Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Tursko leto - strukture saraja

    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    Tursko leto - strukture saraja - Page 21 Empty Re: Tursko leto - strukture saraja

    Post by Filipenko Sat Apr 15, 2017 11:16 pm

    Aaaaa, našao u vestima. Nije valjda ovo?  Tursko leto - strukture saraja - Page 21 3274312807 Tursko leto - strukture saraja - Page 21 286371741



    Turski predsednik stigao je na sastanak u pratnji ogromne svite, kao sultan, a kasnio je 20 minuta, zbog čega se već sa vrata izvinio.

    Na zaprepašćenje gosta, Dačić je uzvratio: "Ne, ne, ja se vama izvinjavam."

    Zbunjeni Erdogan pitao je Dačića zbog čega mu se izvinjava, da bi zatim srpski ministar spoljnih poslova u šali rekao:

    "Moram da vam se izvinim jer prošli put kada ste krenuli na Beč, mi smo vam se isprečili. Sledeći put kad krenete - bujrum (samo napred)."

    Erdogan je prihvatio šalu, da bi zatim sa Dačićem ostao nekoliko sati na ručku i razgovoru.
    avatar

    Posts : 18416
    Join date : 2014-12-12

    Tursko leto - strukture saraja - Page 21 Empty Re: Tursko leto - strukture saraja

    Post by beatakeshi Sat Apr 15, 2017 11:19 pm

    Šetač opanaka.
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Tursko leto - strukture saraja - Page 21 Empty Re: Tursko leto - strukture saraja

    Post by kondo Sun Apr 16, 2017 10:14 am

    da, to. hamlet je citirao neki svoj izvor iz MIP da je ovaj rekao "samo nam javite na vreme kada sledeci put krenete na bec da se sklonimo i da vam pozelimo srecan put".


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    boomer crook

    Posts : 36926
    Join date : 2014-10-27

    Tursko leto - strukture saraja - Page 21 Empty Re: Tursko leto - strukture saraja

    Post by boomer crook Sun Apr 16, 2017 10:33 am

    Tursko leto - strukture saraja - Page 21 3579118792

    ivica partizanovac ponesen pobedom d'fake


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Tursko leto - strukture saraja - Page 21 Empty Re: Tursko leto - strukture saraja

    Post by kondo Sun Apr 16, 2017 10:42 am

    mogu misliti kako se sultanu otvorio apetit posle ovako dobre ideje

    ovde nam samo fali neki filipov mem


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    Tursko leto - strukture saraja - Page 21 Empty Re: Tursko leto - strukture saraja

    Post by Filipenko Sun Apr 16, 2017 10:57 am

    Tursko leto - strukture saraja - Page 21 1nc18q
    Anonymous
    Guest

    Tursko leto - strukture saraja - Page 21 Empty Re: Tursko leto - strukture saraja

    Post by Guest Sun Apr 16, 2017 11:56 am

    Sta ja znam, meni je to  bezopasno, neobavezujuce slihtanje, u izvedbi tipa koji zna kako da podidje nekome a da ne napravi stetu. Kakvo vreme takav i small talk medju politicarima.
    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    Tursko leto - strukture saraja - Page 21 Empty Re: Tursko leto - strukture saraja

    Post by Filipenko Sun Apr 16, 2017 12:09 pm

    Dakle, ti si i dalje čvrsto na "Čerčil" liniji uspostavljenoj od strane raskalašne Karambite?
    Anonymous
    Guest

    Tursko leto - strukture saraja - Page 21 Empty Re: Tursko leto - strukture saraja

    Post by Guest Sun Apr 16, 2017 4:35 pm

    Yeni Safak brzo broji, kaze 65% za, na 16% (da li uzorka ili prebrojanih - ne znam).
    Anonymous
    Guest

    Tursko leto - strukture saraja - Page 21 Empty Re: Tursko leto - strukture saraja

    Post by Guest Sun Apr 16, 2017 4:44 pm

    ma u pravu je Redoran tamo, znaju da im je dzabe da glasaju ne kada ce ovaj kreten odrzavati referendume na pola godine dok ne uspe.
    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    Tursko leto - strukture saraja - Page 21 Empty Re: Tursko leto - strukture saraja

    Post by Filipenko Sun Apr 16, 2017 5:35 pm

    Dakle...Nato je preko noći postao simbol promocije diktatorizma?  Tursko leto - strukture saraja - Page 21 1727922752
    Anonymous
    Guest

    Tursko leto - strukture saraja - Page 21 Empty Re: Tursko leto - strukture saraja

    Post by Guest Sun Apr 16, 2017 6:36 pm

    well..ne Tursko leto - strukture saraja - Page 21 1090578128
    okrece se rezultat u Ne.
    Anonymous
    Guest

    Tursko leto - strukture saraja - Page 21 Empty Re: Tursko leto - strukture saraja

    Post by Guest Sun Apr 16, 2017 6:42 pm

    bice fora ako presude glasovi onih gradjana Turske koji nece snositi posledice svog glasa jer su se opredelili da zive u slobodnim i demokratskim zemljama.
    Anonymous
    Guest

    Tursko leto - strukture saraja - Page 21 Empty Re: Tursko leto - strukture saraja

    Post by Guest Sun Apr 16, 2017 6:46 pm


    Yeni Şafak‏Потврђен налог 

    [ltr]@yenisafak[/ltr]

      21 минпре 21 минута
    [size=1]Још
    [/size]
    Одговор за 

    [ltr]@yenisafak[/ltr]


    #Referandum2017 Türkiye geneli açılan sandık oranı: %93,2
    Evet: %52
    Hayır: %48



    Habertürk‏Потврђен налог 
    [ltr]@Haberturk[/ltr]
      3 минпре 3 минута
    [size=1]Још
    [/size]
    Одговор за 
    [ltr]@Haberturk[/ltr]

    Açılan sandık oranı yüzde 95,7! Türkiye geneli: Evet - 51,60 - Hayır - 48.40 http://hbr.tk/RanL9b 



    utesnilo
    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    Tursko leto - strukture saraja - Page 21 Empty Re: Tursko leto - strukture saraja

    Post by Filipenko Sun Apr 16, 2017 6:48 pm

    Tursko leto - strukture saraja - Page 21 286371741
    Anonymous
    Guest

    Tursko leto - strukture saraja - Page 21 Empty Re: Tursko leto - strukture saraja

    Post by Guest Sun Apr 16, 2017 6:50 pm

    yep, presudili gastosi, u Nemačkoj 80% glasalo za Da.


    to mi nikad neće biti jasno. ako odeš iz svoje zemlje, otišao si, odakle ti pravo da se useravaš u život ljudima u matici. kad bih napustio ovu zemlju više nikada ne bih glasao na srpskim izborima i apsolutno ne razumem ljude koji to rade, iako su mi sto puta objašnjavali da je to njihovo pravo. i sa bratom sam se sporečkao oko toga, glasao čovek za Belog for the lulz. aman s kojim pravom, da li ja glasam na nemačkim izborima možda?

    samo da upozorim: znam da mi je stav ekstreman, pa ne polemišem mnogo o njemu, pokušao sam da revidiram ali i dalje ne razumem koncept glasanja dijaspore i nikad neću razumeti jer je državljanstvo za mene apstraktan pojam, a život u nekoj zajednici i podela odgovornostimza nju nešto sasvim konkretno.
    Anonymous
    Guest

    Tursko leto - strukture saraja - Page 21 Empty Re: Tursko leto - strukture saraja

    Post by Guest Sun Apr 16, 2017 7:38 pm

    % glasova "za" u državama EU:

    Tursko leto - strukture saraja - Page 21 IMG_20170416_193703imagcertificity.com
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Tursko leto - strukture saraja - Page 21 Empty Re: Tursko leto - strukture saraja

    Post by kondo Sun Apr 16, 2017 8:46 pm

    ko ih jebe kad su ih pustili da glasaju. zatvoris ambasade i zdravo dovidjenja, posaljes izvinjenje dan kasnije da zbog bezbednosnih razloga mora tako.

    sad neka vide sta ce, pozdravicu da proteraju pola turaka nazad u maticu. filip se sigurno slaze.

    edit - e da, photino je u pravu. dijaspora ako nesto oce neka se vrati pa neka se izjasnjava. 300 glasova u londonu kurcu ne vrede.


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    Erős Pista

    Posts : 81473
    Join date : 2012-06-10

    Tursko leto - strukture saraja - Page 21 Empty Re: Tursko leto - strukture saraja

    Post by Erős Pista Sun Apr 16, 2017 9:02 pm

    Photino Bird wrote:yep, presudili gastosi, u Nemačkoj 80% glasalo za Da.


    to mi nikad neće biti jasno. ako odeš iz svoje zemlje, otišao si, odakle ti pravo da se useravaš u život ljudima u matici. kad bih napustio ovu zemlju više nikada ne bih glasao na srpskim izborima i apsolutno ne razumem ljude koji to rade, iako su mi sto puta objašnjavali da je to njihovo pravo. i sa bratom sam se sporečkao oko toga, glasao čovek za Belog for the lulz. aman s kojim pravom, da li ja glasam na nemačkim izborima možda?

    samo da upozorim: znam da mi je stav ekstreman, pa ne polemišem mnogo o njemu, pokušao sam da revidiram ali i dalje ne razumem koncept glasanja dijaspore i nikad neću razumeti jer je državljanstvo za mene apstraktan pojam, a život u nekoj zajednici i podela odgovornostimza nju nešto sasvim konkretno.

    Na izborima aj i nekako, ali na ovakvom referendumu, kojim se sustnski zemlja pretvara u despotiju... Odvratno. Kao sto kaze stara turska poslovica:
    Spoiler:

    Kakvo bi moglo da bude objasnjenje za ovako razlicite procente po drzavama? Radagaste?


    Last edited by William Murderface on Sun Apr 16, 2017 9:04 pm; edited 1 time in total


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Kinder Lad

    Posts : 7403
    Join date : 2015-11-26
    Location : Location, Location

    Tursko leto - strukture saraja - Page 21 Empty Re: Tursko leto - strukture saraja

    Post by Kinder Lad Sun Apr 16, 2017 9:04 pm

    Meni je najzanimljiviji rezultat u Bugarskoj i Grckoj.


    _____
    alt-lib
    Erős Pista

    Posts : 81473
    Join date : 2012-06-10

    Tursko leto - strukture saraja - Page 21 Empty Re: Tursko leto - strukture saraja

    Post by Erős Pista Sun Apr 16, 2017 9:05 pm

    Nece ljudi sranje.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Kinder Lad

    Posts : 7403
    Join date : 2015-11-26
    Location : Location, Location

    Tursko leto - strukture saraja - Page 21 Empty Re: Tursko leto - strukture saraja

    Post by Kinder Lad Sun Apr 16, 2017 9:06 pm

    Pa da. Ako neko zna first hand, oni znaju.


    _____
    alt-lib
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Tursko leto - strukture saraja - Page 21 Empty Re: Tursko leto - strukture saraja

    Post by kondo Sun Apr 16, 2017 9:13 pm

    Ni Grcka ni Bugarska nisu demokratije zapadnog tipa da bi mogli da slobodno kazu sta misle, da se ne lazemo.


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    Kinder Lad

    Posts : 7403
    Join date : 2015-11-26
    Location : Location, Location

    Tursko leto - strukture saraja - Page 21 Empty Re: Tursko leto - strukture saraja

    Post by Kinder Lad Sun Apr 16, 2017 9:17 pm

    Ne razumem


    _____
    alt-lib
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Tursko leto - strukture saraja - Page 21 Empty Re: Tursko leto - strukture saraja

    Post by kondo Sun Apr 16, 2017 9:21 pm

    koji kurac bugarskim turcima treba da se ofiraju kao erdoganisti. i grckim. ionako ih ima sacica i u obe zemlje su bili predmet progona i pogroma. bugarska je ekstremno antimuslimanski nastrojena, srbija je za nju zemlja ruza i leptirova.


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.

    Tursko leto - strukture saraja - Page 21 Empty Re: Tursko leto - strukture saraja

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Wed May 08, 2024 4:31 pm