Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    MAD MAX: FURY ROAD

    паће

    Posts : 40139
    Join date : 2012-02-12
    Location : имам пуну полицу књига, која ми је главна?

    MAD MAX: FURY ROAD - Page 2 Empty Re: MAD MAX: FURY ROAD

    Post by паће Tue Jun 30, 2015 11:21 pm

    Инцепција има само једну ману: сто милиона морона сад мисле рекурзија а кажу инцепција MAD MAX: FURY ROAD - Page 2 3274312807 .

    Е, да, и она сцена макљаже је развучена у 15:00, отприлике као она макљажа на аутопуту у Матрици 2. Да се скрати за минут два, ваљало би. А иначе нема да фали, ем визуелно није доста лоше, ем радња на нивоу мозга има да се прати и да си онако ситно срећан што си довољно паметан да је пратиш, ем на крају има класичну зврчку какве су престали да производе крајем шездесетих. Хм, могао бих погледати поново, довољно сам појединости забојавијо.


    _____
       I drove a škodilak before it was cool.
       Морони на власти чешће мењају правила него гаће.
    Indy

    Posts : 6159
    Join date : 2014-11-04

    MAD MAX: FURY ROAD - Page 2 Empty Re: MAD MAX: FURY ROAD

    Post by Indy Wed Jul 01, 2015 2:50 am

    William Murderface wrote:... ali Mad Max te u bioskopu drži na ivici sedišta. Svakako i zato što je u svakom trenutku jasno šta se dešava.

    I zvuk je tu bitan, ne samo da je gromoglasan, već je i surround. A neretko opasnost koja dolazi negde iz daljine koja nije prikazana na ekranu se jedino može detektovati auralno. Meni je taj 3D efekt bitniji od vizuelnog 3D-a (koji izbegavam iz zdravstvenih razloga).[/quote]
    Anonymous
    Guest

    MAD MAX: FURY ROAD - Page 2 Empty Re: MAD MAX: FURY ROAD

    Post by Guest Thu Jul 02, 2015 1:26 am

    dosta mladje mase je sad prvi put pogledalo i mad max 1979. kad kazem mladje ima tu i onih od 30 npr, i vecina kao u fazonu wtf, what is this shit. ne znam sta da mislim. ljudi nemaju pojma verovatno da su ovi npr kostime kupovali na buvljacima otprilike i napravili filmcinu.
    шумидер-модер

    Posts : 2244
    Join date : 2012-02-12
    Location : www.zidnenovine.wordpress.com

    MAD MAX: FURY ROAD - Page 2 Empty Re: MAD MAX: FURY ROAD

    Post by шумидер-модер Sun Aug 09, 2015 10:33 pm

    Ovo neko brise postove?
    Kazem da je ovo nevidjeno sranje od filma, ponovo.


    _____
    Dok si to smislio, na mom si visio.
    ***************************************
    Je l imamo temu na kojoj pišemo o tome koliko je Biki lepa ili može ovde?
    Ointagru Unartan

    Posts : 6735
    Join date : 2012-02-11

    MAD MAX: FURY ROAD - Page 2 Empty Re: MAD MAX: FURY ROAD

    Post by Ointagru Unartan Sun Aug 09, 2015 10:42 pm

    Obrisite mu jos jedanput! MAD MAX: FURY ROAD - Page 2 2849097393


    _____
    "Ne morate krenuti odavde da biste dosli tamo. Moguce je krenuti odavde i vratiti se ponovo tu, ali preko onoga tamo."
    Aca Seltik, Sabrana razmisljanja o topologiji, tom cetvrti.

    My Moon Che Gavara.
    шумидер-модер

    Posts : 2244
    Join date : 2012-02-12
    Location : www.zidnenovine.wordpress.com

    MAD MAX: FURY ROAD - Page 2 Empty Re: MAD MAX: FURY ROAD

    Post by шумидер-модер Sun Aug 09, 2015 10:46 pm

    Naterase me da pogledam sinoc, smorio sam se sampionski, ne zajebavaj MAD MAX: FURY ROAD - Page 2 1399639816


    _____
    Dok si to smislio, na mom si visio.
    ***************************************
    Je l imamo temu na kojoj pišemo o tome koliko je Biki lepa ili može ovde?
    паће

    Posts : 40139
    Join date : 2012-02-12
    Location : имам пуну полицу књига, која ми је главна?

    MAD MAX: FURY ROAD - Page 2 Empty Re: MAD MAX: FURY ROAD

    Post by паће Sat Dec 05, 2020 1:27 pm

    Погледао, некако у пакету са Скајвокером 9 и Стари дрек: отпадници, и некако изађе на то да је главна одлика филма то да је франшиза. Е сад шта је франшиза, за например, сендвичару? За паре које спичкаш у франшизу имаш логотрип на фасади и кад штампаш јеловник, имаш готове рецепте којих мораш да се држиш, и то да муштерија тачно зна шта може да очекује, нема изненађења, јер амерске муштерије канда не воле изненађења него се држе сигурице, како на столу тако и на екрану.

    Примењено на филм, то значи да мора да има толико посно-панкрског дизјна у ликовима, возилима, наоружању, толико цркни-метала, толико јурњаве, толико скакања с возила на возило итд, дакле нема изненађења, тачно онолико истог колико се очекује за те паре. Једино креативно изненађење је што је кроз већи део филма главна екипа чопор риба. Често сам притискао фф.

    А и она друга два... исто франшизе, значи нема ничег новог, не сме да буде. Пише у уговору (мада су "Отпадници" аматерски филм, ал' опет су морали да имају уговор, не би их Парамунт пустио тек тако).


    _____
       I drove a škodilak before it was cool.
       Морони на власти чешће мењају правила него гаће.

    MAD MAX: FURY ROAD - Page 2 Empty Re: MAD MAX: FURY ROAD

    Post by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Current date/time is Thu May 09, 2024 12:53 am