Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    francuska

    Anonymous
    Guest

    francuska Empty francuska

    Post by Guest Sat Dec 10, 2016 11:39 am

    nemam ja prognoze, tu ste više u temi od mene 100%, smeta mi pripisivanje jasne ideologije većini stranaka u srbiji, pa tako i njima, djb ima elemente desnice verovatno, to jest osnovno opredeljenje im je takvo

    ono što oni pokušavaju da ponude je praktično sloboda za preduzetne i utešna nagrada za ove mučenike ispod njih i da to prikažu kao centar, zato što je malo levo pa desno opa cupa

    neće se oni boriti protiv gej prava i neće biti problematični po pitanju izbeglica

    takođe djb u sebi ima kontradiktornost, koja je po meni suštinska slika njihovog lutanja - imaju primedbe na pridruživanje eu, a baš to pridruživanje eu gradi sistem za koji se oni zalažu, doduše sporo i sa puno otpora, ali poglavlje po poglavlje i dobijaju sve ono što je njihov program, a oni pri tome ne moraju ništa da rade

    to mi je tipičan politički put srpskog političara, kao borko evo sad sam panker pevam o jugu, u stvari ja sam demokrata, zalažem se za sve temeljne vrednosti zapadne demokratije, hoću reći ja sam levičar i borim se za prava svih tlačenih, e ako se uprazni neka druga niša ko zna šta će biti dalje

    ima u đb ljudi koji imaju malu jasnije ideološke odrednice, kao što je onaj antikomunista, ali par ljudi koje znam tamo sumnjam da imaju ideologiju, imaće je kada zatreba, ok, to verovatno

    retka je ideologija u srbalja, k'o u onoga što mi je predavao marksizam, pa bio u sls, a danas da l je sns ili srs ne znam

      Current date/time is Fri May 17, 2024 1:23 pm