Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Obučene žene i obučeni muškarci

    darling

    Posts : 2269
    Join date : 2014-11-23

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 12 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by darling Wed Oct 28, 2015 7:54 pm

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 12 1233199462

    kad nadjes, reci i meni.
    Anonymous
    Guest

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 12 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by Guest Wed Oct 28, 2015 10:07 pm

    sta je perjani kaput?
    Anonymous
    Guest

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 12 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by Guest Wed Oct 28, 2015 10:10 pm

    Nešto kao što nosi Bird Person, modni analfabeto...

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 12 6358132917658692401497526374_display
    Anonymous
    Guest

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 12 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by Guest Wed Oct 28, 2015 10:13 pm

    tako nesto sam i ja pomislio, zato pitam Obučene žene i obučeni muškarci - Page 12 1399639816


    tarzan i ljudi ptice

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 12 Tarzan10
    паће

    Posts : 40166
    Join date : 2012-02-12
    Location : квантни физикалац

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 12 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by паће Wed Oct 28, 2015 11:14 pm

    Пикс, имао је Флаш Гордон током каријере бар педесет крилатијих и перјанијих што другара што статиста који гину у два квадрата...

    Него, имао сам једну јакну баш добро перјану, ал' се сперјала... мислим, слегло се перје и ништа, морао да је бацим, ни протресање није помагало. Има нека радионица где то може да се преперја? Тј за случај да опет нађем тако нешто (што чисто сумњам, јер ово није тај капитализам који тражите :обиванмахнеруком: (јебо сопствер, немојте стављати :опис: ознаке уз десну заграду, направи смајлија из нехата)).


    _____
       commented, fermented, demented, mementoed, cemented, lamented.
       анархеологистика: оно кад не знаш где си га затурио, и кад.
    Anonymous
    Guest

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 12 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by Guest Fri Oct 30, 2015 11:01 am

    darling wrote:Obučene žene i obučeni muškarci - Page 12 1233199462

    kad nadjes, reci i meni.

    Gledala sam juče po gradu perjane jakne/kapute i neviđeno se smorila. 90% je na ovaj fazon:

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 12 PS-LOLITA-BLACK_w

    A meni to gadno.

    Onda sam naručila na e-bay-u. Ovu:

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 12 9466cad72c764b5db0a4ef235846dd2d
    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 12 E5839466875b4c188d53db89aa8f1ed5

    Držite mi fige da ispadne ko na slici i da sam potrefila veličinu.
    Anonymous
    Guest

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 12 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by Guest Fri Oct 30, 2015 11:12 am

    A faaak, odbijena mi transakcija. Sa ću se ubijem.
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 12 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by kondo Fri Oct 30, 2015 11:48 am

    zasto?


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    Anonymous
    Guest

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 12 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by Guest Fri Oct 30, 2015 11:52 am

    Ne znam, to mi sve radi drugarica, kaže neko kretensko objašnjenje, plus su joj skinuli 3 EUR, po 1 EUR za svaki put kad je pokušala transakciju.
    паће

    Posts : 40166
    Join date : 2012-02-12
    Location : квантни физикалац

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 12 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by паће Fri Oct 30, 2015 12:20 pm

    sejlor wrote:
    Gledala sam juče po gradu perjane jakne/kapute i neviđeno se smorila.

    Наравно да је невиђено, не виде се очи. Мен' то увезано ко кобаја делује симпатично кад га видим једном годишње... ал' ми делује глупо да га виђам на сваком ћошку. А бар да кошта колико вреди, него. Пошто ли је тек у боји, ако уопште има.

    sejlor wrote:Ne znam, to mi sve radi drugarica, kaže neko kretensko objašnjenje

    "Ви донт деливер ту Вакоуџибајна"?


    _____
       commented, fermented, demented, mementoed, cemented, lamented.
       анархеологистика: оно кад не знаш где си га затурио, и кад.
    darling

    Posts : 2269
    Join date : 2014-11-23

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 12 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by darling Fri Oct 30, 2015 12:26 pm

    ja imam ovu

    http://www.sneakersnstuff.com/en/product/6604/nike-nsw-benchwarmer-down-parka
    perjana rebra se vide iznutra. 

    sad ulazi u cetvrtu sezonu kako je nosim. kupila sam je u autletu u indjiji za 10ak hiljada. moja poznanica je kupila godinu dana kasnije na istom mestu za 8. 

    nije mi omiljena, al je kompromis dok ne nadjem perjanu jaknu do zemlje mojih snova. eto, ako svracas u indjiju, udji u najk, mozda ima jos.


    ova mi je jako lepa Obučene žene i obučeni muškarci - Page 12 1241126653

    http://store.moncler.com/ca/outerwear_cod41472649fu.html


    Last edited by darling on Fri Oct 30, 2015 12:29 pm; edited 1 time in total
    паће

    Posts : 40166
    Join date : 2012-02-12
    Location : квантни физикалац

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 12 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by паће Fri Oct 30, 2015 12:27 pm

    До земље својих снова можеш и преко лета...


    _____
       commented, fermented, demented, mementoed, cemented, lamented.
       анархеологистика: оно кад не знаш где си га затурио, и кад.
    Anonymous
    Guest

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 12 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by Guest Fri Oct 30, 2015 12:34 pm

    darling wrote:ja imam ovu

    http://www.sneakersnstuff.com/en/product/6604/nike-nsw-benchwarmer-down-parka
    perjana rebra se vide iznutra. 

    sad ulazi u cetvrtu sezonu kako je nosim. kupila sam je u autletu u indjiji za 10ak hiljada. moja poznanica je kupila godinu dana kasnije na istom mestu za 8. 

    nije mi omiljena, al je kompromis dok ne nadjem perjanu jaknu do zemlje mojih snova. eto, ako svracas u indjiju, udji u najk, mozda ima jos.


    ova mi je jako lepa Obučene žene i obučeni muškarci - Page 12 1241126653

    http://store.moncler.com/ca/outerwear_cod41472649fu.html

    Meni je prva (tvoja) lepša. Nisam nikad bila u Inđiji u tom autletu, možda odem ako upadnem u očaj u potrazi za kaputom/jaknom.
    Anonymous
    Guest

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 12 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by Guest Fri Oct 30, 2015 8:44 pm

    Ja imam Superdry i super je. A sad sam kupila Nike kao ovu tvoju Sejlore sa slike, ali kratku. Ima neki umetak kao duks. Elem, vidi Superdry?
    darling

    Posts : 2269
    Join date : 2014-11-23

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 12 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by darling Sat Oct 31, 2015 9:01 am

    uniqlo ima super perje.

    http://www.uniqlo.com/de/de/damen/oberbekleidung
    Anonymous
    Guest

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 12 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by Guest Sat Oct 31, 2015 9:34 am

    E, dolazi mi sestra iz Nemačke za 3 nedelje, tako da slobodno dajte i preporuke za radnje što ih nema kod nas.
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 12 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by kondo Sat Oct 31, 2015 11:59 am

    uniqlo je zakon za perje. i za mnoge druge stvari (quality casual) ali to perje su bas usavrsili do japanskog haj tek savrsenstva. neka te ne brine sto izgleda strejt na slici posto su im boje bas jako dobre i deluje manje strejt od moncler i slicnih stvari. sa ovog sto je darling kacila imas ovo

    http://www.uniqlo.com/de/de/product/damen-ultra-light-down-daunenmantel-mit-kapuze-146394.html?dwvar_146394_size=SMA002&dwvar_146394_color=COL09&cgid=IDw-ultra-light-down

    imaju samo 2 radnje u nemackoj, obe u berlinu ali izgleda da imaju delivery.


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    Anonymous
    Guest

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 12 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by Guest Thu Nov 05, 2015 4:48 pm

    Uhvatila me neka zivana da skratim kosu na neki bob sa siskama na stranu, a taman mi je kosa presla ramena. Do sutra u tri mogu da se predomislim Obučene žene i obučeni muškarci - Page 12 1399639816
    Anonymous
    Guest

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 12 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by Guest Thu Nov 05, 2015 5:25 pm

    Nemoj tu da staješ, idi skroz kratko. Obučene žene i obučeni muškarci - Page 12 2304934895

    Okrenuo sad Jazeeru posle ihaj, video na kratko ošišanu Jasminu Kos kako izveštava o povratku broda hrvatske ratne mornarice iz spasilačke misije na Mediteranu i sve do odjave bio u fazonu "ko im je sad ova nova i zasto mi se čini da sam je već negde čuo?" Ako je odgovoran službeni stilista, kudos za stilistu. Od sada kao odgovor na sve javno izražene dileme o frizurama sugerišem takvo boyfriendisanje.
    Anonymous
    Guest

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 12 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by Guest Thu Nov 05, 2015 5:33 pm

    Nije izvodljivo to u mom slucaju.
    Ointagru Unartan

    Posts : 6735
    Join date : 2012-02-11

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 12 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by Ointagru Unartan Thu Nov 05, 2015 5:35 pm

    Sto?


    _____
    "Ne morate krenuti odavde da biste dosli tamo. Moguce je krenuti odavde i vratiti se ponovo tu, ali preko onoga tamo."
    Aca Seltik, Sabrana razmisljanja o topologiji, tom cetvrti.

    My Moon Che Gavara.
    Anonymous
    Guest

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 12 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by Guest Thu Nov 05, 2015 5:55 pm

    Pa drugacija kosa, mnogo je ima i mnogo je debela. Izgledalo bi kao pecurka.
    Anonymous
    Guest

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 12 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by Guest Thu Nov 05, 2015 6:27 pm

    Da. Moja lesbian crush se ošišala na najsavršeniju kratku frizuru, ja odmah uzela u razmatranje kako bi to meni stajalo, ali sam ubrzo shvatila da ona ima otprilike 3 puta manje kose od mene.
    Anonymous
    Guest

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 12 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by Guest Thu Nov 05, 2015 6:29 pm

    Hototo wrote:Nemoj tu da staješ, idi skroz kratko. Obučene žene i obučeni muškarci - Page 12 2304934895

    Okrenuo sad Jazeeru posle ihaj, video na kratko ošišanu Jasminu Kos kako izveštava o povratku broda hrvatske ratne mornarice iz spasilačke misije na Mediteranu i sve do odjave bio u fazonu "ko im je sad ova nova i zasto mi se čini da sam je već negde čuo?" Ako je odgovoran službeni stilista, kudos za stilistu. Od sada kao odgovor na sve javno izražene dileme o frizurama sugerišem takvo boyfriendisanje.

    Hrvoje je OK fraer.
    Anonymous
    Guest

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 12 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by Guest Thu Nov 05, 2015 6:51 pm

    Stvarno? Meni izgleda kao mornarički Beetle Bailey. Ne bih ga birao u ekipu za basket.

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 12 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Current date/time is Mon May 13, 2024 6:37 am