Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Beograd

    avatar

    Posts : 2180
    Join date : 2020-06-19

    Beograd - Page 3 Empty Re: Beograd

    Post by Zus Wed 11 Jan 2023 - 13:39

    Svaka čast za smelost.
    Na sreću po bezbednost autora i na žalost svih normalnih domet ove analize je simboličan. Ovo treba masa da vidi ali neće moći.
    konjski nil

    Posts : 2495
    Join date : 2020-06-19
    Location : bizarr nők hazája

    Beograd - Page 3 Empty Re: Beograd

    Post by konjski nil Wed 11 Jan 2023 - 23:37

    đilasovska propaganda 1/1  Beograd - Page 3 2304934895



    _____
    Beograd - Page 3 2692   Hong Kong dollar, Indian cents, English pounds and Eskimo pence   Beograd - Page 3 2692
    Erős Pista

    Posts : 81421
    Join date : 2012-06-10

    Beograd - Page 3 Empty Re: Beograd

    Post by Erős Pista Sun 15 Jan 2023 - 21:52



    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50036
    Join date : 2017-11-16

    Beograd - Page 3 Empty Re: Beograd

    Post by Nektivni Ugnelj Sun 15 Jan 2023 - 22:42

    https://n1info.rs/vesti/nova-rs-visi-tuzilac-u-beogradu-ukida-odeljenja-za-nelegalnu-gradnju/
    Erős Pista

    Posts : 81421
    Join date : 2012-06-10

    Beograd - Page 3 Empty Re: Beograd

    Post by Erős Pista Sun 15 Jan 2023 - 22:44

    Pa koj ce nam kad je sve legalizovano.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    rumbeando

    Posts : 13665
    Join date : 2016-02-01

    Beograd - Page 3 Empty Re: Beograd

    Post by rumbeando Mon 16 Jan 2023 - 11:25

    Anonymous
    Guest

    Beograd - Page 3 Empty Re: Beograd

    Post by Guest Tue 17 Jan 2023 - 10:34

    Kad sam čuo za suicide by cop u mom širem kraju, pomislio sam - odvaljeni klinac, šta drugo...Kad ono, debeli čiča od 64 godine krenuo da čini zlo po Mirijevu i Karaburmi dok ga nije zaustavila kiša metaka.
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Beograd - Page 3 Empty Re: Beograd

    Post by kondo Tue 17 Jan 2023 - 19:54

    https://klima101.rs/otpad-ulicne-reciklazne-kante-gps-pracenje/

    Likovi su stavili GPS tracker u praznu plastičnu flašu koju su bacili u kantu u kojoj se "odvaja" đubre i pratili gde će da završi, da li u sortirnici otpada za reciklažu ili na deponiji.


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    Uncle Baby Billy

    Posts : 3143
    Join date : 2021-09-13

    Beograd - Page 3 Empty Re: Beograd

    Post by Uncle Baby Billy Fri 27 Jan 2023 - 19:54

    niz...



    _____
    ja se rukovodim logikom gvozdenih determinizama
    rumbeando

    Posts : 13665
    Join date : 2016-02-01

    Beograd - Page 3 Empty Re: Beograd

    Post by rumbeando Sun 29 Jan 2023 - 0:15

    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50036
    Join date : 2017-11-16

    Beograd - Page 3 Empty Re: Beograd

    Post by Nektivni Ugnelj Sun 29 Jan 2023 - 0:16

    A de su Bugari?
    ficfiric

    Posts : 34126
    Join date : 2012-02-10

    Beograd - Page 3 Empty Re: Beograd

    Post by ficfiric Sun 29 Jan 2023 - 0:22

    Kad se ova tema premota na januar 2022. ima i slika od prosle godine, tad je sevalo na sve strane

    Beograd - Page 3 Fkizfq10


    _____


    Uprava napolje!

    avatar

    Posts : 2180
    Join date : 2020-06-19

    Beograd - Page 3 Empty Re: Beograd

    Post by Zus Sun 29 Jan 2023 - 0:23

    Laser Sava proteruje Bvlgari iz Galerije
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Beograd - Page 3 Empty Re: Beograd

    Post by kondo Sun 29 Jan 2023 - 0:25

    Ne znam ko vozi ovaj dron ali ako je Đole Dron - kida!

    Inače sam danas video da reklamiraju St Regis hotel u kuli, to će biti nešto najskuplje ikada u Bgd. Bio sam u Šenženu u tome, morali smo karticama da plaćamo račun za pivo i grickalice jer nam 200e keša nije bilo dovoljno.


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    Erős Pista

    Posts : 81421
    Join date : 2012-06-10

    Beograd - Page 3 Empty Re: Beograd

    Post by Erős Pista Sun 29 Jan 2023 - 0:25

    Zus wrote:Laser Sava proteruje Bvlgari iz Galerije


    Valjda privlaci...


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    kapetanm

    Posts : 5797
    Join date : 2012-02-10

    Beograd - Page 3 Empty Re: Beograd

    Post by kapetanm Sun 29 Jan 2023 - 1:07

    Sramim se priznati ali samo jwdnom sam prolazio tim krajem kad sam promasio prestrojavanje, galerija kafici jok. Tom prilikom sa prosao pored velikog Nemanje ali nisam uspeo da bacim pogled, bila neka haoticna guzva pa sam zevao u branik ispred. To mi je spansko selo
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Beograd - Page 3 Empty Re: Beograd

    Post by kondo Sun 29 Jan 2023 - 1:15

    Nisi ništa propustio.


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    rujofil

    Posts : 478
    Join date : 2016-04-16

    Beograd - Page 3 Empty Re: Beograd

    Post by rujofil Sun 29 Jan 2023 - 2:39

    Posto sam prinudjen da cesto prolazim pored njega uvek se setim kako je on tu nekako poguren i kako je onaj mac trebao biti krst ali je to intervencijom izmenjeno. jako cudan spomenik
    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    Beograd - Page 3 Empty Re: Beograd

    Post by Filipenko Sun 29 Jan 2023 - 11:26

    Jes vala, Nemanja je veliki krstoljubac bio. Zato je roknuo stariju bracu, otimao sta je stigao za zivota, organizovao gomilu pljackaskih pohoda i strateski rasporedjivao sinove na drzavne funkcije. Jedino sto je satro Duklju, to je bogougodan cin, ali ispostavice se da do dana danasnjeg placamo nekom svevisnjem zbog toga.
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50036
    Join date : 2017-11-16

    Beograd - Page 3 Empty Re: Beograd

    Post by Nektivni Ugnelj Wed 1 Feb 2023 - 14:30

    rujofil wrote:Posto sam prinudjen da cesto prolazim pored njega uvek se setim kako je on tu nekako poguren i kako je onaj mac trebao biti krst ali je to intervencijom izmenjeno. jako cudan spomenik

    Lici na ono sto i jeste: spomenik laznosrpsko-laznoruskog antivizantijskog prijateljstva.

    Đubre.
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50036
    Join date : 2017-11-16

    Beograd - Page 3 Empty Re: Beograd

    Post by Nektivni Ugnelj Wed 1 Feb 2023 - 14:34

    Elem,

    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50036
    Join date : 2017-11-16

    Beograd - Page 3 Empty Re: Beograd

    Post by Nektivni Ugnelj Wed 1 Feb 2023 - 14:35

    Kad izbije kolaps, pa kad autom (bilo gde) krenu i oni sto drze u dvoristu juga starog 35 godina...
    Anonymous
    Guest

    Beograd - Page 3 Empty Re: Beograd

    Post by Guest Wed 1 Feb 2023 - 15:09

    prema mojim izvorima (tzv. kora velikog mozga) putnici će ulaziti isto kao i do sada, pošto slične oznake postoje i u ovom trenutku. prisustovao sam sceni u kojoj je žena sa detetom pokušala da izađe na srednja vrata i vozač je, klasika, krenuo dok je izlazila i još se izdrao na nju "zašto ne izlazite sa detetom na prednja vrata" (koja su i sada namenjena za ulaz putnika i jasno su obeležena kao takva).

    vozači ove promene ne primećuju i ne zarezuju, a svakako se neće baviti kontrolorskim poslom osim ako im ne daju i platu kontrolora, uz redovnu vozačku zaradu. 

    dalje: za naplatu karata sada je zaduženo Javno komunalno preduzeće Naplata prevozne usluge Beograd, a najavljeno je da će prvih meseci, možda i godinu dana, samo nagovarati putnike da plaćaju karte  Beograd - Page 3 3579118792 verovatno uopšte nije ni predviđeno da to preduzeće zaposli masu kontrolora.

    neće nikakvog kolapsa biti pošto je odluka neprimenjiva u praksi. putnici će ulaziti na vrata koja su otvorena, kao i do sada.
    паће

    Posts : 40080
    Join date : 2012-02-12
    Location : имам пуну полицу књига, која ми је главна?

    Beograd - Page 3 Empty Re: Beograd

    Post by паће Wed 1 Feb 2023 - 15:22

    Cousin Billy wrote:
    neće nikakvog kolapsa biti pošto je odluka neprimenjiva u praksi. putnici će ulaziti na vrata koja su otvorena, kao i do sada.

    Има ли неко то по годинама, од кад до кад се улазило на која врата?

    Знам да је код нас прелом био крајем седамдесетих. Кондуктер је био скроз назад, улазило се само на задња*... мада кратко, мислим да је до 1972. био до возача. кад су укинули кондуктере и ставили већа огледала на десни ћошак, да возач види кад може да затвори врата. Тад су возачу окачили кутију за паре на преграду, и те кутије и данас постоје, не враћа кусур, знала је Аутобанда ко су јој возачи.

    Е сад ако је мали Аутобанат са десет линија (постојала је и дванаеска, али нико није видео деветку, а једанаеска је радила можда два месеца пробно, па су одустали, а и за седмицу се нешто не сећам кад сам је последњи пут видео), могао да двапут мења распоред уласка и метод наплате, колико ли тога памти Београд или, шгјз, Нови Сад, Ниш...

    Посебно би било занимљиво испратити како је сваки од тих потеза био прдеж у чабру, који није ништа велико изменио.

    ----
    * свеједно, кад је баш гужва улазило се на сва врата, а карта се куповала преко везе. Јебига, Лале, слабо се ко шверцовао, а слабо смо и виђали контролоре.


    _____
       I drove a škodilak before it was cool.
       Морони на власти чешће мењају правила него гаће.
    ficfiric

    Posts : 34126
    Join date : 2012-02-10

    Beograd - Page 3 Empty Re: Beograd

    Post by ficfiric Wed 1 Feb 2023 - 15:55

    Cousin Billy wrote:prema mojim izvorima (tzv. kora velikog mozga) putnici će ulaziti isto kao i do sada, pošto slične oznake postoje i u ovom trenutku. prisustovao sam sceni u kojoj je žena sa detetom pokušala da izađe na srednja vrata i vozač je, klasika, krenuo dok je izlazila i još se izdrao na nju "zašto ne izlazite sa detetom na prednja vrata" (koja su i sada namenjena za ulaz putnika i jasno su obeležena kao takva).

    vozači ove promene ne primećuju i ne zarezuju, a svakako se neće baviti kontrolorskim poslom osim ako im ne daju i platu kontrolora, uz redovnu vozačku zaradu. 

    dalje: za naplatu karata sada je zaduženo Javno komunalno preduzeće Naplata prevozne usluge Beograd, a najavljeno je da će prvih meseci, možda i godinu dana, samo nagovarati putnike da plaćaju karte  Beograd - Page 3 3579118792 verovatno uopšte nije ni predviđeno da to preduzeće zaposli masu kontrolora.

    neće nikakvog kolapsa biti pošto je odluka neprimenjiva u praksi. putnici će ulaziti na vrata koja su otvorena, kao i do sada.


    Grad je svoje uradio, polepljeni su znakovi kao sto su postavljeni i oni znakovi protiv poplave


    _____


    Uprava napolje!

    Beograd - Page 3 Empty Re: Beograd

    Post by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Current date/time is Sun 28 Apr 2024 - 13:13