Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Krletina

    Nektivni Ugnelj

    Posts : 49940
    Join date : 2017-11-16

    Krletina - Page 2 Empty Re: Krletina

    Post by Nektivni Ugnelj Tue 28 Nov 2017 - 0:34

    William Murderface wrote:Ma jasno mi je sto oni idu, mars kroz institucije itd. Pricam o yihr. Ali imaju i oni neku svoju racunicu.

    Neka cveta hiljsdu cvetova.

    novi broj - hiljsto  Krletina - Page 2 1861198401
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 49940
    Join date : 2017-11-16

    Krletina - Page 2 Empty Re: Krletina

    Post by Nektivni Ugnelj Tue 28 Nov 2017 - 0:46

    Gargantua wrote:nemoj da si na kraj srca, treba izvući nacionalnu ideju iz katakombnog stanja, sakrila se jadna i nema je nigde u javnosti

    +1

    Sad treba dole da siđem po neki sok i gledam kroz prozor da ugrabim momenat kad nisu tu ovi komunalci iz Helsinškog komiteta za ljudska prava. Al to je još super, pre neki dan sam da bi njih zaobišao naleteo na neku naoružanu bandu YUCOM-a i...nisam se lepo proveo. Plus ovi iz Fonda za humanitarno pravo legitimišu svakog ko hoće da uđe u Krug dvojke, a ja sam rođen na Savskom vencu Krletina - Page 2 1949538119
    Erős Pista

    Posts : 81358
    Join date : 2012-06-10

    Krletina - Page 2 Empty Re: Krletina

    Post by Erős Pista Tue 28 Nov 2017 - 21:46



    Krletina - Page 2 18920314_1397808946968772_3837793818770102899_n

    Национална авангарда added 4 new photos.
    5 hrs ·
    Први јавни наступ Националне авангарде у оквиру данашње конференције "Улога независних регулаторних тела у политичком животу Србије", а поводом изјава Саше Радуловића да су Демократска странка и Саша Јанковић својевремено правили парадржавне структуре безбедности.
    Говорници су били:
    Никола Вујиновић са Факултета политичких наука, програмски координатор Националне авангарде.
    Небојша Крстић, бивши саветник Бориса Тадића.
    Иван Ђурић, програмски координатор Иницијативе младих за људска права.
    Модератор Дејан Јовановић.
    Ускоро извештај са конференције у медијима Krletina - Page 2 1f642

    I Ćira ih odjebo.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Erős Pista

    Posts : 81358
    Join date : 2012-06-10

    Krletina - Page 2 Empty Re: Krletina

    Post by Erős Pista Tue 28 Nov 2017 - 21:49

    KinderLad wrote:
    Gargantua wrote:nemoj da si na kraj srca, treba izvući nacionalnu ideju iz katakombnog stanja, sakrila se jadna i nema je nigde u javnosti

    +1

    Sad treba dole da siđem po neki sok i gledam kroz prozor da ugrabim momenat kad nisu tu ovi komunalci iz Helsinškog komiteta za ljudska prava. Al to je još super, pre neki dan sam da bi njih zaobišao naleteo na neku naoružanu bandu YUCOM-a i...nisam se lepo proveo. Plus ovi iz Fonda za humanitarno pravo legitimišu svakog ko hoće da uđe u Krug dvojke, a ja sam rođen na Savskom vencu Krletina - Page 2 1949538119


    Sinopsis Miloša Brankovića.



    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Erős Pista

    Posts : 81358
    Join date : 2012-06-10

    Krletina - Page 2 Empty Re: Krletina

    Post by Erős Pista Tue 28 Nov 2017 - 21:54

    KRSTIĆ: Nadležni da ispitaju navode o paralelnoj službi bezbednosti DS!
    Marketinški stručnjak Nebojša Krstić kaže da je u interesu društva i građana da nadležni ispitaju navode Saše Radulovića koji tvrdi da mu je Saša Janković, u vreme dok je bio Zaštitnik građana, rekao da je "DS 2004. krenula u izgradnju paralelne službe bezbednosti"
    Tanjug/Informer.rs 28. 11. 2017. 17:28 0

    Krstić je istakao da on nikada nije čuo za "takvu pojavu". 

    Na okruglom stolu "Uloga nezavisnih regulatornih tela u političkom životu" koji je povodom javnog dijaloga bivšeg ministra privrede Saše Radulovića i bivšeg ombudamana Saše Jankovića organizovalo Udruženje nauka i društvo, Krstić je naveo da je sukob i polemika Radulovića i Jankovića iznedrila temu i da je tvrdnja da je DS imala paralelnu službu za prisluškivanje odzvonila u javnosti i s pravom izazvala pažnju. 
     

    On je naveo i da je bio član DS od prvih dana osnivanja te stranke, zatim savetnik predsednika Srbije Borisa Tadića u dva mandata, da je bio drug Miodraga-Mikija Rakića, te da je zato i bio blizu izvoru događaja i informacija, ali da o tome ništa ne zna. 

    - Nisam nikad čuo za takvu pojavu - dodaje Krstić. 

    On je naveo da se Radulović posle nekoliko godina "prisetio" kako bi se politički obračunao sa Jankovićem da mu je tadašnji ombudsman rekao da postoji paralelna struktura, politički DB u vlasništvu jedne stranke i da ne treba da daje ostavku na mestu ministra, a kada se to dešavalo, Radulović to nije prijavio policiji.

    - Radulović možda laže, možda ne laže da mu je Janković to rekao. Da li je Janković to izmislio, da li zna... Na ta pitanja nemamo odgovore - kaže Krstić. 

    Ističe da su dva državna službenika baratala informacijom o protivzakonitom delovanju političke organizacije i nijedan nije reagovao da je čuo za krivično delo, a danas optužuju političkog protivnika da je radio nezakonito. 

    - Da li su tada prekršili zakon ili danas obmanjuju javnost? - pita Krstić. 

    Kaže da je za Jankovića i Radulovića već rekao da su "klovnovi željni publiciteta", da zna da ne treba da se bavi takvim kvalifikacijama, ali da mu zbog toga u ovom slučaju nije žao. 

    Podseća da je Janković svojim izjavama u vreme dok je bio ombudsman tražio svoje mesto u političkom životu, iako zakon Zaštitniku građana izričito brani da daje političke izjave, te navodi da je otvoreno pismo Jankovića premijeru 2016. bila već kulminacija želje Zaštitnika građana da politički deluje i to pred kraj svog mandata. 

    - Imate čitavu salatu političkih stavova. Neki ljudi su uključujući i mene reagovali i istakli da Zaštitnik građana ne sme da daje političke izjave - kaže Krstić i dodaje da su nonsens tadašnji navodi Jankovića da njegova izjava nije politička. 

    On smatra da bi javnost trebalo da bude kontrolor nezavisnih regulatornih tela, ali da toga nema u Srbiji, te govoreći o ličnosti Janković, navodi da on na mesto ombudsmana nije došao zahvaljujući konkursu, kvalitetu i iskustvu, nego iz čiste političke volje tadašnje vlasti. 

    Ivan Ðurić iz Inicijative mladih za ljudska prava smatra da se politizacijom ruše institucije, te da nedostatak tradicije u Srbiji dovodi do toga da se dešava personalizacija institucija. 

    - To što nam se lično ne sviđa Maja Gojković, ne znači da ne treba da postoji parlament - kaže Ðurić i navodi da polovina Srbije smatra da ne treba da imamo ombudsmana i to zbog naslovnih strana i načina na koji se pisalo o Saši Jankoviću. 

    Navodi da je sve oko Jankovićevog rada u vreme dok je bio ombudsmana ispolitizovano, ali da su u postupcima kontrole koje je sprovodio više organi vlasti izlazili iz okvira zakona, nego Zaštitnik građana koga su odbijali da prime i nisu mu davali informacije. 

    On kaže da Zaštitnik građana nije bio ni Saša Janković, ni danas Zoran Pašalić nego da je reč o instituciji, koju kontroliše parlanent, te navodi da bi u Švedskoj u kojoj je i nastala ta institucija, u slučaju da ombudsman daje političke izjave bila pokrenuta rasprava u parlamentu o njegovom razrešenju. 

    Za Ðurića u zemlji jakih institucija ne bi moglo da se govori o paralelnom DB-u a da se ti navodi ne ispitaju.

    Programski koordinator Nacionalne avangarde Nikola Vojinović ističe da su nezavisna regulatorna tela važna za konsolidaciju demokratije, te da je potrebna depersonalizacija institucija, legitimite koji se izgrađuje i poverenje građana u njihov rad. 

    - Nažalost, politička trgovina je bila dominantna kad su nezavisne institucije osnivane. To je izazvalo nepovrenje građana. Saša Janković je u politiku direktno ušao sa funkcije Zaštitinika građana. Poverenik Rodoljub Šabić još razmišlja o kandidaturi za gradonačlenika Beograda - kaže Vojinović i navodi da se zbog toga u javnosti postavlja pitanje šta će nam onda ombudsman i Poverenik ako su takvi. 

    Ističe da je neohodno da nezavisne institucije vode izuzetni lljudi, bez moralne problematike u prošlosti. 


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Anonymous
    Guest

    Krletina - Page 2 Empty Re: Krletina

    Post by Guest Tue 28 Nov 2017 - 23:56

    jel pišeš, Filipe?
    Anonymous
    Guest

    Krletina - Page 2 Empty Re: Krletina

    Post by Guest Fri 1 Dec 2017 - 13:38

    Krlo & Džesi feat. Trivan

    https://pistaljka.rs/home/read/683

    Фирми коју је основао Небојша Крстић Службени гласник даје 7.000.000 за оглашавање

    Иако има свој Сектор за маркетинг и односе с јавношћу, Јавно предузеће „Службени гласник“ ће ове године за исте послове платити око 150.000 евра фирмама „Nova Communications“, коју је основао јавни функционер Небојша Крстић и која је до пре три месеца била у његовом власништву, и „Red Communication“ којом руководи Данијела Поповић Јурић.
    ...
    Фирма „Red Communication“ ће за послове маркетинга и ПР-а (односа с јавношћу) у наредних годину дана зарадити десет милиона динара са ПДВ-ом, док је Крстићева бивша фирма „Nova Communications“ за оглашавање у медијима добила нешто више од седам милиона динара са ПДВ-ом.

    Медијски саветник бившег председника Србије Бориса Тадића Небојша Крстић је, како је објавило Удружење новинара Србије, до 6. септембра ове године био власник две маркетиншке агенције: „Nova Communications“ и „Nova PR Public Relations“. Према подацима Агенције за привредне регистре, обе фирме су од тада у власништву његове сараднице Јасмине Стојанов, бивше Тадићеве шефице информативне службе.

    Ипак, Крстић се на АПР-у и после ступању на функцију члана Управног одбора РТС-а и даље води као један од законских заступника фирме „Nova PR Public Relations“, поред сараднице Стојанов.


    Из Агенције за борбу против корупције за Пиштаљку су потврдили да их Крстић, у тренутку ступања на јавну функцију, није обавестио да обавља и посао заступника „Nova PR Public Relations“ и најавили да ће по службеној дужности проверити да ли је Крстић прекршио закон. Агенција је навела и да је Крстић 29. септембра именован на јавну функцију члана Управног одбора Јавне медијске установе „Радио телевизија Србије“ и да је поднео извештај о имовини и приходима у законом прописаном року, дана 23.10.2017. године.

    За чланство у УО РТС Крстић, према подацима Агенције, месечно добија 44.000 динара нето.

    Више новца од Крстићеве бивше фирме, чак десет милиона динара (86.000 евра) за ПР и маркетиншку подршку, промоцију и продају производа у наредних годину дана од „Службеног гласника” добила је агенција „Red Communication” чији је власник Данијела Поповић Јурић. Овај посао агенција је добила пре два месеца, а њена понуда била је једина која је пристигла на конкурс.

    Агенција „Red Communication” се обавезала да, како се наводи у конкурсној документацији, изради стратегију комуникације Службеног гласника, стратешки планира односе са медијима, прати објаве у медијима, организује догађаје, ради кризни ПР, као и ПР и маркетинг подршку активностима и издавачкој делатности Службеног гласника и промоцији и продаји Правно-информационог система (ПИС) и осталих службених издања.

    Правилником о унутрашњој организацији и систематизацији радних места ЈП „Службени гласник“ одређено је да Служба за маркетинг и односе са јавношћу обавља послове који се односе на промоцију овог јавног предузећа, представљање производа и услуга јавности и њихово оглашавање у медијима, промоцију Службеног гласника, промоцију издавачке делатности, иновирање и ажурирање сајта, истраживање тржишта, сарадњу са стручном јавношћу, припрему и израду маркетиншких активности.

    Вршилац дужности директора „Службеног гласника” Јелена Триван, која је потписала одлуке о додели уговора обема агенцијама, није хтела да за Пиштаљку говори о разлозима због којих су за рекламирање предузећа ангажоване приватне маркетиншке фирме. Она је више дана непрестано била „на састанцима”.
    ...
    Mr.Pink

    Posts : 11141
    Join date : 2014-10-28
    Age : 44

    Krletina - Page 2 Empty Re: Krletina

    Post by Mr.Pink Fri 1 Dec 2017 - 13:41

    fantastično!


    _____
    radikalni patrijarhalni feminista

    smrk kod dijane hrk
    паће

    Posts : 40019
    Join date : 2012-02-12
    Location : имам пуну полицу књига, која ми је главна?

    Krletina - Page 2 Empty Re: Krletina

    Post by паће Fri 1 Dec 2017 - 21:20

    Мислим да су већ исфантазирали шта су хтели, сад је берба.


    _____
       I drove a škodilak before it was cool.
       Морони на власти чешће мењају правила него гаће.
    Erős Pista

    Posts : 81358
    Join date : 2012-06-10

    Krletina - Page 2 Empty Re: Krletina

    Post by Erős Pista Mon 4 Dec 2017 - 20:32


    Krletina - Page 2 EjaHbA7z_bigger Nebojša Krstić‏ @Krle22




    Dakle, Aristotelov spis "O duši" je jedan od načina da se dođe do mogućeg odgovora na pitanja u relaciji telo-duh-duša.
    04.13 - 4. дец 2017.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Anonymous
    Guest

    Krletina - Page 2 Empty Re: Krletina

    Post by Guest Mon 4 Dec 2017 - 20:44

    Krletina - Page 2 K8DQE_f-maxage-0_s-200x150
    Erős Pista

    Posts : 81358
    Join date : 2012-06-10

    Krletina - Page 2 Empty Re: Krletina

    Post by Erős Pista Thu 7 Dec 2017 - 18:03

    https://mobile.twitter.com/Krle22/status/938796367677444096

    Krletina - Page 2 1727922752


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    avatar

    Posts : 18309
    Join date : 2014-12-12

    Krletina - Page 2 Empty Re: Krletina

    Post by beatakeshi Thu 7 Dec 2017 - 18:23

    Krletina - Page 2 3579118792
    Vili ne može da se opredeli za koga navija.
    Erős Pista

    Posts : 81358
    Join date : 2012-06-10

    Krletina - Page 2 Empty Re: Krletina

    Post by Erős Pista Thu 7 Dec 2017 - 18:29

    Mislis protiv koga.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Sergen Yalçın

    Posts : 2412
    Join date : 2014-10-31

    Krletina - Page 2 Empty Re: Krletina

    Post by Sergen Yalçın Thu 7 Dec 2017 - 18:41

    jel zna neko da mi isprica koji je krsticev i saperov bekgraund, iz kakvih su familija? mirise mi kao da su bivsa (crvena) burzoazija ili oficirska deca.


    _____
    I don't have pet peeves, I have major psychotic fucking hatreds
    Erős Pista

    Posts : 81358
    Join date : 2012-06-10

    Krletina - Page 2 Empty Re: Krletina

    Post by Erős Pista Thu 7 Dec 2017 - 18:45

    Ne, staaara gradjanska klasa. Bar kolko ja, znam.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Anonymous
    Guest

    Krletina - Page 2 Empty Re: Krletina

    Post by Guest Thu 7 Dec 2017 - 18:46

    Šaperov otac je u Dvorani slavnih FIBA, a bio je vrstan profesor hemije, metalurgijje, tako nečeg. Nije bio crven.
    Anonymous
    Guest

    Krletina - Page 2 Empty Re: Krletina

    Post by Guest Thu 7 Dec 2017 - 18:48

    William Murderface wrote:https://mobile.twitter.com/Krle22/status/938796367677444096

    Krletina - Page 2 1727922752
    Krletina - Page 2 Giphy
    avatar

    Posts : 18309
    Join date : 2014-12-12

    Krletina - Page 2 Empty Re: Krletina

    Post by beatakeshi Thu 7 Dec 2017 - 18:53

    Mislim da je Krstić iz relativno siromašne porodice, samohrana majka.
    avatar

    Posts : 10317
    Join date : 2012-02-10

    Krletina - Page 2 Empty Re: Krletina

    Post by Nino Quincampoix Thu 7 Dec 2017 - 18:53

    Santino wrote:jel zna neko da mi isprica koji je krsticev i saperov bekgraund, iz kakvih su familija? mirise mi kao da su bivsa (crvena) burzoazija ili oficirska deca.

    Šaperi su Cincari, Srđanov otac Radomir je bio košarkaš i košarkaški funkcioner i jedan od osnivača Demokratske stranke. Za Krstića ne znam.
    Erős Pista

    Posts : 81358
    Join date : 2012-06-10

    Krletina - Page 2 Empty Re: Krletina

    Post by Erős Pista Thu 7 Dec 2017 - 18:57

    beatakeshi wrote:Mislim da je Krstić iz relativno siromašne porodice, samohrana majka.

    Da, pisao je negde o tome.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Sergen Yalçın

    Posts : 2412
    Join date : 2014-10-31

    Krletina - Page 2 Empty Re: Krletina

    Post by Sergen Yalçın Thu 7 Dec 2017 - 18:58

    beatakeshi wrote:Mislim da je Krstić iz relativno siromašne porodice, samohrana majka.

    e to mi se uopste ne uklapa. Krletina - Page 2 4101625831  toliko o mom socioloskom odnosno psiholoskom njuhu (ako je ovo gore tacno). nekako ga dozivljavam kao oduvek pamperovanog tatinog sina, mozda zbog asocijacije sa tadicem.


    _____
    I don't have pet peeves, I have major psychotic fucking hatreds
    ficfiric

    Posts : 34050
    Join date : 2012-02-10

    Krletina - Page 2 Empty Re: Krletina

    Post by ficfiric Thu 7 Dec 2017 - 19:10

    A Radomirov otac je bio nekakav trgovac, ako se ne varam


    _____


    Uprava napolje!

    Erős Pista

    Posts : 81358
    Join date : 2012-06-10

    Krletina - Page 2 Empty Re: Krletina

    Post by Erős Pista Wed 24 Jan 2018 - 14:56

    Krletina - Page 2 DUPf7zSWAAUayzj
    Krletina - Page 2 DUPf8rSWkAEwLih


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    No Country

    Posts : 11046
    Join date : 2015-05-16

    Krletina - Page 2 Empty Re: Krletina

    Post by No Country Wed 24 Jan 2018 - 17:23

    Ма не сумњам ја да ће Крло евентуално да страда од овог мача којим неуморно витла - но јебо достижност правде, ако је оволико спора...


    _____
    Међутим у Србији-мук, када вам кажем-мук!

    Krletina - Page 2 Empty Re: Krletina

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Fri 19 Apr 2024 - 7:15