Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Topik za prave levicare

    паће

    Posts : 40162
    Join date : 2012-02-12
    Location : квантни физикалац

    Topik za prave levicare - Page 38 Empty Re: Topik za prave levicare

    Post by паће Sat Feb 27, 2021 8:07 pm

    Летећи Полип wrote:
    Čitaj Vilhelma Rajha. Maspsihologija fašizma i Spolna revolucija!

    +1, +1.
    Летећи Полип

    Posts : 11130
    Join date : 2018-03-03
    Age : 35
    Location : Hotline Rakovica

    Topik za prave levicare - Page 38 Empty Re: Topik za prave levicare

    Post by Летећи Полип Mon Mar 01, 2021 10:46 pm

    Džimi ispo nečoek sa ovo reakcijom na force the 15$ min wage. I njemu važniji ego od višeg cilja.


    _____
    Sve čega ima na filmu, rekao sam, ima i na Zlatiboru.


    ~~~~~

    Ne dajte da vas prevare! Sačuvajte svoje pojene!
    Daï Djakman Faré

    Posts : 8084
    Join date : 2014-10-28
    Location : imamate of futa djallon

    Topik za prave levicare - Page 38 Empty Re: Topik za prave levicare

    Post by Daï Djakman Faré Mon Mar 01, 2021 11:12 pm

    meni ti nisi jasan. lepo ti je cush razlozio - a on je isto fan dzimija dora - da je i oridjidji force the vote bio pregrupisavanje medijske opozicije za novu administraciju, zauzimanje startnih pozicija i svojevrsno gurkanje za clout i ti si opet sad nesto iznenadjen.


    _____
    i would like to talk here about The Last of Us on HBO... and yeah, yeah i know.. the world is burning but lets just all sit and talk about television. again - what else are we doing with ourselves ? we are not creating any militias. but my god we still have the content. appraising content is the american modus vivendi.. that's why we are here for. to absorb the content and then render some sort of a judgment on content. because there is a buried hope that if enough people have the right opinion about the content - the content will get better which will then flow to our structures and make the world a better place
    Летећи Полип

    Posts : 11130
    Join date : 2018-03-03
    Age : 35
    Location : Hotline Rakovica

    Topik za prave levicare - Page 38 Empty Re: Topik za prave levicare

    Post by Летећи Полип Mon Mar 01, 2021 11:25 pm

    Znam, ali ipak sam očekivao više razumevanja kada je ovakva stvar u pitanju. Čak i onaj plavi wasp, što ga Džimi drži kod sebe, krenuo da zamuckuje jer je toga svestan, a neprijatno mu da poklopi Džimaru.


    _____
    Sve čega ima na filmu, rekao sam, ima i na Zlatiboru.


    ~~~~~

    Ne dajte da vas prevare! Sačuvajte svoje pojene!
    zvezda je zivot

    Posts : 7039
    Join date : 2014-11-07

    Topik za prave levicare - Page 38 Empty Re: Topik za prave levicare

    Post by zvezda je zivot Mon Mar 01, 2021 11:34 pm

    Daï Djakman Faré wrote:meni ti nisi jasan. lepo ti je cush razlozio - a on je isto fan dzimija dora - da je i oridjidji force the vote bio pregrupisavanje medijske opozicije za novu administraciju, zauzimanje startnih pozicija i svojevrsno gurkanje za clout i ti si opet sad nesto iznenadjen.
     
    ja sam mislio da je dzimi dor bio iskren (delovao je tako, bilo je glup i vikao je) ali izgleda da u politici nema prijatelja, cela ideja nove iskrenosti propala, postoje samo interesi, mi smo potrosaci i we live in a society...


    _____
    ova zemlja to je to
    Daï Djakman Faré

    Posts : 8084
    Join date : 2014-10-28
    Location : imamate of futa djallon

    Topik za prave levicare - Page 38 Empty Re: Topik za prave levicare

    Post by Daï Djakman Faré Tue Mar 02, 2021 12:25 am

    Topik za prave levicare - Page 38 3579118792

    no ako cemo da pricamo for reals - force the vote je pokrenuo epic shitfest na levici dosad nevidjenih razmera u kome su izmedju ostalog gomila ljudi koje ti volis i postujes nisu bas ispali leaders of the free world. 1 jackoff comedian i rodonacelnik dumdum left-a je prakticno singlehandedly celu levicu uvaljao u medjusobno grudvanje balegom, tako sto je umesto da se prica o strateskom pravcu levice posle izbora, stvaranju kulture levice kroz union drives i organizovanju na radnim mestima, mestu electoral ili extra-electoral politike posle izbora bajdena - on nehotice napravio seriju social media referenduma za i protiv odredjenih levih licnosti (aoc, njega, glenare, taibija i tako u nedogled). i u to retardirano kolo su upali svi zivi osim cush-a i druga bhaskara. ovde su se bukvalno svi zivi poispaljivali i krenuli da denunciraju i da se odricu dojucerasnjih drugova i saborca i ljudi sa kojima se slazu oko najveceg broja stvari zbog njihovih stavova o dzimi doru, aoc ili markuzeu.

    mislim sorry ali posle svega sto smo videli u ova dva meseca ta imaginarna shit linija koju zelis da povuces izmedju dzimija i ostalih prosto ne postoji - svi su dumdum left i projektovanje toga na dora je samo deflektovanje sopstvenih nesigurnosti. mislim get off your high horse. and that's maybe a good place to start to be less cynical about everything.


    _____
    i would like to talk here about The Last of Us on HBO... and yeah, yeah i know.. the world is burning but lets just all sit and talk about television. again - what else are we doing with ourselves ? we are not creating any militias. but my god we still have the content. appraising content is the american modus vivendi.. that's why we are here for. to absorb the content and then render some sort of a judgment on content. because there is a buried hope that if enough people have the right opinion about the content - the content will get better which will then flow to our structures and make the world a better place
    zvezda je zivot

    Posts : 7039
    Join date : 2014-11-07

    Topik za prave levicare - Page 38 Empty Re: Topik za prave levicare

    Post by zvezda je zivot Tue Mar 02, 2021 12:35 am

    Daï Djakman Faré wrote:Topik za prave levicare - Page 38 3579118792

    no ako cemo da pricamo for reals - force the vote je pokrenuo epic shitfest na levici dosad nevidjenih razmera u kome su izmedju ostalog gomila ljudi koje ti volis i postujes nisu bas ispali leaders of the free world. 1 jackoff comedian i rodonacelnik dumdum left-a je prakticno singlehandedly celu levicu uvaljao u medjusobno grudvanje balegom, tako sto je umesto da se prica o strateskom pravcu levice posle izbora, stvaranju kulture levice kroz union drives i organizovanje na radnim mestima, mestu electoral ili extra-electoral politike - on nehotice napravio seriju social media referenduma za i protiv odredjenih levih licnosti (aoc, njega, glenare, taibija i tako u nedogled). i u to retardirano kolo su upali svi zivi osim cush-a i druga bhaskara. ovde su se bukvalno svi zivi poispaljivali i krenuli da denunciraju i da se odricu dojucerasnjih drugova i saborca i ljudi sa kojima se slazu oko najveceg broja stvari zbog njihovih stavova o dzimi doru, aoc ili markuzeu.

    mislim sorry ali posle svega sto smo videli u ova dva meseca ta imaginarna shit linija koju zelis da povuces izmedju dzimija i ostalih prosto ne postoji - svi su dumdum left. mislim get off your high horse. and that's maybe a good place to start to be less cynical about everything.

    pa ja se ne slazem jer misim da je to tvoje, tvoje ili krismanovo, bzvze analiza. ne napadaju ljudi glenaru, taibija itd. zbog potrosackog drustva i razocaranih nada il ne znam kakvih energija nego zato sto su ova dvojica odlucila da griftuju na desnicarskoj prici i to je to. i po peti put, kakvih 'levih licnosti'?, ni grinvold ni taibi nisu levicari, niti se tako smoopredeljuju, i oni jesu saveznici kasbombu jer vole da napadaju establismentske medije i da psuju. meni bogami nisu saveznici.

    a ni ja ni moji prijatelji nisu krivi zato sto je dzimi dor napravio sranje vec vi koji ga podrzavate.


    Last edited by zvezda je zivot on Tue Mar 02, 2021 12:36 am; edited 1 time in total


    _____
    ova zemlja to je to
    Mr.Pink

    Posts : 11141
    Join date : 2014-10-28
    Age : 44

    Topik za prave levicare - Page 38 Empty Re: Topik za prave levicare

    Post by Mr.Pink Tue Mar 02, 2021 12:35 am

    Ja nisam ispratio tu pricu o min nadnici

    Meni je to u danasnjem svetu promasena bitka, jer ce uskoro i raznosac pica biti pozicija. zapravo vec jeste

    Molio bih dakle da mi neko kaze sta je sa parama sto je biden obecao besplatnim

    I kad ce poceti da daju te pare svakoga meseca


    _____
    radikalni patrijarhalni feminista

    smrk kod dijane hrk
    zvezda je zivot

    Posts : 7039
    Join date : 2014-11-07

    Topik za prave levicare - Page 38 Empty Re: Topik za prave levicare

    Post by zvezda je zivot Tue Mar 02, 2021 1:12 am

    Daï Djakman Faré wrote:Topik za prave levicare - Page 38 3579118792

    no ako cemo da pricamo for reals - force the vote je pokrenuo epic shitfest na levici dosad nevidjenih razmera u kome su izmedju ostalog gomila ljudi koje ti volis i postujes nisu bas ispali leaders of the free world. 1 jackoff comedian i rodonacelnik dumdum left-a je prakticno singlehandedly celu levicu uvaljao u medjusobno grudvanje balegom, tako sto je umesto da se prica o strateskom pravcu levice posle izbora, stvaranju kulture levice kroz union drives i organizovanju na radnim mestima, mestu electoral ili extra-electoral politike posle izbora bajdena - on nehotice napravio seriju social media referenduma za i protiv odredjenih levih licnosti (aoc, njega, glenare, taibija i tako u nedogled). i u to retardirano kolo su upali svi zivi osim cush-a i druga bhaskara. ovde su se bukvalno svi zivi poispaljivali i krenuli da denunciraju i da se odricu dojucerasnjih drugova i saborca i ljudi sa kojima se slazu oko najveceg broja stvari zbog njihovih stavova o dzimi doru, aoc ili markuzeu.

    mislim sorry ali posle svega sto smo videli u ova dva meseca ta imaginarna shit linija koju zelis da povuces izmedju dzimija i ostalih prosto ne postoji - svi su dumdum left i projektovanje toga na dora je samo deflektovanje sopstvenih nesigurnosti. mislim get off your high horse. and that's maybe a good place to start to be less cynical about everything.

    1 od najglupljih analiza ikad na forumu. na nivou forumasa Vinetua. da se urami.

    'ljudi se svadjaju, svako ima svoje, ergo svi su oni isti'


    _____
    ova zemlja to je to
    Bleeding Blitva

    Posts : 3748
    Join date : 2020-09-27
    Location : Waystone Inn

    Topik za prave levicare - Page 38 Empty Re: Topik za prave levicare

    Post by Bleeding Blitva Tue Mar 02, 2021 1:27 am

    Potpis na Djakmana.
    Doduše, što se tiče razvoja kulture ljevice, možda bi u drugačijim uvjetima i krenuli na to, da nije korone i ld-a. Ovako JD je prioritet dao upravo M4A + osobno poimanje cijele situacije i ostalo je povijest (ega).
    Što se tiče pozicioniranja na ljevici i njih je uhvatila moderna boljka autentičnosti, u njihovom slučaju što je i što čini pravu! ljevicu i kako napravit hijerarhiju apropo potreba usred pandemije.
    I stvarno ne kužim kako to Taibi i GG nisu ljevičari. I kako oni to griftuju po desnici ali sad ulazim u onu petlju autentičnosti. Ali stvarno zvijezdo objasni.
    I da, njihove beefove ne doživljavam strašno, ionako incestuozno gostuju jedni kod drugih, a osvježenje je kad Dore ode kod Tuckera.


    _____
    my goosebumps have goosebumps
    Daï Djakman Faré

    Posts : 8084
    Join date : 2014-10-28
    Location : imamate of futa djallon

    Topik za prave levicare - Page 38 Empty Re: Topik za prave levicare

    Post by Daï Djakman Faré Tue Mar 02, 2021 1:28 am

    zvezda je zivot wrote:pa ja se ne slazem jer misim da je to tvoje, tvoje ili krismanovo, bzvze analiza. ne napadaju ljudi glenaru, taibija itd. zbog potrosackog drustva i razocaranih nada il ne znam kakvih energija nego zato sto su ova dvojica odlucila da griftuju na desnicarskoj prici i to je to. i po peti put, kakvih 'levih licnosti'?, ni grinvold ni taibi nisu levicari, niti se tako smoopredeljuju, i oni jesu saveznici kasbombu jer vole da napadaju establismentske medije i da psuju. meni bogami nisu saveznici.

    a ni ja ni moji prijatelji nisu krivi zato sto je dzimi dor napravio sranje vec vi koji ga podrzavate.
    okej grinvold i taibi nisu levicari. nema pojma nema problema. then i guess everything is alright  Topik za prave levicare - Page 38 1233199462

    ne glupiras se i ne vices, ali je svejedno vrlo neiskreno ovo sto radis. mislim zapeli ste da flush-ujete down the toilet dva najveca novinara u americi 2010-ih, jednog jer ima pogresno misljenje o jebenom dzimi doru (sto je hilarious in itself) a drugog sto je piso nesto o filozofiji pa sve pogresno razumeo a on o tome inace i ne pise. i dok se sve to play out-uje u javnosti koja gleda kako im se pokret raspada pred ocima od gole nemoci i do juce omiljeni likovi kidaju medju sobom i bude sve najgore jedni u drugima ti biras najautisticniji way out - da zabijes glavu u pesak i kazes nisu oni moja frakcija, ko ih jebe. really ? pa come on, mozes ti 100 puta bolje od toga.


    _____
    i would like to talk here about The Last of Us on HBO... and yeah, yeah i know.. the world is burning but lets just all sit and talk about television. again - what else are we doing with ourselves ? we are not creating any militias. but my god we still have the content. appraising content is the american modus vivendi.. that's why we are here for. to absorb the content and then render some sort of a judgment on content. because there is a buried hope that if enough people have the right opinion about the content - the content will get better which will then flow to our structures and make the world a better place
    zvezda je zivot

    Posts : 7039
    Join date : 2014-11-07

    Topik za prave levicare - Page 38 Empty Re: Topik za prave levicare

    Post by zvezda je zivot Tue Mar 02, 2021 1:36 am

    Daï Djakman Faré wrote:
    zvezda je zivot wrote:pa ja se ne slazem jer misim da je to tvoje, tvoje ili krismanovo, bzvze analiza. ne napadaju ljudi glenaru, taibija itd. zbog potrosackog drustva i razocaranih nada il ne znam kakvih energija nego zato sto su ova dvojica odlucila da griftuju na desnicarskoj prici i to je to. i po peti put, kakvih 'levih licnosti'?, ni grinvold ni taibi nisu levicari, niti se tako smoopredeljuju, i oni jesu saveznici kasbombu jer vole da napadaju establismentske medije i da psuju. meni bogami nisu saveznici.

    a ni ja ni moji prijatelji nisu krivi zato sto je dzimi dor napravio sranje vec vi koji ga podrzavate.
    okej grinvold i taibi nisu levicari. nema pojma nema problema. then i guess everything is alright  Topik za prave levicare - Page 38 1233199462

    pa cekaj, ti pricas o nekom gradjenju kulture levice, sindikalizmu i ne znam cemu s dzimijem dorom koji covek proglasio izdajnicima dsa, aoc, bernija i sve zive na racun one people's party koja je iznad podela na levicu i desnicu. i onda su ista govna ko dzimi dor ovi koji mu odgovore. ja sam mozda neskren, ne znam, al ti pises objektivno retardirane stvari. pazi molim te, postoje leve licnosti a to su taibi, dor, aoc, grinvold, i neki ljudi ih napadaju, i to je sve isto. misim na kakvoj su levici taibi i grinvold i kakve socijalsiticke organizacije oni grade jbte sem sto su najveci novinari lol? misim koja je tvoja poenta, o cemu pricas covece?

    prvo su dosli po tijanica....


    Last edited by zvezda je zivot on Tue Mar 02, 2021 1:38 am; edited 1 time in total


    _____
    ova zemlja to je to
    Daï Djakman Faré

    Posts : 8084
    Join date : 2014-10-28
    Location : imamate of futa djallon

    Topik za prave levicare - Page 38 Empty Re: Topik za prave levicare

    Post by Daï Djakman Faré Tue Mar 02, 2021 1:38 am

    zvezda je zivot wrote:1 od najglupljih analiza ikad na forumu. na nivou forumasa Vinetua. da se urami.

    'ljudi se svadjaju, svako ima svoje, ergo svi su oni isti'
    pa neces pomoci sebi ni svojoj liniji dok ne adresiras the elephant in the room.

    a to je da je ovo gola nemoc i autokanibalizovanje. ovo razgolicavanje levicara na tviter lajni i medjusobni mud-slinging ce pomoci ocuvanju nekakvog imaginarnog politickog kursa samo u tvojoj glavi. a u stvarnoj stvarnosti ce uglavnom odmoci cause-u.

    ovo nisu produktivni razgovori, ovo su najbolji medju nama u njihvom najgorem izdanju. and the dummy left je zapalio fitilj.


    _____
    i would like to talk here about The Last of Us on HBO... and yeah, yeah i know.. the world is burning but lets just all sit and talk about television. again - what else are we doing with ourselves ? we are not creating any militias. but my god we still have the content. appraising content is the american modus vivendi.. that's why we are here for. to absorb the content and then render some sort of a judgment on content. because there is a buried hope that if enough people have the right opinion about the content - the content will get better which will then flow to our structures and make the world a better place
    zvezda je zivot

    Posts : 7039
    Join date : 2014-11-07

    Topik za prave levicare - Page 38 Empty Re: Topik za prave levicare

    Post by zvezda je zivot Tue Mar 02, 2021 1:44 am

    Daï Djakman Faré wrote:
    zvezda je zivot wrote:1 od najglupljih analiza ikad na forumu. na nivou forumasa Vinetua. da se urami.

    'ljudi se svadjaju, svako ima svoje, ergo svi su oni isti'
    pa neces pomoci sebi ni svojoj liniji dok ne adresiras the elephant in the room.

    a to je da je ovo gola nemoc i autokanibalizovanje. ovo razgolicavanje levicara na tviter lajni i medjusobni mud-slinging ce pomoci ocuvanju nekakvog imaginarnog politickog kursa samo u tvojoj glavi. a u stvarnoj stvarnosti ce uglavnom odmoci cause-u.

    ovo nisu produktivni razgovori, ovo su najbolji medju nama u njihvom najgorem izdanju. and the dummy left je zapalio fitilj.

    ti treba da ukapiras da ako kasbom treba da se esnafski solidarise sa svojim kolegama internet preduzetnicima i iskrenicima - ti ne moras da ga pratis u tome. ja ne misim da su dor, grinvold i taibi najbolji medju nama lol nit misim da je ovo politicki produktivna akcija.

    ali o cemu ti pricas? da je strasno kanibalizovanje sto neko prozove taibija za tekst porucen iz dzon birc sosajetija i ritvitovan od pinkera i ono pravih nacista? o cemu ti pricas covece?


    _____
    ova zemlja to je to
    zvezda je zivot

    Posts : 7039
    Join date : 2014-11-07

    Topik za prave levicare - Page 38 Empty Re: Topik za prave levicare

    Post by zvezda je zivot Tue Mar 02, 2021 1:57 am

    Bleeding Blitva wrote:
    I stvarno ne kužim kako to Taibi i GG nisu ljevičari.

    pa gledala si ono poslednje glenarino gostovanje kod dora. tu ga dor bukvalno pita - jesi li levicar? i glenara mu odgovara da su to zastarele podele, tribalizmi, i da se mora jako protiv establismenta i sleva i zdesna. el ne verujes glenari na rec?


    _____
    ova zemlja to je to
    Bleeding Blitva

    Posts : 3748
    Join date : 2020-09-27
    Location : Waystone Inn

    Topik za prave levicare - Page 38 Empty Re: Topik za prave levicare

    Post by Bleeding Blitva Tue Mar 02, 2021 11:55 am

    Odavna se on ne definira. U Glenare ima hipsterluka pa samim time ne voli labels, a već je gej i židov. Međutim if it walks like a komunjara...može on pizditi o tribalizmu koliko god hoće. Sigurno to što mu je muž od neobrazovanog momka s Ipaneme do zastupnika u Socijalističkoj stranci je sasvim slučajno.
    Sotir

    Posts : 8696
    Join date : 2016-10-04

    Topik za prave levicare - Page 38 Empty Re: Topik za prave levicare

    Post by Sotir Tue Mar 02, 2021 12:12 pm

    Али Летећи Полип који дању вари тешку машинерију, а ноћима чита озбиљну левичарску литературу је откровење месеца. 
    Нешто као комунистичка верзија Флешденса. Још Спајк Ли да режира...
    Sotir

    Posts : 8696
    Join date : 2016-10-04

    Topik za prave levicare - Page 38 Empty Re: Topik za prave levicare

    Post by Sotir Tue Mar 02, 2021 12:15 pm

    Да не буде забуне, одлична ствар коју подржавам. 
    И Полипа и снимање филма наравно.
    Јанош Винету

    Posts : 5223
    Join date : 2016-01-26

    Topik za prave levicare - Page 38 Empty Re: Topik za prave levicare

    Post by Јанош Винету Tue Mar 02, 2021 12:59 pm

    Sotir wrote:Али Летећи Полип који дању вари тешку машинерију, а ноћима чита озбиљну левичарску литературу је откровење месеца. 
    Нешто као комунистичка верзија Флешденса. Још Спајк Ли да режира...
    То није ништа необично. 
    Рансијер - Пролетерске ноћи

    Преко дана тешки физички рад, а ноћу краду од сна да би писали романе, песме, да би се сусретали и расправљали о политичким позицијама. 

    Само тако и може нешто да буде, нека промена може да се догоди само ако се човек ангажује и ради на томе. Ништа не бива само од себе.


    _____
    Burundi is an exception among other nations because it is a country which gave God first place, a God who guards and protects from all misfortune.
    Burundi... opskurno udruženje 20ak levičarskih intelektualaca, kojima je fetiš odbrana poniženih i uvredjenih.
    boomer crook

    Posts : 36938
    Join date : 2014-10-27

    Topik za prave levicare - Page 38 Empty Re: Topik za prave levicare

    Post by boomer crook Tue Mar 02, 2021 2:20 pm

    Sotir wrote:Али Летећи Полип који дању вари тешку машинерију, а ноћима чита озбиљну левичарску литературу је откровење месеца. 
    Нешто као комунистичка верзија Флешденса. Још Спајк Ли да режира...


    zilnik.


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    zvezda je zivot

    Posts : 7039
    Join date : 2014-11-07

    Topik za prave levicare - Page 38 Empty Re: Topik za prave levicare

    Post by zvezda je zivot Tue Mar 02, 2021 2:25 pm

    Polip novi disident ovog foruma, preko dana uci da otvori flasu piva da ga drugari ne bi zvali drugosrbijancem, nocu cita ilustrovani vodic kroz frankfurtsku skolu da vidi kad su drugosrbijanci preuzeli globalnu levicu


    _____
    ova zemlja to je to
    паће

    Posts : 40162
    Join date : 2012-02-12
    Location : квантни физикалац

    Topik za prave levicare - Page 38 Empty Re: Topik za prave levicare

    Post by паће Tue Mar 02, 2021 2:29 pm

    boomer crook wrote:
    Sotir wrote:Али Летећи Полип који дању вари тешку машинерију, а ноћима чита озбиљну левичарску литературу је откровење месеца. 
    Нешто као комунистичка верзија Флешденса. Још Спајк Ли да режира...


    zilnik.

    +1!
    Vilmos Tehenészfiú

    Posts : 7174
    Join date : 2020-03-05

    Topik za prave levicare - Page 38 Empty Re: Topik za prave levicare

    Post by Vilmos Tehenészfiú Tue Mar 02, 2021 4:41 pm

    e da si stavio 0! skroz bi zbunio polaznike filozofskog fakulteta.


    _____
    "Burundi je svakako sharmantno mesto cinika i knjiskih ljudi koji gledaju stvar sa svog olimpa od kartona."

    “Here he was then, cruising the deserts of Mexico in my Ford Torino with my wife and my credit cards and his black-tongued dog. He had a chow dog that went everywhere with him, to the post office and ball games, and now that red beast was making free with his lion feet on my Torino seats.”
    паће

    Posts : 40162
    Join date : 2012-02-12
    Location : квантни физикалац

    Topik za prave levicare - Page 38 Empty Re: Topik za prave levicare

    Post by паће Tue Mar 02, 2021 5:00 pm

    Vilmos Tehenészfiú wrote:e da si stavio 0! skroz bi zbunio polaznike filozofskog fakulteta.

    +0..., Topik za prave levicare - Page 38 4159171962 ,...  +0!
    Bleeding Blitva

    Posts : 3748
    Join date : 2020-09-27
    Location : Waystone Inn

    Topik za prave levicare - Page 38 Empty Re: Topik za prave levicare

    Post by Bleeding Blitva Tue Mar 02, 2021 5:21 pm

    Vilmos Tehenészfiú wrote:e da si stavio 0! skroz bi zbunio polaznike filozofskog fakulteta.
    Ima na youtube objašnjenje za nas s filozofoskog Topik za prave levicare - Page 38 3937953091

    Svi radite, učite...kakav predsjednik takav i narod   Topik za prave levicare - Page 38 3137070404 Topik za prave levicare - Page 38 1233199462

    Topik za prave levicare - Page 38 Empty Re: Topik za prave levicare

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Sun May 12, 2024 11:17 am