Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Crvena zvezda by dr Čo

    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    Crvena zvezda by dr Čo - Page 2 Empty Re: Crvena zvezda by dr Čo

    Post by Filipenko Sat Apr 13, 2019 5:44 pm

    Na iznenađenje 1 nikoga... Crvena zvezda by dr Čo - Page 2 513177329

    "Službenici ABA odseli u hotelu u kom je Budućnost, situaciju brzo rešiti" 
    boomer crook

    Posts : 36613
    Join date : 2014-10-27

    Crvena zvezda by dr Čo - Page 2 Empty Re: Crvena zvezda by dr Čo

    Post by boomer crook Sat Apr 13, 2019 7:04 pm

    tedeschi the tycoon shvatio da ne sut s drzavnim projektima. ostacemo samo mi da glumimo pluralizam.


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    Crvena zvezda by dr Čo - Page 2 Empty Re: Crvena zvezda by dr Čo

    Post by Filipenko Sat Apr 13, 2019 7:12 pm

    ...i da se čudimo otkud delegacija ABA u zvaničnom hotelu ABA lige, zajedno sa gostujućim igračima...
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Crvena zvezda by dr Čo - Page 2 Empty Re: Crvena zvezda by dr Čo

    Post by kondo Sat Apr 13, 2019 10:27 pm

    Jel se zna gde spavaju Radovic, Javor, Koljnesic - garanti fer pleja sutra uvece?


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    Crvena zvezda by dr Čo - Page 2 Empty Re: Crvena zvezda by dr Čo

    Post by Filipenko Sat Apr 13, 2019 11:21 pm

    Saznaće se posle utakmice, zavisno od rezultata.
    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    Crvena zvezda by dr Čo - Page 2 Empty Re: Crvena zvezda by dr Čo

    Post by Filipenko Sun Apr 14, 2019 1:16 am

    NEMOJ DA MI ŠALJEŠ PROSTITUTKE AKO NISU DOBRE: Sudija kome su čelnici Budućnosti podvodili lake devojke sada odlučuje o sudbini Crvene zvezde! ŠOKANTNO OTKRIĆE CRNOGORSKIH MEDIJA!
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Crvena zvezda by dr Čo - Page 2 Empty Re: Crvena zvezda by dr Čo

    Post by kondo Sun Apr 14, 2019 8:42 pm

    Ode Peper....  Crvena zvezda by dr Čo - Page 2 3363120308


    Nadam se da je Filip zadovoljan našim odnosom prema milogorcima večeras a i uopšte.


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Crvena zvezda by dr Čo - Page 2 Empty Re: Crvena zvezda by dr Čo

    Post by kondo Sun Apr 14, 2019 9:58 pm

    Auuu težak plakkkky ovde pao. Repeša:

    "Što se tiče utisaka, utisci na mene su sasvim nešto drugo nego košarkaški. Prošao sam u 57 godina sve, teške terene i teške utakmice i zahtevne utakmice i sa reprezentacijom i na fajnal-forovima i prvenstvima, međutim žao mi je što moram reći da ovakav linč nikada nisam ni doživeo, ni video u svom životu. Žao mi je što je to tako, pre svega radi košarke i radi svih nas, radi vas...", dodao je Repeša.

    "Mislim da ovo nema nikakve veze sa sportom. Od dolaska ovde, do završetka samog, da moram baciti odelo jer je puno hrkotine... To je nešto što verovatno ni u Srbiji niko ne opravdava. Igrao sam derbije u Bolonji, koji ima puno tenzije, ali kažem, sve to ima granicu do koje se ide. Strašno mi je žao i krivo, nemojte me pogrešno razumeti. Među svojim prijateljima imam veliki broj Srba i dragi su mi da vam ne mogu objasniti. Ne dajem ih za sve na svetu", nastavio je u i u dahu produžio monolog.

    "Sačuvao sam ih kad su bili teški trenuci i ostali smo svi zajedno. Međutim, ovo... Najblaža reč koja se može reći je 'psihijatrija najvećeg reda'. Ko je kumovao i zašto je to tako... To je iz oblasti ljudi koji se bave time".

    "I da se igra u Podgorici, ne vidim smisao apsolutno nikakav. Jer to nema veze sa sportom, to je debelo prešlo granice sporta, daleko je od granica terena... I strašno mi je žao. Neću dalje, jer bih onda morao da pričam još neke stvari koje pre svega kao čovek, a ne kao trener ne bi trebalo da kažem. Osetio sam potrebu da to kažem... Trebao sam doneti sako, da vidite na šta to liči. Ničim izazvan. Ne znam ko je od nas bilo kojim gestom i reakcijom i na terenu i van njega napravio nešto da bi to bio takav linč... Još jedno, ne umanjujem zasluge Zvezde za pobedu, za zasluženo 2:0 i za njihov odnos koji jesu imali".

    Na pitanje da li je ovo zaista najgora atmosfera u kojoj je igrao, uz podsećanje na prve utakmice srpskih i hrvatskih timova posle rata, poput Partizana i Cibone, Repeša je odgovorio...

    "Apsolutno kažem da se ovo ne može nazvati atmosferom, već linčom. Ne kažem da nije bilo takvih stvari, ali ako treba da ih bude i za narednih 20 i 40 godina, onda to neka vama ide na dušu. Ne znam šta vam moram reći. Najteže je onome ko je izgubio onoga najbližeg, sina, brata, sestru dece. Bilo je i ovde svega, bombardovanja... Ali, danas, 2019. godine ovakav odnos... Oprosti mi, ali ja to ne prihvatam".

    Upitan da govori o igri svog tima, rekao je da ne može pod ovakvim utiskom da priča o igri.

    "Ne mogu posle ovakvog poraza dati bilo kakve komentare na igru. Mislim da je besmisleno. Od dolaska, od guranja, pljuvanja, tunela... Raspitaj se šta je sve bilo... Verovatno je tu bilo i straha. Ne bih ulazio u to. Posle 'minus 40' nema smisla pričati šta je bilo dobro, a šta nije".

    Da li veruje u preokret?

    "Uvek verujem i preokretao sam i pre nego što sam to uradio sa Cedevitom (protiv Budućnosti od 0:2 do 3:2 u polufinalu 2015. godine - prim. aut). I u Italiji sam sa šestog mesta eliminisao Kantu i Romu sa Pešićem, Karltonom Majersom, Santjagom... Što se tiče sportskog dela - apsolutno verujem. Međutim, molim vas, razumite me kao čoveka, ne kao trenera. Ne znam uopšte kako sada sačekati Zvezdu dole kao čovek i kao trener? Šta ja imam bilo kome reći, kada moram da zgužvam i bacim odelo? Zaštitiću svakoga, kao što sam svakoga na svetu. Međutim... Ne mogu razumeti, zaista, i neću razumeti neke stvari. Mislim da je to otišlo predaleko".

    Repeša je rekao da zna da je i prošle godine bilo tenzije u finalu, ali da se nije bavio time.

    "Juče sam video suseda iz Čapljine koji sad živi tu, ručali smo. Zvezdaš je veći nego svi zajedno. Ako sad počnem da pričam, pogrešno ćete me shvatiti. U svojoj porodici imam sve i moj najveći dobitak nije ni sportski, ni ekonomski, već najveći da sam ih sve zadržao. To mi je najveći dobitak".

    "Ko je kriv? Ustaše, šiptari, pravoslavci, Crnogorci, Nemci, Slovenci... Ne znam ko više nije kriv. To je kolektivna histerija. Gledajte ljude u oči, kako pene, pljuju, galame... To ne mogu da shvatim. Strah me je da me pogrešno ne shvatite. Samo to".

    Još jednom uputan da govori o košarci, Repeša je dodao:

    "Posle minus 40 ne bih radio analizu. Besmisleno je. Zvezda je u obe utakmice bila bolja i čestitam im za to".


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    avatar

    Posts : 18134
    Join date : 2014-12-12

    Crvena zvezda by dr Čo - Page 2 Empty Re: Crvena zvezda by dr Čo

    Post by beatakeshi Sun Apr 14, 2019 10:31 pm

    Šta vidiš kao problematično ili netačno u Džazminovom izlaganju?
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Crvena zvezda by dr Čo - Page 2 Empty Re: Crvena zvezda by dr Čo

    Post by kondo Sun Apr 14, 2019 11:07 pm

    Netačno ništa, iako većinu toga nisam video jer sam gledao samo IIp a tu baš nije bilo ničega sem jednog nekog skandiranja gde su se pominjale ustaše. Što ne verujem da je bilo na Repešin račun da se vređa. Dakle sve se slažem i sve mu verujem i to me raduje, jel mislim da tako treba da bude sa Futurom i ovaj i svaki drugi put kada se sretnemo. Ako mu nešto nije jasno neka mu puste prošlogodišnje utakmice u Titogradu. A mi smo prvu u PO prošle godine izgubili bukvalno na pozorišnu atmosferu u Pioniru. Nikada više! Ako misle da nas u najvažnijoj seriji dobiju ovde, neka računaju na to da će neke izneti sa nogama napred a sad da li plata crncima uključuje i te momente, ne znam.

    Problematično jedino što je ovo sve alibi za njegovu trenersku katastrofu. Jasko Fijasko.

    S tim da ja i dalje ne verujem da ćemo mi dobiti ovo. ABA ne sme dozvoliti da Čović uzme.


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    boomer crook

    Posts : 36613
    Join date : 2014-10-27

    Crvena zvezda by dr Čo - Page 2 Empty Re: Crvena zvezda by dr Čo

    Post by boomer crook Sun Apr 14, 2019 11:24 pm

    ni vucic ni aba ne mogu nista dr chou. milogorce treba da bude blam ali nije razlika ni u kvalitetu ni u kinti tolika koliko navijaci kkcz tripuju.

    btw, juce sedim u snek baru banja i cekam telecu corbu za gospodju i dete 1 i slusam kako neki lik za susedni stolom, navijac kkcz, kaze kako vise nikada nece voditi sina na tekmu. kaze neki nabildani lik u majci ultrakop iza kosa celo prvo poluvreme vristi 'sasa, sasa' i zatim pravi pokret kao da u nekog puca. on kaze trebalo mu je da shvati da je to pretnja mucenom puklu.


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    Crvena zvezda by dr Čo - Page 2 Empty Re: Crvena zvezda by dr Čo

    Post by Filipenko Sun Apr 14, 2019 11:24 pm

    Kondo wrote:S tim da ja i dalje ne verujem da ćemo mi dobiti ovo. ABA ne sme dozvoliti da Čović uzme.


    Kako ti ne dosadi?
    boomer crook

    Posts : 36613
    Join date : 2014-10-27

    Crvena zvezda by dr Čo - Page 2 Empty Re: Crvena zvezda by dr Čo

    Post by boomer crook Sun Apr 14, 2019 11:26 pm

    valjda sad vec razbija maler. btw, dovodi im vucic tea za EL. vec mu pakuju paketic.


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    Crvena zvezda by dr Čo - Page 2 Empty Re: Crvena zvezda by dr Čo

    Post by Filipenko Mon Apr 15, 2019 12:49 am

    Verovatno da ih sabotira. Sto, ruku na srce, u neizvesnim zavrsnicama i jeste verovatno.
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Crvena zvezda by dr Čo - Page 2 Empty Re: Crvena zvezda by dr Čo

    Post by kondo Mon Apr 15, 2019 12:51 am

    meni bi stvarno bilo žao da se prekine ova spirala uspona filipa čovića. ne zajebavam se. zapravo je sve obrnuto od onoga što su ljudi pisali o njemu. on nije proteziran nego je klasična žrtva oca i majke. mislim nemoguće je da neko netalentovan za basket baš ovako odigra poslednjih 5 utakmica. realno je pokidao, sam u ove 2 ima više asistencija nego ceo milogorski tim. zaslužio je EL.

    info iz svlačionice, glavni ciganski booster je KC. priča morbidne viceve i loži sve da ginu. odlepio je na beograd i ako prođemo u EL ostaje ovde, kupio je škodu oktaviju karavan. sledeće godine da vratimo đenku i kuzmu, ako je u pokretnom stanju, i to bi bilo to. i za perpera oni tockovi za nepokretne kučiće. za tea ne znam.


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    boomer crook

    Posts : 36613
    Join date : 2014-10-27

    Crvena zvezda by dr Čo - Page 2 Empty Re: Crvena zvezda by dr Čo

    Post by boomer crook Mon Apr 15, 2019 8:11 am

    filip ima 30 godina i ono kao 13 godina u ABA. do sada bi i ti proigrao kondo.


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    avatar

    Posts : 18134
    Join date : 2014-12-12

    Crvena zvezda by dr Čo - Page 2 Empty Re: Crvena zvezda by dr Čo

    Post by beatakeshi Wed Apr 17, 2019 9:57 pm

    https://www.b92.net/sport/kosarka/vesti.php?yyyy=2019&mm=04&dd=17&nav_id=1531663

    Fotografije su spektakularne!
    ficfiric

    Posts : 33808
    Join date : 2012-02-10

    Crvena zvezda by dr Čo - Page 2 Empty Re: Crvena zvezda by dr Čo

    Post by ficfiric Wed Apr 17, 2019 10:02 pm

    Pala krv


    _____


    Uprava napolje!

    Ointagru Unartan

    Posts : 6735
    Join date : 2012-02-11

    Crvena zvezda by dr Čo - Page 2 Empty Re: Crvena zvezda by dr Čo

    Post by Ointagru Unartan Wed Apr 17, 2019 10:39 pm

    Nadam se da ce preziveti.


    _____
    "Ne morate krenuti odavde da biste dosli tamo. Moguce je krenuti odavde i vratiti se ponovo tu, ali preko onoga tamo."
    Aca Seltik, Sabrana razmisljanja o topologiji, tom cetvrti.

    My Moon Che Gavara.
    ficfiric

    Posts : 33808
    Join date : 2012-02-10

    Crvena zvezda by dr Čo - Page 2 Empty Re: Crvena zvezda by dr Čo

    Post by ficfiric Wed Apr 17, 2019 10:52 pm

    Jos nista ne javljaju, valjda su svi preziveli


    _____


    Uprava napolje!

    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Crvena zvezda by dr Čo - Page 2 Empty Re: Crvena zvezda by dr Čo

    Post by kondo Thu Apr 18, 2019 12:28 am

    Znaci Lazic laze, rekao je da nije bilo nista i da je to normalno
    Znao sam pitjka


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Crvena zvezda by dr Čo - Page 2 Empty Re: Crvena zvezda by dr Čo

    Post by kondo Thu Apr 18, 2019 1:30 pm

    uuu tek sada vidim ovo, juce sam vozio po juznoj srbiji u vreme tekme pa sam mislio da se preteruje da su nas cekali navijaci na parketu i pljuvali igrace. s ozbirom da se ja zalazem za smrt crnogorcima u beogradu, mislim da nas ovo full amnestira od onoga ste ce se neumitno desiti u 5. utakmici ovde.



    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    Ferenc Puskás

    Posts : 11533
    Join date : 2014-10-27
    Location : kraljevski vinogradi

    Crvena zvezda by dr Čo - Page 2 Empty Re: Crvena zvezda by dr Čo

    Post by Ferenc Puskás Thu Apr 18, 2019 1:54 pm

    Ko su ovi ljudi na tribinama? Šiptari, ustaše? Jesul to oni madžari što pominje ST?
    Divljaci jedni i drugi. S gnušanjem napuštam praćenje ovog finala.


    _____
    Ha rendelkezésre áll a szükséges pénz, a vége általában jó.
    nalog sa ženinog laptopa

    Posts : 4295
    Join date : 2016-09-29

    Crvena zvezda by dr Čo - Page 2 Empty Re: Crvena zvezda by dr Čo

    Post by nalog sa ženinog laptopa Thu Apr 18, 2019 2:17 pm

    crveni zvezdo je napokon dobio protivnika po svojoj meri  Crvena zvezda by dr Čo - Page 2 903208043


    _____
    THE space age is upon us. Rockets are leaving our globe at 
    speeds unheard of only a few years ago, to orbit earth, moon, and 
    sun. People have visited the moon, we have sent space probes to 
    all but one of the planets, and words like "orbit" and "satellite" are 
    picked up by children in the nursery.
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Crvena zvezda by dr Čo - Page 2 Empty Re: Crvena zvezda by dr Čo

    Post by kondo Thu Apr 18, 2019 2:26 pm

    napokon - onda kada ste dobili trenera i 7 stranaca


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.

    Crvena zvezda by dr Čo - Page 2 Empty Re: Crvena zvezda by dr Čo

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Tue Mar 19, 2024 12:42 pm