Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Brijanje i brade

    Nektivni Ugnelj

    Posts : 51752
    Join date : 2017-11-16

    Brijanje i brade - Page 2 Empty Re: Brijanje i brade

    Post by Nektivni Ugnelj Tue Nov 19, 2019 12:33 am

    Kakav si bio boomer Brijanje i brade - Page 2 2849097393 Brijanje i brade - Page 2 1399639816
    паће

    Posts : 41066
    Join date : 2012-02-12
    Location : wife supremacist

    Brijanje i brade - Page 2 Empty Re: Brijanje i brade

    Post by паће Tue Nov 19, 2019 9:50 am

    То се онда није тако звало... постојале су три браде: брада звања, брада знања и брада срања. Оно прво носи поп, друго научник. Наравно, нисам се слагао с тим.


    _____
       What is it before it is called a day? Why do people try to call my name and not me?
       чланак садржи негативну количину информације, прочиташ па знаш мање него пре.
    Mr.Pink

    Posts : 11141
    Join date : 2014-10-28
    Age : 45

    Brijanje i brade - Page 2 Empty Re: Brijanje i brade

    Post by Mr.Pink Tue Nov 19, 2019 10:50 am

    U BEOGRADU OPASAN BIZNIS HIPSTERSKI DA SISAS TE BRATE

    ENO I NEKIH PLAKATA, KAE 80 K PLATA


    _____
    radikalni patrijarhalni feminista

    smrk kod dijane hrk
    паће

    Posts : 41066
    Join date : 2012-02-12
    Location : wife supremacist

    Brijanje i brade - Page 2 Empty Re: Brijanje i brade

    Post by паће Tue Nov 19, 2019 10:58 am

    Да, сисање се добро плаћа.


    _____
       What is it before it is called a day? Why do people try to call my name and not me?
       чланак садржи негативну количину информације, прочиташ па знаш мање него пре.
    avatar

    Posts : 10317
    Join date : 2012-02-10

    Brijanje i brade - Page 2 Empty Re: Brijanje i brade

    Post by Nino Quincampoix Mon Mar 30, 2020 11:14 pm

    Ima li neko iskustva sa ovime? Ili makar sa naučne tačke da kaže da li bi moglo da radi?



    Takođe, šta je dobro koristiti od ulja, masti i krema za održavanje brade? 

    Unapred zahvalan.
    disident

    Posts : 15353
    Join date : 2016-03-28

    Brijanje i brade - Page 2 Empty Re: Brijanje i brade

    Post by disident Mon Mar 30, 2020 11:25 pm

    Ja sam samo prao svoju random sirotinjskim samponom jednom dnevno dok se kupam i bilo je odlicno i bila je ogromna(al ja sam sirotinja jbg). Bas zelim da je pustim opet, al nema sanse dok se ne zavrsi ovo.


    _____
    Što se ostaloga tiče, smatram da Zapad treba razoriti
    Jedini proleter Burundija
    Pristalica krvne osvete
    avatar

    Posts : 10317
    Join date : 2012-02-10

    Brijanje i brade - Page 2 Empty Re: Brijanje i brade

    Post by Nino Quincampoix Mon Mar 30, 2020 11:29 pm

    ja baš sad imam vremena da se bavim ovakvim glupostima. generalno imam problem jer nije dovoljno gusta i kad pustim jedno mesec dana baš jadno izgleda, kao Rastko Pocesta

    za kosu koristim čičkovo ulje, njime sam konačno rešio perut. možda da to probam i za bradu
    disident

    Posts : 15353
    Join date : 2016-03-28

    Brijanje i brade - Page 2 Empty Re: Brijanje i brade

    Post by disident Mon Mar 30, 2020 11:38 pm

    Kad vec pomenu, glupo pitanje, al kako izgleda pustanje kose? Ceo zivot se sisam na trojku, i sad sam u fazonu da pustim kosu dok je jos imam


    _____
    Što se ostaloga tiče, smatram da Zapad treba razoriti
    Jedini proleter Burundija
    Pristalica krvne osvete
    avatar

    Posts : 10317
    Join date : 2012-02-10

    Brijanje i brade - Page 2 Empty Re: Brijanje i brade

    Post by Nino Quincampoix Mon Mar 30, 2020 11:39 pm

    jako nervira i samo jednog dana primetiš da dugo nisi primetio da nervira
    disident

    Posts : 15353
    Join date : 2016-03-28

    Brijanje i brade - Page 2 Empty Re: Brijanje i brade

    Post by disident Tue Mar 31, 2020 12:18 am

    Brijanje i brade - Page 2 3579118792


    _____
    Što se ostaloga tiče, smatram da Zapad treba razoriti
    Jedini proleter Burundija
    Pristalica krvne osvete
    ♏

    Posts : 4773
    Join date : 2016-06-09
    Location : gotta have those beans

    Brijanje i brade - Page 2 Empty Re: Brijanje i brade

    Post by ♏ Tue Mar 31, 2020 8:26 am

    Iskusno sam bio na šišanju dan pred totalni lockdown (vikend 14-15. marta), tako da sad imam nešto vremena, a onda prelazim na jašarku... Obrijao se pak nisam od početka marta, ne trimujem ništa specijalno, uglavnom samo sklonim neckbeard. Facu i bradu i sad i inače perem Seinz Waschgelom iz DM-a, dobar im je i onaj neki šampon protiv peruti (većina tih šampona mi ne odgovara jer isušuje kosu).

    https://www.dm.de/seinz-waschgel-p4058172187063.html
    Anonymous
    Guest

    Brijanje i brade - Page 2 Empty Re: Brijanje i brade

    Post by Guest Tue Mar 31, 2020 8:57 am

    Svi treba da imaju bradu, ne razumem koncept nemanja brade.
    bela maca

    Posts : 11206
    Join date : 2014-10-28

    Brijanje i brade - Page 2 Empty Re: Brijanje i brade

    Post by bela maca Tue Mar 31, 2020 9:01 am

    +1
    makar od par dana Brijanje i brade - Page 2 1403342043


    _____
    most of us probably not getting better
    but not getting better together
    Anonymous
    Guest

    Brijanje i brade - Page 2 Empty Re: Brijanje i brade

    Post by Guest Tue Mar 31, 2020 9:39 am

    јок, брада сврби
    паће

    Posts : 41066
    Join date : 2012-02-12
    Location : wife supremacist

    Brijanje i brade - Page 2 Empty Re: Brijanje i brade

    Post by паће Tue Mar 31, 2020 12:03 pm

    disident wrote:Kad vec pomenu, glupo pitanje, al kako izgleda pustanje kose? Ceo zivot se sisam na trojku, i sad sam u fazonu da pustim kosu dok je jos imam

    Критична је она недеља кад крајеви почну да те боцкају око очију. Пре и после тога напросто не мислиш. Једног дана само пред огледалом кажеш добар дан.

    Talason wrote:јок, брада сврби

    Отприлике шести дан и четрнаести дан. Пре и после не. Тад се нешто мења однос дужина-угао или тако нешто па се преусмерава, опушта или шгјз. Јесте уме да сврби тада, ал' то прође. Урадиш се мало и не приметиш.


    _____
       What is it before it is called a day? Why do people try to call my name and not me?
       чланак садржи негативну количину информације, прочиташ па знаш мање него пре.
    Daï Djakman Faré

    Posts : 8209
    Join date : 2014-10-28
    Location : imamate of futa djallon

    Brijanje i brade - Page 2 Empty Re: Brijanje i brade

    Post by Daï Djakman Faré Tue Mar 31, 2020 4:06 pm

    argh, ja bih pustio neurednu bradu cisto jer sam sustinski lenja osoba i mrzi me da se brijem ali alast rastko pocesta beard level je trenutno misaona imenica za mene. to je vise 'brada' sveze zamonasenog iskusenika skitije svetog pantelejmona pored manasije  Brijanje i brade - Page 2 1233199462 ... ovim tempom imacu normalnu bradu otprilike u 50-oj kad budem osedeo  Brijanje i brade - Page 2 298304839

    all that said, trenutno na svetu ne postoji nista vise gej™ od uredno iztrimovane i (visibly) well kempt brade. znaci ako je brada u pitanju ili minimalno/nikakvo odrzavanje ili zajebite. ono sto je appealing u vezi brade je lack of effort, odnosno sto su brade neka estetika prakticnog i funkcionalnog. sustina appeal-a brade je upravo zato sto one same po sebi nisu estetske i shodno tome bilo kakvim njihovim estetizovanjem se gubi njihova poenta.

    ne dajte da vam gej dizajneri i stilisti kontrolisu estetsko iskustvo.


    _____
    i would like to talk here about The Last of Us on HBO... and yeah, yeah i know.. the world is burning but lets just all sit and talk about television. again - what else are we doing with ourselves ? we are not creating any militias. but my god we still have the content. appraising content is the american modus vivendi.. that's why we are here for. to absorb the content and then render some sort of a judgment on content. because there is a buried hope that if enough people have the right opinion about the content - the content will get better which will then flow to our structures and make the world a better place
    Anonymous
    Guest

    Brijanje i brade - Page 2 Empty Re: Brijanje i brade

    Post by Guest Tue Mar 31, 2020 4:21 pm

    Ја имам местимично риђу браду. Сада већ прошарану седима. Не волим длаке на лицу, па је не пуштам. Пар дана, па бријање.
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Brijanje i brade - Page 2 Empty Re: Brijanje i brade

    Post by kondo Tue Mar 31, 2020 4:28 pm

    kod mene je sve sto je bilo ridje danas sedo


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    Mr.Pink

    Posts : 11141
    Join date : 2014-10-28
    Age : 45

    Brijanje i brade - Page 2 Empty Re: Brijanje i brade

    Post by Mr.Pink Tue Mar 31, 2020 4:50 pm

    kod mene sve sto je bilo plavo je sada sedo


    _____
    radikalni patrijarhalni feminista

    smrk kod dijane hrk
    паће

    Posts : 41066
    Join date : 2012-02-12
    Location : wife supremacist

    Brijanje i brade - Page 2 Empty Re: Brijanje i brade

    Post by паће Tue Mar 31, 2020 4:59 pm

    Daï Djakman Faré wrote:
    Bármilyen esétben, trenutno na svetu ne postoji nista vise gej™ od uredno iztrimovane i (látható) jól karbantartott brade. znaci ako je brada u pitanju ili minimalno/nikakvo odrzavanje ili zajebite. ono sto je behúzás u vezi brade je munka nélküli dolog, odnosno sto su brade neka estetika prakticnog i funkcionalnog. sustina behúzás-a brade je upravo zato sto one same po sebi nisu estetske i shodno tome bilo kakvim njihovim estetizovanjem se gubi njihova poenta.

    Javítottam.


    _____
       What is it before it is called a day? Why do people try to call my name and not me?
       чланак садржи негативну количину информације, прочиташ па знаш мање него пре.
    Daï Djakman Faré

    Posts : 8209
    Join date : 2014-10-28
    Location : imamate of futa djallon

    Brijanje i brade - Page 2 Empty Re: Brijanje i brade

    Post by Daï Djakman Faré Tue Mar 31, 2020 5:10 pm

    Bármilyen esétben :heart:

    tűűűl gyönyörű, tűl szép mondás


    _____
    i would like to talk here about The Last of Us on HBO... and yeah, yeah i know.. the world is burning but lets just all sit and talk about television. again - what else are we doing with ourselves ? we are not creating any militias. but my god we still have the content. appraising content is the american modus vivendi.. that's why we are here for. to absorb the content and then render some sort of a judgment on content. because there is a buried hope that if enough people have the right opinion about the content - the content will get better which will then flow to our structures and make the world a better place
    Anonymous
    Guest

    Brijanje i brade - Page 2 Empty Re: Brijanje i brade

    Post by Guest Tue Mar 31, 2020 5:12 pm

    Daï Djakman Faré wrote:argh, ja bih pustio neurednu bradu cisto jer sam sustinski lenja osoba i mrzi me da se brijem ali alast rastko pocesta beard level je trenutno misaona imenica za mene. to je vise 'brada' sveze zamonasenog iskusenika skitije svetog pantelejmona pored manasije  Brijanje i brade - Page 2 1233199462 ... ovim tempom imacu normalnu bradu otprilike u 50-oj kad budem osedeo  Brijanje i brade - Page 2 298304839

    all that said, trenutno na svetu ne postoji nista vise gej™ od uredno iztrimovane i (visibly) well kempt brade. znaci ako je brada u pitanju ili minimalno/nikakvo odrzavanje ili zajebite. ono sto je appealing u vezi brade je lack of effort, odnosno sto su brade neka estetika prakticnog i funkcionalnog. sustina appeal-a brade je upravo zato sto one same po sebi nisu estetske i shodno tome bilo kakvim njihovim estetizovanjem se gubi njihova poenta.

    ne dajte da vam gej dizajneri i stilisti kontrolisu estetsko iskustvo.

    Da, ja isto volim no-effort brade. Može minimalni efort, mada nisam sigurna gde je granica između malog i izraženijeg eforta, ali što manje to bolje.
    Daï Djakman Faré

    Posts : 8209
    Join date : 2014-10-28
    Location : imamate of futa djallon

    Brijanje i brade - Page 2 Empty Re: Brijanje i brade

    Post by Daï Djakman Faré Tue Mar 31, 2020 5:18 pm

    razlika je u tome sto minimalni effort moze da prodje kao no effort whatsoever (effort je toliko mali da je upitan) a visible effort ne moze.


    _____
    i would like to talk here about The Last of Us on HBO... and yeah, yeah i know.. the world is burning but lets just all sit and talk about television. again - what else are we doing with ourselves ? we are not creating any militias. but my god we still have the content. appraising content is the american modus vivendi.. that's why we are here for. to absorb the content and then render some sort of a judgment on content. because there is a buried hope that if enough people have the right opinion about the content - the content will get better which will then flow to our structures and make the world a better place
    Anonymous
    Guest

    Brijanje i brade - Page 2 Empty Re: Brijanje i brade

    Post by Guest Tue Mar 31, 2020 5:22 pm

    Da da, to, tako sam i mislila!
    Anonymous
    Guest

    Brijanje i brade - Page 2 Empty Re: Brijanje i brade

    Post by Guest Tue Mar 31, 2020 5:23 pm

    Евентуално се некад умијеш или тако нешто топлом водом осим ако си на сајму (Меsse њем.), онда хладном.

    Brijanje i brade - Page 2 Empty Re: Brijanje i brade

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Sun Sep 08, 2024 5:37 am