Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Izbori 2023.

    ficfiric

    Posts : 34128
    Join date : 2012-02-10

    Izbori 2023. - Page 20 Empty Re: Izbori 2023.

    Post by ficfiric Thu Dec 21, 2023 1:18 pm

    Zamolio sam AI da se malo potrudi, da pusti masti na volju


    Điđi, neustrašivi desna ruka Čede Jovanovića tokom lokalnih izbora, bio je više od običnog savetnika - bio je nezaobilazni kulinarski virtuoz na putu ka političkim visinama. Njegova veština u pripremi savršenog espresa postala je legendaran izvor energije za tim tokom iscrpljujućih kampanjskih dana.

    Jednom prilikom, na nekom od usputnih benzinskih pumpi, Điđi je demonstrirao svoju sposobnost da stvori "sendvič čaroliju". Kombinujući nekoliko sastojaka dostupnih u trci s vremenom, uspeo je stvoriti sendvič koji je postao omiljeni obrok tokom kampanje. Njegova tajna? Verovatnošću i brzim pokretima ruke, spojio je sastojke s takvom veštinom da je svaki zalogaj bio poput ukusnog političkog trijumfa.

    Dok su putovale Srbijom, Điđi i Čeda su postali duo koji nije bio samo politički, već i gastronomski saveznici. Njihovi zajednički trenuci na putu nisu samo oblikovali kampanju, već su stvarali i nezaboravne priče koje će se prepričavati među političkim entuzijastima i gurmanima širom zemlje.


    _____


    Uprava napolje!

    rumbeando

    Posts : 13665
    Join date : 2016-02-01

    Izbori 2023. - Page 20 Empty Re: Izbori 2023.

    Post by rumbeando Thu Dec 21, 2023 1:19 pm



    Izbori 2023. - Page 20 GB07vXIXAAA-6B3?format=jpg&name=900x900
    ficfiric

    Posts : 34128
    Join date : 2012-02-10

    Izbori 2023. - Page 20 Empty Re: Izbori 2023.

    Post by ficfiric Thu Dec 21, 2023 1:20 pm

    rumbeando wrote:

    I pored svih tih ubačenih glasova, odrali smo ih na Novom Beogradu.


    5-7% Bosanaca, malo guranja ispod cenzusa, itd


    _____


    Uprava napolje!

    One Eyed Bob

    Posts : 1338
    Join date : 2015-08-13

    Izbori 2023. - Page 20 Empty Re: Izbori 2023.

    Post by One Eyed Bob Thu Dec 21, 2023 1:24 pm

    ficfiric wrote:Zamolio sam AI da se malo potrudi, da pusti masti na volju


    Điđi, neustrašivi desna ruka Čede Jovanovića tokom lokalnih izbora, bio je više od običnog savetnika - bio je nezaobilazni kulinarski virtuoz na putu ka političkim visinama. Njegova veština u pripremi savršenog espresa postala je legendaran izvor energije za tim tokom iscrpljujućih kampanjskih dana.

    Jednom prilikom, na nekom od usputnih benzinskih pumpi, Điđi je demonstrirao svoju sposobnost da stvori "sendvič čaroliju". Kombinujući nekoliko sastojaka dostupnih u trci s vremenom, uspeo je stvoriti sendvič koji je postao omiljeni obrok tokom kampanje. Njegova tajna? Verovatnošću i brzim pokretima ruke, spojio je sastojke s takvom veštinom da je svaki zalogaj bio poput ukusnog političkog trijumfa.

    Dok su putovale Srbijom, Điđi i Čeda su postali duo koji nije bio samo politički, već i gastronomski saveznici. Njihovi zajednički trenuci na putu nisu samo oblikovali kampanju, već su stvarali i nezaboravne priče koje će se prepričavati među političkim entuzijastima i gurmanima širom zemlje.
    Izbori 2023. - Page 20 3579118792 kakav bi ovo stripić bio.
    Enihu ovo sa Kovinom ima jaku #nijesedesilo energiju i objašnjenja koordinatorke zvuče baš legit sa svim tim nepotrebnim objašnjavanjem kako se tačno vršila izborna krađa.


    Last edited by One Eyed Bob on Thu Dec 21, 2023 1:26 pm; edited 1 time in total


    _____
    Ja sam ja a ti si kriminal
    Solus_Rex

    Posts : 3503
    Join date : 2018-07-03

    Izbori 2023. - Page 20 Empty Re: Izbori 2023.

    Post by Solus_Rex Thu Dec 21, 2023 1:26 pm

    Govorio je u jednom videu kako je bio odličan drug sa Tamarom Bakić (1934-2021), Ljiljanom Ticom, Nevenom Boškovićem, Đorđem Pavlovim aka Kortina pa bi zaključio da je modni delatnika iz generacije Bisere Valetanić...


    _____
    "Sisaj kurac, Boomere. Spletkario si i nameštao ban pa se sad izvlačiš. Radiša je format a ti si mali iskompleksirani miš. Katastrofa za Burundi čoveče.
    A i deluje da te napustio drugar u odsudnom trenutku pa te spašavaju ova tovarka što vrv ni ne dismr na ribu, to joj se gadi, i ovaj južnjak koji o niškim kafanama čita na forumu. Prejaka šarža."  - Monsier K.
    zvezda je zivot

    Posts : 7008
    Join date : 2014-11-07

    Izbori 2023. - Page 20 Empty Re: Izbori 2023.

    Post by zvezda je zivot Thu Dec 21, 2023 1:26 pm

    djidji je drugi na listi. zove se zeljko vukadin i preduzetnik je


    _____
    ova zemlja to je to
    avatar

    Posts : 18350
    Join date : 2014-12-12

    Izbori 2023. - Page 20 Empty Re: Izbori 2023.

    Post by beatakeshi Thu Dec 21, 2023 1:48 pm

    ficfiric wrote:
    Nažalost, do mog poslednjeg ažuriranja informacija u januaru 2022, nemam tačne podatke o osobi po imenu Djidji koja je pomagala Čedi Jovanoviću u kampanji za lokalne izbore. Moguće je da su se situacija i događaji promenili nakon tog datuma ili da informacije nisu bile široko dostupne.

    Ako je Djidji javna ličnost ili politički aktivista, preporučujem proveru najnovijih vesti, društvenih medija ili drugih relevantnih izvora kako biste dobili najnovije i tačne informacije o toj osobi i njenom doprinosu kampanji.

    Izbori 2023. - Page 20 3363120308
    Izbori 2023. - Page 20 3579118792 Nego, pored AI pisci političkih govora i saopštenja će ostati bez posla.
    beli listići

    Posts : 379
    Join date : 2022-07-18

    Izbori 2023. - Page 20 Empty Re: Izbori 2023.

    Post by beli listići Thu Dec 21, 2023 1:56 pm

    One Eyed Bob wrote:Evo rade baš ono što NC ističe kao bitno, broje fantomske glasače na nekim BM na Novom Beogradu. To su desetine ljudi na tim BM, 5-7 odsto glasova.
    Ako mislis na ovo sa tvitera nije dobra metodologija. Brojali su sve ljude rodjenje u Bosni od kojih deo sigurno zivi u Beogradu a nisu uzimali u obzir kosovare i uvezene iz unutrasnosti.

    Ono sto trazi NC je nemoguce bez saradnje drzave sto se nece desiti. Trebalo bi ukrstiti JMBG iz birackog spiska i neke druge drzavne sluzbe (npr. poreske, PIO, RFZO isl) kako bi se videlo ko sve zadovoljava uslov prebivalista u Beogradu. Prebivaliste je:

    Prebivalište je mesto u kome se građanin nastanio s namerom da u njemu stalno živi, odnosno mesto u kome se nalazi centar njegovih životnih aktivnosti, profesionalnih, ekonomskih, socijalnih i drugih veza koje dokazuju njegovu trajnu povezanost sa mestom u kome se nastanio.

    (*) pricam na prvu loptu, ima mnogo spec. slucajeva koje bi trebalo uzeti u obzir. Inace mi se ne svidja ova ideja jer podrazumeva jos cvrscu policijsku drzavu.
    ficfiric

    Posts : 34128
    Join date : 2012-02-10

    Izbori 2023. - Page 20 Empty Re: Izbori 2023.

    Post by ficfiric Thu Dec 21, 2023 2:02 pm

    Mislim da se radi o ovom spisku 23:28



    _____


    Uprava napolje!

    avatar

    Posts : 18350
    Join date : 2014-12-12

    Izbori 2023. - Page 20 Empty Re: Izbori 2023.

    Post by beatakeshi Thu Dec 21, 2023 2:03 pm

    Po ovoj formulaciji prebivalište je zapravo nedefinisano.
    boomer crook

    Posts : 36867
    Join date : 2014-10-27

    Izbori 2023. - Page 20 Empty Re: Izbori 2023.

    Post by boomer crook Thu Dec 21, 2023 2:11 pm

    zvezda je zivot wrote:djidji je drugi na listi. zove se zeljko vukadin i preduzetnik je

    zvezda zna

    Izbori 2023. - Page 20 3137070404


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    beli listići

    Posts : 379
    Join date : 2022-07-18

    Izbori 2023. - Page 20 Empty Re: Izbori 2023.

    Post by beli listići Thu Dec 21, 2023 2:23 pm

    ficfiric wrote:Mislim da se radi o ovom spisku 23:28
    Zanimljivo, znaci imaju delove spiska doterane bagre koje su ukrstili sa birackim spiskom. To je dosta konkluzivan dokaz. Sledece sto treba uraditi je proveriti na koje su adrese upisani, ko ih je upisao i po kom osnovu i zatim podneti prijave po vise osnova(tm)™.

    beatakeshi wrote:Po ovoj formulaciji prebivalište je zapravo nedefinisano.
    Sto tako mislis?

    edit: kako se najlakse unosi tm bez koriscenja superskripta i numericke tastature?
    avatar

    Posts : 18350
    Join date : 2014-12-12

    Izbori 2023. - Page 20 Empty Re: Izbori 2023.

    Post by beatakeshi Thu Dec 21, 2023 2:27 pm

    Vrlo je proizvoljna formulacija.
    Del Cap

    Posts : 6148
    Join date : 2019-11-04

    Izbori 2023. - Page 20 Empty Re: Izbori 2023.

    Post by Del Cap Thu Dec 21, 2023 2:39 pm

    beli listići wrote:
    One Eyed Bob wrote:Evo rade baš ono što NC ističe kao bitno, broje fantomske glasače na nekim BM na Novom Beogradu. To su desetine ljudi na tim BM, 5-7 odsto glasova.
    Ako mislis na ovo sa tvitera nije dobra metodologija. Brojali su sve ljude rodjenje u Bosni od kojih deo sigurno zivi u Beogradu a nisu uzimali u obzir kosovare i uvezene iz unutrasnosti.

    Ono sto trazi NC je nemoguce bez saradnje drzave sto se nece desiti. Trebalo bi ukrstiti JMBG iz birackog spiska i neke druge drzavne sluzbe (npr. poreske, PIO, RFZO isl) kako bi se videlo ko sve zadovoljava uslov prebivalista u Beogradu. Prebivaliste je:

    Prebivalište je mesto u kome se građanin nastanio s namerom da u njemu stalno živi, odnosno mesto u kome se nalazi centar njegovih životnih aktivnosti, profesionalnih, ekonomskih, socijalnih i drugih veza koje dokazuju njegovu trajnu povezanost sa mestom u kome se nastanio.

    (*) pricam na prvu loptu, ima mnogo spec. slucajeva koje bi trebalo uzeti u obzir. Inace mi se ne svidja ova ideja jer podrazumeva jos cvrscu policijsku drzavu.


    ja sam 3 puta išao u pol. stanicu da sredim prebivalište pre dve i po godine jer sam nakon majčine smrti i ostavine na kojoj sam bio jedini naslednik (plac, kuća itd) hteo da vratim svoju adresu sa bgd-a (gde sam bio prijavljen kod rođaka, tu je i posao), na staru adresu, na kojoj sam rođen, gde su mi roditelji živeli, ozidali kuću i bili prijavljeni celog svog života, i ja bio prijavljen do svoje negde 30. godine. eeee, nije to moglo na osnovu starijih dokumenata, ni dokumenata sa ostavinske rasprave, potvrda o plaćenom porezu na imovinu na moje ime na toj adresi, nego sam morao da jurim dodatne papire iz katastra. u drugom odlasku tamo mi je neki šef te službe rekao "ok su ti papiri, idi na šalter i neće biti problema" da bi me gospođa na šalteru vratila i rekla "pa neka ti šef upiše to prebivalište ako ti je tako rekao", tražeći neki papir iz katastra (neka potvrda je je kat. parcela na toj i toj adresi, iako je sve to već zabeleženo u ostavinskim papirima). voleo bih da znam kako je neko iz recimo rogatice ko je možda pet puta prešao drinu a u beograd svratio do jedan put u životu, generalno je beslovesan i sklon sitnom muljanju jer nije imao odakle za bolje da nauči, upisan na neku adresu. doduše ima onoliko praznih naprednjačkih stanova u novogradnji, nije se džabe sticalo.
    паће

    Posts : 40080
    Join date : 2012-02-12
    Location : имам пуну полицу књига, која ми је главна?

    Izbori 2023. - Page 20 Empty Re: Izbori 2023.

    Post by паће Thu Dec 21, 2023 2:46 pm

    beli listići wrote:
    edit: kako se najlakse unosi tm bez koriscenja superskripta i numericke tastature?

    Фора је да се куца „ (tm)“ дакле са размаком испред. За ћириличну верзијуРЖ иде без размака: „(рж)“.


    _____
       I drove a škodilak before it was cool.
       Морони на власти чешће мењају правила него гаће.
    Del Cap

    Posts : 6148
    Join date : 2019-11-04

    Izbori 2023. - Page 20 Empty Re: Izbori 2023.

    Post by Del Cap Thu Dec 21, 2023 3:10 pm

    inače, moja žena je pre 5 godina uzela stan na kredit u novogradnji, i posle oko 6 meseci joj stigne neka opomena od izvršitelja zbog dugovanja jednog čoveka za koga ona nikada nije čula, na istoj toj adresi, isti ulaz, isti broj stana. otišla u policiju, "jeste, imate prijavljene 3 osobe na stan", ona kad se nije srušila, mislila je da je možda ispala dupli kupac stana ili šta već. 

    onda je morala da juri kome može da se obrati da to reguliše i to izbriše. sumnjala je i na sitnu pandursku korupciju, da je xy dao lovu da ga neko upiše negde da bi imao adresu u bgdu zbog posla ili čega već, svašta pada napamet. 

    elem, problem je bio u tome što je opština imala jedan opseg brojeva adresa koji je dodeljivala novogradnjama u tom kraju, i kako se izgrađivalo samo je isti opseg dodeljivala novim nizovima zgrada, pa je taj čovek (za to ni kriv ni dužan) ostao upisan na toj adresi jer je njegova zgrada izgrađena tipa 4-5 godina ranije, a te adrese su onda dalje "pomerane" zbog retardirane opštinske prakse. trebalo je oko 4-5 meseci i 3 pandurske provere ko živi u njenom stanu da se to troje ljudi (zapravo porodica) obriše sa te adrese.
    Улични ходач

    Posts : 1755
    Join date : 2023-07-16

    Izbori 2023. - Page 20 Empty Re: Izbori 2023.

    Post by Улични ходач Thu Dec 21, 2023 3:15 pm

    Ако је озбиљна прича око обарања избора због манипуалција и крађе, који су се сасвим јасно десили,, онда ће се ићи до Уставно суда. УС, наравно, неће оборити изборе. Али онда опозиција мора да бојкотује рад свих скупштина од локалних, покрајинских до републичке. Као и бојкот локалних избора који следе.
    No Country

    Posts : 11084
    Join date : 2015-05-16

    Izbori 2023. - Page 20 Empty Re: Izbori 2023.

    Post by No Country Thu Dec 21, 2023 4:34 pm

    beli listići wrote:
    One Eyed Bob wrote:Evo rade baš ono što NC ističe kao bitno, broje fantomske glasače na nekim BM na Novom Beogradu. To su desetine ljudi na tim BM, 5-7 odsto glasova.
    Ako mislis na ovo sa tvitera nije dobra metodologija. Brojali su sve ljude rodjenje u Bosni od kojih deo sigurno zivi u Beogradu a nisu uzimali u obzir kosovare i uvezene iz unutrasnosti.

    Ono sto trazi NC je nemoguce bez saradnje drzave sto se nece desiti. Trebalo bi ukrstiti JMBG iz birackog spiska i neke druge drzavne sluzbe (npr. poreske, PIO, RFZO isl) kako bi se videlo ko sve zadovoljava uslov prebivalista u Beogradu. Prebivaliste je:

    Prebivalište je mesto u kome se građanin nastanio s namerom da u njemu stalno živi, odnosno mesto u kome se nalazi centar njegovih životnih aktivnosti, profesionalnih, ekonomskih, socijalnih i drugih veza koje dokazuju njegovu trajnu povezanost sa mestom u kome se nastanio.

    (*) pricam na prvu loptu, ima mnogo spec. slucajeva koje bi trebalo uzeti u obzir. Inace mi se ne svidja ova ideja jer podrazumeva jos cvrscu policijsku drzavu.
    Оно што тражи НЦ је да се наратив о покраденим изборима одржава и храни на један озбиљан начин, нпр. тако што ће сваког дана да се извади нови списак попут овог Ђиласовог, а још боље три. Па ће јако брзо да се склопи слагалица и народ ће да појури на протесте и шетње, понеће пиштаљке-шерпе-лонце-бубњеве, десиће се тај “мајдански” моментум кога се гадови са разлогом плаше, па ће на крају да предају власт макар у Београду и да рачунају да су добро прошли, али ће им то бити почетак краја. Ето, то хоће НЦ. А ако се настави са “ма шта има да се џаба мучимо, сви знамо колики су то лопови” методом - онда ће на следећем протесту да буде 500 људи, па прекосутра 100, па онда баш ништа.

    Једно канадско искуство: овде изборне комисије користе адресе са пореске пријаве. Е, али овде сви морају да поднесу пореску пријаву па макар и не плаћали порез, а у Србији, колико знам, то није тако. Али ова зезалица око пребивалишта је само део приче. Неко је те људе довозио, усмеравао, плаћао, хранио. Има ту неки Мита Влашче, т.ј. има их много. То све ваља ишчачкати, документовати, презентирати и народу и суду.


    Last edited by No Country on Thu Dec 21, 2023 4:58 pm; edited 1 time in total
    Улични ходач

    Posts : 1755
    Join date : 2023-07-16

    Izbori 2023. - Page 20 Empty Re: Izbori 2023.

    Post by Улични ходач Thu Dec 21, 2023 4:49 pm



    Све тачно, Марић је био "медијски саветник" Несторовића.

    Несторовић је пуштен да би оборио заветнике и спс. Из различитих разлога. Милица је била спремна на коалицију са Ђиласом у БГ, нешто би се нашкрабало на папиру око принципа и она би ушла. Иако су Ђиласови медији направили велику штету њој са нападима да се изјасни што је утицало да доста бирача оде ка МИ. Такође је имала план да прави озбиљну организацију на десници, што је ноћна мора мора Вучића.
     Вучић је то знао. Такође је Милица много опасније од било кога са те листе МИ у СКупштини. Свако зна да је Вучић био убеђен да када дође у СКупштину око Косова и Метохије добија гласове а опозиција губи. Међутим код Милице се то показало другачије. Зато је Вучић избегао седнику о КиМ код Бањске а и раније. Свако њено појављивање на медијима она скаче, зато је медијска била изолована  а припуштан је несрећни Бошко, којег се гади велики део женског бирачког тела.

    Што се тиче спс, то је било иживљавање да покаже спс-у да када хоће може да ради шта хоће са њима. Такође га је кажњавао због одибијања да прави онај покрет.

    Наравно то је урађено уз потпуне недемократске услове, где је Вучић силовао јавност са националних фреквенција. Само то је довољно да се оборе избори а неће јер млађани Шоми Јовановић већ прича како треба ући у институције и све радити као до сада јер није време.
    Улични ходач

    Posts : 1755
    Join date : 2023-07-16

    Izbori 2023. - Page 20 Empty Re: Izbori 2023.

    Post by Улични ходач Thu Dec 21, 2023 4:58 pm

    Али колико је Дачић бесан на Марића. Никада га нисам видео оваквог. Марић се смешка, баца своја баљезгања а овај ништа на лицу, само бело.
    No Country

    Posts : 11084
    Join date : 2015-05-16

    Izbori 2023. - Page 20 Empty Re: Izbori 2023.

    Post by No Country Thu Dec 21, 2023 5:08 pm

    Занимљива је та Дачићева позиција, он је шеф (у оставци?) једне мале и све небитније странке у осипању/ изумирању, а наступа као неко ко је целог живота био на власти - јер је и био! Па ту власт доживљава као своје природно право, неодвојиви део свога бића. Како се само усуђује Марић да ровари против Њега? А овај се нешто као смејуљи и увија, јер му је то концепт. Смејуљење и увијање. Није то бара него каљуга, а нису ни крокодили, крокодили су величанствене животиње, ово су стоноге, гадни су и самима себи.


    _____
    Међутим у Србији-мук, када вам кажем-мук!
    boomer crook

    Posts : 36867
    Join date : 2014-10-27

    Izbori 2023. - Page 20 Empty Re: Izbori 2023.

    Post by boomer crook Thu Dec 21, 2023 5:16 pm

    Del Cap wrote:
    beli listići wrote:
    Ako mislis na ovo sa tvitera nije dobra metodologija. Brojali su sve ljude rodjenje u Bosni od kojih deo sigurno zivi u Beogradu a nisu uzimali u obzir kosovare i uvezene iz unutrasnosti.

    Ono sto trazi NC je nemoguce bez saradnje drzave sto se nece desiti. Trebalo bi ukrstiti JMBG iz birackog spiska i neke druge drzavne sluzbe (npr. poreske, PIO, RFZO isl) kako bi se videlo ko sve zadovoljava uslov prebivalista u Beogradu. Prebivaliste je:



    (*) pricam na prvu loptu, ima mnogo spec. slucajeva koje bi trebalo uzeti u obzir. Inace mi se ne svidja ova ideja jer podrazumeva jos cvrscu policijsku drzavu.


    ja sam 3 puta išao u pol. stanicu da sredim prebivalište pre dve i po godine jer sam nakon majčine smrti i ostavine na kojoj sam bio jedini naslednik (plac, kuća itd) hteo da vratim svoju adresu sa bgd-a (gde sam bio prijavljen kod rođaka, tu je i posao), na staru adresu, na kojoj sam rođen, gde su mi roditelji živeli, ozidali kuću i bili prijavljeni celog svog života, i ja bio prijavljen do svoje negde 30. godine. eeee, nije to moglo na osnovu starijih dokumenata, ni dokumenata sa ostavinske rasprave, potvrda o plaćenom porezu na imovinu na moje ime na toj adresi, nego sam morao da jurim dodatne papire iz katastra. u drugom odlasku tamo mi je neki šef te službe rekao "ok su ti papiri, idi na šalter i neće biti problema" da bi me gospođa na šalteru vratila i rekla "pa neka ti šef upiše to prebivalište ako ti je tako rekao", tražeći neki papir iz katastra (neka potvrda je je kat. parcela na toj i toj adresi, iako je sve to već zabeleženo u ostavinskim papirima). voleo bih da znam kako je neko iz recimo rogatice ko je možda pet puta prešao drinu a u beograd svratio do jedan put u životu, generalno je beslovesan i sklon sitnom muljanju jer nije imao odakle za bolje da nauči, upisan na neku adresu. doduše ima onoliko praznih naprednjačkih stanova u novogradnji, nije se džabe sticalo.

    lakse je da te prijavi vlasnik stana. ja sam prijavio ortaka zbog neke papirologije oko kola i zbog toga sto jos nije bio zavrsio sebi stan u beogradu (doseljavao se iz amerike).


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    Del Cap

    Posts : 6148
    Join date : 2019-11-04

    Izbori 2023. - Page 20 Empty Re: Izbori 2023.

    Post by Del Cap Thu Dec 21, 2023 5:22 pm

    znam, mene je rođak tako prijavio kod sebe, otišli nas dva, poneli lk i on papire od stana, brzo smo završili.

    samo u onom mom slučaju ja sam ostao jedini vlasnik nekretnine, teško je prijaviti samog sebe  Izbori 2023. - Page 20 3579118792
    plachkica

    Posts : 16171
    Join date : 2014-11-06

    Izbori 2023. - Page 20 Empty Re: Izbori 2023.

    Post by plachkica Thu Dec 21, 2023 5:50 pm

    ja sam platila kaznu 2006. zbog neprijavljenog prebivališta u beogradu
    zvezda je zivot

    Posts : 7008
    Join date : 2014-11-07

    Izbori 2023. - Page 20 Empty Re: Izbori 2023.

    Post by zvezda je zivot Thu Dec 21, 2023 6:04 pm



    _____
    ova zemlja to je to

    Izbori 2023. - Page 20 Empty Re: Izbori 2023.

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Sun Apr 28, 2024 5:11 pm