Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Mr. Trump

    Gargamel

    Posts : 1021
    Join date : 2015-01-09

    Mr. Trump Empty Mr. Trump

    Post by Gargamel Wed Mar 16, 2016 5:56 am

    Misuri je 0.2% prednosti za Klinton i Trampa, sa 99% prebrojanih.
    Bluberi

    Posts : 7930
    Join date : 2014-10-27

    Mr. Trump Empty Re: Mr. Trump

    Post by Bluberi Wed Mar 16, 2016 6:01 am

    Plaćeni sudija u produžetku svirao pena Mr. Trump 2304934895
    Erős Pista

    Posts : 81524
    Join date : 2012-06-10

    Mr. Trump Empty Re: Mr. Trump

    Post by Erős Pista Wed Mar 16, 2016 6:17 am

    Jebem ti zivot. Tacno su u poslednjih par dana gurali tu pricu Hilari protiv Trampa, kao da su prajmariji bili vec gotovi. I izgurali su je. Nek se nose.


    Last edited by William Murderface on Wed Mar 16, 2016 6:58 am; edited 1 time in total


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Kinder Lad

    Posts : 7403
    Join date : 2015-11-26
    Location : Location, Location

    Mr. Trump Empty Re: Mr. Trump

    Post by Kinder Lad Wed Mar 16, 2016 6:49 am

    Bluberi wrote:Tragično je kako je ogromna većina medijskog sadržaja progutala udicu trampovog nasilja. 

    Mr. Trump Vojislav_Seselj_04_u_691158518

    age-old trick

    mislim, ljudi jedni drugima uplacuju pare, idu medjusobno na vencanja i sad su to dva najljuca neprijatelja. ko hoce da guta tu udicu samo nek izvoli, ja nisam budala, potpuno je jasno sta se desava. svet ide u tuznom pravcu. Ekipa koja je osvojila vlast pocetkom 1990s ce biti na vlasti 2020. godine. Jel moze neko da zamisli Trumana i njegove najblize na vlasti 1980. godine? Naravno da ne. Prosto, doslo je do okostavanja politicke (ekonomske, drustvene) elite i izbor Klinton ce biti jedan veliki korak unazad. A cinjenica da ce to izboriti protiv nekoga kao sto su Trump ili Cruz daje ukupno dva koraka unazad.
    AnaDilajt

    Posts : 352
    Join date : 2014-11-13

    Mr. Trump Empty Re: Mr. Trump

    Post by AnaDilajt Wed Mar 16, 2016 7:48 am

    Da sam sklona teorijama zavere pomislila bih možda da su se Donald i hilari dogovorili da se on baš sad kandiduje jer bi tako disraptovao GOP i pomerio ih u luđu stranu da bi ona mogla da konačno nekako pobedi. Da sam sklona teorijama zavere...

    Mr. Trump TRUMPBILL-facebookJumbo-v2
    Mr. Trump 30BILLTRUMPjp-articleLarge-v2
    Mr. Trump Trump-clinton_3440342b
    boomer crook

    Posts : 36971
    Join date : 2014-10-27

    Mr. Trump Empty Re: Mr. Trump

    Post by boomer crook Wed Mar 16, 2016 8:04 am

    pa to nije teorija zavera. trumpova kandidatura cisti put za hilari. gopov problem sa trumpom nije taj sto je uzasan vec sto je unelectable.


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    Mr. Trump Empty Re: Mr. Trump

    Post by Filipenko Wed Mar 16, 2016 8:17 am

    Kinder Lad wrote:Ekipa koja je osvojila vlast pocetkom 1990s ce biti na vlasti 2020. godine.


    To ti misliš. Pa ne smatraš valjda da budže Klinton fondaciju i Čelzi Klinton kao najvećeg humanistu od Adama naovamo zato što iskreno žele da pomažu sirotom čoveku, eliminišu bolesti i hvataju se u koštac sa problemima nejednakosti?
    boomer crook

    Posts : 36971
    Join date : 2014-10-27

    Mr. Trump Empty Re: Mr. Trump

    Post by boomer crook Wed Mar 16, 2016 8:30 am

    samo da skrenem paznju na jos nesto bernijeva kampanja nije besmislena. response je to vec pisao ali ona otvara put promenama kod demokrata. njih ceka korbinizacija narocito ako hilari pobedi.


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    Mr. Trump Empty Re: Mr. Trump

    Post by Filipenko Wed Mar 16, 2016 10:40 am

    Naprotiv, Bernijeva kampanja je pokazatelj da je svako cimanje zarad borbe za promenu uzaludno. Namešten sistem, establišment, zakovanost između dve partije, itd.
    Ferenc Puskás

    Posts : 11581
    Join date : 2014-10-27
    Location : kraljevski vinogradi

    Mr. Trump Empty Re: Mr. Trump

    Post by Ferenc Puskás Wed Mar 16, 2016 11:01 am

    Bluberi, Bluberi, šta nam učini.


    _____
    Ha rendelkezésre áll a szükséges pénz, a vége általában jó.
    Anonymous
    Guest

    Mr. Trump Empty Re: Mr. Trump

    Post by Guest Wed Mar 16, 2016 11:03 am

    Prvo, uopšte ne mislim da je Tramp unelectable. On je long shot, ali nije unelectable. Kada krene da tuče Hilari mejlovima, da je predstavlja kao izdajnika Amerike, i ako to koincidira sa novim saznanjima FBI, biće veselo.

    A drugo:  Mr. Trump 4135669698



    avatar

    Posts : 18439
    Join date : 2014-12-12

    Mr. Trump Empty Re: Mr. Trump

    Post by beatakeshi Wed Mar 16, 2016 11:24 am

    ostap bender wrote:samo da skrenem paznju na jos nesto bernijeva kampanja nije besmislena. response je to vec pisao ali ona otvara put promenama kod demokrata. njih ceka korbinizacija narocito ako hilari pobedi.
    Nema šanse.
    Ovo je realan ishod: Paja Patak protiv Pate Patak.
    Erős Pista

    Posts : 81524
    Join date : 2012-06-10

    Mr. Trump Empty Re: Mr. Trump

    Post by Erős Pista Wed Mar 16, 2016 11:33 am

    Mislis Baja Patak.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Anonymous
    Guest

    Mr. Trump Empty Re: Mr. Trump

    Post by Guest Wed Mar 16, 2016 11:39 am

    ajmo još realniije: Tramp kao nezavisni kandidat, Rajan kao kandidat mrtvog GOP-a posle sramotne i dramatične konvencije, Hilari landslide.
    Erős Pista

    Posts : 81524
    Join date : 2012-06-10

    Mr. Trump Empty Re: Mr. Trump

    Post by Erős Pista Wed Mar 16, 2016 11:46 am

    Sasvim moguce. Mada mislim da je moguce, a mozda i verovatnij da u toj kombinaciji Tramp odustane od kandidature (citaj: da ga GOP debelo podmiti biznis ustupcima) i onda Rajan pobedjuje, jer nema mobilizacije na dem strani, bernijevci ce biti beli listici.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Anonymous
    Guest

    Mr. Trump Empty Re: Mr. Trump

    Post by Guest Wed Mar 16, 2016 11:54 am

    Da, to je verovatnije nego da se Tramp inati do kraja.
    Mada, kada bi GOP odbacio popularnog kandidata, to bi bio ozbiljan lom u toj partiji.
    Erős Pista

    Posts : 81524
    Join date : 2012-06-10

    Mr. Trump Empty Re: Mr. Trump

    Post by Erős Pista Wed Mar 16, 2016 11:57 am

    Slažem se, osim ako on svojevoljno ne pristane na to. Možda mu ponude potpredsedničko mesto?

    Takođe, postoji opcija da izguraju Kruza uprkos svemu.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    паће

    Posts : 40198
    Join date : 2012-02-12
    Location : квантни физикалац

    Mr. Trump Empty Re: Mr. Trump

    Post by паће Wed Mar 16, 2016 12:38 pm

    Bluberi wrote:Bar nas zemlja Bada nije prodala.

    Чешка?


    _____
       commented, fermented, demented, mementoed, cemented, lamented.
       анархеологистика: оно кад не знаш где си га затурио, и кад.
    Kinder Lad

    Posts : 7403
    Join date : 2015-11-26
    Location : Location, Location

    Mr. Trump Empty Re: Mr. Trump

    Post by Kinder Lad Wed Mar 16, 2016 12:43 pm

    ostap bender wrote:samo da skrenem paznju na jos nesto bernijeva kampanja nije besmislena. response je to vec pisao ali ona otvara put promenama kod demokrata. njih ceka korbinizacija narocito ako hilari pobedi.


    Valjda ako Hilari izgubi? Mislim, Corbyn se nikada ne bi desio da su Laburisti osvojili vlast. Jedino Hilarin poraz vodi u ozbiljno preispitivanje pozicija i definicije "izabirljivosti". Ako ona pobedi to ce cekati bar jedno 5 godina. A mozda i zauvek.


    _____
    alt-lib
    Erős Pista

    Posts : 81524
    Join date : 2012-06-10

    Mr. Trump Empty Re: Mr. Trump

    Post by Erős Pista Wed Mar 16, 2016 12:50 pm

    Toga se i ja bojim, zato navijam za njen poraz.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Kinder Lad

    Posts : 7403
    Join date : 2015-11-26
    Location : Location, Location

    Mr. Trump Empty Re: Mr. Trump

    Post by Kinder Lad Wed Mar 16, 2016 12:57 pm

    U svakom slucaju svidja mi se sto ne odustaje, nek je mrcvari do kraja/dokle gd moze. Morace posle ponovo da skuplja pare (ako uspe).


    _____
    alt-lib
    boomer crook

    Posts : 36971
    Join date : 2014-10-27

    Mr. Trump Empty Re: Mr. Trump

    Post by boomer crook Wed Mar 16, 2016 2:06 pm

    ma dobila ili izgubila ceka ih korbinizacija. objasnicu nekom prilikom.


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    zvezda je zivot

    Posts : 7063
    Join date : 2014-11-07

    Mr. Trump Empty Re: Mr. Trump

    Post by zvezda je zivot Wed Mar 16, 2016 2:11 pm

    lol korbinizacija narocito ako hilari pobedi. kakav korbin kakvi bakraci. ocekivati od demokrata da se reformisu je ko ocekivati od... demokrata da se reformisu. sve je trulo nema nade. jos cetiri godine pacenja jos cetiri hiljade godina pacenja.


    Last edited by zvezda je zivot on Wed Mar 16, 2016 2:29 pm; edited 1 time in total


    _____
    ova zemlja to je to
    паће

    Posts : 40198
    Join date : 2012-02-12
    Location : квантни физикалац

    Mr. Trump Empty Re: Mr. Trump

    Post by паће Wed Mar 16, 2016 2:13 pm

    zvezda je zivot wrote:lol korbinizacija narocito ako hilari pobedi. kakav korbin kakvi bakraci. ocekivati od demokrata da se reformisu je ko ocekivati od... demokrata da se reformisu. sve je trulo nema nade. jos cetiri godine pacenja jer cetiri hiljade godina pacenja.

    Осећам потребу да се овде оградим. Немам везе са тим. Нису ме ништа питали, нисам им никако помогао, ја њих у ствари ни не познајем.


    _____
       commented, fermented, demented, mementoed, cemented, lamented.
       анархеологистика: оно кад не знаш где си га затурио, и кад.
    zvezda je zivot

    Posts : 7063
    Join date : 2014-11-07

    Mr. Trump Empty Re: Mr. Trump

    Post by zvezda je zivot Wed Mar 16, 2016 2:15 pm

    Mr. Trump 1233199462


    _____
    ova zemlja to je to

    Mr. Trump Empty Re: Mr. Trump

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Fri May 17, 2024 12:27 pm