Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    opozicija

    kapetanm

    Posts : 5800
    Join date : 2012-02-10

    opozicija - Page 3 Empty Re: opozicija

    Post by kapetanm Mon Jul 18, 2022 7:15 pm

    opozicija - Page 3 Images12
    fikret selimbašić

    Posts : 9571
    Join date : 2020-06-19

    opozicija - Page 3 Empty Re: opozicija

    Post by fikret selimbašić Mon Jul 18, 2022 7:17 pm

    Na prvi zrak sam pomislio da Marinika nosi ghettoblaster na ramenu.


    _____
    Međuopštinski pustolov.

    Kijevljani, Kijevljani, paganski skupe. Da niste Mihajlika izdali, nikad Tatari Kijev ne bi zauzeli.

    A onda, kad mjehne Raspotočje, onda je jebeno.
    Erős Pista

    Posts : 81477
    Join date : 2012-06-10

    opozicija - Page 3 Empty Re: opozicija

    Post by Erős Pista Mon Jul 18, 2022 8:47 pm

    opozicija - Page 3 3579118792


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    nalog sa ženinog laptopa

    Posts : 4332
    Join date : 2016-09-29

    opozicija - Page 3 Empty Re: opozicija

    Post by nalog sa ženinog laptopa Mon Jul 18, 2022 11:39 pm

    opozicija - Page 3 286371741


    _____
    THE space age is upon us. Rockets are leaving our globe at 
    speeds unheard of only a few years ago, to orbit earth, moon, and 
    sun. People have visited the moon, we have sent space probes to 
    all but one of the planets, and words like "orbit" and "satellite" are 
    picked up by children in the nursery.
    ficfiric

    Posts : 34211
    Join date : 2012-02-10

    opozicija - Page 3 Empty Re: opozicija

    Post by ficfiric Fri Jul 22, 2022 3:19 pm

    Izgleda da smo korak blizi odgovoru ko je lazna opozicija



    _____


    Uprava napolje!

    boomer crook

    Posts : 36926
    Join date : 2014-10-27

    opozicija - Page 3 Empty Re: opozicija

    Post by boomer crook Fri Jul 22, 2022 4:27 pm

    cale mog drugara je godinama radio u subnoru kao neki sekretar ili tako nesto. linija buce pavlovica, jedan blag covek. kada je pocelo visestranacje kaze gori tv u kancelariji kod njih i seselj i vuk nesto pene.

    cale mog druga krene da kuka kako smo dospeli do toga da su ove spodobe na TV a na to ce jedan penzionisani kosovac mirno stavljajuci cigaretu u mustiklu: ma dajte mladicu ovo su najveci uspesi drugova iz bezbednosti.

    e tako i sa ovim gajicem


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    Anonymous
    Guest

    opozicija - Page 3 Empty Re: opozicija

    Post by Guest Fri Jul 22, 2022 4:31 pm

    Meni je zanimljivo kako takvi likovi nepogrešivo dođu u Jeremićevu najbližu okolinu.
    boomer crook

    Posts : 36926
    Join date : 2014-10-27

    opozicija - Page 3 Empty Re: opozicija

    Post by boomer crook Fri Jul 22, 2022 4:53 pm

    smajli koji sleze ramenima


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    ficfiric

    Posts : 34211
    Join date : 2012-02-10

    opozicija - Page 3 Empty Re: opozicija

    Post by ficfiric Fri Jul 22, 2022 5:04 pm

    Cousin Billy wrote:Meni je zanimljivo kako takvi likovi nepogrešivo dođu u Jeremićevu najbližu okolinu.

    To je ustvari ohrabrujuce posto u Jeremicevoj okolini ima tek saka ljudi


    _____


    Uprava napolje!

    ficfiric

    Posts : 34211
    Join date : 2012-02-10

    opozicija - Page 3 Empty Re: opozicija

    Post by ficfiric Fri Jul 29, 2022 3:01 pm

    Zamenik predsednika Stranke slobode i pravde (SSP) Borko Stefanović izjavio je da su ozbiljne šanse da on bude kandidat za potpredsednika novog saziva Skupštine Srbije, ali da će o tome odlučiti njihova poslanička grupa.

    Na konsultacijama u Skupštini Srbije, koje je sazvao generalni sekretar Veljko Odalović o konstitutivnoj sednici parlamenta, grupa od 35 narodnih poslanika iz Narodne stranke, Demokratske stranke, Zajedno i Ne davimo Beograd, najavila je da će za potpredsednika Skupštine Srbije u ime grupacije poslaničkih klubova tih stranaka predložiti predsednika DS Zorana Lutovca.

    Budući poslanički klub "Ujedinjeni", koga će činiti poslanici Stranke slobode i pravde, Pokreta slobodnih građana, Preokreta i Sloge poručio je u saopštenju da će podržati ideju da se broj potpredsednika Narodne skupštine poveća, kao što je to urađeno 2016. godine i da opozicija dobije tri potpredsednička mesta.

    Takav potez objasnili su „poštovanjem prema (predsedniku Demokratske stranke) Zoranu Lutovcu i naglasili da Demokratska stranka, Narodna stranka, Ne davimo Beograd, Zajedno za Srbiju i Ekološki ustanak treba da naprave zajednički poslanički klub ako žele mesto potpredsenika Skupštine.

    U saopštenju su ukazali da opozicija ima pravo na dva potpredsednika Narodne skupštine „od kada je u Srbiji uveden demokratski poredak“, kao i da je nepisano pravilo da za predložene kandidate za potpredsednike, kako opozicije tako i vlasti, glasaju svi narodni poslanici.

    „U skladu sa tim pravilima, ‘Ujedinjenima’ pripada jedno potpredsedničko mesto i mi smo za tu funkciju predložili Borka Stefanovića. Iz medija smo saznali da druga po veličini poslanička grupa – koalicija NADA, za funkciju potpredsednika kandiduje Božidara Delića“, naveli su u saopštenju.


    _____


    Uprava napolje!

    ficfiric

    Posts : 34211
    Join date : 2012-02-10

    opozicija - Page 3 Empty Re: opozicija

    Post by ficfiric Mon Aug 08, 2022 6:17 pm







    _____


    Uprava napolje!

    Erős Pista

    Posts : 81477
    Join date : 2012-06-10

    opozicija - Page 3 Empty Re: opozicija

    Post by Erős Pista Mon Aug 08, 2022 6:20 pm

    opozicija - Page 3 3274312807


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    ficfiric

    Posts : 34211
    Join date : 2012-02-10

    opozicija - Page 3 Empty Re: opozicija

    Post by ficfiric Mon Aug 08, 2022 6:25 pm

    Miroslav Aleksic@MiikiAleksic

    Ovo je jako nisko i nekorektno pa ipak ne mogu da odćutim. Kao što znaš, ceo naš razgovor slušalo je najmanje pet ljudi iz NS i DS koji su živi svedoci da nisam opsovao kako to navodi Objektiv, ali mi je sada jasno otkud njima ta info i zašto me isto danas pita i Srpski Telegraf!


    Marinika Tepić@MarinikaTepic

    Nisam reč rekla o tome šta se desilo dok Vladimir Gajić nije rekao da je laž. Neću ni dalje govoriti na ovu temu. Možda je za nekoga taj rečnik uobičajen. Ja sam vaspitana drugačije.

    Za koji dan pljuste uslovljavanja tipa "ko nije cuo da je Miki opsovao Mariniku taj je lazna opozicija i nema saradnje sa njima"


    _____


    Uprava napolje!

    ficfiric

    Posts : 34211
    Join date : 2012-02-10

    opozicija - Page 3 Empty Re: opozicija

    Post by ficfiric Mon Aug 08, 2022 6:27 pm

    Jebes raspravu bez poll-a



    _____


    Uprava napolje!

    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    opozicija - Page 3 Empty Re: opozicija

    Post by Filipenko Mon Aug 08, 2022 6:48 pm

    opozicija - Page 3 286371741
    ficfiric

    Posts : 34211
    Join date : 2012-02-10

    opozicija - Page 3 Empty Re: opozicija

    Post by ficfiric Mon Aug 08, 2022 6:55 pm

    Btw, bacio sam pogled na intervju koji je Djilas da za Direktno.rs. Ni Vucica ne resetaju ovako opozicija - Page 3 286371741

    Ali Vi niste vlast, opozicija ste. Zbog odluke da budete na listi na 62. mestu niste ni poslanik. Da li danas žalite što ne sedite u skupštinskoj klupi i što građani neće biti u prilici da vas češće čuju i vide?

    - Svojom pozicijom na listi sam pokazao da verujem da ćemo osvojiti preko 25 odsto glasova. Tako razmišljajući prihvatio sam i nerealnu raspodelu mandata među članicama koalicije, što je neke kvalitetne ljude iz SSP-a ostavilo van skupštine. Mnogo faktora je uticalo na rezultat. Od rata u Ukrajini koji je pomerio fokus sa tema kojima smo se bavili, preko ogromne kupovine glasova glasača naše opcije, pa sve do činjenice da smo ostali bez polovine kontrolora koji su se povukli pod pritiskom u poslednjih nekoliko dana. Ali i mi sami snosimo deo krivice, jer smo predugim dogovaranjem oko toga ko će činiti koaliciju i ko će biti predsednički kandidat, razočarali deo birača.

    Svi ostali lideri stranaka osim Jeremića i Vas su u Parlamentu. On je tvrdio da neće da se gura, da će dati drugima šansu, iako se na mrežama vodila polemika da u stvari ne želi da prijavljuje imovinu i prihode, što bi morao kad postane javni funkcioner. Za Vas se to nije pisalo, jer su Vam imovinu sve službe istraživale godinama, ali jeste ostala dilema da li ste iskreno uopšte želeli da provodite vreme u Parlamentu?


    https://direktno.rs/politika/426946/dragan-djilas-intervju-ssp-opozicija-parlament.html


    _____


    Uprava napolje!

    Летећи Полип

    Posts : 11121
    Join date : 2018-03-03
    Age : 35
    Location : Hotline Rakovica

    opozicija - Page 3 Empty Re: opozicija

    Post by Летећи Полип Mon Aug 08, 2022 7:00 pm

    Degenerici.


    _____
    Sve čega ima na filmu, rekao sam, ima i na Zlatiboru.


    ~~~~~

    Ne dajte da vas prevare! Sačuvajte svoje pojene!
    Anonymous
    Guest

    opozicija - Page 3 Empty Re: opozicija

    Post by Guest Mon Aug 08, 2022 7:02 pm

    Летећи Полип wrote:Degenerici.
    +1
    ficfiric

    Posts : 34211
    Join date : 2012-02-10

    opozicija - Page 3 Empty Re: opozicija

    Post by ficfiric Mon Aug 08, 2022 10:24 pm

    Radomir Martin™@radomir_martin
    otrovat ću se

    opozicija - Page 3 FZqhRpPWYAAgnoS?format=jpg&name=large


    _____


    Uprava napolje!

    Erős Pista

    Posts : 81477
    Join date : 2012-06-10

    opozicija - Page 3 Empty Re: opozicija

    Post by Erős Pista Mon Aug 08, 2022 10:26 pm

    Realno, za ovo je kriv Đilas, ali brate koliko me nerviraju narodnjaci, od Jeremije naniže...


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    ficfiric

    Posts : 34211
    Join date : 2012-02-10

    opozicija - Page 3 Empty Re: opozicija

    Post by ficfiric Mon Aug 08, 2022 10:34 pm

    Ne bih im ja merio krivicu, u poslednjih pet-sest godina i Djilas i Jeremija samo prave picvajze u opoziciji, postavljaju uslove, odredjuju ko je prava a ko lazna opozicija i sve svode na besmislene rasprave tipa da li na pregovore sa Vucicem treba slati dva predstavnika ili treba praviti kozacku skupstinu - ko drugacije misli, taj radi za Vucica


    _____


    Uprava napolje!

    Erős Pista

    Posts : 81477
    Join date : 2012-06-10

    opozicija - Page 3 Empty Re: opozicija

    Post by Erős Pista Mon Aug 08, 2022 10:40 pm

    Ma ne bih ni ja, ali jeste Đilas prvi obnarodovao nešto što je - sve i ako se desilo - potpuna banalnost.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    ficfiric

    Posts : 34211
    Join date : 2012-02-10

    opozicija - Page 3 Empty Re: opozicija

    Post by ficfiric Mon Aug 08, 2022 10:54 pm

    I bacio u senku jutrosnji nastup Jovanovica iz NS - lika za koga znam da cu ga mrzeti iz dna duse kad jednom dodje na neku vlast - a hoce


    Jovanović: Iza scene Marinika i Borko direktno komuniciraju sa Orlićem i Jovanovim


    Sta znam, ja bih rekao da su i Djilas i Jeremic lazna opozicija opozicija - Page 3 1844795956


    _____


    Uprava napolje!

    Erős Pista

    Posts : 81477
    Join date : 2012-06-10

    opozicija - Page 3 Empty Re: opozicija

    Post by Erős Pista Mon Aug 08, 2022 10:59 pm

    Jednog dana kad se bude snimao film o svrgavanju Vučića, Jovanovića da glumi Riki Džervejs.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    ficfiric

    Posts : 34211
    Join date : 2012-02-10

    opozicija - Page 3 Empty Re: opozicija

    Post by ficfiric Mon Aug 08, 2022 11:00 pm

    Ima lice koje trazi da mu kazes "pusi bre kurac", kad ga vidis na tv-u


    _____


    Uprava napolje!

    opozicija - Page 3 Empty Re: opozicija

    Post by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Current date/time is Thu May 09, 2024 7:31 am