Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Radar

    rumbeando

    Posts : 13739
    Join date : 2016-02-01

    Radar Empty Radar

    Post by rumbeando Mon Mar 11, 2024 2:31 am

    Vesna Mališić: Prvi broj „Radara“ izlazi u četvrtak 14. marta
    Glavna i odgovorna urednica novog političkog nedeljnika "Radar" Vesna Mališić otkrila je da će prvi broj izaći u četvrtak, 14. marta.
    Mališić je u emisiji „Utisak nedelje“ otkrila da je „Radar“ već spreman, te da treba samo da ga doteraju još malo sutra i prekosutra, a otkrila je i da će naslov uvodnika biti „Početak“.
    Kako je ranije najavljeno, novi politički nedeljnik United media „Radar“ će biti u rukama tima novinara koji su dokazali da su imuni na naredbe, nagodbe i kontrolu, za koje nema nedodirljivih tema i ličnosti. Ništa ne neće moći da prođe ispod radara, a novi nedeljnik će biti hrabar u izboru tema, precizan u posmatranju i analizi, oštar i pravedan u kritici.
    Nedavno su svi novinari i urednici štampanog izdanja nedeljnika „NIN“ prešli u Junajted mediju, a među njima je bila i doskorašnja zamenica glavnog urednika NIN-a Vesna Mališić.
    Kako su tada bivši članovi redakcije „NIN“ saopštili, ovaj potez je usledio jer se nisu složili s promenom koncepcije koju je najavila vlasnica Jelena Drakulić Petrović. Mališić je u intervjuu za Nova.rs rekla da je otkaz cele redakcije NIN-a čin za istoriju.
    „Mislim da je to najbolji odgovor redakcije NIN-a o tome šta misli o novom konceptu, o pravcu u kome će NIN da se kreće. To je odgovor i to se nikad nije dogodilo. Kao što je NIN deo istorije, tako će i taj čin biti deo istorije. Nekada su iz NIN-a odlazili delovi redakcije. Sada, to nije samo redakcija. Otišla je i sekretarica redakcije, kolumnisti, saradnici, lektori… čak su nam se javljali i sagovornici koji su nam rekli da više neće da govore za NIN“, rekla je tada Mališić.
    https://www.cenzolovka.rs/trziste/vesna-malisic-prvi-broj-radara-izlazi-u-cetvrtak-14-marta/
    ficfiric

    Posts : 34207
    Join date : 2012-02-10

    Radar Empty Re: Radar

    Post by ficfiric Wed Mar 13, 2024 5:53 pm

    Radars_rs@RadarsRs

    U prvom broju političkog nedeljnika Radar, čitajte
    Kako su aviokompanije Nikole Petrovića i Željka Mitrovića falsifikovanjem zarađivale milione evra
    Koliko je država platila ćutanje Milana Radoičića
    Može li se u tužilaštvu napredovati bez poslušnosti

    Radar GIkISkVWoAcsbI8?format=jpg&name=4096x4096


    _____


    Uprava napolje!

    One Eyed Bob

    Posts : 1383
    Join date : 2015-08-13

    Radar Empty Re: Radar

    Post by One Eyed Bob Thu Mar 14, 2024 5:20 pm

    Nisam video još, ali čitam da su zakrivili svemir, kaže "kompletan intervju možete pročitati na sajtu radar.rs". Ako im se ne izlazi više, samo neka nastave tako, ona šaka jada ljudi koja plaća štampana izdanja očekuje kompletan intervju u printu jer ga je faking platila.

    I još jedna stvar, sajt im je na domenu nova.rs, dakle vezali su se za petparački medij šlj klase.


    _____
    Ja sam ja a ti si kriminal
    One Eyed Bob

    Posts : 1383
    Join date : 2015-08-13

    Radar Empty Re: Radar

    Post by One Eyed Bob Thu Mar 14, 2024 5:25 pm

    Platiš hotelsku sobu  nema svetla iznad kreveta, na recepciji ti kažu "imaš svetlo u lobiju hotela".


    _____
    Ja sam ja a ti si kriminal
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50110
    Join date : 2017-11-16

    Radar Empty Re: Radar

    Post by Nektivni Ugnelj Thu Mar 14, 2024 6:59 pm

    Pitanje je imaju li gde da štampaju...mislim, ne znam, samo akžem
    One Eyed Bob

    Posts : 1383
    Join date : 2015-08-13

    Radar Empty Re: Radar

    Post by One Eyed Bob Thu Mar 14, 2024 7:03 pm

    Ma to je generisanje saobraćaja na Novinom domenu, korpo budalaština.


    _____
    Ja sam ja a ti si kriminal
    паће

    Posts : 40139
    Join date : 2012-02-12
    Location : имам пуну полицу књига, која ми је главна?

    Radar Empty Re: Radar

    Post by паће Thu Mar 14, 2024 7:08 pm

    One Eyed Bob wrote:Ma to je generisanje saobraćaja na Novinom domenu, korpo budalaština.

    Уместо на новинином. Каже се копро.


    _____
       I drove a škodilak before it was cool.
       Морони на власти чешће мењају правила него гаће.
    ficfiric

    Posts : 34207
    Join date : 2012-02-10

    Radar Empty Re: Radar

    Post by ficfiric Thu Mar 21, 2024 9:44 am

    EKSKLUZIVNI AUDIO-SNIMAK KOJI UKAZUJE NA VEZE DRŽAVE SA NAVIJAČKIM GRUPAMA

    Glavni šef, Siniša Mali i 100.000 evra

    https://radar.nova.rs/drustvo/glavni-sef-sinisa-mali-i-100-000-evra/


    _____


    Uprava napolje!

    Radar Empty Re: Radar

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Wed May 08, 2024 9:56 pm