Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Beograd na vodi

    avatar

    Posts : 18347
    Join date : 2014-12-12

    Beograd na vodi - Page 2 Empty Re: Beograd na vodi

    Post by beatakeshi Sat Nov 05, 2016 9:34 am

    Ovde nije baš grandiozno a izgleda da je došlo do određenih nesuglasica sa investitorima.
    avatar

    Posts : 710
    Join date : 2015-07-09

    Beograd na vodi - Page 2 Empty Re: Beograd na vodi

    Post by 1088 Sun Nov 13, 2016 8:42 am

    Insajder wrote:Gradonačelnik Beograda: Država ima koristi ako “Beograd na vodi” preuzme bez naknade upravljanje zgradom Pošta, hotelom Bristol...

    Objavljeno: 10.11.2016 21:21  

    Gradonačelnik Siniša Mali je potvrdio za Insajder.net da je arapsko-srpska kompanija Beograd na vodi zainteresovana za hotel Bristol. Prema analizi Insajdera, ugovorom o Beogradu na vodi je predviđeno da ista kompanija, posle ulaganja u renoviranje, može bez naknade upravljati nizom objekata u Savskom amfiteatru, između ostalih zgradom Pošta, Geozavoda i hotela Bristol.

    Ugovor o izgradnji Beograda na vodi zaključen je na osnovu međudržavnog sporazuma koji je 2013. potpisan između Republike Srbije i Ujedinjenih Arapskih Emirata. Svi sporazumi i ugovori zaključeni u skladu s međudržavnim sporazumom ne podležu javnim nabavkama, javnim tenderima, javnim nadmetanjima ili drugim postupcima predviđenim zakonima Srbije.

    Prema analizi Insajdera, krovnim sporazumom država Srbija učinila je niz ustupaka arapskom investitoru, a to pokazuje i ugovor o izgradnji Beograda na vodi koji je proistekao iz Sporazuma. Ovim ugovorom između ostalog je omogućeno da kompanija Beograd na vodi preuzimanje upravljanja zgradama u državnom vlasništvu bez naknade, na osnovu ulaganja u njihovo renoviranje.

    To znači da će ako objekti budu korišćeni u komercijalne namene suvlasnici te kompanije deliti profit, odnosno arapski investitor 68 odsto, a država Srbija 32 odsto, koliko imaju i udela u Beogradu na vodi.

    Na pitanje Insajder.neta kakav je interes države da objekte u svom stopostotnom vlasništvu, na osnovu ulaganja u renoviranje, ustupi na upravljanje kompaniji Beograd na vodi, gradonačelnik Beograda Siniša Mali je prvo rekao da nigde nije rečeno da će Beograd na vodi te zgrade koristiti bez nadoknade, odnosno da on za to prvi put čuje. 

    Na konstataciju novinara Insajdera da je to planirano ugovorom, Mali je rekao da će proveriti i obavestiti nas o tome.

    Nekoliko sati kasnije, javili su nam se iz kabineta Siniše Malog i rekli da je gradonačelnik proverio naše navode i da u ugovoru zaista piše da se objekti daju na korišćenje bez naknade. Beograd na vodi - Page 2 3137070404


    Naveli su da je ključno da ti objekti ostaju u državnom vlasništvu jer je reč o zgradama pod zaštitom države i da država ima korist od toga kao suvlasnik 32 odsto kompanije Beograd na vodi.

    Mali je rekao i da renoviranje hotela Bristol ili zgrade Pošta nije planirano u prvoj fazi gradnje Beograda na vodi, ali da u slučaju hotela Bristol arapski partneri već sad žele neke stvari da promene i da grad očekuje njihovu ponudu.

    Premijer Aleksandar Vučić je početkom godine najavio da bi u hotel Bristol mogao da se useli neki od poznatih svetskih lanaca hotela. Prema saznanjima Insajdera, predstavnici kompanije Beograd na vodi su tokom ove godine hotel Bristol već premeravali i obilazili u nekoliko navrata.

    Prema Ugovoru o izgradnji Beograda na vodi, na spisku objekata koje bi nakon renoviranja mogla bez naknade da koristi kompanija Beograd na vodi, pored hotela Bristol, su i zgrada Pošta u Savskoj, glavna zgrada Železničke stanice, Geozavod, Fabrika hartije, objekat Okretnice vagona i grupa zgrada u četvrti Savamala.

    U tekstu “Beograd na vodi može da upravlja hotelom Bristol ili zgradom Pošta”, Insajder.net je objavio analizu dela ugovora o izgradnji Beograda na vodi, iz koje se vidi da je kompaniji Beograd na vodi praktično dato pravo da ove objekte izdaje i na taj način prihoduje od državne imovine.
    Erős Pista

    Posts : 81416
    Join date : 2012-06-10

    Beograd na vodi - Page 2 Empty Re: Beograd na vodi

    Post by Erős Pista Sun Nov 13, 2016 8:47 am

    Na pitanje Insajder.neta kakav je interes države da objekte u svom stopostotnom vlasništvu, na osnovu ulaganja u renoviranje, ustupi na upravljanje kompaniji Beograd na vodi, gradonačelnik Beograda Siniša Mali je prvo rekao da nigde nije rečeno da će Beograd na vodi te zgrade koristiti bez nadoknade, odnosno da on za to prvi put čuje. 

    Na konstataciju novinara Insajdera da je to planirano ugovorom, Mali je rekao da će proveriti i obavestiti nas o tome.

    Nekoliko sati kasnije, javili su nam se iz kabineta Siniše Malog i rekli da je gradonačelnik proverio naše navode i da u ugovoru zaista piše da se objekti daju na korišćenje bez naknade. Beograd na vodi - Page 2 3137070404

    Au, jbt, kakvi gangsteri. Znači tačno i da se ništa ne izgradi, oni su opet dobri. Ali pazi kakvo maestralno pravljenje blesavim - gde to pište, ne znam ja to. A gle stvarno!



    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Anonymous
    Guest

    Beograd na vodi - Page 2 Empty Re: Beograd na vodi

    Post by Guest Sun Nov 13, 2016 8:48 am

    Možda nije ni znao, zašto bi njega obaveštavali o svakoj pojedinosti heista velike investicije
    Anonymous
    Guest

    Beograd na vodi - Page 2 Empty Re: Beograd na vodi

    Post by Guest Sun Nov 13, 2016 8:55 am

    William Murderface wrote:
    Na pitanje Insajder.neta kakav je interes države da objekte u svom stopostotnom vlasništvu, na osnovu ulaganja u renoviranje, ustupi na upravljanje kompaniji Beograd na vodi, gradonačelnik Beograda Siniša Mali je prvo rekao da nigde nije rečeno da će Beograd na vodi te zgrade koristiti bez nadoknade, odnosno da on za to prvi put čuje. 

    Na konstataciju novinara Insajdera da je to planirano ugovorom, Mali je rekao da će proveriti i obavestiti nas o tome.

    Nekoliko sati kasnije, javili su nam se iz kabineta Siniše Malog i rekli da je gradonačelnik proverio naše navode i da u ugovoru zaista piše da se objekti daju na korišćenje bez naknade. Beograd na vodi - Page 2 3137070404

     Ali pazi kakvo maestralno pravljenje blesavim - gde to pište, ne znam ja to. A gle stvarno!


    maja gojkovic potpisnica ugovora za autobusku stanicu: ko, ja nesto nezakonito potpisala??? nemam pooooojma. a kad od bgh2o definitivno ne bude nista kao ni od tog posla, ocekuj pravne timove koji ce objasniti da ugovaraci sa strane vlasti nista nisu pogresno uradili, a sve to ce potvrditi i ustavni sud ako treba.
    Erős Pista

    Posts : 81416
    Join date : 2012-06-10

    Beograd na vodi - Page 2 Empty Re: Beograd na vodi

    Post by Erős Pista Sun Nov 13, 2016 8:55 am

    Ko da kažeš zašto bi Danny Ocean znao sve šta rade ostalih deset.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Erős Pista

    Posts : 81416
    Join date : 2012-06-10

    Beograd na vodi - Page 2 Empty Re: Beograd na vodi

    Post by Erős Pista Sun Nov 13, 2016 9:07 am

    diktotar wrote:
    William Murderface wrote:

     Ali pazi kakvo maestralno pravljenje blesavim - gde to pište, ne znam ja to. A gle stvarno!


    maja gojkovic potpisnica ugovora za autobusku stanicu: ko, ja nesto nezakonito potpisala??? nemam pooooojma. a kad od bgh2o definitivno ne bude nista kao ni od tog posla, ocekuj pravne timove koji ce objasniti da ugovaraci sa strane vlasti nista nisu pogresno uradili, a sve to ce potvrditi i ustavni sud ako treba.


    Oktopik, ali jel sam ti pričao kako sam jednom bio na toj stanici? Tad sam živeo u Pešti, i žurio sam za BGD, na koncert Queen + Paul Rodgers. I procenim da mi je najbrže da hvatam neku vezu do Subotica, i onda odatle do NS, kao samo staje u NS da pokupi putnike, i direktno nastavlja zd BGD. I bum, stanemo mi u NS na u stanicu - a tamo nigde ničeg. Zgrada nova, ogromna, kao svemirski brod da se spustio, ali nigde nikog, ko u Langolirsima. Naš autobus jedini na stanici. I kažu nam, moraju da se promene farovi, nešto nije u redu snjima, ali evo, sad će to brzo. Čekamo mi, čekamo, ništa se ne dešava, autobus otišao na popravku u garažu (malo dalje, ali u istom kompleksu) i ne vraća se. Prolazi vreme, ništ se ne dešava. Gledam na sat - zakansiću, jbt. Uđem u zgradu, svi šalteri zatvoreni. Tu sede zaposleni, ali kažu, ne radimo, nego čekamo da dođu da nas odvezu kući, završeno radno vreme.

    Pa šta da radim?!? Gde je autobus? Pa valjda u garaži, kažu oni. Pa kad se vraća. Sležu ramenima. Kažem, pa jel mogu da uhvatim neki drugi bus do BGD-a? Odavde ne, kažu oni, možete sa druge stanice,. Kako da dođem do nje? Nikako, odavde ne idu gradski autobusi. Mžete taksi, ali to vam je mnogo skupo. Ja počinjem da paničim. Stanica sa koje ne idu autobusi!!! Popizdim ja tu i odem do garaže, počnem tamo da se dernjam. Izlazi jedan šofer, ja mu objasnim šta je u pitanju i on kaže, aha, dobro, idite na stanicu, i sad ću ja da doteram jedan autobus. I stvarno, dotera on autobus i odveze nas u BGD. Nadrealno iskustvo.



    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    паће

    Posts : 40075
    Join date : 2012-02-12
    Location : имам пуну полицу књига, која ми је главна?

    Beograd na vodi - Page 2 Empty Re: Beograd na vodi

    Post by паће Sun Nov 13, 2016 10:23 am

    Lev Abalkin wrote:bio bih iznenađen ako se veliki državni projekti/investicije koriste za neko grandiozno pranje para

    ako se ispostavi da je u pitanju tako nešto, to bi me baš dotuklo, mislim da bih pomislio i da dignem ruku na sebe

    Што не би био неки проблем, ако би јако возио рачуна како је спушташ.


    _____
       I drove a škodilak before it was cool.
       Морони на власти чешће мењају правила него гаће.
    Erős Pista

    Posts : 81416
    Join date : 2012-06-10

    Beograd na vodi - Page 2 Empty Re: Beograd na vodi

    Post by Erős Pista Sun Nov 20, 2016 3:36 am

    Ko se i zašto lažno predstavlja aktivistima Inicijative "Ne davimo Beograd", ali ih i prati i preti im? Epiloga o incidentu koji se dogodio na protestima 25. juna još nema, iako o događaju postoji i službena policijska beleška.
    Pred sam početak protesta Ksenija Radovanović je uočila i fotografisala tri osobe koje su joj se učinile sumnjivim, a koje su pre toga fotografisale nju i ostale učesnike skupa. Uputstvo da prijavi sumnjiva lica je, tvrdi, dobila od policije. Nakon što ih je slikala s leđa, dvojica drugih momaka pokušali su da je odvedu do auta.
    "Samo su rekli kreni za nama. Ja sam u tom trenutku bila sama na ulici, nisam znala šta da radim, pitala sam ih: A vi ko ste? Oni su rekli: Policija, moraš s nama do auta, na šta sam ja tražila da mi pokažu legitimacije jer jedan je dečko u ranim dvadesetim, drugi je malo stariji, prosto mi je izgedalo sumnjivo, način na koji su se ponašali. Oni su odbili da pokažu legitimacije, samo su ponavljali da treba da ih pratim do automobila. Ja sam onda zvala policiju", priča Ksenija Radovanović.
    "Direktna naređenja iz vrha policije da se ne postupi", Sofija Mandić (BCBP).
    Policajci su potom jednog muškarca legitimisali. U službenoj policijskoj belešci, u koju je N1 imao uvid, piše da je osoba koja se predstavila kao policajac Nikola Davidović, 1995. godište. Iz MUP-a su nam odgovorili da Davidović nije zaposlen kod njih.
    "Nikola Davidović nije zatečen u izvršenju krivičnog dela za koje se goni po službenoj dužnosti, te se u skladu sa Zakonom o krivičnom postupku nije moglo izvršiti njegovo dovođenje. Odlučeno je da se o svemu sačini službena beleška i ista dostavi nadležnom Tužilaštvu. Prema Nikoli Davidoviću policijski službenici primenili su zakonsko ovlašćenje upozorenje", navodi se u saopštenju.
    Službena beleška stigla je u Prvo osnovno javno tužilaštvo u Beogradu. Oni su nam potvrdili da prikupljaju podatke koji mogu dovesti do pokretanja postupka za krivično delo "lažno predstavljanje."
    Povodom navedenog, Tužilaštvo je uputilo zahtev za prikupljanje potrebnih obaveštenja policiji u vezi sa  navodima izveštaja, a u prikupljanju dokazne građe uslediće i saslušanje Ksenije Radovanović, navedeno je.
    U Beogradskom centru za bezbednosnu politiku (BCBP) smatraju da je policija morala da podnese krivičnu prijavu u ovom slučaju.
    "Čak u službenoj belešci vidimo da policijski službenik imenom i prezimenom navodi ko ga je pozvao i rekao da ne postupi. Dakle radi se o visokom službeniku koji radi u Policijskoj upravi Beograd. Ovo je sad već jedan šablon koji se ponavlja, gde imamo direktna naređenja iz vrha policije da se ne postupi", ocenjuje pravnica Sofija Mandić iz BCBP.
    U policijsku belešku, tvrdi Ksenija Radovanović, nije ušlo kasnije koškanje između policajaca i Davidovića koji je nastavio da je prati tokom skupa. I ostali članovi Inicijative tvrde da su pretnje, praćenje i snimanje njihovih aktivista svakodnevna pojava što prijavljuju policiji, ali povratnih informacija nema.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    ficfiric

    Posts : 34110
    Join date : 2012-02-10

    Beograd na vodi - Page 2 Empty Re: Beograd na vodi

    Post by ficfiric Sun Dec 11, 2016 2:25 pm



    _____


    Uprava napolje!

    Erős Pista

    Posts : 81416
    Join date : 2012-06-10

    Beograd na vodi - Page 2 Empty Re: Beograd na vodi

    Post by Erős Pista Sun Dec 11, 2016 7:50 pm

    A Look At Abu Dhabi's 'Bad Joke': The Belgrade Waterfront Project


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    ficfiric

    Posts : 34110
    Join date : 2012-02-10

    Beograd na vodi - Page 2 Empty Re: Beograd na vodi

    Post by ficfiric Mon Dec 12, 2016 4:02 pm

    Javna imovina besplatno do 2046. godine

    Vlada Srbije ustupila besplatno zgradu Geozavoda u Savamali preduzeću „Beograd na vodi“ na 30 godina uz mogućnost daljeg izdavanja tog prostora, saznaje BIRN

    Zaključkom od 9. novembra 2016. godine Vlada Srbije odlučila je da pomenuti objekat ustupi na korišćenje bez naknade „radi obavljanja delatnosti promocije projekta Beograd na vodi“, kao i „u druge svrhe potrebne za poslovanje društva“.

    U dokumentu koji je BIRN dobio od Direkcije za imovinu Republike Srbije na osnovu Zakona o pristupu informacijama od javnog značaja, nema obrazloženja odluke po kojoj se više od 6.000 kvadrata javne svojine daje bez naknade jednom privatnom preduzeću, u kojem Republika Srbija nema upravljačka prava, jer je ono u većinskom vlasništvu firme iz Ujedinjenih arapskih emirata „Eagle Hils“ preko preduzeća „Belgrade Waterfront Capital Investment LLC”.

    http://javno.rs/vest/javna-imovina-besplatno-do-2046-godine


    _____


    Uprava napolje!

    Anonymous
    Guest

    Beograd na vodi - Page 2 Empty Re: Beograd na vodi

    Post by Guest Wed Dec 21, 2016 2:25 pm

    nekako mi se javlja da ce prora na vodi biti gotova pre bilo cega u bg na vodi


    http://www.index.hr/black/clanak/najveci-hitlerov-projekt-nikad-nije-dovrsen-no-sad-je-zazivio-kao-luksuzni-turisticki-resort/939219.aspx
    Anonymous
    Guest

    Beograd na vodi - Page 2 Empty Re: Beograd na vodi

    Post by Guest Wed Dec 21, 2016 6:32 pm

    kako je super ovaj ekvilibrijum...oni tamo zidaju raspala rugla, opozicija ima šta da pominje, fejsbuk ima nad čime da se zgražava, i tako. svima lepo, a najlepše onima koji zidaju raspala rugla.
    avatar

    Posts : 710
    Join date : 2015-07-09

    Beograd na vodi - Page 2 Empty Re: Beograd na vodi

    Post by 1088 Sun Dec 25, 2016 8:42 am



    da ispoštujemo i drugu stranu - popularne politikologe bez granica:

    Tribina “Pravni aspekti projekta Beograd na vodi”

    December 24, 2016

    Politikolozi bez granica, kao nevladina organizacija koja naglašava značaj demokratske političke kulture u javnom diskursu naše zemlje, dovodi u pitanje način organizovanja i vođenja tribine “Pravni aspekti projekta Beograd na vodi” od strane nedeljnika Vreme.

    Naime, na tribini koja je za temu imala pitanje od suštinske i krunske važnosti ( projekat Beograd na vodi ) za sve građane naše države bila je pozvana samo jedna strana čime se narušava objektivnost i naučna kredibilnost, a ujedno se narušava i legitimitet donetih i iznetih zaključaka, što može dodatno poljuljati poverenje građana u istraživačko novinarstvo. Prisustvo dva profesora, koja nisu iznosila drugu stranu mišljenja iz njima jasnih razloga dovodi u pitanje naučnost i metodološku potkovanost njihovih teza. Takođe, učestalo i olako korišćenje sintaksičkih jedinica, poput opšteg i javnog intresa i demokratskog legitimiteta, na pogrešnim mestima od strane pripadnika inicijative Ne davimo Beograd samo potvrđuje da samoproklamovani stručnjaci nemaju dovoljno poznavanje kategorijalno-pojmovnog aparata.

    NVO Politikolozi bez granica smatra da ovakve tribIne ne doprinose javnom interesu usled jednostranosti zaključaka i sveobuhvatne subjektivne klime koja je vladala na samoj tribini, što u krajnjem cilju dovodi do jasnog obmanjivanja građana i javnosti.


    Beograd na vodi - Page 2 14516526_1651384541840844_535392145995041558_n
    Erős Pista

    Posts : 81416
    Join date : 2012-06-10

    Beograd na vodi - Page 2 Empty Re: Beograd na vodi

    Post by Erős Pista Sun Dec 25, 2016 9:30 am

    Nemanja Đorđević likes this. Njegovo nasleđe još uvek živi.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    No Country

    Posts : 11082
    Join date : 2015-05-15

    Beograd na vodi - Page 2 Empty Re: Beograd na vodi

    Post by No Country Sun Dec 25, 2016 9:59 am

    Ја бих ове "политикологе без граница" послао у Сирију, Вазиристан, Африку и остала фина места где раде лекари без граница, да се мало позабаве политиком у тим занимљивим окружјима. Макар на пар недеља, т.ј. док не ревидирају буду молили за милост.
    ficfiric

    Posts : 34110
    Join date : 2012-02-10

    Beograd na vodi - Page 2 Empty Re: Beograd na vodi

    Post by ficfiric Tue Dec 27, 2016 4:06 pm

    Kako im je ovo uspelo?

    Beograd na vodi - Page 2 IMG_1560_resize
    Beograd na vodi - Page 2 IMG_1630_resize


    _____


    Uprava napolje!

    Erős Pista

    Posts : 81416
    Join date : 2012-06-10

    Beograd na vodi - Page 2 Empty Re: Beograd na vodi

    Post by Erős Pista Tue Dec 27, 2016 4:13 pm

    ?


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    ficfiric

    Posts : 34110
    Join date : 2012-02-10

    Beograd na vodi - Page 2 Empty Re: Beograd na vodi

    Post by ficfiric Tue Dec 27, 2016 4:22 pm

    Vidim da se raspada nasip na mestu gde su mlazovi ali ne kontam da li su samo isprali zemlju ispod nasipa ili jos nesto utice na nestajanje zemlje. Na ovom mestu, gde je srusen nasip, bas je velika rupa a ne vidim trag od vode.


    Na prolece, kad skoci Sava, nece vise ni biti nasipa.


    _____


    Uprava napolje!

    паће

    Posts : 40075
    Join date : 2012-02-12
    Location : имам пуну полицу књига, која ми је главна?

    Beograd na vodi - Page 2 Empty Re: Beograd na vodi

    Post by паће Wed Dec 28, 2016 1:58 am

    Вероватно су утрефили најпогрешнију комбинацију земље за набијање, са превише песка. Ту онда ни не треба нека велика вода да то оде. Нама овде на километар-два од реке редовно штрче шахтови, јер кад раде канализацију около затрпају песком, који се лако и лепо набије а онда држи чак и по пешес година пре него што се испере.

    Ови су постигли ваљда светски рекорд у брзом испирању.


    _____
       I drove a škodilak before it was cool.
       Морони на власти чешће мењају правила него гаће.
    Indy

    Posts : 6159
    Join date : 2014-11-03

    Beograd na vodi - Page 2 Empty Re: Beograd na vodi

    Post by Indy Wed Dec 28, 2016 2:05 am

    Da to nije ostalo od Nato soldateske?
    Erős Pista

    Posts : 81416
    Join date : 2012-06-10

    Beograd na vodi - Page 2 Empty Re: Beograd na vodi

    Post by Erős Pista Tue Jan 10, 2017 4:46 pm

    Tužilaštvo o Hercegovačkoj: Pitanja Insajdera nisu u skladu sa zakonom
    Objavljeno:  10.01.2017 14:56

    Više javno tužilaštvo u Beogradu odbilo je da odgovori na pitanja o napretku istrage povodom rušenja u Hercegovačkoj ulici u noći između 24. i 25. aprila, navodeći da pitanja koja smo uputili nisu u skladu sa zakonom.
    https://insajder.net/sr/sajt/tema/2679/Tu%C5%BEila%C5%A1tvo-o-Hercegova%C4%8Dkoj-Pitanja-Insajdera-nisu-u-skladu-sa-zakonom.htm


    Beograd na vodi - Page 2 1931448533


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Daï Djakman Faré

    Posts : 8052
    Join date : 2014-10-28
    Location : imamate of futa djallon

    Beograd na vodi - Page 2 Empty Re: Beograd na vodi

    Post by Daï Djakman Faré Tue Jan 10, 2017 4:54 pm

    Beograd na vodi - Page 2 1233199462


    _____
    i would like to talk here about The Last of Us on HBO... and yeah, yeah i know.. the world is burning but lets just all sit and talk about television. again - what else are we doing with ourselves ? we are not creating any militias. but my god we still have the content. appraising content is the american modus vivendi.. that's why we are here for. to absorb the content and then render some sort of a judgment on content. because there is a buried hope that if enough people have the right opinion about the content - the content will get better which will then flow to our structures and make the world a better place
    Erős Pista

    Posts : 81416
    Join date : 2012-06-10

    Beograd na vodi - Page 2 Empty Re: Beograd na vodi

    Post by Erős Pista Tue Jan 10, 2017 4:55 pm

    Ne slažu se s pitanjem.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije

    Beograd na vodi - Page 2 Empty Re: Beograd na vodi

    Post by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Current date/time is Fri Apr 26, 2024 9:51 am