Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Novak - četnik sa reketom

    Anonymous
    Guest

    Novak - četnik sa reketom - Page 37 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by Guest Sat Jan 15, 2022 12:24 am

    12:23 Citiraju neke članove nešto, dosadno mi je da slušam i uznemirava me ambijent, ovo je kraj lajv bloga.
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Novak - četnik sa reketom - Page 37 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by kondo Sat Jan 15, 2022 12:24 am

    Cousin Billy wrote:12:22 Novi sudija ima strogu, špicastu facu. Loš znak


    kažu na tvitersima stranci da su djovaku dosta pale šanse sa prelaskom na fed nivo i novim sucem namesto kelija, kako zašto nije moje da o tome pišem


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    Anonymous
    Guest

    Novak - četnik sa reketom - Page 37 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by Guest Sat Jan 15, 2022 12:27 am

    12:27 Tipična Teams/Zoom situacija. "Neko pravi šum, to je sa vaše strane sudija" "Nije, to je nešto ko zna šta". "Neko nije uključio mute".
    Anonymous
    Guest

    Novak - četnik sa reketom - Page 37 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by Guest Sat Jan 15, 2022 12:30 am

    12:30 Aaaa ovo je proceduralno ročište, ne odlučuje se ništa ovde osim prenosa na federalni nivo. Ceo lajv blog bio je redundantan a vaš izveštač je debil.
    rumbeando

    Posts : 13817
    Join date : 2016-02-01

    Novak - četnik sa reketom - Page 37 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by rumbeando Sat Jan 15, 2022 12:32 am

    ​ 
    Justice David O’Callaghan has raised the possibility of Djokovic’s hearing tomorrow coming before the full bench of the Federal Court, rather than being heard by a single judge.
    “A full court can be convened commencing tomorrow morning,” the judge said.
    https://www.theguardian.com/australia-news/live/2022/jan/15/australia-news-live-updates-novak-djokovic-to-be-detained-amid-legal-battle
    Летећи Полип

    Posts : 11139
    Join date : 2018-03-03
    Age : 35
    Location : Hotline Rakovica

    Novak - četnik sa reketom - Page 37 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by Летећи Полип Sat Jan 15, 2022 12:33 am

    Cousin Billy wrote:12:30 Aaaa ovo je proceduralno ročište, ne odlučuje se ništa ovde osim prenosa na federalni nivo. Ceo lajv blog bio je redundantan a vaš izveštač je debil.


    Ko onomad kad si ceo dan radio pbp napada na Slavjansk, da bi na kraju dana konstatovao da je sve bio fejk njuz.


    _____
    Sve čega ima na filmu, rekao sam, ima i na Zlatiboru.


    ~~~~~

    Ne dajte da vas prevare! Sačuvajte svoje pojene!
    Anonymous
    Guest

    Novak - četnik sa reketom - Page 37 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by Guest Sat Jan 15, 2022 12:35 am

    Novak - četnik sa reketom - Page 37 3579118792
    Летећи Полип

    Posts : 11139
    Join date : 2018-03-03
    Age : 35
    Location : Hotline Rakovica

    Novak - četnik sa reketom - Page 37 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by Летећи Полип Sat Jan 15, 2022 12:37 am

    A dobro se secam da sam imao neke obaveze, i umesto toga prosedeo pred kompjuterom.


    _____
    Sve čega ima na filmu, rekao sam, ima i na Zlatiboru.


    ~~~~~

    Ne dajte da vas prevare! Sačuvajte svoje pojene!
    Anonymous
    Guest

    Novak - četnik sa reketom - Page 37 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by Guest Sat Jan 15, 2022 12:38 am

    12:37 Ročište je završeno, nešto je zatraženo, pominje se nešto sutra ujutru, ne kontam ništa osim da se traži zasedanje celog sudskog veća i sudija je obećao da će da razmisli.
    Anonymous
    Guest

    Novak - četnik sa reketom - Page 37 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by Guest Sat Jan 15, 2022 12:43 am

    meni je potpuno nelogično da neko ko nije zaražen predstavlja rizik za zemlju gde ima 150 hiljada ili već koliko slučajeva dnevno

    valjda australija predstavlja rizik za njega i zbog toga bi bilo logično da ga proteraju
    lalinea

    Posts : 3436
    Join date : 2014-10-29

    Novak - četnik sa reketom - Page 37 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by lalinea Sat Jan 15, 2022 12:48 am

    Mór Thököly wrote:9 puta, 9 puta je osvojio AO. Da je neko iz Francuske, Amerike ili cak Spanije zvali bi ga one of their one. Ovako je opasnost za javni red i 87% se slaze s tim. Cak posto je njihov sud jednom odbacio ponistavanje vize. Pa LOL.

    dobro, za bas Francusku je pitanje u bas ovom trenutku Novak - četnik sa reketom - Page 37 1399639816 ali poenta stoji
    mislim da ipak malcice preterujes. i on i Ana su bili prilicno popularni down under. jbg, nije a la Federer, ali nije bas da ga "mrze jer je srbin". on je ipak ovaj pad popularnosti sam sebi zakuvao, ocigledno potpuno pogresnom procenom oko raspolozenja u Melburnu regarding vakcine i ponasanje dok si pozitivan.


    _____
    you cannot simply trust a language model when it tells you how it feels
    Erős Pista

    Posts : 81538
    Join date : 2012-06-10

    Novak - četnik sa reketom - Page 37 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by Erős Pista Sat Jan 15, 2022 12:56 am

    To je i moj utisak.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    lalinea

    Posts : 3436
    Join date : 2014-10-29

    Novak - četnik sa reketom - Page 37 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by lalinea Sat Jan 15, 2022 1:06 am

    misim, ovo je totalno licni utisak (gledala sam ga na dva od 4 najveca turnira) - od svih GS destinacija, u Melburnu je bio najomiljeniji, i tokom slemova i van sezone.

    edit: a onda se lepo posro u sve to. ipak - imati skor 87% protiv tebe kad ti je sa druge strane Morisonova vlada nije bas mala stvar, treba se potruditi za takav rezultat.


    _____
    you cannot simply trust a language model when it tells you how it feels
    rumbeando

    Posts : 13817
    Join date : 2016-02-01

    Novak - četnik sa reketom - Page 37 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by rumbeando Sat Jan 15, 2022 1:12 am

    ​  
    Djokovic’s lawyers will have submitted all their submissions by midday today, with lawyers for the Immigration Minister to respond and serve theirs by 10pm tonight.
    Paul Holdenson QC, appearing on behalf of Djokovic, said his client had no problem with his affadavit being released to the public today.

    All parties agreed to the hearing going ahead tomorrow at 9.30am (Australian Eastern Daylight Time) [= 23.30 CET].
    The hearing was fairly administrative, with the only dispute between the parties being whether Mr Novak’s case is heard by a single judge of the court tomorrow, or the full court of three judges.
    If the case is heard by the full court, the Minister Mr Hawke will have no avenue to appeal any decision made.
    Justice David O’Callaghan has advised he will make a decision on that matter today.
    https://www.theage.com.au/sport/tennis/live-federal-court-to-hear-novak-djokovic-appeal-after-immigration-minister-cancels-tennis-star-s-visa-ahead-of-2022-australian-open-20220115-p59ofk.html
    rumbeando

    Posts : 13817
    Join date : 2016-02-01

    Novak - četnik sa reketom - Page 37 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by rumbeando Sat Jan 15, 2022 1:21 am






    kapetanm

    Posts : 5805
    Join date : 2012-02-10

    Novak - četnik sa reketom - Page 37 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by kapetanm Sat Jan 15, 2022 1:26 am

    Jedino po meni moze da se povadi ako se okrene, ode kuci i posalje im u paketu svih 9 pehara odričući se tih titula. Tako je Kasijus Klej postao najveći
    rumbeando

    Posts : 13817
    Join date : 2016-02-01

    Novak - četnik sa reketom - Page 37 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by rumbeando Sat Jan 15, 2022 1:45 am

    ​  
    And we're underway. While Judge O'Callaghan is sitting in court in person everyone else is online from remote location and he's made the formal order confirming that can happen. He's also reminding everyone it's illegal to record or screenshot the hearing.
    He says the purpose of the hearing is to deal with confirming Judge Kelly's order transferring the case from the Federal Circuit Court to the higher Federal Court. Secondly is to deal with procedural isues.
    Thirdly, he says the Chief Justice has asked him to find out from them if they think the proper jurisdiction is a single judge, or a full court. Justice O'Callaghan says a full bench could be convened tomorrow.
    Paul Holdenson QC is speaking for Novak Djokovic today. He's appearing with Nick Wood SC again. He says he would like a few minute to consider a full court decision.
    He says the other procedural matters are confirming Djokovic's application be filed an served by midday today, and the government's reponse by 10pm. There's also to be a decision on time limits for the hearing. Yesterday 60 minutes was suggested.
    Mr Holdenson said there's an affidavit in support of the application being prepared. Ordinarily that wouldn't be made publily available unti lit's been "read" by the court - essentilly not before tomorrow's hearing. But he's not opposed to it being made public today.
    Djokovic's lawyers are keen for a full court.
    Holdenson: "I think three judges is appropriate. That matter can be dealt with, in our submission, by a full court."
    Stephen Lloyd says the government is opposed to a full court referral and there's no justification for it.
    "In the normal course, any party has a right of appeal. Having the matter referred to the full court would remove any party's right to appeal."
    Just quickly - a decision of a single judge in the Federal Court can be appealed to a full bench of three judges. Djokovic's lawyers support skipping straight to the three judges, the government is against it.
    Justice O'Callaghan says the parties will be notified later this morning whether it'll be one judge or three.
    He's confirming the schedule now. The hearing will begin at 9.30am AEDT tomorrow, Sunday January 16.
    https://twitter.com/karenlsweeney/status/1482134450524033027
    lalinea

    Posts : 3436
    Join date : 2014-10-29

    Novak - četnik sa reketom - Page 37 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by lalinea Sat Jan 15, 2022 1:46 am

    kapetanm wrote:Jedino po meni moze da se povadi ako se okrene, ode kuci i posalje im u paketu svih 9 pehara odričući se tih titula. Tako je Kasijus Klej postao najveći
    mnogo je to dramaticno, dovoljno bi bilo da se vakcinise.


    _____
    you cannot simply trust a language model when it tells you how it feels
    Anonymous
    Guest

    Novak - četnik sa reketom - Page 37 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by Guest Sat Jan 15, 2022 1:53 am

    sa omikronom je to anahrono
    Daï Djakman Faré

    Posts : 8096
    Join date : 2014-10-28
    Location : imamate of futa djallon

    Novak - četnik sa reketom - Page 37 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by Daï Djakman Faré Sat Jan 15, 2022 2:11 am

    Notxor wrote:
    kolko je ovo savage Novak - četnik sa reketom - Page 37 3579118792


    _____
    i would like to talk here about The Last of Us on HBO... and yeah, yeah i know.. the world is burning but lets just all sit and talk about television. again - what else are we doing with ourselves ? we are not creating any militias. but my god we still have the content. appraising content is the american modus vivendi.. that's why we are here for. to absorb the content and then render some sort of a judgment on content. because there is a buried hope that if enough people have the right opinion about the content - the content will get better which will then flow to our structures and make the world a better place
    Anonymous
    Guest

    Novak - četnik sa reketom - Page 37 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by Guest Sat Jan 15, 2022 2:11 am

    da ne budem lenj, nauka ima smisla ako pratiš dokaze gde god da te odvedu

    sa omikoronom je značaj vakcine prvenstveno zaštita pojedinca

    prema radovima koje sam video, imunitet stečen virusom je nešto efikasniji od imuniteta stečenog mrna koja prenosi informacije bivšeg spajk proteina

    na osnovu toga možemo da smatramo da je osoba koja je imala covid imunizovana bar koliko i vakcinisana osoba

    meni je bilo draže da se vakcinišem zato što sumnjam u pušačka pluća koje imam i zato što sam želeo da smanjim još neke verovatnoće

    za ovog čija je tema, verujem da ima dovoljno argumenata da ga boli kurac za vakcinu, ako je tačno da je bio dva puta zaražen i da ne predstavlja nikakav rizik za druge, bar ne veći od bilo kog ko je vakcinisan

    ovo nema veze sa zdravljem ni sa vakcinama

    da ima veze, ne bi imali ovaj broj slučajeva koji imaju
    rumbeando

    Posts : 13817
    Join date : 2016-02-01

    Novak - četnik sa reketom - Page 37 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by rumbeando Sat Jan 15, 2022 2:18 am

    Spisi za ovo novo suđenje:

    https://www.fedcourt.gov.au/services/access-to-files-and-transcripts/online-files/djokovic
    rumbeando

    Posts : 13817
    Join date : 2016-02-01

    Novak - četnik sa reketom - Page 37 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by rumbeando Sat Jan 15, 2022 2:38 am

    V.d. direktorka Batuta Verica Jovanović potpisala je svedočanstvo Đokoviću o pozitivnom i negativnom testu.

    Izvor: https://www.fedcourt.gov.au/services/access-to-files-and-transcripts/online-files/djokovic/filed-documents/Sealed-Affidavit-Bannister-1512022.pdf (strana 111)
    lalinea

    Posts : 3436
    Join date : 2014-10-29

    Novak - četnik sa reketom - Page 37 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by lalinea Sat Jan 15, 2022 3:07 am

    Talason wrote:da ne budem lenj, nauka ima smisla ako pratiš dokaze gde god da te odvedu

    sa omikoronom je značaj vakcine prvenstveno zaštita pojedinca

    prema radovima koje sam video, imunitet stečen virusom je nešto efikasniji od imuniteta stečenog mrna koja prenosi informacije bivšeg spajk proteina

    na osnovu toga možemo da smatramo da je osoba koja je imala covid imunizovana bar koliko i vakcinisana osoba

    meni je bilo draže da se vakcinišem zato što sumnjam u pušačka pluća koje imam i zato što sam želeo da smanjim još neke verovatnoće

    za ovog čija je tema, verujem da ima dovoljno argumenata da ga boli kurac za vakcinu, ako je tačno da je bio dva puta zaražen i da ne predstavlja nikakav rizik za druge, bar ne veći od bilo kog ko je vakcinisan

    ovo nema veze sa zdravljem ni sa vakcinama

    da ima veze, ne bi imali ovaj broj slučajeva koji imaju
    sta sam ja propustila? gde su studije koje porede tri doze mRNA vakcina sa convalescentnim serumom za omikron?

    btw, ne moze vakcina da bude primarno zastita pojedinca - ako vakcinacija smanjuje sansu za hospitalizaciju, onda je valjda mnogo odgovornija strategija da se svi vakcinisu umesto da se svi zaraze.

    ovaj o kome je tema je imao onoliko vremena da se vakcinise pre omikrona a nakon prve infekcije. a kako nije vakcinisan, i dalje je preporuka da to uradi kao prelezao. znamo jos od prethodnih varijanti da infekcija + vakcina daju bolji imunitete nego samo infekcija. koji to dokazi, koje treba da pratimo, govore odjednom da su vakcine sada izlisne?
    (btw, ne pricam o tome da li je Djokovic zaista opasan po zdravlje ljudi oko njega u ovom trenutku, vec o tome da nije anahrono da se i sada vakcinise)


    _____
    you cannot simply trust a language model when it tells you how it feels
    Notxor

    Posts : 8095
    Join date : 2020-09-07

    Novak - četnik sa reketom - Page 37 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by Notxor Sat Jan 15, 2022 5:03 am

    kapetanm wrote:Jedino po meni moze da se povadi ako se okrene, ode kuci i posalje im u paketu svih 9 pehara odričući se tih titula. Tako je Kasijus Klej postao najveći

    Vrati im sve pehare osim jednog, pa kad ga pitaju zašto samo osam, da im kaže...


    _____
      Sweet and Tender Hooligan  

    Novak - četnik sa reketom - Page 37 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Mon May 20, 2024 4:24 pm