Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Garijeva septička jama

    konjski nil

    Posts : 2539
    Join date : 2020-06-19
    Location : bizarr nők hazája

    Garijeva septička jama - Page 2 Empty Re: Garijeva septička jama

    Post by konjski nil Tue Feb 20, 2024 10:15 pm

    2006 se kusturica borio da izvozimo kajmak s više bakterija u eu Garijeva septička jama - Page 2 2304934895
    Када се једном повјерује да је тржиште регулатор свих односа, онда, умјесто политике постоје агенције, умјесто држава предузећа. И заправо се укида не само култура, која је по дефиницији национална, него све што ти можеш да понудиш. Рецимо, ја живим горе на Мокрој Гори. Јесте, наш сир је одличан. Наш кајмак је добар. Јесте, укусан је. Да би извезли кајмак и сир, у млијеку нашег сељака мора да буде испод сто хиљада бактерија. А наш сељак ти увек донесе три милиона. У тој огромној разлици скрива се и укус и доживљај свијета и све оно што може да буде. Е, сад то треба укинути. Е, не дам!
    srećom genocid tom seljačkom gnusobom nije uspeo i nadamo se da će biti zabranjena
    Muškarac iz Srbije (39) osuđen je na 13 meseci zatvora i moraće da plati novčanu odštetu u visini od 25.000 evra jer je pet ljudi umrlo, a šestoro ima doživotne posledice posle trovanja kajmakom iz mlekare u kojoj je bio generalni direktor.

    Suđenju koje je održano prošle nedelje prethodila je serija trovanja listerijom od 2020. do 2022. godine, a kada su nadležni u Austriji sporveli temeljnu istragu, dokazi su ih doveli do mlekare „Gloginc“ u Viner Nojštatu u Donjoj Austriji. Sudski veštaci ustanovili su na suđenju da listerija koja je izazvala oboljenje kod ljudi pripada istom soju bakterije koji je pronađen i u proizvodima i u mlekari u ovoj oblasti.


    _____
    Garijeva septička jama - Page 2 2692   Hong Kong dollar, Indian cents, English pounds and Eskimo pence   Garijeva septička jama - Page 2 2692
    disident

    Posts : 15065
    Join date : 2016-03-28

    Garijeva septička jama - Page 2 Empty Re: Garijeva septička jama

    Post by disident Thu Feb 22, 2024 9:46 pm



    _____
    Što se ostaloga tiče, smatram da Zapad treba razoriti
    Jedini proleter Burundija
    Pristalica krvne osvete
    konjski nil

    Posts : 2539
    Join date : 2020-06-19
    Location : bizarr nők hazája

    Garijeva septička jama - Page 2 Empty Re: Garijeva septička jama

    Post by konjski nil Thu Feb 22, 2024 9:56 pm

    to ti je nova normalnost svaki put kad idem na put sretnem bar 2 ovakve dileje

    btw bio sam protiv džipova ali ove godine će da padne neki tucson ili sličan strv bmk za klimu ja treba da vozim neku trocilindrašku kosačicu na plin a stoka da se 3x godišnje vozika jeroplanima i kruzerima po instafuckfest destinacijama radi ekspirijensa majndfulnesa i holsomnesa Garijeva septička jama - Page 2 2304934895


    _____
    Garijeva septička jama - Page 2 2692   Hong Kong dollar, Indian cents, English pounds and Eskimo pence   Garijeva septička jama - Page 2 2692
    ♏

    Posts : 4550
    Join date : 2016-06-09

    Garijeva septička jama - Page 2 Empty Re: Garijeva septička jama

    Post by ♏ Fri Feb 23, 2024 7:00 am

    HEV 1.6 T-GDI 4WD i bleja.
    konjski nil

    Posts : 2539
    Join date : 2020-06-19
    Location : bizarr nők hazája

    Garijeva septička jama - Page 2 Empty Re: Garijeva septička jama

    Post by konjski nil Fri Feb 23, 2024 8:59 am

    +1 ali motor manje više treba mi oklop protiv gastoskih hendi ovisnika koji se na 220 kmh kuckaju s babom iz mrčajevaca kad stižu na gibanicu Garijeva septička jama - Page 2 2304934895


    _____
    Garijeva septička jama - Page 2 2692   Hong Kong dollar, Indian cents, English pounds and Eskimo pence   Garijeva septička jama - Page 2 2692
    паће

    Posts : 40143
    Join date : 2012-02-12
    Location : имам пуну полицу књига, која ми је главна?

    Garijeva septička jama - Page 2 Empty Re: Garijeva septička jama

    Post by паће Fri Feb 23, 2024 9:12 am

    То је овислук о гибаници, мобилни је ту само бонг.

    Оклоп ти је мање битан, у ствари, јер инерција не бира, кад се возило присилно заустави, твоје тело се зауставља... појасом, ветробраном, воланом, кесом, шта прво наиђе. Ту причу како те оклоп не знам колико штити су продали амерички произвођачи возила, кад су провалили да је на те личне тенкове мањи порез него на аутомобиле, па кренули да то уваљују. Има то своју историју.

    Амерички правни... не знам шта је, систем није, је сјебао и веће ствари а да неће то.


    _____
       I drove a škodilak before it was cool.
       Морони на власти чешће мењају правила него гаће.
    One Eyed Bob

    Posts : 1386
    Join date : 2015-08-13

    Garijeva septička jama - Page 2 Empty Re: Garijeva septička jama

    Post by One Eyed Bob Fri Feb 23, 2024 9:18 am

    Baš sam zaustio da napišem to isto - da je intenzitet povreda proporcionalan brzini zaustavljanja tela u prostoru i kvalitetu elemenata koji ublažavaju to zaustavljanje, i da masivni oklop tu ne igra presudnu ulogu - važniji su raspored vazdušnih jastuka, crumple zones itd...E sad jasno mi je i da su savremeni automobili (delom) širi i masivniji i zbog različitih bezbednosnih mera koje se ugrađuju u njih, ne samo zbog mode.

    Siguran sam da i Konjski sve to zna nego malo banalizuje da bi lakše poentirao.


    _____
    Ja sam ja a ti si kriminal
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50117
    Join date : 2017-11-16

    Garijeva septička jama - Page 2 Empty Re: Garijeva septička jama

    Post by Nektivni Ugnelj Fri Feb 23, 2024 10:01 am

    Nisam siguran za bočne udare da nema veze oklop
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50117
    Join date : 2017-11-16

    Garijeva septička jama - Page 2 Empty Re: Garijeva septička jama

    Post by Nektivni Ugnelj Fri Feb 23, 2024 10:03 am

    A sto se tice mode, napisah jednom - sekuritizacija automobilskog dizajna.
    One Eyed Bob

    Posts : 1386
    Join date : 2015-08-13

    Garijeva septička jama - Page 2 Empty Re: Garijeva septička jama

    Post by One Eyed Bob Fri Feb 23, 2024 10:05 am

    Ma sigurno ima veze, ali oklop koji očuva bok vozila u takvom udarcu ujedno će i učiniti da se sav momenat sile prenese na putnika...to je sve prostor za delikatne kompromise koje javnost možda ne bi ni trebalo da zna da se ne bi zgrozila  Garijeva septička jama - Page 2 3579118792


    _____
    Ja sam ja a ti si kriminal
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50117
    Join date : 2017-11-16

    Garijeva septička jama - Page 2 Empty Re: Garijeva septička jama

    Post by Nektivni Ugnelj Fri Feb 23, 2024 10:08 am

    Dobro, pitanje je da li pricamo o udaru pri 50 na sat ili pri 150 na sat, takodje i da li te udara corsa ili šleper
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50117
    Join date : 2017-11-16

    Garijeva septička jama - Page 2 Empty Re: Garijeva septička jama

    Post by Nektivni Ugnelj Fri Feb 23, 2024 10:26 am

    Ono što u suštini želim reći je da neke od tih stvari imaju nekakve veze kada je reč o jednom broju sudara u gradskoj vožnji. Na autoputu, pri 120-130kmh važnije su neke druge stvari.
    паће

    Posts : 40143
    Join date : 2012-02-12
    Location : имам пуну полицу књига, која ми је главна?

    Garijeva septička jama - Page 2 Empty Re: Garijeva septička jama

    Post by паће Fri Feb 23, 2024 10:43 am

    Згодна особина тих личних тенкова је високо тежиште, па онда и кров кабине мора да буде јачи због веће вероватноће извртања, дакле тежи, што још мало диже тежиште.

    Чекам кад ће овде да дође амерска мода дизања на веће точкове.


    _____
       I drove a škodilak before it was cool.
       Морони на власти чешће мењају правила него гаће.
    ♏

    Posts : 4550
    Join date : 2016-06-09

    Garijeva septička jama - Page 2 Empty Re: Garijeva septička jama

    Post by ♏ Fri Feb 23, 2024 7:33 pm

    Tucson nije tenk, samo pristojan razumno moderan auto iz kog se dosta vidi i koji se lako ubrza ili uspori da se izbegne neko sranje.

    Ako vam treba visok crash rating za slične pare, razmotrite Civic ili CR-V, ali takvo razmišljanje je kao kupovina stana koji bi imao dobre šanse da bolje prođe u tepih bombardovanju.
    konjski nil

    Posts : 2539
    Join date : 2020-06-19
    Location : bizarr nők hazája

    Garijeva septička jama - Page 2 Empty Re: Garijeva septička jama

    Post by konjski nil Fri Feb 23, 2024 8:10 pm

    +1
    inč podsetimo se šta Sam primetio na prikladnom topiku pa su to videli i sproveli istraživanje jer Me prate po internetu Garijeva septička jama - Page 2 2304934895
    Spoiler:


    _____
    Garijeva septička jama - Page 2 2692   Hong Kong dollar, Indian cents, English pounds and Eskimo pence   Garijeva septička jama - Page 2 2692
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50117
    Join date : 2017-11-16

    Garijeva septička jama - Page 2 Empty Re: Garijeva septička jama

    Post by Nektivni Ugnelj Fri Mar 01, 2024 11:15 pm

    https://www.juznevesti.com/Drushtvo/Niska-Kardiohirgija-prekida-sve-operacije-zbog-ukinutih-sredstava.sr.html
    konjski nil

    Posts : 2539
    Join date : 2020-06-19
    Location : bizarr nők hazája

    Garijeva septička jama - Page 2 Empty Re: Garijeva septička jama

    Post by konjski nil Sat Mar 02, 2024 12:24 am

    hteo sam da poentiram s tomagedonom ali sam video vest na kraju članka Garijeva septička jama - Page 2 2304934895

    https://www.juznevesti.com/Drushtvo/UKC-Nis-Zamenska-oprema-za-Kardiohirurgiju-instalirana-danas-prekid-operacija-bio-bi-neopravdan.sr.html


    _____
    Garijeva septička jama - Page 2 2692   Hong Kong dollar, Indian cents, English pounds and Eskimo pence   Garijeva septička jama - Page 2 2692
    rumbeando

    Posts : 13744
    Join date : 2016-02-01

    Garijeva septička jama - Page 2 Empty Re: Garijeva septička jama

    Post by rumbeando Tue Mar 05, 2024 10:38 pm

    konjski nil

    Posts : 2539
    Join date : 2020-06-19
    Location : bizarr nők hazája

    Garijeva septička jama - Page 2 Empty Re: Garijeva septička jama

    Post by konjski nil Tue Mar 05, 2024 10:55 pm

    baš mi je milo što poštenjačine iz fridom hausa brinu da se pošteno odrade javne nabavke za pošteni bnv i pošteni expo Garijeva septička jama - Page 2 2304934895



    _____
    Garijeva septička jama - Page 2 2692   Hong Kong dollar, Indian cents, English pounds and Eskimo pence   Garijeva septička jama - Page 2 2692
    ficfiric

    Posts : 34218
    Join date : 2012-02-10

    Garijeva septička jama - Page 2 Empty Re: Garijeva septička jama

    Post by ficfiric Thu Mar 07, 2024 10:53 pm

    OSUĐEN MIROLJUB PETROVIĆ Dvoje ljudi umrlo jer se lečilo njegovim tinkturama, a sada je šarlatan zbog toga kažnjen sa simboličnih 100.000 DINARA

    Presudom Višeg suda u Leskovcu odbijena je žalba Osnovnog javnog tužilaštva u Leskovcu izjavljena u delu odluke o krivičnoj sankciji i potvrđena presuda Osnovnog suda u Leskovcu, kojom je zbog krivičnog dela nadrilekarstvo i nadriapotekarstvo okrivljeni Miroljub Petrović, koji je široj javnosti poznatom po rečenici "Ideš pod mač bato", oglašen krivim i osuđen na novčanu kaznu u iznosu od 100.000 dinara.

    Kako navode iz Osnovnog javnog tužilaštva u Leskovcu, Petroviću su oduzeti predmeti izvršenja krivičnog dela – tinkture, ekstrakti, čajevi i sokovi.

    „Time je pravosnažno okončan postupak koji je je bio pokrenut na osnovu optužnog predloga ovog tužilaštva”, dodaju iz tužilaštva.

    Podsetimo, pod lupom pravosudnih organa Miroljub Petrović našao se još početkom 2019. godine nakon što je u javnosti otkriveno da on svoje „lekove“ skupo naplaćuje, a da oni zapravo ne leče. Policija je otkrila da tinkture spravlja upravo u improvizovanoj laboratoriji u svojoj kući u Petrovcu.

    Osnovno javno tužilaštvo u Leskovcu je jula 2022. godine podnelo optužni predlog protiv Miroljuba Petrovića zbog krivičnog dela nadrilekarstvo i nadriapotekarstvo.

    U optužnici se navodilo "da se okrivljeni tereti da je bez dozvole za lek, odgovarajuće stručne spreme i dozvole za proizvodnju leka, spravljao biljne lekove-tinkture, ekstrate, čajeve i sokove i iste prodavao različitim licima i bez odgovarajuće stručne spreme lečio više lica, između ostalih sada pokojne Slavča Petrov iz Skoplja i M.B iz Novog Sada.

    Mladića odgovarao od lečenja tumora klasičnom medicinom

    Kako je "Blic" pisao Miroljub Petrović "prepisao" Slavču Petrovu (31) iz Skoplja, koji je preminuo 7. januara 2019. godine od tumora, a čije ime se pominje u optužnici protiv njega.

    Pokojnog mladića Petrović je ubedio da iako je oboleo od tumora ne ide kod lekara, a njegova prepiska sa Slavčetovom rođenom sestrom Biljanom Jovanović koju poseduje "Blic", svedoči da je okrivljeni porodicu Petrova odgovarao od lečenja klasičnom medicinom, pregleda magnetnom rezonancom i operacije gama nožem.

    U toj prepisci Petrović, između ostalog, piše: "lekove koje su mu lekari dali nemojte da uzima", "kakav gama nož, poslao sam vam terapiju", "ni slučajno ne sme da se operiše", "nije važno šta kaže magnetna nego kako se brat oseća"… "Terapija" prepisana teško bolesnom mladiću koji je na kraju preminuo, sadržavala je stavljanje obloga zagrejanog ricinusovog ulja preko noći, ispijanje sokova i "promenu navika".

    (Nova, Blic)


    _____


    Uprava napolje!

    konjski nil

    Posts : 2539
    Join date : 2020-06-19
    Location : bizarr nők hazája

    Garijeva septička jama - Page 2 Empty Re: Garijeva septička jama

    Post by konjski nil Sun Mar 10, 2024 11:14 pm

    melji kovide Garijeva septička jama - Page 2 2304934895


    _____
    Garijeva septička jama - Page 2 2692   Hong Kong dollar, Indian cents, English pounds and Eskimo pence   Garijeva septička jama - Page 2 2692
    Erős Pista

    Posts : 81479
    Join date : 2012-06-10

    Garijeva septička jama - Page 2 Empty Re: Garijeva septička jama

    Post by Erős Pista Sun Mar 10, 2024 11:36 pm

    Najjaci odgovor - za Putina, zbog mira u svetu!


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    ficfiric

    Posts : 34218
    Join date : 2012-02-10

    Garijeva septička jama - Page 2 Empty Re: Garijeva septička jama

    Post by ficfiric Sun Mar 10, 2024 11:38 pm

    Graditelj


    _____


    Uprava napolje!

    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50117
    Join date : 2017-11-16

    Garijeva septička jama - Page 2 Empty Re: Garijeva septička jama

    Post by Nektivni Ugnelj Mon Mar 11, 2024 1:02 am

    Koje je uopste pitanje? Garijeva septička jama - Page 2 1399639816

    I ko su ovi propagandisti Garijeva septička jama - Page 2 2304934895
    avatar

    Posts : 7501
    Join date : 2017-03-14

    Garijeva septička jama - Page 2 Empty Re: Garijeva septička jama

    Post by MNE Mon Mar 11, 2024 1:20 am

    kako je ovaj ponosan što je zapamtio da se zove Vladimir Vladimirovič

    Garijeva septička jama - Page 2 Empty Re: Garijeva septička jama

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Thu May 09, 2024 4:35 pm