Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Dr Zoća trenira strogoća

    Erős Pista

    Posts : 81421
    Join date : 2012-06-10

    Dr Zoća trenira strogoća - Page 19 Empty Re: Dr Zoća trenira strogoća

    Post by Erős Pista Wed Mar 18, 2020 5:37 pm

    Jutros bio na Pinku


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Anonymous
    Guest

    Dr Zoća trenira strogoća - Page 19 Empty Re: Dr Zoća trenira strogoća

    Post by Guest Wed Mar 18, 2020 5:38 pm

    Aaaaahahahahha
    паће

    Posts : 40080
    Join date : 2012-02-12
    Location : имам пуну полицу књига, која ми је главна?

    Dr Zoća trenira strogoća - Page 19 Empty Re: Dr Zoća trenira strogoća

    Post by паће Wed Mar 18, 2020 6:00 pm

    И сад гледам ову лименку туњевине...


    _____
       I drove a škodilak before it was cool.
       Морони на власти чешће мењају правила него гаће.
    Erős Pista

    Posts : 81421
    Join date : 2012-06-10

    Dr Zoća trenira strogoća - Page 19 Empty Re: Dr Zoća trenira strogoća

    Post by Erős Pista Sun Mar 29, 2020 8:07 pm

    Promakao mi je ovaj biser iz februara.

    Теорије о коронавирусу
    Архетипски страх од смртоносне заразе шири се и због недостатка информација и недовољног поверења у изворе, па су објашњења могућих узрока епидемије у Кини на Интернет форумима врло различита
    Аутор: Зоран Миливојевићпонедељак, 17.02.2020. у 08:00
    Dr Zoća trenira strogoća - Page 19 Virus-tekst-Milivojevica
    (Срђан Печеничић)
    Могућност смртоносне заразе покреће најдубље страхове у људском бићу. Иако средњовековне епидемије куге још увек резонирају у нашем колективном несвесном, брзо смо заборавили светску епидемију (пандемију) грипа названог Шпанска грозница којa је непосредно након Првог светског рата узроковала смрт око 90 милиона људи – много већи губитак живота него у Првом и Другом светском рату заједно.
    Недавне епидемиолошке претње, попут „птичијег” и „свињског” грипа, након почетне панике, а након што су заустављене, оставиле су утисак да се радило о маркетиншком потезу фармацеутских компанија и лобија с циљем продаје вакцина.
    Кривац чудан јеловник
    Појава новог типа коронавируса у Кини, а затим и у другим земљама, поново буди архетипски страх од смртоносне заразе. С обзиром на недостатак информација и недостатак поверења у изворе, на Интернет форумима се појавило неколико теорија које објашњавају настанак најновије епидемије.
    Према првој теорији, вирус је прескочио баријеру између врста и постао је опасан за људе зато што Кинези једу оно што се не једе: змије, шишмише, пацове итд. Посебно им замерамо што једу и оне које сматрамо члановима наших породица: куце и маце. Зато неки појаву смртоносног вируса виде као неку врсту колективне казне. Није довољно познато како се на њихове прехрамбене навике одразила трогодишња „Велика кинеска глад” која је почела 1959. када је од глади умрло више десетина милиона Кинеза, а за коју је, на крају, Мао оптужио врапце.
    Према другој теорији коронавирус је настао у тајним војним лабораторијама где је претворен у забрањено биолошко оружје, одакле је, случајно или намерно, нашао свој пут до спољашњег света.
    Они који заступају ову теорију полазе од саме природе коронавируса која га чини „идеалним” за биолошко ратовање: високи ниво смртности; преноси се капљичним путем; инфицирана особа је заразна за друге док још и сама није развила симптоме болести, дакле у периоду инкубације који је релативно дуг и траје од два до 14 дана.
    Њихов други аргумент је грађа саме РНК вируса у којој проналазе „мистериозни средњи сегмент” који никада раније није виђен у овом типу вируса тако да претпостављају да је резултат „генског едитовања”. Овај сегмент је одговоран за стварање протеина који вирусу помаже да савлада отпор ћелије домаћина.
    Њихов трећи аргумент је сумњива близина Института за вирологију Вухан који је само 20 км удаљен од рибље пијаце Хуанан која се наводи као полазна тачка ширења вируса.
    У једној варијанти ове теорије, вирус је „украден” са Запада. Познато је да већ неколико година ФБИ проверава везе научника кинеског порекла с њиховом домовином, сумњајући да америчку технологију преносе у Кину. Неки с тим повезују скандал из јула прошле године када је из једине канадске лабораторије тог типа, Националне микробиолошке лабораторије из Винипега, протерана једна Кинескиња, заједно са супругом и групом њених кинеских студената.
    Трећа теорија настанак епидемије схвата као потез у економском рату. Велика епидемија би поред губитка радне снаге нанела велику штету кинеској економији, како због престанка производње и трговине, тако и због трошкова санирања епидемије. Колико су велике негативне последице по економију указује што је 3. фебруара кинеска централна банка убацила 174 милијарде долара у банке да би амортизовала последице епидемије.
    И Бил Гејтс сумњив
    Према четвртој теорији коронавирус је унет у Кину, једну од најмногољуднијих земаља на свету како би се смањила пренасељеност планете. Густо насељени предели су изабрани управо због тога што се тамо најучинковитије шире инфекције, тако да је загарантован велики број заражених. Реч је о познатој причи насталој седамдесетих година прошлог века према којој је планета почела да трпи велики притисак због пренасељености, тако да су „владари из сенке” и елите развиле програме како би глобалну популацију свеле на „златну милијарду”. Име које се на форумима највише спомиње у вези с тим је Бил Гејтс.
    У данашње време када влада опште неповерење у све и свакога, па и у Светску здравствену организацију, можемо очекивати још оваквих теорија које је немогуће ни потврдити ни одбацити.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Anonymous
    Guest

    Dr Zoća trenira strogoća - Page 19 Empty Re: Dr Zoća trenira strogoća

    Post by Guest Mon Apr 06, 2020 10:01 pm



    nisam gledao, ali zabavan mi je krosover, pa ako nekog zanima i pogleda nek javi dal vredi gledati Dr Zoća trenira strogoća - Page 19 1861198401
    ♏

    Posts : 4537
    Join date : 2016-06-09

    Dr Zoća trenira strogoća - Page 19 Empty Re: Dr Zoća trenira strogoća

    Post by ♏ Mon Apr 06, 2020 10:09 pm

    Dr Zoća trenira strogoća - Page 19 286371741

    Dr Zoća trenira strogoća - Page 19 Cover
    Janko Suvar

    Posts : 7704
    Join date : 2019-06-06

    Dr Zoća trenira strogoća - Page 19 Empty Re: Dr Zoća trenira strogoća

    Post by Janko Suvar Sun Jun 07, 2020 2:14 am

    Erős Pista

    Posts : 81421
    Join date : 2012-06-10

    Dr Zoća trenira strogoća - Page 19 Empty Re: Dr Zoća trenira strogoća

    Post by Erős Pista Fri Aug 21, 2020 10:01 pm

    https://www.telegraf.rs/amp/zivot-i-stil/porodica-zivot-i-stil/3226879-srpski-psiholog-reagovao-na-poljubac-dve-devojcice-u-diznijevom-crtacu-u-toku-je-borba-za-decu


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    plachkica

    Posts : 16171
    Join date : 2014-11-06

    Dr Zoća trenira strogoća - Page 19 Empty Re: Dr Zoća trenira strogoća

    Post by plachkica Fri Aug 21, 2020 10:17 pm

    kakva besramna lažovčina


    Postepeno se počinje i se vode akademske rasprave o pedofiliji, da li je to prihvatljivo, kao ljubav nema granice i to.
    disident

    Posts : 15028
    Join date : 2016-03-28

    Dr Zoća trenira strogoća - Page 19 Empty Re: Dr Zoća trenira strogoća

    Post by disident Thu Sep 17, 2020 4:01 pm

    Zoća priča Vanji Buliću kako je prelepo nositi dete u stomaku devet meseci   Dr Zoća trenira strogoća - Page 19 3579118792
    Hepi TV naravno


    _____
    Što se ostaloga tiče, smatram da Zapad treba razoriti
    Jedini proleter Burundija
    Pristalica krvne osvete
    паће

    Posts : 40080
    Join date : 2012-02-12
    Location : имам пуну полицу књига, која ми је главна?

    Dr Zoća trenira strogoća - Page 19 Empty Re: Dr Zoća trenira strogoća

    Post by паће Thu Sep 17, 2020 4:06 pm

    Поздравио га Бане Вукашиновић.


    _____
       I drove a škodilak before it was cool.
       Морони на власти чешће мењају правила него гаће.
    avatar

    Posts : 18350
    Join date : 2014-12-12

    Dr Zoća trenira strogoća - Page 19 Empty Re: Dr Zoća trenira strogoća

    Post by beatakeshi Thu Sep 17, 2020 5:02 pm

    Da sam juče geknuo ne bih znao ko mu je brat, a ko otac.
    Erős Pista

    Posts : 81421
    Join date : 2012-06-10

    Dr Zoća trenira strogoća - Page 19 Empty Re: Dr Zoća trenira strogoća

    Post by Erős Pista Thu Sep 17, 2020 5:04 pm

    Zato toliko mrzi filmove.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    avatar

    Posts : 18350
    Join date : 2014-12-12

    Dr Zoća trenira strogoća - Page 19 Empty Re: Dr Zoća trenira strogoća

    Post by beatakeshi Thu Sep 17, 2020 5:20 pm

    Dr Zoća trenira strogoća - Page 19 3579118792
    Erős Pista

    Posts : 81421
    Join date : 2012-06-10

    Dr Zoća trenira strogoća - Page 19 Empty Re: Dr Zoća trenira strogoća

    Post by Erős Pista Mon Jan 18, 2021 11:03 am

    http://www.politika.rs/scc/clanak/470769/Zoran-Milivojevic-za-Politiku-Ponistavanje-ljudskog-bica


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Erős Pista

    Posts : 81421
    Join date : 2012-06-10

    Dr Zoća trenira strogoća - Page 19 Empty Re: Dr Zoća trenira strogoća

    Post by Erős Pista Mon Mar 29, 2021 10:18 am

    Zoca briljira (obavezno citati do kraja)

    http://www.politika.rs/scc/clanak/475702/Zoran-Milivojevic-za-Politiku-Crtaci-i-detetov-um


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Notxor

    Posts : 8095
    Join date : 2020-09-07

    Dr Zoća trenira strogoća - Page 19 Empty Re: Dr Zoća trenira strogoća

    Post by Notxor Mon Mar 29, 2021 10:36 pm

    Dakle, Dizni, ne samo što je sjebao Star wars, nego i nameće deci vrednosti istopolne orijentacije.
    Zato se Zoća ne tušira vrelom vodom da mu se posle tuširanja ne bi pušila kara.


    _____
      Sweet and Tender Hooligan  
    Janko Suvar

    Posts : 7704
    Join date : 2019-06-06

    Dr Zoća trenira strogoća - Page 19 Empty Re: Dr Zoća trenira strogoća

    Post by Janko Suvar Wed May 26, 2021 2:22 pm

    Vrlo razocaravajuce Stiven Fraj gostuje u podcastu Dzordana Pitersona. Nemam sad vremena, tako da nisam poslusao, moguce je da je Fraj divan kao sto inace uvek jeste, ali eto Dr Zoća trenira strogoća - Page 19 1949538119
    Anonymous
    Guest

    Dr Zoća trenira strogoća - Page 19 Empty Re: Dr Zoća trenira strogoća

    Post by Guest Wed May 26, 2021 2:23 pm

    daj link, ljubezno molim
    Janko Suvar

    Posts : 7704
    Join date : 2019-06-06

    Dr Zoća trenira strogoća - Page 19 Empty Re: Dr Zoća trenira strogoća

    Post by Janko Suvar Wed May 26, 2021 2:24 pm



    Vilmos Tehenészfiú

    Posts : 7163
    Join date : 2020-03-05

    Dr Zoća trenira strogoća - Page 19 Empty Re: Dr Zoća trenira strogoća

    Post by Vilmos Tehenészfiú Wed May 26, 2021 6:30 pm

    Ko je ove nedelje dezuran da slusa Petersona?


    _____
    "Burundi je svakako sharmantno mesto cinika i knjiskih ljudi koji gledaju stvar sa svog olimpa od kartona."

    “Here he was then, cruising the deserts of Mexico in my Ford Torino with my wife and my credit cards and his black-tongued dog. He had a chow dog that went everywhere with him, to the post office and ball games, and now that red beast was making free with his lion feet on my Torino seats.”
    паће

    Posts : 40080
    Join date : 2012-02-12
    Location : имам пуну полицу књига, која ми је главна?

    Dr Zoća trenira strogoća - Page 19 Empty Re: Dr Zoća trenira strogoća

    Post by паће Wed May 26, 2021 7:33 pm

    Vilmos Tehenészfiú wrote:Ko je ove nedelje dezuran da slusa Petersona?

    Дежурам на фармацеутској логистици... тетка нешто.


    _____
       I drove a škodilak before it was cool.
       Морони на власти чешће мењају правила него гаће.
    Јанош Винету

    Posts : 5212
    Join date : 2016-01-26

    Dr Zoća trenira strogoća - Page 19 Empty Re: Dr Zoća trenira strogoća

    Post by Јанош Винету Wed May 26, 2021 8:30 pm

    Ја не могу да се жртвујем данас, можда преко викенда. Нека се неко други зеза са Питерсонаром, мислим да је то потрошена личност.


    _____
    Burundi is an exception among other nations because it is a country which gave God first place, a God who guards and protects from all misfortune.
    Burundi... opskurno udruženje 20ak levičarskih intelektualaca, kojima je fetiš odbrana poniženih i uvredjenih.
    Bleeding Blitva

    Posts : 3742
    Join date : 2020-09-27
    Location : Waystone Inn

    Dr Zoća trenira strogoća - Page 19 Empty Re: Dr Zoća trenira strogoća

    Post by Bleeding Blitva Wed May 26, 2021 8:37 pm

    Fjaka je udarila i ne namjerava otići. Predlažem da Petersona prebacimo za jesen.


    _____
    my goosebumps have goosebumps
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50036
    Join date : 2017-11-16

    Dr Zoća trenira strogoća - Page 19 Empty Re: Dr Zoća trenira strogoća

    Post by Nektivni Ugnelj Wed May 26, 2021 9:22 pm

    https://www.blic.rs/a-m-p-article?uuid=5d20e801-7b96-422f-a856-6458d6d6c226&type&id=PULS_CMS-Article-5d20e801-7b96-422f-a856-6458d6d6c226&gem_id=ctfqlgdE.6Nk_G5ZOBYX0vU3zZUpIVsNfHUNYXCA....U7&tpv=MOBILE_SLOBODNO_VREME/VESTI&tdv=BLIC_RS/blic/slobodno_vreme/vesti/ART

    Dr Zoća trenira strogoća - Page 19 Empty Re: Dr Zoća trenira strogoća

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Sun Apr 28, 2024 2:54 pm