Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Kosovo*

    Uncle Baby Billy

    Posts : 3192
    Join date : 2021-09-13

    Kosovo* - Page 11 Empty Re: Kosovo*

    Post by Uncle Baby Billy Mon Mar 13, 2023 12:06 pm

    https://mportal.me/drustvo/hronika/masakr-u--pandi--pocinile-su-danasnje-vodje-zemunskog-i-skaljarskog-klana

    (šta je mportal?)


    _____
    ja se rukovodim logikom gvozdenih determinizama
    Notxor

    Posts : 8095
    Join date : 2020-09-07

    Kosovo* - Page 11 Empty Re: Kosovo*

    Post by Notxor Mon Mar 13, 2023 12:08 pm

    DPS portal koji finansira Bemax, a uređuje Danica Nikolić.
    Medijski, informativno bezvredno.


    _____
      Sweet and Tender Hooligan  
    Uncle Baby Billy

    Posts : 3192
    Join date : 2021-09-13

    Kosovo* - Page 11 Empty Re: Kosovo*

    Post by Uncle Baby Billy Mon Mar 13, 2023 12:18 pm

    okej onda Kosovo* - Page 11 1233199462


    _____
    ja se rukovodim logikom gvozdenih determinizama
    mstislaw

    Posts : 1040
    Join date : 2015-01-26

    Kosovo* - Page 11 Empty Re: Kosovo*

    Post by mstislaw Thu Mar 16, 2023 12:00 am

    Ne znam gde bih, pa nek' stoji ovde:

    Окружени смо са 55 милиона људи који су директно или индиректно НАТО војска. И са том силом имамо границу дужу од две хиљаде километара. Кад би се свако од нас укопао у ров на границама, земља би била пуста. Мора се водити паметна политика без напада ирационалних идеја које би ишле наруку свима који желе нестанак Србије

    Tizer intervjua Dušana Kovačevića za novi NIN.
    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    Kosovo* - Page 11 Empty Re: Kosovo*

    Post by Filipenko Thu Mar 16, 2023 10:07 am

    Jel to ovo sto bulazni da ce oformiti "Legiju staraca"? Sve se bojim da ce on da napusti komfor svog udobnog stana.
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50275
    Join date : 2017-11-16

    Kosovo* - Page 11 Empty Re: Kosovo*

    Post by Nektivni Ugnelj Thu Mar 16, 2023 10:15 am

    Možemo možda da oformimo Legiju starca
    Anonymous
    Guest

    Kosovo* - Page 11 Empty Re: Kosovo*

    Post by Guest Thu Mar 16, 2023 10:20 am

    Da. Ne znam kako ga nije bar malo blam, ako ne pred drugima onda pred samim sobom, da podeli pred javnošću to što je verovatno zaista lupetao sa svojim ortaćima. To je uopšte manir jednog broja selebritija, da obećavaju gluposti za koje i sami znaju da se neće nikada dogoditi, ali eto lepo zvuče, ili misle da lepo zvuče. 

    Možda se neko seća filma Beli lavovi (ja se ne sećam jer ga nisam gledao). Ristovski je u tom filmu (ili u sklopu promocije filma, ne znam a i boli me kurac) pevao Radnički rep, nosio je kao neki radnički kačket i uopšte je sav bio levo solidaran te nedelje. I šta je bilo - u nekom intervjuu koji je dao mojoj redakciji  obećao je da će za Prvi maj u Košutnjaku, citiram po sećanju, "kuvati pasulj za radnike". Zovu ga za Prvi maj, šta je vama, kakav pasulj, svašta.
    Anonymous
    Guest

    Kosovo* - Page 11 Empty Re: Kosovo*

    Post by Guest Thu Mar 16, 2023 10:25 am

    Stojim na stanovištu da bi izjave koje se odnose na učešće u bezbednosnim operacijama trebalo da budu zakonski obavezujuće. "Ako krenu naši na Kosovo eto mene"...."Dobar dan, ovde vojni odsek, iskazali ste, na proslavi Svetog Nikole, usmenu želju da učestvujete u pripremama za eventualnu vojnu operaciju u južnoj pokrajini. Javite se u ponedeljak na tromesečnu pešadijsku obuku, ponesite pribor za ličnu higijenu".
    ficfiric

    Posts : 34322
    Join date : 2012-02-10

    Kosovo* - Page 11 Empty Re: Kosovo*

    Post by ficfiric Thu Mar 16, 2023 10:30 am

    Cousin Billy wrote:Ristovski je u tom filmu (ili u sklopu promocije filma, ne znam a i boli me kurac) pevao Radnički rep, nosio je kao neki radnički kačket i uopšte je sav bio levo solidaran te nedelje.

    Ja se secam samo bilborda gde se Ristovski dere sa kacketom na glavi i neprijatnosti koju sam osecao dok sam to gledao.


    _____


    Uprava napolje!

    avatar

    Posts : 18452
    Join date : 2014-12-12

    Kosovo* - Page 11 Empty Re: Kosovo*

    Post by beatakeshi Thu Mar 16, 2023 10:37 am

    Kosovo* - Page 11 3579118792
    Cousin Billy wrote:Da. Ne znam kako ga nije bar malo blam, ako ne pred drugima onda pred samim sobom, da podeli pred javnošću to što je verovatno zaista lupetao sa svojim ortaćima. To je uopšte manir jednog broja selebritija, da obećavaju gluposti za koje i sami znaju da se neće nikada dogoditi, ali eto lepo zvuče, ili misle da lepo zvuče. 

    Možda se neko seća filma Beli lavovi (ja se ne sećam jer ga nisam gledao). Ristovski je u tom filmu (ili u sklopu promocije filma, ne znam a i boli me kurac) pevao Radnički rep, nosio je kao neki radnički kačket i uopšte je sav bio levo solidaran te nedelje. I šta je bilo - u nekom intervjuu koji je dao mojoj redakciji  obećao je da će za Prvi maj u Košutnjaku, citiram po sećanju, "kuvati pasulj za radnike". Zovu ga za Prvi maj, šta je vama, kakav pasulj, svašta.
    Hvala ti za ovo!
    mstislaw

    Posts : 1040
    Join date : 2015-01-26

    Kosovo* - Page 11 Empty Re: Kosovo*

    Post by mstislaw Thu Mar 16, 2023 11:18 am

    Cousin Billy wrote:Da. Ne znam kako ga nije bar malo blam, ako ne pred drugima onda pred samim sobom, da podeli pred javnošću to što je verovatno zaista lupetao sa svojim ortaćima. To je uopšte manir jednog broja selebritija, da obećavaju gluposti za koje i sami znaju da se neće nikada dogoditi, ali eto lepo zvuče, ili misle da lepo zvuče. 

    Možda se neko seća filma Beli lavovi (ja se ne sećam jer ga nisam gledao). Ristovski je u tom filmu (ili u sklopu promocije filma, ne znam a i boli me kurac) pevao Radnički rep, nosio je kao neki radnički kačket i uopšte je sav bio levo solidaran te nedelje. I šta je bilo - u nekom intervjuu koji je dao mojoj redakciji  obećao je da će za Prvi maj u Košutnjaku, citiram po sećanju, "kuvati pasulj za radnike". Zovu ga za Prvi maj, šta je vama, kakav pasulj, svašta.

    Naravno da se sećam, hvala ti onoliko što si me podsetio na to. A da ne bi samo meni bilo teško:

    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50275
    Join date : 2017-11-16

    Kosovo* - Page 11 Empty Re: Kosovo*

    Post by Nektivni Ugnelj Thu Mar 16, 2023 11:45 am

    Threre's susramlje, and then there's usramlje
    Uncle Baby Billy

    Posts : 3192
    Join date : 2021-09-13

    Kosovo* - Page 11 Empty Re: Kosovo*

    Post by Uncle Baby Billy Thu Mar 16, 2023 11:52 am

    zašto ovo postoji Kosovo* - Page 11 3363120308


    _____
    ja se rukovodim logikom gvozdenih determinizama
    ficfiric

    Posts : 34322
    Join date : 2012-02-10

    Kosovo* - Page 11 Empty Re: Kosovo*

    Post by ficfiric Thu Mar 16, 2023 12:02 pm

    Aj da skrenem temu sa neprijatnosti


    Kosovo* - Page 11 FrVZVyrX0AEPOni?format=jpg&name=large


    _____


    Uprava napolje!

    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50275
    Join date : 2017-11-16

    Kosovo* - Page 11 Empty Re: Kosovo*

    Post by Nektivni Ugnelj Thu Mar 16, 2023 12:03 pm

    Aha, ovo je druga strana "Miloša Francuza"
    Erős Pista

    Posts : 81538
    Join date : 2012-06-10

    Kosovo* - Page 11 Empty Re: Kosovo*

    Post by Erős Pista Thu Mar 16, 2023 12:04 pm

    Bokte.

    Jelena Loncar, kakve pa ona veze ima s bilo cim.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    паће

    Posts : 40228
    Join date : 2012-02-12
    Location : ропотарник

    Kosovo* - Page 11 Empty Re: Kosovo*

    Post by паће Thu Mar 16, 2023 12:05 pm

    Да попуни број...


    _____
       commented, fermented, demented, mementoed, cemented, lamented.
       анархеологистика: оно кад не знаш где си га затурио, и кад.
    plachkica

    Posts : 16206
    Join date : 2014-11-06

    Kosovo* - Page 11 Empty Re: Kosovo*

    Post by plachkica Thu Mar 16, 2023 12:48 pm

    zar ovo kovačevićevo nije ironijski osvrt na nemoć da se odbranimo u tom nekom potencijalnom ratu? mladi će da pobegnu, a legija staraca će na front da izgine, dajte da se to ne desi, da potpisujemo šta se mora?
    Erős Pista

    Posts : 81538
    Join date : 2012-06-10

    Kosovo* - Page 11 Empty Re: Kosovo*

    Post by Erős Pista Thu Mar 16, 2023 12:54 pm

    I ja sam tako razumeo. Sasvim j skladu sa aktuelnkm Vucicevom politikom.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    mstislaw

    Posts : 1040
    Join date : 2015-01-26

    Kosovo* - Page 11 Empty Re: Kosovo*

    Post by mstislaw Thu Mar 16, 2023 12:59 pm

    Ja bih rekao da je mrtav ozbiljan u nazovi "šaljivom" tonu, hehe. Mislim, pogledajte citate:

    Ipak, što se tiče Kurtija kao neskrivene marionete zapadnih civilnih i vojnih sila, on me fizički podseća na Mister Bina, ali to ne sme da vas zavara, jer je u duši, takođe, Bin, ali Bin Laden.

    Bojim se, možda sam i ja pomračio, da se Kurti neće smiriti sve dok ijedna srpska mačka bude na Kosovu.

    Njegovu neskrivenu mržnju mogu da spreče i leče oni koji ga podržavaju, naravno, ako žele.

    Razgovarao sam sa prijateljima i dogovorili smo se, ako ne daj bože dođe do rata, ako nas neko napadne, da formiramo diviziju trećeg poziva, što znači 60 plus, koju ćemo nazvati Legija staraca. Ako neko treba prvi da izgine da to ne budu odmah mladi ljudi, kao što to obično biva.

    Naravno da ostavlja da se tumači ako ga neko sutra napadne za ove budalaštine, nije ni on baš toliko glup. Šta će ovo NINu, to mi nije jasno.
    Erős Pista

    Posts : 81538
    Join date : 2012-06-10

    Kosovo* - Page 11 Empty Re: Kosovo*

    Post by Erős Pista Thu Mar 16, 2023 1:02 pm

    Da, da, u pravu si. Ma sto kaze Bili direktan prenos iz kafane.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Anonymous
    Guest

    Kosovo* - Page 11 Empty Re: Kosovo*

    Post by Guest Thu Mar 16, 2023 1:06 pm

    To je matora funjara koja dobro vlada rečima, naravno da je ostavio prostor za razna tumačenja, a ja se opredeljujem da tumačim onako kako je napisao jer će mnogi ljudi to baš tako shvatiti, "eto šta je stara garda, išao bih i ja nego ovo koleno me zeza a nešto mi i šišti u predelu jaja".
    rumbeando

    Posts : 13817
    Join date : 2016-02-01

    Kosovo* - Page 11 Empty Re: Kosovo*

    Post by rumbeando Thu Mar 16, 2023 1:38 pm

    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Kosovo* - Page 11 Empty Re: Kosovo*

    Post by kondo Thu Mar 16, 2023 1:46 pm

    lošmi mu pokrio glas i izmislio žvaku


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50275
    Join date : 2017-11-16

    Kosovo* - Page 11 Empty Re: Kosovo*

    Post by Nektivni Ugnelj Thu Mar 16, 2023 5:25 pm

    Erős Pista wrote:Bokte.

    Jelena Loncar, kakve pa ona veze ima s bilo cim.

    Na kraju ce biti i sa jedne i sa druge strane ko u onom crtacu kad tom kaze "i ode milion dolara...ali sam bar srecaaaaan"

    Kosovo* - Page 11 Empty Re: Kosovo*

    Post by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Current date/time is Tue May 21, 2024 12:12 am