Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    opozicija

    plachkica

    Posts : 16194
    Join date : 2014-11-06

    opozicija - Page 20 Empty Re: opozicija

    Post by plachkica Thu Jul 20, 2023 5:27 pm

    jel pišemo negde o anketnom odboru?

    osnovan je prekjuče skandaloznom sednicom (dveri su dominirale), u međuvremenu je zora dobričanin, koja zastupa jednu porodica žrtve izjavila da su roditelji protiv anketnog odbora jer može uticati na istragu i sudski postupak, na to je marinika u nekom gostovanju rekla da roditelji žrtava nemaju tapiju na bol (ja razumem da izjava po sebi nije problematična, samo mi je nejasna marinikina potpuna politička kratkovidost). danas je bila druga sednica, još skandaloznija, dveri traže da se pozovu roditelji žrtava na konsultacije, sps traži da se a. odbor na zahtev roditelja ukine, olenik zastupa porodicu jednog povređenog deteta, ta porodica nema ništa protiv a. odbora, sns-ovci su šokirani marinikinom izjavom ali podržavaće rad odbora dok se ne ustanovi da li su porodice žrtava stvarno protiv, jer njihovi interesi i emocije su njima najbitniji za razliku od ove što im uskraćuje pravo na bol sram je bilo toliko bešćutnu. marinika hladna kao stena u pećini, insistira na radu a. odbora jer to je trenutno najbitnija stvar u državi.

    jezivo je sve, baš jezivo
    ficfiric

    Posts : 34218
    Join date : 2012-02-10

    opozicija - Page 20 Empty Re: opozicija

    Post by ficfiric Thu Jul 20, 2023 5:29 pm

    taj ao bi trebao da se bavi malo Mladenovcem


    _____


    Uprava napolje!

    Janko Suvar

    Posts : 7704
    Join date : 2019-06-06

    opozicija - Page 20 Empty Re: opozicija

    Post by Janko Suvar Thu Jul 20, 2023 5:31 pm

    Ja sam stavio na skupstinski topik. 

    +1 za Mladenovac
    Notxor

    Posts : 8095
    Join date : 2020-09-07

    opozicija - Page 20 Empty Re: opozicija

    Post by Notxor Thu Jul 20, 2023 8:20 pm

    Samofalov je žuti Martinović. /zgodno


    _____
      Sweet and Tender Hooligan  
    Janko Suvar

    Posts : 7704
    Join date : 2019-06-06

    opozicija - Page 20 Empty Re: opozicija

    Post by Janko Suvar Sat Jul 29, 2023 2:13 pm

    https://pokretslobodnih.rs/saopstenja-i-vesti/sara-sahinovic-nadlezni-da-hitno-rese-problem-naoruzanih-migranata-u-subotici/

    Tvrdnja gradonačelnika Subotice da bezbednost građana Subotice nije ugrožena je čist apsurd.
    U poslednjih mesec dana smo imali priliku da na svakih nedelju dana putem vesti čujemo o pucnjavi, a neki su je nažalost čuli i lično. Građane je jednom nedeljno budila kiša metaka koja je trajala po nekoliko sati, a preduzeta “mera” je predlog da ne napuštaju svoje domove. U ovom gradu zagarantovano nam je sve osim slobode kretanja, mišljenja i govora.

    Poštovani gradonačelniče, to što nijedan građanin ili građanka nisu nastradali ne znači da nismo bezbednosno ugroženi.
    To što građanke i građani Subotice nisu izgubili živote ne znači da i neki drugi nisu.

    Sramno je što po ko zna koji put nadležni ne preuzimaju odgovornost, a gradonačelnik krivicu prebacuje na svoje sugrađane, govoreći da smo mi uzrok što se migranti osećaju dobrodošlo kod nas zbog toga što im prodajemo hranu, pružamo usluge prevoza i, kako on kaže, pružamo utočište u svom domu.


    Odgovornost je jedino i isključivo njihova.

    Kao mlada osoba, naročito devojka, se ne osećam bezbedno dok koračam ulicama centra grada, a kamoli ulicama pograničnih naselja, gde je koncentracija naoružanih migranata najveća.
    Ali to što ne koračam ja, ne znači da tim naseljima ne koračaju drugi naši sugrađani.
    Dakle, očigledno “mera” smanjivanja broja migranata sa 400 na 50 nije dovoljna, čak je i besmislena ukoliko ih neko naoružava ili im dopušta da se, za sada međusobno, obračunavaju vatrenim oružjem.
    Zbog tih 50 ljudi, nekoliko stotina, možda čak i hiljada ljudi, ne može slobodno da se kreće svojim gradom.

    Dokle ćemo tolerisati nerede koje prave i praviti se da ne znamo kako oružje završava u njihovim rukama?
    I dokle će policija da bude slepa i gluva na vapaj za pomoć od strane njenih sugrađana?

    Nama ne trebaju odgovori na ova pitanja putem medija, kao ni prazna obećanja nadležnih, ne zanima nas ni rasipanje brojkama koje su naučili od svog šefa, niti nas zanima prepucavanje preko novinarskih portala, nama su potrebna dela koje samo gradska vlast može da sprovede, što već godinama izbegava da učini.
    Јанош Винету

    Posts : 5222
    Join date : 2016-01-26

    opozicija - Page 20 Empty Re: opozicija

    Post by Јанош Винету Sat Jul 29, 2023 11:48 pm

    Сумрак памети.
    Како је градска власт одговорна за глобални проблем миграната?

    За то су одговорни војска, полиција и социјалне службе на нивоу Републике, а не града.
    Прерогатив републике је да контролише улазак у земљу било ком лицу.

    Међутим, у тексту се говори о 50 лица од којих су велика већина лица до сада неосуђивана, ни у Србији нити у земљама из којих долазе, немају Интерполове потернице, допуштен им је прелазак преко земље и задржавање у одређеном трајању, издате визе или решења о азилу. Немају намеру да се овде стално настањују, само су у пролазу.
    Немогуће је да 50 људи "терорише" цео град и да полиција или пак социјалне службе нису у стању да нагледају 50 особа.


    _____
    Burundi is an exception among other nations because it is a country which gave God first place, a God who guards and protects from all misfortune.
    Burundi... opskurno udruženje 20ak levičarskih intelektualaca, kojima je fetiš odbrana poniženih i uvredjenih.
    Erős Pista

    Posts : 81478
    Join date : 2012-06-10

    opozicija - Page 20 Empty Re: opozicija

    Post by Erős Pista Tue Aug 08, 2023 11:17 am

    http://www.nspm.rs/hronika/djordje-miketic-stranka-zajedno-za-najblizu-saradnju-sa-ponosem-i-demokratskom-strankom.html


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Летећи Полип

    Posts : 11121
    Join date : 2018-03-03
    Age : 35
    Location : Hotline Rakovica

    opozicija - Page 20 Empty Re: opozicija

    Post by Летећи Полип Tue Aug 08, 2023 6:02 pm

    Ko su bre sad pa ovi?


    _____
    Sve čega ima na filmu, rekao sam, ima i na Zlatiboru.


    ~~~~~

    Ne dajte da vas prevare! Sačuvajte svoje pojene!
    Летећи Полип

    Posts : 11121
    Join date : 2018-03-03
    Age : 35
    Location : Hotline Rakovica

    opozicija - Page 20 Empty Re: opozicija

    Post by Летећи Полип Tue Aug 08, 2023 6:03 pm

    Ajao bre, znam. Pa ja sam glasao za ovog.


    _____
    Sve čega ima na filmu, rekao sam, ima i na Zlatiboru.


    ~~~~~

    Ne dajte da vas prevare! Sačuvajte svoje pojene!
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    opozicija - Page 20 Empty Re: opozicija

    Post by kondo Tue Aug 08, 2023 6:55 pm

    opozicija - Page 20 903208043

    opozicija - Page 20 3579118792


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    Del Cap

    Posts : 6190
    Join date : 2019-11-04

    opozicija - Page 20 Empty Re: opozicija

    Post by Del Cap Wed Aug 16, 2023 10:02 am

    https://www.danas.rs/dijalog/licni-stavovi/aleksandar-dikic-ssp-ns-ds-stranka-slobode-i-pravde-narodna-stranka-demokratska-stranka/
    паће

    Posts : 40143
    Join date : 2012-02-12
    Location : имам пуну полицу књига, која ми је главна?

    opozicija - Page 20 Empty Re: opozicija

    Post by паће Wed Aug 16, 2023 11:05 am

    Del Cap wrote:https://www.danas.rs/dijalog/licni-stavovi/aleksandar-dikic-ssp-ns-ds-stranka-slobode-i-pravde-narodna-stranka-demokratska-stranka/

    Прочитао као вежбу и... јеботе, каква ли је туга у главама оних који то читају са разумевањем, тј у свакој реченици знају шта се на кога односи, на које се догађаје и људе алудује... Ко је то научио, не бих му у кожи био.


    _____
       I drove a škodilak before it was cool.
       Морони на власти чешће мењају правила него гаће.
    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    opozicija - Page 20 Empty Re: opozicija

    Post by Filipenko Wed Aug 16, 2023 12:36 pm

    Jbg cak i na ovom forumu vecina ljudi zna vecinu spomenutih (neljudi).

    Inace, dobri doktor ne kapira uopste da ne moze Djindjicevstinom, koja je u zlatno doba dobacivala do 10%, da osvoji vlast. Lepe su kritike na racun dvolicnih bitangi, ali moraju mnogo da rade i to pod tepih-bombardovanjem od strane americkih favorita, SNS-a.
    Uncle Baby Billy

    Posts : 3163
    Join date : 2021-09-13

    opozicija - Page 20 Empty Re: opozicija

    Post by Uncle Baby Billy Fri Aug 25, 2023 5:28 pm

    hvali se Miki Aleksić da je za manje od dve nedelje sakupio 10000 potpisa za registrovanje stranke.
    zanimljivo opozicija - Page 20 2304934895


    _____
    ja se rukovodim logikom gvozdenih determinizama
    паће

    Posts : 40143
    Join date : 2012-02-12
    Location : имам пуну полицу књига, која ми је главна?

    opozicija - Page 20 Empty Re: opozicija

    Post by паће Fri Aug 25, 2023 5:35 pm

    Uncle Baby Billy wrote:hvali se Miki Aleksić da je za manje od dve nedelje sakupio 10000 potpisa za registrovanje stranke.
    zanimljivo opozicija - Page 20 2304934895

    Као код лошег бријања са ситним посекотинама, „јеси ли то сам или ти је неко помагао?“.


    _____
       I drove a škodilak before it was cool.
       Морони на власти чешће мењају правила него гаће.
    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    opozicija - Page 20 Empty Re: opozicija

    Post by Filipenko Fri Aug 25, 2023 5:56 pm

    Vi se prepirete je li Vucic uz Jeremiju ili Aleksu, a on iza obojice.
    Janko Suvar

    Posts : 7704
    Join date : 2019-06-06

    opozicija - Page 20 Empty Re: opozicija

    Post by Janko Suvar Fri Aug 25, 2023 11:27 pm

    Predsednik pokreta „Evropski put – Basta“ i bivši ministar privrede Rade Basta pozvao je danas Miroslava Aleksića iz Narodnog pokreta Srbije da zajedno sa njim učestvuje u formiranju jakog proevropskog bloka.

    Basta je u pisanoj izjavi naveo da poziva Aleksića da „zajedno sa pokretom ‘Evropski put – Basta’ i svim iskrenim borcima za evropsku Srbiju učestvuje u ujedinjenju jednog jakog proevropskog bloka koji će učestvovati na svim predstojećim izborima i poslati snažnu poruku da Evropa nema alternativu“.

    Prema njegovim rečima, Srbija mora što pre da uđe u Evropsku uniju kako bi građani bolje živeli i kako bi ova zemlja postala uređena u svim segmentima, kako bi se iskorenio kriminal, a korupcija oterala u prošlost.

    „Nemamo vremena za čekanje, povedimo narod na tačku okupljanja, a ne deljenja, neka narod jasno vidi ko se bori za evropske vrednosti i bolji život“, dodao je Basta.
    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    opozicija - Page 20 Empty Re: opozicija

    Post by Filipenko Fri Aug 25, 2023 11:37 pm

    Aha, znaci na to se trose pare americkih poreskih obveznika za koje je Srbija zaduzena kod americkih kreditora.
    plachkica

    Posts : 16194
    Join date : 2014-11-06

    opozicija - Page 20 Empty Re: opozicija

    Post by plachkica Sun Aug 27, 2023 11:53 am

    паће

    Posts : 40143
    Join date : 2012-02-12
    Location : имам пуну полицу књига, која ми је главна?

    opozicija - Page 20 Empty Re: opozicija

    Post by паће Sun Aug 27, 2023 12:09 pm

    Како у тако мало речи рећи исту ствар три пута и не казати ништа...


    _____
       I drove a škodilak before it was cool.
       Морони на власти чешће мењају правила него гаће.
    Erős Pista

    Posts : 81478
    Join date : 2012-06-10

    opozicija - Page 20 Empty Re: opozicija

    Post by Erős Pista Sun Aug 27, 2023 12:13 pm

    Kako im ne dosadi...


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    konjski nil

    Posts : 2539
    Join date : 2020-06-19
    Location : bizarr nők hazája

    opozicija - Page 20 Empty Re: opozicija

    Post by konjski nil Sun Aug 27, 2023 12:13 pm

    Kada se pogleda cela politička scena, vidi se da ima svega, samo ne politike. Imamo situaciju da među partijama nema razgovora. Jedino što ovde ne stanuje je politika. 
    izgleda da je bergasa19 džaba krečijo  opozicija - Page 20 2304934895


    _____
    opozicija - Page 20 2692   Hong Kong dollar, Indian cents, English pounds and Eskimo pence   opozicija - Page 20 2692
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50117
    Join date : 2017-11-16

    opozicija - Page 20 Empty Re: opozicija

    Post by Nektivni Ugnelj Sun Aug 27, 2023 2:08 pm

    Zašto se ne zovu Libidem ionako je svejedno
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50117
    Join date : 2017-11-16

    opozicija - Page 20 Empty Re: opozicija

    Post by Nektivni Ugnelj Sun Aug 27, 2023 2:08 pm

    Vraćanje AV u ustavna ovlašćenja lol
    Erős Pista

    Posts : 81478
    Join date : 2012-06-10

    opozicija - Page 20 Empty Re: opozicija

    Post by Erős Pista Sun Aug 27, 2023 2:17 pm

    Mór Thököly wrote:Zašto se ne zovu Libidem ionako je svejedno
    opozicija - Page 20 3579118792

    Libekdem


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije

    opozicija - Page 20 Empty Re: opozicija

    Post by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Current date/time is Thu May 09, 2024 4:25 pm