Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Kampanja

    ficfiric

    Posts : 34304
    Join date : 2012-02-10

    Kampanja - Page 13 Empty Re: Kampanja

    Post by ficfiric Sat May 07, 2016 11:16 am

    Ne znam za prenos ali na tw-u ima fotki

    Kampanja - Page 13 Ch1yQCHWsAAS7Ja


    _____


    Uprava napolje!

    Veletin

    Posts : 4723
    Join date : 2015-08-14

    Kampanja - Page 13 Empty Re: Kampanja

    Post by Veletin Sat May 07, 2016 2:21 pm

    Nije vam ovo 1996.
    Anonymous
    Guest

    Kampanja - Page 13 Empty Re: Kampanja

    Post by Guest Sat May 07, 2016 2:34 pm

    aha, dakle pošto su stranke siromašne, onda ne treba insistirati na poštovanju zakona.
    briljantno.
    Anonymous
    Guest

    Kampanja - Page 13 Empty Re: Kampanja

    Post by Guest Sat May 07, 2016 2:36 pm

    dakle i Jovanana se uključila u legitimizaciju Dveri.
    novi doprinos ideologiji vučićupederizma čije će, za 10 godina, ishodište biti isti ovaj razrovani klijentistički sistem samo sa Borisom Malagurskim na mestu ministra za informisanje.
    Erős Pista

    Posts : 81524
    Join date : 2012-06-10

    Kampanja - Page 13 Empty Re: Kampanja

    Post by Erős Pista Sat May 07, 2016 3:17 pm

    Kampanja - Page 13 3579118792

    Ja se sa tekstok uglavom slazem sve do onog "ipak legitimna opcija". Ako su Dveri legitimna opcija, onda nelegitimne opcije ne postoje.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Daï Djakman Faré

    Posts : 8094
    Join date : 2014-10-28
    Location : imamate of futa djallon

    Kampanja - Page 13 Empty Re: Kampanja

    Post by Daï Djakman Faré Sat May 07, 2016 3:42 pm

    jbt, sta je sa vremenovim sajtom ? iz treceg navrata ne mogu da ucitam link.


    _____
    i would like to talk here about The Last of Us on HBO... and yeah, yeah i know.. the world is burning but lets just all sit and talk about television. again - what else are we doing with ourselves ? we are not creating any militias. but my god we still have the content. appraising content is the american modus vivendi.. that's why we are here for. to absorb the content and then render some sort of a judgment on content. because there is a buried hope that if enough people have the right opinion about the content - the content will get better which will then flow to our structures and make the world a better place
    Anonymous
    Guest

    Kampanja - Page 13 Empty Re: Kampanja

    Post by Guest Sat May 07, 2016 3:47 pm

    vinjak u koaksijalnom kablu
    Erős Pista

    Posts : 81524
    Join date : 2012-06-10

    Kampanja - Page 13 Empty Re: Kampanja

    Post by Erős Pista Sat May 07, 2016 3:50 pm

    Kampanja - Page 13 3579118792

    Idukurac!


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Kinder Lad

    Posts : 7403
    Join date : 2015-11-26
    Location : Location, Location

    Kampanja - Page 13 Empty Re: Kampanja

    Post by Kinder Lad Sat May 07, 2016 3:53 pm

    William Murderface wrote:Kampanja - Page 13 3579118792

    Ja se sa tekstok uglavom slazem sve do onog "ipak legitimna opcija". Ako su Dveri legitimna opcija, onda nelegitimne opcije ne postoje.

    DSS 2000-te je bio daleeeeeeko legitimnija opcija nego Dveri 2016-te, pa sam bio u fazonu, pa ok, nisam oduševljen Koštunicom ali, naravno, sve da se skine Milošević

    Dveri 2016 su...mnogo gora opcija nego DSS 2000-te, a Vučić 2016 je daleko manje zlo nego Milošević 2000, i prosto nemam nikakvu nameru da se njima "ujedinjujem". Iz primera DSS-a tokom 2000tih (a oni su, ponavljam, ipak nešto malo drugačije, posebno bili, u odnosu na Dveri) znam kuda to vodi. 

    Hvala lepo.
    Daï Djakman Faré

    Posts : 8094
    Join date : 2014-10-28
    Location : imamate of futa djallon

    Kampanja - Page 13 Empty Re: Kampanja

    Post by Daï Djakman Faré Sat May 07, 2016 4:39 pm

    vinjak u koaksijalnom Kampanja - Page 13 3579118792

    elem, uspeo sam ucitati tekst i jasno mi je kako vasa vidi da je ovo doprinos ideologiji vucicupederizma. no ipak, kada bi apstrahovali situaciju i zamislili da imamo neku krstenu levu stranku koja bi predstavljala alternativu ovoj trenutnoj opoziciji nije tesko zamisliti da bi i ona vukla poteze slicne ovima sto vicu vucicu pederu.

    sve ove stranke su parlamentarne i funkcionisu u okviru zadatog seta pravila (dakle nisu revolutionary vanguard party i sl). ako bi medju njima postojala neka krstena leva stranka koja bi se zalagala za stavljanje dveri van zakona, bilo bi mi u domenu zamislivog da takva stranka pozove da se glasa za dveri za koje postoji reasonable suspicion da su pokradene za ulazak u parlament, a da se ostane na poziciji sanitarnog otklona od istih. ovo bi bila once in a decade prilika za takvu neku spekulativnu stranku da jednim potezom uzme neke poene za principijelnost i u isto vreme da se za desnu publiku (ili desni pogled) otrgne gradjanistickog ruha iz 1990ih i direktno appeal-uje njihovim simpatizerima. takav manevar bi mozda delovao kao fucking for virginity na prvu loptu, ali zapravo u konkretnim uslovima snsds-ovskog terora centra mozda i ne bi bio losa i nelogicna taktika. ali i nevezano od nase konkretne situacije rekao bih da bilo koja stranka levice koja igra parlamentarnu igru i pledira na ozbiljnu masovnost mora ponekad vuci takve poteze.

    dakle borko je ovde dobro odigrao, a jesic je ostao tragikomicno zbunjena gradjanska levica iz 1990ih (ovi ostali politicki potroseni kurtoni me ne zanimaju kako su odigrali, niti je to bitno).


    _____
    i would like to talk here about The Last of Us on HBO... and yeah, yeah i know.. the world is burning but lets just all sit and talk about television. again - what else are we doing with ourselves ? we are not creating any militias. but my god we still have the content. appraising content is the american modus vivendi.. that's why we are here for. to absorb the content and then render some sort of a judgment on content. because there is a buried hope that if enough people have the right opinion about the content - the content will get better which will then flow to our structures and make the world a better place
    Veletin

    Posts : 4723
    Join date : 2015-08-14

    Kampanja - Page 13 Empty Re: Kampanja

    Post by Veletin Sat May 07, 2016 8:36 pm

    Kampanja - Page 13 Georg10
    Anonymous
    Guest

    Kampanja - Page 13 Empty Re: Kampanja

    Post by Guest Sat May 07, 2016 9:06 pm

    samo udri binarno

    Kampanja - Page 13 Empty Re: Kampanja

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Fri May 17, 2024 12:09 pm