Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    RIP Vitni Hjuston

    Admin Pantokrator
    Admin

    Posts : 1115
    Join date : 2012-02-10

    RIP Vitni Hjuston Empty RIP Vitni Hjuston

    Post by Admin Pantokrator Sun Feb 12, 2012 9:56 am

    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    RIP Vitni Hjuston Empty Re: RIP Vitni Hjuston

    Post by kondo Mon Jun 08, 2015 2:40 am

    ovo mi se ucinilo kao prigodno mesto da podelim odusevljenje vecerasnjim koncertom genijalnih ariel pink u dragstoru. poslednji put sam ovako otkinuo na neki bend uzivo u bgd na animal collective.


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    zvezda je zivot

    Posts : 7007
    Join date : 2014-11-07

    RIP Vitni Hjuston Empty Re: RIP Vitni Hjuston

    Post by zvezda je zivot Mon Jun 08, 2015 4:54 am

    ja sam hteo da idemo, vise puta pito, al mi nije dala devojka jer je ovaj mizoginicar. i zato sto ga ne slusamo, nije to nase drustvo. ariela mozda stavim na listu za garden parti, mozda, i to je to. i nisam otiso.

    al lepo sto je bilo lepo.
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    RIP Vitni Hjuston Empty Re: RIP Vitni Hjuston

    Post by kondo Mon Jun 08, 2015 12:47 pm

    e pa ne znam za to da je mizoginicar, mislim ceo koncert je imao totalni transdzender vajb - AP je bio obucen u neki cicani penjoar iz repertoara prosecne srpske kucne pomocnice pre 30 godina, bubnjar je nosio gornji i donji deo bikinija i sesir na glavi, u publici su se setali njihovi ortaci i ortakinje obuceni i nasminkani tako da nisam mogao da provalim ko je M a ko F. i bend uopste nema tu neku musku agresiju na bini iako ih je sedmorica, cak obrnuto. zapravo ariel izgleda kao zena koja se obukla da lici na kurta kobejna. sad malo gledam njihovu istoriju trazeci to za mizoginiju i vidim da je imao clash sa feministicama povodom nekog incidenta sa nekom ribom ko ce da plati milksejk od $4 koji je zavrsio nasiljem ali i to mogu lako da zamislim sa onakvom energijom na bini, pored toga nisam siguran da je to sto si umlatio neku osobu koja te izludela a slucajno je zena definicija mizoginije. ako je samo to.

    RIP Vitni Hjuston Empty Re: RIP Vitni Hjuston

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Sat Apr 27, 2024 5:02 am