Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Srebrni Krlo 2016 - nominacije

    Erős Pista

    Posts : 81440
    Join date : 2012-06-10

    Srebrni Krlo 2016 - nominacije - Page 3 Empty Re: Srebrni Krlo 2016 - nominacije

    Post by Erős Pista Sun Jan 01, 2017 10:09 am

    Lalic ili Cosic?

    Rad oslobadja ili sumrak civilizacije? Od vas zavisi!

    Jos 6 sati za glasanje!


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    паће

    Posts : 40106
    Join date : 2012-02-12
    Location : имам пуну полицу књига, која ми је главна?

    Srebrni Krlo 2016 - nominacije - Page 3 Empty Re: Srebrni Krlo 2016 - nominacije

    Post by паће Sun Jan 01, 2017 7:07 pm

    Indy wrote:Ja se slabo razumem, ali sad sam pročit'o to od Ćosića (ko god da je), dajem mu svoj glas za intergalaktičkog titanijumskog krloa...

    ...са укрштеним звечкама.


    _____
       I drove a škodilak before it was cool.
       Морони на власти чешће мењају правила него гаће.
    No Country

    Posts : 11091
    Join date : 2015-05-16

    Srebrni Krlo 2016 - nominacije - Page 3 Empty Re: Srebrni Krlo 2016 - nominacije

    Post by No Country Mon Jan 02, 2017 2:39 am

    Баш тесно & неизвесно... Да још мало фалим свога коња: ово што Лалић пише је скроз ренесансно, свеобухватно, у питању је ужасно накриво изграђен али зато комплетан светоназор, лудачки концепт свега - мали глумац јесте одвалио епохално, и погодио "у сриду", али дабоме потпуно несвесно (у најбољем/ најгорем случају се ради о колективном несвесном) - тешко ће икада више поновити овако нешто. Док се код Лалића ради о нагомиланом знању и разрађеној теорији, од њега се и у будућности с правом могу очекивати будалаштине космичких размера, те вас молим да му својим гласом изразите поверење на том тешком путу.


    _____
    Међутим у Србији-мук, када вам кажем-мук!
    Erős Pista

    Posts : 81440
    Join date : 2012-06-10

    Srebrni Krlo 2016 - nominacije - Page 3 Empty Re: Srebrni Krlo 2016 - nominacije

    Post by Erős Pista Mon Jan 02, 2017 4:24 am

    Lepo obrazlozenje, ali ja bih ipak podsetio na cinjenicu da dnevni tupan i poceo sa glumackim lupetanjem, tako da je Rade u najboljoj tupanskoj tradiciji. A i nekako je lapidarniji, koncentrisaniji. Lalic je malo rasplinut.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije

    Srebrni Krlo 2016 - nominacije - Page 3 Empty Re: Srebrni Krlo 2016 - nominacije

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Thu May 02, 2024 6:12 am