Nikola Jokić

Share

Re: Nikola Jokić

Post by xie saike on Sun Mar 11, 2018 11:45 pm

dzoker u tripl dablinalu kingsi u kanalu

_____
U Srbiji vlada bezvezništvo, u pravom smislu te reči.
Želimir Žilnik

-----------------------------------------------------
Фолу-Уп Гроуп Боард

Post by beatakeshi on Sun Mar 11, 2018 11:49 pm

Za 17 min - 20, 11, 10

Post by xie saike on Sun Mar 11, 2018 11:52 pm

falio mu jedan skok do pretkraj trece, tu je najbolje i odigro

_____
Želimir Žilnik

Фолу-Уп Гроуп Боард

Post by bruno sulak on Mon Mar 12, 2018 12:46 am

kings tenkuju sada vec spektakularno

_____
The law provides us structure to guide us through paralyzing and trying times. But it requires us a vision to its procedures and higher purposes. Before we assume our respective roles in this enduring drama just let me say that when these frail shadows we inhabit now have quit the stage we'll meet and raise a glass again together in Valhalla.

Post by xie saike on Mon Mar 12, 2018 8:56 pm

dzokeru fali jos tri tripl dabla u 15 tekmi da obori svedenverski rekord u broju td u jednoj sezoni

_____
Želimir Žilnik

Фолу-Уп Гроуп Боард

Post by xie saike on Fri Mar 16, 2018 4:19 am

jos dva

_____
Želimir Žilnik

Фолу-Уп Гроуп Боард

Post by Daï Djakman Faré on Fri Mar 16, 2018 4:22 am

kurac sad kad su 99% izduvali za plejof

_____
--to give the metals back their alchemical significance that has been neglected since the beginnings of the industrial revolution
--to alienate common apparati/mechanismi to create a perpetuum mobile called Motor Sehn-Sucht--

Post by xie saike on Fri Mar 16, 2018 4:26 am

pa kad su divlji trener i ostali sta mozes, a i drugi krenuli da pobedjuju

_____
Želimir Žilnik

Фолу-Уп Гроуп Боард

Post by Daï Djakman Faré on Fri Mar 16, 2018 4:28 am

tako i portland prosle godine poceo da pobedjuje

ali jebo to, denver, kako je krenulo, ce ove godine da bude losije plasiran nego prethodne

_____
--to give the metals back their alchemical significance that has been neglected since the beginnings of the industrial revolution
--to alienate common apparati/mechanismi to create a perpetuum mobile called Motor Sehn-Sucht--

Post by bruno sulak on Fri Mar 16, 2018 8:50 am

nije to samo do melona. pre neki dan sam se raspravljao sa nekim zvezdasima koji kao vole kosarku. bez imalo razumevanja jokicevih nedostataka. kao los trener i to je to. malon je los trener zato sto ne zna  kako da sakrije jokarine nedostatke u vesela cerga veruje da nuggetsi treba da djuskaju ko hjuston. muta style.

_____
The law provides us structure to guide us through paralyzing and trying times. But it requires us a vision to its procedures and higher purposes. Before we assume our respective roles in this enduring drama just let me say that when these frail shadows we inhabit now have quit the stage we'll meet and raise a glass again together in Valhalla.

Post by xie saike on Fri Mar 16, 2018 10:08 am

i na sve to npr juta u posl 12-13 tekmi svega jedan poraz, imaju 9 ili 10 pobeda zaredom

_____
Želimir Žilnik

Фолу-Уп Гроуп Боард

Post by bruno sulak on Fri Mar 16, 2018 10:32 am

juta, portland pa i klipersi igraju dobro. ako se klaw vrati sas-u i oni ce uci u seriju pobeda.

_____

Post by zvezda je zivot on Sat Mar 17, 2018 6:02 pm

bruno sulak wrote:nije to samo do melona. pre neki dan sam se raspravljao sa nekim zvezdasima koji kao vole kosarku. bez imalo razumevanja jokicevih nedostataka. kao los trener i to je to. malon je los trener zato sto ne zna  kako da sakrije jokarine nedostatke u vesela cerga veruje da nuggetsi treba da djuskaju ko hjuston. muta style.

njegov problem je sto voli da se busa kako je defanzivni trener, a svake godine svoje hedkoucovske karijere ima najgoru odbranu ili 1 od najgorih odbrana u ligi. nezavisno od kluba, rostera, petorki ili bilo cega takvog. i to nema veze s jokicem. naravno petorke s jokicem su najbolje odbrambene petorke denvera. i jokic je 1 od najboljih igraca lige po real +/-. misim ne znam u kom univerzumu su jokicevi nedostaci problem denvera.

mada to nije najveci problem melounov. najveci problem je sto ne zna prednosti i mane svog rostera i sto nema nikakav osecaj za igru. sto je cekao februar da prestane da zove svoje akcije i pustio ih da sami igraju u napadu. da je npr. kokoskov trener umesto njega denver bi lagano imao 50+ pobeda ove sezone.

po mom sudu, u nba ligi nema trenera koji u tolikoj meri sabotira svoj tim.

_____
I just might be a black Bill Gates in the making

ploce sam presluso sto puta, al seriju necu gledati.

Ovo je evropski The Wire, samo iz ženskog ugla.

Post by beatakeshi on Sat Mar 17, 2018 6:45 pm

Ko su najbolji (aktuelni) NBA treneri?

Post by zvezda je zivot on Sat Mar 17, 2018 7:42 pm

verovatno popovic i karlajl. breda stivensa iz bostona svi uzasno cene. u prvoj ligi su jos, ne znam, snajder (juta; za mene trener godine), spolstra (hit), stots (portland)... od novajlija misim da luk volton radi dobar posao u lejkersima.

onda imas d'antonija koji je znacajan inovator i cudo pravi s hjustonom... ali je trener-ideolog (ili filozof, sto kaze grba za dudu ivkovica) pa moras da imas roster koji moze da igra sta ovaj hoce...

_____

Post by bruno sulak on Sat Mar 17, 2018 8:01 pm

pa tom logikom je i melon trener ideolog. jokicev problem je ono sto kaze dramond posle tekme. strasan igrac  - pa onda noviarka nesto pita - ne, pa ne igra odbranu. vise je samo stajao.

ili sto kaze valjda lowe za jokaru: centar za buducnost zarobljen u telu georga mikana.

_____

Post by bruno sulak on Sat Mar 17, 2018 8:02 pm

meni je snajder super ali mi je stivens verovatno bolji.

da li si slucajno ili namerno zaboravio kerra?

_____

Post by xie saike on Sat Mar 17, 2018 8:04 pm

jokara obara sve rekorde, bice bolji od svih koji su prosli u karijerama crveno/crno govno i mogu samo da ga mrze oni sto ga ne voleeeee

_____
Želimir Žilnik

Фолу-Уп Гроуп Боард

Post by zvezda je zivot on Sat Mar 17, 2018 8:22 pm

bruno sulak wrote:pa tom logikom je i melon trener ideolog. jokicev problem je ono sto kaze dramond posle tekme. strasan igrac  - pa onda noviarka nesto pita - ne, pa ne igra odbranu. vise je samo stajao.

jeste, sad ce sta dramond kaze da bude relevantno. on se lozi na neku pricu da je jedini centar koji igra odbranu i svima to ponavlja. jel znas da je dramond rekao da embid moze da mu se obrati kad pocne da igra odbranu? lol misim u toj utakmici jokic je igrao dobru odbranu.

prosto brojevi pokazuju da je odbrana denvera bolja s jokicem nego bez njega. on ima probleme s visokim pikenrolom, ponekad ispadne smesan i to skupa s njegovim fizickim izgledom i bojom koze stvara sliku o crnoj rupi u odbrani (ne znam da li je ovo ispravna metafora ali mrzi me da razmislim, znate stta hocu da kazem). postoji razlog zasto je melounov sakramento bio katastrofalan u odbrani i zasto je denver i pre jokica i bez jokica gori nego s njim.

misim na kraju krajeva on je decko car +/- statistika, sto znaci da kad je na parketu njegov tim prima manje koseva od protivnickog i to je vazno. uostalom danas su krila vaznija za timsku odbranu od centara (za razliku od pre 5 godina recimo). on ce malo popraviti fizicku spremu i bice sasvim solidan defanzivac kad bude pronasao dobrog trenera. ako je mark gasol bio defanzivac godine, bice i jokic dobar.

meloun nije ideolog. on je staaari tip trenera koji se lozi na motivaciju, htenje, voljni momenat i odbranu. a pojma nema. sto kaze tvoj serz dane, losi reditelji nemaju nijednu ideju, dobri reditelji imaju ih kolko oces, veliki reditelji samo jednu. d'antoni ima jednu ideju, meloun pak nijednu.

Last edited by zvezda je zivot on Sat Mar 17, 2018 8:32 pm; edited 1 time in total

_____

Post by zvezda je zivot on Sat Mar 17, 2018 8:24 pm

xie saike wrote:jokara obara sve rekorde, bice bolji od svih koji su prosli u karijerama crveno/crno govno i mogu samo da ga mrze oni sto ga ne voleeeee

primetio sam da bruno sulak povezuje jokica sa crveno-belima, ne znam zasto

_____

Post by bruno sulak on Sat Mar 17, 2018 9:23 pm

drago mi je da citas danea 

volim jokaru i mislim da ce imati super karijeru. mrzim cigansko kukanje po trenerima. niko ne moze biti takav idiot.

pis.

_____

Post by zvezda je zivot on Sat Mar 17, 2018 9:32 pm

naravno da moze. ima jako losih trenera.

misim u melounovom slucaju je bilo ovako. igra nurkica i jokica zajedno, jokic trazi da ode na klupu, jokic razbija, jokic se vrati u prvu petorku: denver 4 meseca uzastopno najbolji napad lige. dodje milsap, meloun kaze napad mora kroz milsapa, denver igra 1 od najgorih pozicionih napada u ligi (vadi ih tranzicija). denver ne zna gde bije, meloun kaze, ove godine zovem vise napada, pusticu ih da igraju sami ko prosle godine - BAM - denver odjednom ponovo najbolji napad. doslovno oni su neuporedivo bolji kad se trener nista ne pita.

misim kakvi cigani. ceo nba tviter se cudi melounu. bas je lik sto vodi podkast o lejkersima reko da ga nikad protivnicki trener nije toliko nervirao kao meloun. ne navijam za denver, kaze, ali ne mogu da gledam kako covek sjebava sopstveni tim.

_____

Post by bruno sulak on Sat Mar 17, 2018 9:48 pm

ker?

_____

Post by xie saike on Sun Mar 18, 2018 2:14 am

dzoker simultankom drzi grumenje u igri na poluvremenu, protiv uvek neugodnog memfisa

_____
Želimir Žilnik

Фолу-Уп Гроуп Боард

Post by Xexoxical Endarchy on Sun Mar 18, 2018 2:40 am

au kurac, daj link

_____
Always is always forever, as long as one is one
Inside yourself for your father, all is none all is none all is one
It's time we put our love behind you, the illusion has been just a dream
The valley of death and I'll find you, now is when on a sunshine beam