imao uzrečicu: u tuđega tatka pogolema patka

    zvezda lepi potezi laki koševi dok meni opada kosa i nerviram se jer smo se od odbrane odjavili sem ako na terenu nisu laza dobrić i lazarević. petruševu narasla jajca za qrčenje a od odbrane ni traga ni glasa. nedović treba kliničko trežnjenje nakon cepanja košulje prošle nedelje.

    nemamo ama ič šanse u petak protiv vas, naša kontrafaza ne prestaje a tu ni ovih naših 13 trojki uz loš procenat neće olakšati. pre ćete vi doći do cedoli statistike od 19 trojki sa šutem preko 50% nego mi do nečeg opipljivog.

    jebo nas žalgiris da nas jebo, najodvratniji tim u univerzumu


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    avatar

    Posts : 2180
    Join date : 2020-06-19

    Partizan by Ostoja - Page 34 Empty Re: Partizan by Ostoja

    Post by Zus 2023-01-23, 23:27

    Razbucaćemo vas ko svinja mrsan džak ovog puta.



    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Partizan by Ostoja - Page 34 Empty Re: Partizan by Ostoja

    Post by kondo 2023-01-23, 23:36

    saglasan....  Partizan by Ostoja - Page 34 4135669698


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    ficfiric

    Posts : 34304
    Join date : 2012-02-10

    Partizan by Ostoja - Page 34 Empty Re: Partizan by Ostoja

    Post by ficfiric 2023-01-25, 22:26

    Filipenko, stize vam plej

    Savić: Kako je Zvezda mogla da dovede Kampaca?

    Crvena zvezda i Partizan su ove sezone već igrali dva meča i oba su pripala aktuelnom šampionu ABA lige. Novi derbi je veoma uskoro (petak, 27. januar, 19.00), a čini se kao da se i polako "krčka" atmosfera pred ovaj meč, dok je sada i Zoran Savić iz crno-belog tabora gostovao u podkastu u Italiji. Savić je bio gost podkasta "Sport klub", gde je pričao o Evroligi, prvenstveno o meču Armanija i Virtusa iz Bolonje, ali nije mogao da prođe i bez pominjanja Fakunda Kampaca, igrača Zvezde koji nije registrovan za Evroligu.

    - Promenili su dosta igrača, drugi će se menjati. Našli su finansije, i dalje mi izgleda neverovatno kako su mogli da potpišu Kampaca - istakao je Zoran Savić.

    U nastavku razgovora su ga Italijani upitali i o Milošu Teodosiću, srpskom plejmejkeru, koji već nekoliko sezona igra u Virtusu iz Bolonje. Savić je tu dao i jednu malo zagonetnu izjavu, gde je rekao da bi voleo da ga vidi u svom timu.

    - Miloš Teodosić ima neverovatnu viziju na parketu, razume šta se dešava na terenu čak i pre nego što se stvari dogode. Ne možete od njega da tražite da igra presing po celom terenu i da pogađa najbitnije šuteve u isto vreme. Ima neke greške, ali kada je najbitnije, on pogađa. Skariolo ga koristi vrlo dobro, daje mu odmor, tako da čuva svežim za finiš sezone. Doveo bih ga u tim koji vodim, volim igrače koji obožavaju da igraju košarku. Mnogi samo trče i skaču, on razume igru, čak i kada izgleda kao da se tek sada probudio. Može da ubaci 30 poena, ali i da promeni utakmicu u dva poteza - zaključio je Savić.


    _____


    Uprava napolje!

    avatar

    Posts : 2180
    Join date : 2020-06-19

    Partizan by Ostoja - Page 34 Empty Re: Partizan by Ostoja

    Post by Zus 2023-01-25, 22:33

    Šta će nam ta olupina. Evo Avram samo što nije proradio.

    Direktor navlači doktora da potpiše i Tea.
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Partizan by Ostoja - Page 34 Empty Re: Partizan by Ostoja

    Post by kondo 2023-01-25, 22:36

    To je već dogovoreno, ne znam što se cimate.


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    avatar

    Posts : 2180
    Join date : 2020-06-19

    Partizan by Ostoja - Page 34 Empty Re: Partizan by Ostoja

    Post by Zus 2023-01-26, 14:09

    Odredjena sudijska trojka za petak. Ryzhyk, Rocha, Latisevs.
    Hm. Nadam se da neće mnogo da fulaju.
    Ne zbog nas već zbog komšija.
    EL od ovih nema bolje sudije trenutno



    Mada je bolje da su iskopali Picilkasa, Kotlebu i Virovnika Partizan by Ostoja - Page 34 2304934895
    bradilko

    Posts : 1107
    Join date : 2012-02-12

    Partizan by Ostoja - Page 34 Empty Re: Partizan by Ostoja

    Post by bradilko 2023-01-26, 14:32

    kondo wrote:
    Bradilko wrote:gledam zvezdu sad i toliko lepih poteza i sto je najvaznije lakih koseva. 
    kontra, tranzicija mi to nemamo.
    treba da se odigra savrseno 5 na 5 da bi nesto dali a to bas nije lako. 
    sve je dobro ali ove sezone tesko trofeji

    e moj dragi prijatelju sa suprotne tribine

    moj pokojni otac je imao uzrečicu: u tuđega tatka pogolema patka

    zvezda lepi potezi laki koševi dok meni opada kosa i nerviram se jer smo se od odbrane odjavili sem ako na terenu nisu laza dobrić i lazarević. petruševu narasla jajca za qrčenje a od odbrane ni traga ni glasa. nedović treba kliničko trežnjenje nakon cepanja košulje prošle nedelje.

    nemamo ama ič šanse u petak protiv vas, naša kontrafaza ne prestaje a tu ni ovih naših 13 trojki uz loš procenat neće olakšati. pre ćete vi doći do cedoli statistike od 19 trojki sa šutem preko 50% nego mi do nečeg opipljivog.

    jebo nas žalgiris da nas jebo, najodvratniji tim u univerzumu
    jesino mozemo da dobijemo nekim cudom je sto vam ne igra kampaco.
    i pored toga mi nemamo resenje za vas napad.opet ce dq nas odvaljuju na smenu nedovic, vildoza i petrusev.
    vi ste cedevitu dobili onako iz zezanja.odigrali ste tako da godinu dana traje utakmica ovi vas  ne bi dobili.
    ipak gledam sutra u kafanici uz pivce sa prekrstenom nogom u smeru gde napadamo 🙃 dok mi ne utrne noga, psovanje samo nasih igraca uz po koju rec podrske.
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Partizan by Ostoja - Page 34 Empty Re: Partizan by Ostoja

    Post by kondo 2023-01-26, 14:36

    @zus
    što zbog nas? sumnjam da gubimo (samo) zbog sudija, ipak niste još barselona. prošli put je bilo super suđenje samo što je bilo pre ovog našeg rata sa EL i pre nego što smo prepoznati kao opasnost za opšti poredak.

    @bradi
    šteta što su bedne kvote, bez problema bi ostavio sumu na vas. mislim da je 80% dobitak za kkp, naravno pod uslovom da zeks ne brainfartuje sa panterom i ledayem, da bazirate igru na trifi, tristanu i đusu a ne na kameruncima. belce ce pre prosrati protiv nas nego nanelija i ekipu (moze biti repriza nedavne tekme gde nam je avram dao 40 koseva). neka mala šansa za nas je ako lesort bude nastavio da pada a smajli je takav kakav je pa vas ubijemo pod kosem i naravno adut iz senke pefi marković. petrušev je iskautiran i umreće 3 igrača na njemu na čelu sa pppetruom.


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Partizan by Ostoja - Page 34 Empty Re: Partizan by Ostoja

    Post by kondo 2023-01-28, 18:47

    čestitam grobosima na zasluženoj pobedi. 1 razlike, mogli smo, nismo, niko nam nije stvarno kriv sem nas samih. da li će biti bolje sledeći put ne znam a i nije bitno mada mislim da ovako hrkljuš grobarstvo nećemo imati često na izvolte. sami pali sami se ubili.


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    avatar

    Posts : 2180
    Join date : 2020-06-19

    Partizan by Ostoja - Page 34 Empty Re: Partizan by Ostoja

    Post by Zus 2023-01-29, 01:07

    Blagodaram. A Bilo je vreme da izgubite neku utakmicu. Zabrinjava sto je naš najskuplji igrač u kanalu. 5p samo. Pa nisu lazic i dobric pj tucker ili gabi deck
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Partizan by Ostoja - Page 34 Empty Re: Partizan by Ostoja

    Post by kondo 2023-01-29, 01:18

    mi smo 2 u suštini nesrećna tima, trenutno nisam živ da sačekam da vidim sučim ćemo igrati sezonu 23/24. mislim da ćemo zajednički privesti ovu sezonu nekom obostrano prihvatljivom kraju ali za sledeću sezonu ne znam. ovaj biznis gde 2 tima jedan drugom grizu sve šanse nije održiv u ovakvom takmičenju, nije srbija španija ili turska.

    inače sam pre ove tekme imao računicu 35% mi prolazimo u top 8 a 15% prtzan, sad mislim da je obrnuto ali i dalje trebaće veliko pregnuće da se uspe. a i tamo će biti topovsko meso za velikane plus nenormalno pogurane rusomrsce iz kaunasa (kojima želim jedan kinžal i cirkon), ne znam da li vredi cimanja pred finale PO ABA.


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    bradilko

    Posts : 1107
    Join date : 2012-02-12

    Partizan by Ostoja - Page 34 Empty Re: Partizan by Ostoja

    Post by bradilko 2023-02-01, 00:32

    jel gledao neko razvaljivanje asvela?
    jel hledao neko jedan partizan pun poleta?
    jednog povremeno zadovoljnog zelimira?
    igrace koji sve vise prihvataju svoje uloge i jos mnogo toga..
    praznik kosarke

    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    Partizan by Ostoja - Page 34 Empty Re: Partizan by Ostoja

    Post by Filipenko 2023-02-01, 08:25

    Praznik romantike. #PoFaci


    Partizan by Ostoja - Page 34 157218772163d9988d382f0108400290_640


    (za one koji slabije vide, Petrusev i Kalina)
    avatar

    Posts : 2180
    Join date : 2020-06-19

    Partizan by Ostoja - Page 34 Empty Re: Partizan by Ostoja

    Post by Zus 2023-02-01, 08:35

    Dobra igra. Exum je baš dobar.
    Asvel baš tanak. Mislio sam da će biti teže.
    Posle X godina robija bio srećan. De kolo ga iskulirao na kraju, hahah
    Margit Savović

    Posts : 2437
    Join date : 2012-02-11

    Partizan by Ostoja - Page 34 Empty Re: Partizan by Ostoja

    Post by Margit Savović 2023-02-01, 15:55

    Boze...ne smem da pocnem da se lozim, a stekli su se uslovi. Sacekacu petak, pa da vidim sta cu.
    avatar

    Posts : 2180
    Join date : 2020-06-19

    Partizan by Ostoja - Page 34 Empty Re: Partizan by Ostoja

    Post by Zus 2023-02-01, 16:12

    Petak je ispit. Pobeda nas tera u gornji dom.
    Očekujem domaćinsko suđenje, da citiram Kondoa. Nadam se da će nivo naše igre biti sličan jučerašnjem

    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    Partizan by Ostoja - Page 34 Empty Re: Partizan by Ostoja

    Post by Filipenko 2023-02-03, 18:57

    Hoce li nas prljavi Balti docekati zuto-plavim krpama kao i heja heja cigose?

    Partizan by Ostoja - Page 34 Empty Re: Partizan by Ostoja

    Post by Sponsored content


      Current date/time is 2024-05-17, 11:22