Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Predsednički izbori u SAD 2024

    tanjajedaska

    Posts : 94
    Join date : 2018-11-26

    Predsednički izbori u SAD 2024 Empty Predsednički izbori u SAD 2024

    Post by tanjajedaska 04.01.24 4:00

    Predsednicki izbori u SAD 2024

     
     
    Za koga kuca srce burundjansko: za Trampa ili Bajdena? Pod uslovom da ijedan doceka kandidaturu.
     
    U proslim i pretproslim izborima bio je orihvacen princip manjeg zla. (Taj princip se inace belolsiticarski odbacuje ovde, pa Boris i Djilas nikako ne mogu da prodju /„ama njih ni stapom...!“/, protiv AV-a, vec ima da se ceka idealni, vanstranacki, neokaljani kandidat. Ali tamo, tamo sve moze: normalan je, nema veze sto je izlapeo i vata klinke i rasista i sin mu je pedofil i spavac jedne istocnoevropske zemlje, ali, brate, duboka drzava ze da radi uemsto njega, samo da ne ostane Toma!)  
     
    Tramp:

    Da li ce jedna savezna drzava za drugom zabraniti Trampu da se kandiduje i tako zaobici bag u federalnim propisima?
    (Vrh Republikanske stranke se zasad usteze da isturi nekog drugog kandidata, kao da cekaju da drugi zavrse posao umesto njih. Republikanska baza je za Trampa do daljeg.)
     
    Bajden:
    Da li ce vrh Demokratske stranke odluciti da umesto Bajdena ipak kakndiduje nekog drugog? (I oni kao da cekaju da priroda odradi posao umesto njih, neki tezak pad, prelom i sl.) I ako se odluce, koga ce? Potpredsednica Kamala Haris cuti kao mrtva oposumica.
     
    Dosije Epstajn (Epstin, po njujorskom):
    Da li ce sudbonosno uticati na ishod izbora slicno kao naknadno pronadjeni dosijei posle smrti Edgara Huvera? (Ne, to je samo jedna od senzacija koje ce izvetreti do marta, kazu pesimisti.) Da li ce to ostetiti Demokrate u bazi? Ili barem umanjiti domet mahinacija klintonovsko-obaminskog klana?
     
    Hilari Klinton:

    Hoce li se dama po sedamdeset osmi put kandidovati, makar za potpredsednicku funkciju?  
     
    Deda Sanders:

    Hoce li ga studenti otporasi i Suzan Sarandon nagovoriti da se po sedmi put kandiduje? Jos uvek je fizicki spremniji od vecine senatora i Trampa i Bajdena.
     
    Kenedi unuk

    – da li je on kao Josko Broz ili ima neke sanse?
     
    Ostali kandidati:
    Lako je moguce da se do novembra iskristalisu neka nova imena, novi misevi koji se kolo da vode, za koje ne znaju cak ni strucnjaci u dorcolskim i vracarskim kaficima. Ali zasad matorci kolo vode.
    паће

    Posts : 40078
    Join date : 2012-02-12
    Location : имам пуну полицу књига, која ми је главна?

    Predsednički izbori u SAD 2024 Empty Re: Predsednički izbori u SAD 2024

    Post by паће 04.01.24 9:45

    Da li ce jedna savezna drzava za drugom zabraniti Trampu da se kandiduje i tako zaobici bag u federalnim propisima?

    Не верујем да ће гоповске државе да му забране да се кандидује, и не видим зашто би он заобичио баг.


    _____
       I drove a škodilak before it was cool.
       Морони на власти чешће мењају правила него гаће.
    Јанош Винету

    Posts : 5212
    Join date : 2016-01-26

    Predsednički izbori u SAD 2024 Empty Re: Predsednički izbori u SAD 2024

    Post by Јанош Винету 04.01.24 10:06

    Нека Америка која мало гледа себе и ради на себи.

    Која је то Америка која има нормално боловање, здравство и трудничку негу, која решава проблем болести зависности на хуман начин?
    Ко се залаже за престанак бескомпромисног подржавања Израела, која не подржава Сауди Арабију док сече људе?

    Нека ми се јаве кад буду имали таквог кандидата.


    _____
    Burundi is an exception among other nations because it is a country which gave God first place, a God who guards and protects from all misfortune.
    Burundi... opskurno udruženje 20ak levičarskih intelektualaca, kojima je fetiš odbrana poniženih i uvredjenih.
    паће

    Posts : 40078
    Join date : 2012-02-12
    Location : имам пуну полицу књига, која ми је главна?

    Predsednički izbori u SAD 2024 Empty Re: Predsednički izbori u SAD 2024

    Post by паће 04.01.24 10:11

    Тај би био Берни, који не сме да буде кандидат.


    _____
       I drove a škodilak before it was cool.
       Морони на власти чешће мењају правила него гаће.
    No Country

    Posts : 11083
    Join date : 2015-05-16

    Predsednički izbori u SAD 2024 Empty Re: Predsednički izbori u SAD 2024

    Post by No Country 04.01.24 18:48

    Јанош Винету wrote:
    Нека ми се јаве кад буду имали таквог кандидата.

    Што волим ове који читају моралне буквице Америци, а са дна Вучићеве септичке јаме.
    паће

    Posts : 40078
    Join date : 2012-02-12
    Location : имам пуну полицу књига, која ми је главна?

    Predsednički izbori u SAD 2024 Empty Re: Predsednički izbori u SAD 2024

    Post by паће 04.01.24 19:43

    No Country wrote:
    Јанош Винету wrote:
    Нека ми се јаве кад буду имали таквог кандидата.

    Што волим ове који читају моралне буквице Америци, а са дна Вучићеве септичке јаме.

    Нешто ми је промакао тренутак кад је нудио неког одавде као бољег.


    _____
       I drove a škodilak before it was cool.
       Морони на власти чешће мењају правила него гаће.
    Јанош Винету

    Posts : 5212
    Join date : 2016-01-26

    Predsednički izbori u SAD 2024 Empty Re: Predsednički izbori u SAD 2024

    Post by Јанош Винету 04.01.24 21:27

    Predsednički izbori u SAD 2024 1336943286
    Америка је идеална, рајска и непогрешива земља и ништа није подложно критици?

    Какви председници, какве непогрешиве моралне величине, какве безгрешне, Христолике личности - Трампара, Бајден, Хилари Клинтон, и који већ у новој примарној трци Републиканаца и Демократа, све до једног бездушници селективно слепи на људску патњу док у финим оделима држе статус кво. Ако забране Трампу да се опет кандидује, предвиђам да ће Вивек добро проћи - он је омиљени политичар великог бизниса, волеће га и леви и десни, али да због изгледа и боје коже нема много шансе у затуцаним републиканским срединама осим ако не гласају тактички и по команди (што не искључујем).

    Трампара скупља испред Представничког Дома Циркус Медрано од неких замлата, теоретичара завере, десничарских организација, неће да призна пораз, доводи у питање изборе, јогуни се као мало дете... Није се ни опростио честито а већ је почео да разграђује елементарне демократске институције.

    Други је показивао знаке кичме али онда се по питању Израела све распало. Наставља да им држи леђа док врше геноцид, сад више нико нема илузија ко је и шта је Бајден и његова екипа.

    Чак и да се макнемо мејнстрима, да почнемо свећом да тражимо човека међу левичарима Бернија Сандерса, локалним покретима, неким другим, лево-либералним, скрајнутим теоретичарима, шта нам то вреди? Где је сада Александрија Оказио-Кортес?

    Имао је звезда добар пост некада давно, у коме скида своју заштитну маску цинизма и кратко образлаже зашто у њих вере нема.


    _____
    Burundi is an exception among other nations because it is a country which gave God first place, a God who guards and protects from all misfortune.
    Burundi... opskurno udruženje 20ak levičarskih intelektualaca, kojima je fetiš odbrana poniženih i uvredjenih.
    No Country

    Posts : 11083
    Join date : 2015-05-16

    Predsednički izbori u SAD 2024 Empty Re: Predsednički izbori u SAD 2024

    Post by No Country 04.01.24 21:42

    Има један стари совјетски виц који сигурно знате. Упознали се на неком конгресу у нпр. Француској два професора, Американац и Рус. И богзна како се спријатељили, наставили да се дописују, и Рус једнако зове Амера да му дође у госте, и прича му како се дивно живи у СССР-у, како је лепа Москва, а изнад свега колико је савјетски человјек непокварен и добар. И пресалдуми се Амер, спакује се и право за Москву.

    Чека га Рус на аеродрому, ту се одма’ грле и љубе као што је и ред. Али док се поздрављао са пријатељем професору здипише оба кофера, нестадоше буквално за секунд, ћао!
    - Па шта је ово? Ти си ми толико причао како је код вас велико поштење, како нико ни стан не закључава, да би ти људи кошуљу са себе дали…? - буни се Американац, више изненађен него љут.
    - Јесте, ал’ шта ви радите црнцима!


    _____
    Међутим у Србији-мук, када вам кажем-мук!
    Janko Suvar

    Posts : 7704
    Join date : 2019-06-06

    Predsednički izbori u SAD 2024 Empty Re: Predsednički izbori u SAD 2024

    Post by Janko Suvar 04.01.24 22:03

    Boze gospode
    zvezda je zivot

    Posts : 7008
    Join date : 2014-11-07

    Predsednički izbori u SAD 2024 Empty Re: Predsednički izbori u SAD 2024

    Post by zvezda je zivot 04.01.24 22:10

    srbija je takva kakva je ali za ameriku je moralna vertikala i duhovna horizontala. ako nista drugo bar vesnu pesic epstin ne vozi lolita expresom na gozbu kod vudija alena. o naci kanadi da ne pocinjem.


    _____
    ova zemlja to je to
    disident

    Posts : 15028
    Join date : 2016-03-28

    Predsednički izbori u SAD 2024 Empty Re: Predsednički izbori u SAD 2024

    Post by disident 04.01.24 22:21

    No Country wrote:
    Јанош Винету wrote:
    Нека ми се јаве кад буду имали таквог кандидата.

    Што волим ове који читају моралне буквице Америци, а са дна Вучићеве септичке јаме.

    No Country wrote:Има један стари совјетски виц који сигурно знате. Упознали се на неком конгресу у нпр. Француској два професора, Американац и Рус. И богзна како се спријатељили, наставили да се дописују, и Рус једнако зове Амера да му дође у госте, и прича му како се дивно живи у СССР-у, како је лепа Москва, а изнад свега колико је савјетски человјек непокварен и добар. И пресалдуми се Амер, спакује се и право за Москву.

    Чека га Рус на аеродрому, ту се одма’ грле и љубе као што је и ред. Али док се поздрављао са пријатељем професору здипише оба кофера, нестадоше буквално за секунд, ћао!
    - Па шта је ово? Ти си ми толико причао како је код вас велико поштење, како нико ни стан не закључава, да би ти људи кошуљу са себе дали…? - буни се Американац, више изненађен него љут.
    - Јесте, ал’ шта ви радите црнцима!

    Hahahhahahahahahahahahahahahahahah


    _____
    Što se ostaloga tiče, smatram da Zapad treba razoriti
    Jedini proleter Burundija
    Pristalica krvne osvete
    No Country

    Posts : 11083
    Join date : 2015-05-16

    Predsednički izbori u SAD 2024 Empty Re: Predsednički izbori u SAD 2024

    Post by No Country 04.01.24 22:41

    Наравоученије: you need to know when you’re full of shit.


    _____
    Међутим у Србији-мук, када вам кажем-мук!
    Vilmos Tehenészfiú

    Posts : 7163
    Join date : 2020-03-05

    Predsednički izbori u SAD 2024 Empty Re: Predsednički izbori u SAD 2024

    Post by Vilmos Tehenészfiú 04.01.24 23:04

    Јанош Винету wrote:Нека Америка која мало гледа себе и ради на себи.

    Која је то Америка која има нормално боловање, здравство и трудничку негу, која решава проблем болести зависности на хуман начин?
    Ко се залаже за престанак бескомпромисног подржавања Израела, која не подржава Сауди Арабију док сече људе?

    Нека ми се јаве кад буду имали таквог кандидата.
    Ovo ko da čitam Milenka Puzigaću kako opisuje stranku za koju bi glasao na izborima u Srbiji: da priznaju Kosovo, da otpuste partijske ljude u državnoj službi (svih milion), da su za članstvo u NATO, da su za uvodjenje sankcija Rusiji, da se reformiše policija i sud, i da Srbija udje u EU.


    _____
    "Burundi je svakako sharmantno mesto cinika i knjiskih ljudi koji gledaju stvar sa svog olimpa od kartona."

    “Here he was then, cruising the deserts of Mexico in my Ford Torino with my wife and my credit cards and his black-tongued dog. He had a chow dog that went everywhere with him, to the post office and ball games, and now that red beast was making free with his lion feet on my Torino seats.”
    Vilmos Tehenészfiú

    Posts : 7163
    Join date : 2020-03-05

    Predsednički izbori u SAD 2024 Empty Re: Predsednički izbori u SAD 2024

    Post by Vilmos Tehenészfiú 04.01.24 23:06

    zvezda je zivot wrote:srbija je takva kakva je ali za ameriku je moralna vertikala i duhovna horizontala. ako nista drugo bar vesnu pesic epstin ne vozi lolita expresom na gozbu kod vudija alena. o naci kanadi da ne pocinjem.
    Drago mi je da si se suzdržao.


    _____
    "Burundi je svakako sharmantno mesto cinika i knjiskih ljudi koji gledaju stvar sa svog olimpa od kartona."

    “Here he was then, cruising the deserts of Mexico in my Ford Torino with my wife and my credit cards and his black-tongued dog. He had a chow dog that went everywhere with him, to the post office and ball games, and now that red beast was making free with his lion feet on my Torino seats.”
    Јанош Винету

    Posts : 5212
    Join date : 2016-01-26

    Predsednički izbori u SAD 2024 Empty Re: Predsednički izbori u SAD 2024

    Post by Јанош Винету 05.01.24 0:36

    Vilmos Tehenészfiú wrote:
    Јанош Винету wrote:Нека Америка која мало гледа себе и ради на себи.

    Која је то Америка која има нормално боловање, здравство и трудничку негу, која решава проблем болести зависности на хуман начин?
    Ко се залаже за престанак бескомпромисног подржавања Израела, која не подржава Сауди Арабију док сече људе?

    Нека ми се јаве кад буду имали таквог кандидата.
    Ovo ko da čitam Milenka Puzigaću kako opisuje stranku za koju bi glasao na izborima u Srbiji: da priznaju Kosovo, da otpuste partijske ljude u državnoj službi (svih milion), da su za članstvo u NATO, da su za uvodjenje sankcija Rusiji, da se reformiše policija i sud, i da Srbija udje u EU.

    Хеј, они су највећа светска сила, морални бастион западног света, најбогатија земља на свету, све нај. Ми смо неки слепци са Балкана, нико и ништа.

    Јел могу да не подржавају геноцид? Ако су већ криви што га нису спречили, да не продају муницију и да не олакшавају његово поспешивање.
    Да ли је превише тражити да радници у њиховој земљи имају плаћено боловање и више од 10 дана одмора плаћеног одмора годишње?

    Па Србија има плаћено боловање и 20 дана плаћеног одмора годишње, као и породиљско.

    А са друге стране, јел заиста сулудо да Србија нормализује односе са Косовом, да реформише државну службу, да реформише полицију и судство, уђе у ЕУ, да уведе санкције Русији као и све остале земље? Или се то не сме спомињати, те ћемо наставити да таљигамо тако до краја света и века?


    _____
    Burundi is an exception among other nations because it is a country which gave God first place, a God who guards and protects from all misfortune.
    Burundi... opskurno udruženje 20ak levičarskih intelektualaca, kojima je fetiš odbrana poniženih i uvredjenih.
    Vilmos Tehenészfiú

    Posts : 7163
    Join date : 2020-03-05

    Predsednički izbori u SAD 2024 Empty Re: Predsednički izbori u SAD 2024

    Post by Vilmos Tehenészfiú 05.01.24 1:52

    Јанош Винету wrote:
    Vilmos Tehenészfiú wrote:
    Ovo ko da čitam Milenka Puzigaću kako opisuje stranku za koju bi glasao na izborima u Srbiji: da priznaju Kosovo, da otpuste partijske ljude u državnoj službi (svih milion), da su za članstvo u NATO, da su za uvodjenje sankcija Rusiji, da se reformiše policija i sud, i da Srbija udje u EU.

    Хеј, они су највећа светска сила, морални бастион западног света, најбогатија земља на свету, све нај. Ми смо неки слепци са Балкана, нико и ништа.

    Јел могу да не подржавају геноцид? Ако су већ криви што га нису спречили, да не продају муницију и да не олакшавају његово поспешивање.
    Да ли је превише тражити да радници у њиховој земљи имају плаћено боловање и више од 10 дана одмора плаћеног одмора годишње?

    Па Србија има плаћено боловање и 20 дана плаћеног одмора годишње, као и породиљско.

    А са друге стране, јел заиста сулудо да Србија нормализује односе са Косовом, да реформише државну службу, да реформише полицију и судство, уђе у ЕУ, да уведе санкције Русији као и све остале земље? Или се то не сме спомињати, те ћемо наставити да таљигамо тако до краја света и века?
    Ma može naravno, postoji i partija u Srbiji koja je imala sve ovo što sam nabrojao kao predizbornu platformu, i osvojila 0,3% glasova na izborima pre 3 nedelje. Mislim da je ovde na forumu komentarisano da je to u stvari DB partija, napravljena da uzme glasove SNP. Svejedno, 0,3% je realnost, a ovo što ti pričaš za Ameriku, mislim da sam čuo takve stavove od predsedničkih kandidata koji nisu R i D, i oni zajedno dobiju 1-1,5%. To je takodje realnost.


    _____
    "Burundi je svakako sharmantno mesto cinika i knjiskih ljudi koji gledaju stvar sa svog olimpa od kartona."

    “Here he was then, cruising the deserts of Mexico in my Ford Torino with my wife and my credit cards and his black-tongued dog. He had a chow dog that went everywhere with him, to the post office and ball games, and now that red beast was making free with his lion feet on my Torino seats.”
    No Country

    Posts : 11083
    Join date : 2015-05-16

    Predsednički izbori u SAD 2024 Empty Re: Predsednički izbori u SAD 2024

    Post by No Country 05.01.24 2:35

    Теби Вилмоше као да није познат жанр србовања звани кењам по Америци?


    _____
    Међутим у Србији-мук, када вам кажем-мук!
    Vilmos Tehenészfiú

    Posts : 7163
    Join date : 2020-03-05

    Predsednički izbori u SAD 2024 Empty Re: Predsednički izbori u SAD 2024

    Post by Vilmos Tehenészfiú 05.01.24 3:13

    Dobro, de. I ja bi da se legalizuje abortus u Poljskoj, da ne budu tamna mrlja na mapi Evrope. Dok to ne urade nema šta da pričamo.


    _____
    "Burundi je svakako sharmantno mesto cinika i knjiskih ljudi koji gledaju stvar sa svog olimpa od kartona."

    “Here he was then, cruising the deserts of Mexico in my Ford Torino with my wife and my credit cards and his black-tongued dog. He had a chow dog that went everywhere with him, to the post office and ball games, and now that red beast was making free with his lion feet on my Torino seats.”
    Јанош Винету

    Posts : 5212
    Join date : 2016-01-26

    Predsednički izbori u SAD 2024 Empty Re: Predsednički izbori u SAD 2024

    Post by Јанош Винету 05.01.24 11:25

    Тема је о Америци, није о Србији, Хрватској, Албанији.

    Исказујемо своје стрепње које су дубље од наде, новогодишње жеље и честитке, конструктивне критике у спортском духу. Од США нам стиже и штап и шаргарепа, то је највећа светска културна и војна сила, сви имамо неке пројекције и надања у коме ће се смеру кретати друштвени процеси тамо. 

    Једно је што бих ја волео да је дошао Сандерс а добили смо Бајдена. Оно што је Бајден рекао и радио је заиста дебело разочарање, надао сам се да ће га можда популарни притисак са лева отерати у ту страну, а он је просто хладноратовски либерал који ни железничарима не допушта да имају веће плате нити да штрајкују. Сандерс је сада већ санак пусти, али има наде да постоји неки кандидат који је мало левље од Бајдена у Демократама, као и да ће Трампови силни судски процеси и његов ноншалантни однос према институцијама мало уозбиљити Републиканце и натерати их да се мењају како би задржали позицију у трци.

    Све је боље него да опет гледамо још 4 године Бајдена или Трампа, а по свему судећи биће баш тако. Није никако надахнуће да ови склеротични старци поново кроје капу.  

     Шупљи су аргументи "гледај у своје двориште"/"mind your own business" док комшија ради неподопштине уз квази-аргументе попут "а шта сте ви радили Албанцима  Индијанцима црнцима" и сл. То мирише на "забране мишљења" и денкфербот.

    едит:
    Што се тиче абортуса, да ли је заиста неко веровао да ће Америка толико регресирати да Врховни Суд укине уставно право на абортус, и то у Бајденовом мандату? Богами је Ирац одрадио посао Папи.


    _____
    Burundi is an exception among other nations because it is a country which gave God first place, a God who guards and protects from all misfortune.
    Burundi... opskurno udruženje 20ak levičarskih intelektualaca, kojima je fetiš odbrana poniženih i uvredjenih.
    beli listići

    Posts : 379
    Join date : 2022-07-18

    Predsednički izbori u SAD 2024 Empty Re: Predsednički izbori u SAD 2024

    Post by beli listići 05.01.24 11:58

    Razumljivo je sto se u srbiji Americka politicka scena prati sa tolikim interesovanjem publike ali je steta sto to interesovanje ne prati minimalno razumevanje politickih procesa. Kad citam sta se pise na americkim temama imam isti utisak kao kad Konjski Nil komentarise kosarku sarenac komentarise sah.
    avatar

    Posts : 18349
    Join date : 2014-12-12

    Predsednički izbori u SAD 2024 Empty Re: Predsednički izbori u SAD 2024

    Post by beatakeshi 05.01.24 12:22

    "Razumevanje političkih procesa" - kako čudni piše "pokroviteljstvo genocida".
    Tovar

    Posts : 445
    Join date : 2022-04-29

    Predsednički izbori u SAD 2024 Empty Re: Predsednički izbori u SAD 2024

    Post by Tovar 05.01.24 13:05

    Lešina ili m(j)ešina?
    Tovar

    Posts : 445
    Join date : 2022-04-29

    Predsednički izbori u SAD 2024 Empty Re: Predsednički izbori u SAD 2024

    Post by Tovar 05.01.24 13:42

    Јанош Винету wrote:Тема је о Америци, није о Србији, Хрватској, Албанији.

    Исказујемо своје стрепње које су дубље од наде, новогодишње жеље и честитке, конструктивне критике у спортском духу. Од США нам стиже и штап и шаргарепа, то је највећа светска културна и војна сила, сви имамо неке пројекције и надања у коме ће се смеру кретати друштвени процеси тамо. 

    Једно је што бих ја волео да је дошао Сандерс а добили смо Бајдена. Оно што је Бајден рекао и радио је заиста дебело разочарање, надао сам се да ће га можда популарни притисак са лева отерати у ту страну, а он је просто хладноратовски либерал који ни железничарима не допушта да имају веће плате нити да штрајкују. Сандерс је сада већ санак пусти, али има наде да постоји неки кандидат који је мало левље од Бајдена у Демократама, као и да ће Трампови силни судски процеси и његов ноншалантни однос према институцијама мало уозбиљити Републиканце и натерати их да се мењају како би задржали позицију у трци.

    Све је боље него да опет гледамо још 4 године Бајдена или Трампа, а по свему судећи биће баш тако. Није никако надахнуће да ови склеротични старци поново кроје капу.  

     Шупљи су аргументи "гледај у своје двориште"/"mind your own business" док комшија ради неподопштине уз квази-аргументе попут "а шта сте ви радили Албанцима  Индијанцима црнцима" и сл. То мирише на "забране мишљења" и денкфербот.

    едит:
    Што се тиче абортуса, да ли је заиста неко веровао да ће Америка толико регресирати да Врховни Суд укине уставно право на абортус, и то у Бајденовом мандату? Богами је Ирац одрадио посао Папи.

    Slažem se sa skoro svime što napisao. Biden je razočarenje. I da, savršeno je legitimno propitivati američku politiku, kao i svaku drugu. Pogotovo što nema tog kuta planeta na koji ona, izravno ili neizravno, ne utječe. Stari vic s crncima je smiješan... ako nisi crnac u Americi. Pri tom ne mislim na LeBrona Jamesa i Beyonce. 

    Što se odluka o abortusu tiče, one se ne mogu natovariti na Bidenova krhka pleća, plod su Trumpova inženjeringa Vrhovnog suda.
    avatar

    Posts : 7488
    Join date : 2017-03-14

    Predsednički izbori u SAD 2024 Empty Re: Predsednički izbori u SAD 2024

    Post by MNE 05.01.24 15:54

    "Biden je razočarenje. "


    kako se razočarate u senilnog starca, ali ozbiljno? Mislim, šta ste očekivali?
    паће

    Posts : 40078
    Join date : 2012-02-12
    Location : имам пуну полицу књига, која ми је главна?

    Predsednički izbori u SAD 2024 Empty Re: Predsednički izbori u SAD 2024

    Post by паће 05.01.24 15:57

    MNE wrote:"Biden je razočarenje. "


    kako se razočarate u senilnog starca, ali ozbiljno? Mislim, šta ste očekivali?

    Да неће много да се меша у свој посао.


    _____
       I drove a škodilak before it was cool.
       Морони на власти чешће мењају правила него гаће.

    Predsednički izbori u SAD 2024 Empty Re: Predsednički izbori u SAD 2024

    Post by Sponsored content


      Current date/time is 28.04.24 2:25