Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    košarka za petliće

    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    košarka za petliće Empty košarka za petliće

    Post by kondo Sun Mar 20, 2016 1:49 pm

    ostap bender wrote:denda poceo da navija za zvezdu O_o (forumski zbir)

      Veliki rezultat Mege, naročito zbog katastrofe sa povredama, ali ja ne bih voleo da tim za koji ja navijam igra ovako. U prvom poluvremenu nijedan napad im nije trajao više od 15 sekundi, završava se posle prvog pasa, bez obzira na situaciju na parketu. Istina, atraktivno je za publiku, ako je neutralna.

    setimo se samo sta je miloguz trpeo zbog ovakvih izjava od zumbulskog jata tamo. ovde se cuveni znalac, skupljac papira, takoreci detektiv, domace kosarke pusta na miru.

    milogled je zrtva fantazije da su grobari intelektualno superiorni, tako da mi romi moramo da koristimo svaku priliku da pisamo po grobaru koji ima spojene obrve i nema celo    košarka za petliće 359476144


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    boomer crook

    Posts : 36856
    Join date : 2014-10-27

    košarka za petliće Empty Re: košarka za petliće

    Post by boomer crook Sun Mar 20, 2016 3:07 pm

    miloguz je fin i pametan covek. obrve jesu zastrasujuce.


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    košarka za petliće Empty Re: košarka za petliće

    Post by kondo Sun Mar 20, 2016 7:50 pm

    ostap bender wrote:miloguz je fin i pametan covek. obrve jesu zastrasujuce.


    slazem se da je vazan. meni je on otvorio hakslijevska vrata percepcije stavom da nije bitno sto je drobnjak bio nogom u autu kada nam je dao trojku koja je bila uvod u vasu titulu.


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    boomer crook

    Posts : 36856
    Join date : 2014-10-27

    košarka za petliće Empty Re: košarka za petliće

    Post by boomer crook Sun Mar 20, 2016 8:20 pm

    kako vas ta trojka i dalje boli košarka za petliće 1399639816

    ti si svestan da bi mi tu titulu uzeli svakako?


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    zvezda je zivot

    Posts : 7007
    Join date : 2014-11-07

    košarka za petliće Empty Re: košarka za petliće

    Post by zvezda je zivot Sun Mar 20, 2016 8:23 pm

    pa mozda biste uzeli na golu silu ko kad ste doveli kristijana al pravila igre postoje da ne bi gola sila uvek pobedjivala


    _____
    ova zemlja to je to
    boomer crook

    Posts : 36856
    Join date : 2014-10-27

    košarka za petliće Empty Re: košarka za petliće

    Post by boomer crook Sun Mar 20, 2016 8:33 pm

    nije za meginu temu ali



    pozbacivace nas hototo


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    Ointagru Unartan

    Posts : 6735
    Join date : 2012-02-11

    košarka za petliće Empty Re: košarka za petliće

    Post by Ointagru Unartan Sun Mar 20, 2016 8:34 pm

    Kondo wrote: stavom da nije bitno sto je drobnjak bio nogom u autu kada nam je dao trojku koja je bila uvod u vasu titulu.

    Kao prvo, to nije tacno. Ajnstajn je objasnio da je prostor relativan pojam: u ovom slucaju je gravitacioni efekat zbira Drobnjakove mase i swag-a zakrivio prostor i skratio ga taman toliko da Drobnjak ne bude u autu.


    _____
    "Ne morate krenuti odavde da biste dosli tamo. Moguce je krenuti odavde i vratiti se ponovo tu, ali preko onoga tamo."
    Aca Seltik, Sabrana razmisljanja o topologiji, tom cetvrti.

    My Moon Che Gavara.
    ficfiric

    Posts : 34110
    Join date : 2012-02-10

    košarka za petliće Empty Re: košarka za petliće

    Post by ficfiric Sun Mar 20, 2016 8:49 pm

    ostap bender wrote:
    pozbacivace nas hototo

    I jeste zreli za izbacivanje. Pa zar pored toliko tema o CZ,P ili Vucicu, vi o tom finalu pisete ovde?!


    _____


    Uprava napolje!

    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    košarka za petliće Empty Re: košarka za petliće

    Post by Filipenko Sun Mar 20, 2016 8:51 pm

    Bitno je da su oni to podneli sportski i džentlmenski.


    "Kao prvo, da se 'gepekuje' Jovčić da bi na tom polju bilo nerešeno, da bi svirao normalno. Treba da ga neko 'gepekuje' i da mu slomi glavu. Šta vas još interesuje", upitao je Gurović. 
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    košarka za petliće Empty Re: košarka za petliće

    Post by kondo Sun Mar 20, 2016 9:07 pm

    Radagast wrote:
    Kondo wrote: stavom da nije bitno sto je drobnjak bio nogom u autu kada nam je dao trojku koja je bila uvod u vasu titulu.

    Kao prvo, to nije tacno. Ajnstajn je objasnio da je prostor relativan pojam: u ovom slucaju je gravitacioni efekat zbira Drobnjakove mase i swag-a zakrivio prostor i skratio ga taman toliko da Drobnjak ne bude u autu.

    lepo sam rekao: vrata nove percepcije košarka za petliće 3579118792


    ostap: meni bi vase godine mnogo teze pale da nije bilo gepekovanja, trojki iz auta, povlacenja tima sa terena, pridrzavanja vrata i ostalih kosarkaskih bravura. zato sam zahvalan svima koji su u tome ucestvovali. i tebi kao cuvaru vatre koja se ne sme ugasiti. kad god pomislim na neki dobar trenutak kojim se dicite, odmah mi se javi protivteza...

    inace u poslednje vreme dosta razmisljam o timu sa kojim ste uspeli da se samounistite kao klub. u sezoni 2013 vi ste u rosteru imali bertansa, milosavljevica, pavlovica, lovernja, kinzija, vestermana i bogdanovica, plus milutinovica, tepica, muslija i slicne kao kusur.... mislim, meni je smesno, vi treba da se kolektivno samoubijete kao clanovi nekog kulta iz pustinje arizone....


    Last edited by Kondo on Sun Mar 20, 2016 9:16 pm; edited 2 times in total


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    boomer crook

    Posts : 36856
    Join date : 2014-10-27

    košarka za petliće Empty Re: košarka za petliće

    Post by boomer crook Sun Mar 20, 2016 9:10 pm

    ficfiric wrote:
    ostap bender wrote:
    pozbacivace nas hototo

    I jeste zreli za izbacivanje. Pa zar pored toliko tema o CZ,P ili Vucicu, vi o tom finalu pisete ovde?!

    pa neka splituje kada dodje! zastagaplacamo?
    avatar

    Posts : 725
    Join date : 2015-10-10

    košarka za petliće Empty Re: košarka za petliće

    Post by response Sun Mar 20, 2016 11:05 pm

    zvezda je zivot wrote:pa mozda biste uzeli na golu silu ko kad ste doveli kristijana al pravila igre postoje da ne bi gola sila uvek pobedjivala

    ček i dalje misliš da je kristijan neki kurčev kriminalac? mislio sam da je posle x njegovih pojavljivanja u raznim parovima i toga što je lično prodavao heroin u crkvi ta fatamorgana i prosečnom gledaocu farme jasna ali avaj košarka za petliće 1233199462
    avatar

    Posts : 725
    Join date : 2015-10-10

    košarka za petliće Empty Re: košarka za petliće

    Post by response Sun Mar 20, 2016 11:13 pm

    Kondo wrote:

    u sezoni 2013 vi ste u rosteru imali bertansa, milosavljevica, pavlovica, lovernja, kinzija, vestermana i bogdanovica, plus milutinovica, tepica, muslija i slicne kao kusur.... mislim, meni je smesno, vi treba da se kolektivno samoubijete kao clanovi nekog kulta iz pustinje arizone....

    opasno frljanje sa činjenicama koje samo podržava percepciju da si počeo da pratiš košarku otprilike u vreme kada se pojavila magija u vidu čovića

    prvo. ne postoji sezona 2013. nije to formula 1. košarkaška sezona počne negde u septembru i traje do juna. obično se završi tako što Partizan bude šampion, sigurno se sećaš. mada priznajem ima izuzetaka koje potvrđuju pravilo, jednom je čak i zvezda bila prvak. u prošlom veku ali bila je.

    tako da moraš da kažeš da li misliš na proleće 2013e ili na jesen 2013e.

    uzgred budi rečeno tepić i musli nikad nisu bili kusur, a milutinović ti se učinio. verovatno si mislio na milutinova. to su takođe dva različita igrača. pavlović je 2013. godine odigrao tačno nula minuta za KKP.

    boomer crook

    Posts : 36856
    Join date : 2014-10-27

    košarka za petliće Empty Re: košarka za petliće

    Post by boomer crook Sun Mar 20, 2016 11:24 pm

    Kondo wrote:
    Radagast wrote:

    Kao prvo, to nije tacno. Ajnstajn je objasnio da je prostor relativan pojam: u ovom slucaju je gravitacioni efekat zbira Drobnjakove mase i swag-a zakrivio prostor i skratio ga taman toliko da Drobnjak ne bude u autu.

    lepo sam rekao: vrata nove percepcije košarka za petliće 3579118792


    ostap: meni bi vase godine mnogo teze pale da nije bilo gepekovanja, trojki iz auta, povlacenja tima sa terena, pridrzavanja vrata i ostalih kosarkaskih bravura. zato sam zahvalan svima koji su u tome ucestvovali. i tebi kao cuvaru vatre koja se ne sme ugasiti. kad god pomislim na neki dobar trenutak kojim se dicite, odmah mi se javi protivteza...

    inace u poslednje vreme dosta razmisljam o timu sa kojim ste uspeli da se samounistite kao klub. u sezoni 2013 vi ste u rosteru imali bertansa, milosavljevica, pavlovica, lovernja, kinzija, vestermana i bogdanovica, plus milutinovica, tepica, muslija i slicne kao kusur.... mislim, meni je smesno, vi treba da se kolektivno samoubijete kao clanovi nekog kulta iz pustinje arizone....

    milutinov.

    mi smo gepekovali i drzali vrata i osvajali titule i igrali F4. vi ste palili kola sudijama, gadjali publiku stolicama, povlacili tim sa terena, drmali kos i bacali aparate za gasenje pozara te spletkarili i jeli pare sve sto ste dobili je jedna fuzijica.

    sto se tima tice kapiram da bi to alek pozlatio ali se nije imalo.
    boomer crook

    Posts : 36856
    Join date : 2014-10-27

    košarka za petliće Empty Re: košarka za petliće

    Post by boomer crook Sun Mar 20, 2016 11:27 pm

    mada zapravo sve to nije bitno. vi ste na putu da vam vesnin unuk jednog dana bude gazda. do tada ce se iskolovati na oksfordu pa ce se zaboraviti kako je deda stekao KK.


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    boomer crook

    Posts : 36856
    Join date : 2014-10-27

    košarka za petliće Empty Re: košarka za petliće

    Post by boomer crook Sun Mar 20, 2016 11:27 pm

    splitujem ovo.


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    avatar

    Posts : 18347
    Join date : 2014-12-12

    košarka za petliće Empty Re: košarka za petliće

    Post by beatakeshi Mon Mar 21, 2016 9:49 am

    Bolje spali.
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    košarka za petliće Empty Re: košarka za petliće

    Post by kondo Mon Mar 21, 2016 9:58 am

    response wrote:
    Kondo wrote:

    u sezoni 2013 vi ste u rosteru imali bertansa, milosavljevica, pavlovica, lovernja, kinzija, vestermana i bogdanovica, plus milutinovica, tepica, muslija i slicne kao kusur.... mislim, meni je smesno, vi treba da se kolektivno samoubijete kao clanovi nekog kulta iz pustinje arizone....

    opasno frljanje sa činjenicama koje samo podržava percepciju da si počeo da pratiš košarku otprilike u vreme kada se pojavila magija u vidu čovića

    prvo. ne postoji sezona 2013. nije to formula 1. košarkaška sezona počne negde u septembru i traje do juna. obično se završi tako što Partizan bude šampion, sigurno se sećaš. mada priznajem ima izuzetaka koje potvrđuju pravilo, jednom je čak i zvezda bila prvak. u prošlom veku ali bila je.

    tako da moraš da kažeš da li misliš na proleće 2013e ili na jesen 2013e.

    uzgred budi rečeno tepić i musli nikad nisu bili kusur, a milutinović ti se učinio. verovatno si mislio na milutinova. to su takođe dva različita igrača. pavlović je 2013. godine odigrao tačno nula minuta za KKP.



    cuj iscimacu se da ti odgovorim zbog kristijana i toga da nije krimos iako pratim dovoljno dugo tvoj rad na PPP da bih takve zapaljive "strucnjake" obisao u sirokom krugu. sezona u kojoj ste se samounistili kao klub bez pomoci aleka, andreja i ko god vam je stao nogom zavrat je 2013-14, kada ste jedino uspeli da nakantante raskovu i simonovu zvezdu, a i za to ste morali da povlacite ekipu sa terena, klap klap. nisi znao da kada se kaze sezona X da se to odnosi na sezonu koja pocinje u toj godini? dobro.

    aj sad malo o povredama, SNS i ostalo.

    PS. sto se tice mog pracenja kosarke, cenim da sam bio na tribinama pionira kada se jos nisi bio ni rodio. recimo 1975.... sifra "zeka peka". sorry.


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    boomer crook

    Posts : 36856
    Join date : 2014-10-27

    košarka za petliće Empty Re: košarka za petliće

    Post by boomer crook Mon Mar 21, 2016 10:44 am

    bla, bla... nama je klub bio u dubiozi ali su sponzori procenili da je FMP zanimljiviji za ulaganje i spasavanje.


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    košarka za petliće Empty Re: košarka za petliće

    Post by kondo Mon Mar 21, 2016 10:50 am

    kakve to veze ima sto niste imali rezultat sa ovim imenima? alek vam mazao parket vazelinom? vi ste se raspali kao klub pre trojke nolana smita a tek ste posle krenuli da gradite narativ o politickoj odluci.


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    boomer crook

    Posts : 36856
    Join date : 2014-10-27

    košarka za petliće Empty Re: košarka za petliće

    Post by boomer crook Mon Mar 21, 2016 11:34 am

    mi smo bili u krizi koja je pocela dolaskom vlade jovanovica (kada su i nastali dugovi) ali ta kriza ni izbliza nije bila takva u kakvoj se nasao kkcz. ocekivanje je bilo da ce nam drzava, kao visestrukom ucesniku F4 i bivsem evropskom sampionu, pomoci. well, nije. naprotiv drzava je zavrnula slavine i investirala se u zavrtanje ruku poveriocima kkcz i resavanju tih problema uz tihu privatizaciju kluba od strane milosevicevog gaulajtera. cak i tada smo protiv struje uzeli titule ali na kraju smo izgubili dah.

    stvarno mi je glupo da serem ali u sezoni o kojoj ti pistis najplaceniji stranac u ABA ligi je bio muceni slib. nas najplaceniji igrac je vise od 100 hiljada evra manje. i to pre no sto sravnimo ostatak tima. cime je to vecita sledeca sezona i covic zasluzio to znaju samo navijaci na najvisim pozicijama u ovoj zemlji. ove sezone kvinsi & kinzi vrede koliko dve tima partizana. doslovce. sve to pre laziceve stipendije.

    e sada ja bih bio najsrecniji da partizan ne zavisi od drzave srbije ili ljudi poput covica. stagod moze da se zameri predragusasi, pekmenu ili duletu oni su ljudi koji zive kosarku i za koje smo na parketu videli sta rade i da su internacionalno konkurentni. na kraju krajeva, dule moze da ode da vodi limoz a covke ne moze da postane vlasnik fabrike porcelana u tom gradu (jos uvek). stavise njegovo hajdzekovanje kluba, pakt sa najgorim navijackim sljamom (gorim cak od naseg) i monopolski polozaj kojim je prvo sprecio ozdravljenje kluba pod nekim drugim ljudima je stvar za krimi-roman a ne za bilo kakav ozbiljan razgovor.
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    košarka za petliće Empty Re: košarka za petliće

    Post by kondo Mon Mar 21, 2016 12:15 pm

    pa nije drzava pomogla ni nama. mi smo zavrsili na deponiji limenog otpada gde nas je nasao danasnji vlasnik, uzeo ime i stavio ga na svoj proizvod. sve ostalo je u domenu privatluka i svega sto cini srpski sport i to ne samo od 2012. vi ste toliko bili ometeni svojom fiksacijom na nas da ste se na kraju samonustili tako da se zeal sa kojim je bogdan igrao protiv nas bio neverovatan a protiv cedevite se skoro pa cesao tamo gde je nepristojno. lepo sam ispisao gore koga ste sve imali u rosteru te 13/14.  

    ja inace mislim da ako nekome vucic bude dosao glave to cemo biti mi a ne vi.


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    košarka za petliće Empty Re: košarka za petliće

    Post by kondo Mon Mar 21, 2016 12:23 pm

    inace samo da dodam da nisam navijao za cedevitu u onom polufinalu.


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    zvezda je zivot

    Posts : 7007
    Join date : 2014-11-07

    košarka za petliće Empty Re: košarka za petliće

    Post by zvezda je zivot Mon Mar 21, 2016 1:21 pm

    košarka za petliće Predrag-danilovic-frenki-simatovic-foto-biljana-bojic-1369992001-318517


    _____
    ova zemlja to je to
    boomer crook

    Posts : 36856
    Join date : 2014-10-27

    košarka za petliće Empty Re: košarka za petliće

    Post by boomer crook Mon Mar 21, 2016 1:25 pm

    resoirvoir dogs vs gordon gekko

    košarka za petliće Empty Re: košarka za petliće

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Fri Apr 26, 2024 4:52 pm