Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Novak - četnik sa reketom

    avatar

    Posts : 7502
    Join date : 2017-03-14

    Novak - četnik sa reketom - Page 21 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by MNE Tue Jan 11, 2022 10:22 am

    ne bi me začudilo da mu je to burazer "završio" obzirom na njegovu reakciju na pitanje oko testa kada je prekinuo pres
    rumbeando

    Posts : 13762
    Join date : 2016-02-01

    Novak - četnik sa reketom - Page 21 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by rumbeando Tue Jan 11, 2022 10:36 am

    Evo sad neki naš tvrdi da je to vreme downloada testa, a ne generisanja.

    Blokovi.com @blokovi
    Replying to @zerforschung
    I have now checked your theory with my PCR test from October 1st. I have downloaded it now from http://e-zdravlje.gov.rs, scan QR code and timestamp from URL is 1641917096 (Tue Jan 11 2022 16:04:56 GMT). So timestamp in URL is not when test is done, but when test is downloaded
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Novak - četnik sa reketom - Page 21 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by kondo Tue Jan 11, 2022 10:37 am

    ovi su veći jadnici od đokovića, žive od reversnog inženjeringa


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    rumbeando

    Posts : 13762
    Join date : 2016-02-01

    Novak - četnik sa reketom - Page 21 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by rumbeando Tue Jan 11, 2022 10:46 am

    Sa PPP-a:
    Vreme u okviru QR koda se odnosi na vreme kad je generisan pdf.  Provereno upravo

    Toliko o tome izgleda.


    Last edited by rumbeando on Tue Jan 11, 2022 10:48 am; edited 1 time in total
    lalinea

    Posts : 3436
    Join date : 2014-10-28

    Novak - četnik sa reketom - Page 21 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by lalinea Tue Jan 11, 2022 10:48 am

    Ja se juce smorih opasno jer sam se maltene posvadjala sa jednom od najblizih prijateljica oko toga da li je neko ko sa pozitivnim rezultatom testa ide da dise deci za vrat smrad od coveka ili ne. Prvo je bilo neverovanje - "gde je to potvrdjeno?!", "pa u sudskim dokumentima", onda pretpostavka da je lazirao test, a na kraju i konstatacija da vecina ljudi u srbiji ionako ima isti takav stav oko korone a mozda je i test lazan, eto 'sve je moguce' (osim, valjda, da je Djokovic smradina). To idolopoklonstvo Djokovicu medju srbima (ona ne zivi u srbiji) je toliko jako da se u glavama automatski opravdava nesto za sta 2 godine tvrdis da je neopravdljivo. jbt, znamo se 20 godina, 2 godine vec zajedno mucimo muku sa pandemijom i malom decom u zemljama sa mnogo striktnijim merama od Srbije, nerviramo se na ljude koji negiraju koronu, ponasaju se bahato, nece da se vakcinisu - i onda odjenom kad je doslo do Djokovica, kognitivna disonanca.
    edit: da dodam i brzopotezno guglanje i potezanje "evo i Rafa je usao u aus 10 dana nakon testa a pravila kazu mora 14" argumenta.


    _____
    you cannot simply trust a language model when it tells you how it feels
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50139
    Join date : 2017-11-15

    Novak - četnik sa reketom - Page 21 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by Nektivni Ugnelj Tue Jan 11, 2022 10:56 am

    Kao prvo, izgleda da mnogi od vas ne poznaju bas poblize sport i navijanje. Tu cesto padaju svi principi, logika, a ponekad i pamet. I to je tako. Zasto je to tako...to daleko prevazilazi ovaj topik. Drugo, Djokovic jeste (i) socio-politicki fenomen, pogotovu, naravno, medju Srbima (ali vidimo da ni neki drugi okolo nisu bas skroz imuni) jer to je neko sa ovih prostora prepunog kolektivnih i licnih poraza - srvarno, zaista, genuinly prvi na svetu u necemu sto je bitno svetskoj visoj srednjoj klasi. To ovi prostori nikada nisu imali (posto je Tesla zivot proveo kako je proveo). To sto mnoge ovde, ukljuciv i mene, zabole za Djokovica...to je nesto drugo.
    Anonymous
    Guest

    Novak - četnik sa reketom - Page 21 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by Guest Tue Jan 11, 2022 10:58 am

    Razumem navijanje u meri u kojoj navijači razumeju moje nerazumevanje.
    zvezda je zivot

    Posts : 7034
    Join date : 2014-11-07

    Novak - četnik sa reketom - Page 21 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by zvezda je zivot Tue Jan 11, 2022 11:00 am

    Mór Thököly wrote: Zasto je to tako...to daleko prevazilazi ovaj topik. 

    predlazem da otvorimo novi topik, zanimljiva je tema, mozda dodjemo do nekih uvida


    _____
    ova zemlja to je to
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50139
    Join date : 2017-11-15

    Novak - četnik sa reketom - Page 21 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by Nektivni Ugnelj Tue Jan 11, 2022 11:01 am

    Cousin Billy wrote:Razumem navijanje u meri u kojoj navijači razumeju moje nerazumevanje.

    Pa razumeju donde dok im se ne mesas u "poso"
    Notxor

    Posts : 8095
    Join date : 2020-09-07

    Novak - četnik sa reketom - Page 21 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by Notxor Tue Jan 11, 2022 11:06 am

    Novak Djokovic @DjokerNole · Jan 10
    Back in Melbourne and just layin' around...

    Novak - četnik sa reketom - Page 21 Bize8TN


    _____
      Sweet and Tender Hooligan  
    Anonymous
    Guest

    Novak - četnik sa reketom - Page 21 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by Guest Tue Jan 11, 2022 11:07 am

    ok zašto je Brbana ovako hladna?



    Premijerka Srbije Ana Brnabić rekla je da nije ni optimista ni pesimista kada je reč o tome hoće li Novaku Ðokoviću biti dozvoljeno da igra.
    Premijerka je u intervjuu za britansku agenciju Rojters naglasila da se nada da će konačna odluka uskoro biti doneta.
    "Nadam se da će konačna odluka uskoro biti objavljena. Neizvesnost nije dobra ni za jednu zainteresovanu stranu, ni za Ðokovića ni za Australijan open", rekla je Brnabićeva.
    Ona je naglasila da nije ni optimistična ni pesimistična po pitanju toga hoće li Ðokoviću biti dopušteno da ostane u Australiji, gde bi trebalo da se takmiči za rekordnu 21. grend slem titulu.

    Na pitanje da li je Ðoković prisustvovao događaju koji je 17. decembra ogranizaovao Teniski savez Beograda, iako je dan ranije, 16. decembra, bio pozitivan na koronavirus, Brnabićeva je rekla da je Ðoković "očigledno prekršio pravila" ako je znao rezultat testa pre nego što je otišao na taj događaj.
    Ona je, međutim, naglasila da je potrebno dodatno pojašnjenje.
    "Ne znam kada je dobio rezultat testa, kada ga je pročitao", navela je Ana Brnabić.
    Uncle Baby Billy

    Posts : 3167
    Join date : 2021-09-13

    Novak - četnik sa reketom - Page 21 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by Uncle Baby Billy Tue Jan 11, 2022 11:08 am

    Mór Thököly wrote:Kao prvo, izgleda da mnogi od vas ne poznaju bas poblize sport i navijanje. Tu cesto padaju svi principi, logika, a ponekad i pamet. I to je tako. Zasto je to tako...to daleko prevazilazi ovaj topik. Drugo, Djokovic jeste (i) socio-politicki fenomen, pogotovu, naravno, medju Srbima (ali vidimo da ni neki drugi okolo nisu bas skroz imuni) jer to je neko sa ovih prostora prepunog kolektivnih i licnih poraza - srvarno, zaista, genuinly prvi na svetu u necemu sto je bitno svetskoj visoj srednjoj klasi. To ovi prostori nikada nisu imali (posto je Tesla zivot proveo kako je proveo). To sto mnoge ovde, ukljuciv i mene, zabole za Djokovica...to je nesto drugo.

    istina je ovo za navijanje, i razne stvari navijači pokušavaju da ne vide kod vrhunskih sportista--optužbe za silovanje, nasilje u porodici, serijske DUI-ove, učešće u organizovanju borbi pasa, itd.

    ali ono što je posebno nezgodno kod ovog Novakovog prestupa je to što su deca u pitanju. tu se sad sukobljavaju dve nedodirljivosti, naš Novak i naša deca.

    ja bih svakoga ko vrda oko toga pitao: da li bi ti otišao/la među dvadesetoro dece znajući da imaš kovid? mislim, tu stvarno nema šta dalje da se priča ako odgovor nije prosto "ne".


    _____
    ja se rukovodim logikom gvozdenih determinizama
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50139
    Join date : 2017-11-15

    Novak - četnik sa reketom - Page 21 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by Nektivni Ugnelj Tue Jan 11, 2022 11:10 am

    Cousin Billy wrote:ok zašto je Brbana ovako hladna?



    Premijerka Srbije Ana Brnabić rekla je da nije ni optimista ni pesimista kada je reč o tome hoće li Novaku Ðokoviću biti dozvoljeno da igra.
    Premijerka je u intervjuu za britansku agenciju Rojters naglasila da se nada da će konačna odluka uskoro biti doneta.
    "Nadam se da će konačna odluka uskoro biti objavljena. Neizvesnost nije dobra ni za jednu zainteresovanu stranu, ni za Ðokovića ni za Australijan open", rekla je Brnabićeva.
    Ona je naglasila da nije ni optimistična ni pesimistična po pitanju toga hoće li Ðokoviću biti dopušteno da ostane u Australiji, gde bi trebalo da se takmiči za rekordnu 21. grend slem titulu.

    Na pitanje da li je Ðoković prisustvovao događaju koji je 17. decembra ogranizaovao Teniski savez Beograda, iako je dan ranije, 16. decembra, bio pozitivan na koronavirus, Brnabićeva je rekla da je Ðoković "očigledno prekršio pravila" ako je znao rezultat testa pre nego što je otišao na taj događaj.
    Ona je, međutim, naglasila da je potrebno dodatno pojašnjenje.
    "Ne znam kada je dobio rezultat testa, kada ga je pročitao", navela je Ana Brnabić.

    Zato sto je ovaj trenutno na nivou popularnosti negde izmedju Karadjordja i svetog Save
    plachkica

    Posts : 16195
    Join date : 2014-11-06

    Novak - četnik sa reketom - Page 21 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by plachkica Tue Jan 11, 2022 11:11 am

    Cousin Billy wrote:ok zašto je Brbana ovako hladna?



    Premijerka Srbije Ana Brnabić rekla je da nije ni optimista ni pesimista kada je reč o tome hoće li Novaku Ðokoviću biti dozvoljeno da igra.
    Premijerka je u intervjuu za britansku agenciju Rojters naglasila da se nada da će konačna odluka uskoro biti doneta.
    "Nadam se da će konačna odluka uskoro biti objavljena. Neizvesnost nije dobra ni za jednu zainteresovanu stranu, ni za Ðokovića ni za Australijan open", rekla je Brnabićeva.
    Ona je naglasila da nije ni optimistična ni pesimistična po pitanju toga hoće li Ðokoviću biti dopušteno da ostane u Australiji, gde bi trebalo da se takmiči za rekordnu 21. grend slem titulu.

    Na pitanje da li je Ðoković prisustvovao događaju koji je 17. decembra ogranizaovao Teniski savez Beograda, iako je dan ranije, 16. decembra, bio pozitivan na koronavirus, Brnabićeva je rekla da je Ðoković "očigledno prekršio pravila" ako je znao rezultat testa pre nego što je otišao na taj događaj.
    Ona je, međutim, naglasila da je potrebno dodatno pojašnjenje.
    "Ne znam kada je dobio rezultat testa, kada ga je pročitao", navela je Ana Brnabić.


    zato što su podrazumevali da uz srđanovu podršku automatski ide i novakova, ali je izgleda negde zapelo
    avatar

    Posts : 7502
    Join date : 2017-03-14

    Novak - četnik sa reketom - Page 21 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by MNE Tue Jan 11, 2022 11:11 am

    Uncle Baby Billy wrote:
    Mór Thököly wrote:Kao prvo, izgleda da mnogi od vas ne poznaju bas poblize sport i navijanje. Tu cesto padaju svi principi, logika, a ponekad i pamet. I to je tako. Zasto je to tako...to daleko prevazilazi ovaj topik. Drugo, Djokovic jeste (i) socio-politicki fenomen, pogotovu, naravno, medju Srbima (ali vidimo da ni neki drugi okolo nisu bas skroz imuni) jer to je neko sa ovih prostora prepunog kolektivnih i licnih poraza - srvarno, zaista, genuinly prvi na svetu u necemu sto je bitno svetskoj visoj srednjoj klasi. To ovi prostori nikada nisu imali (posto je Tesla zivot proveo kako je proveo). To sto mnoge ovde, ukljuciv i mene, zabole za Djokovica...to je nesto drugo.

    istina je ovo za navijanje, i razne stvari navijači pokušavaju da ne vide kod vrhunskih sportista--optužbe za silovanje, nasilje u porodici, serijske DUI-ove, učešće u organizovanju borbi pasa, itd.

    ali ono što je posebno nezgodno kod ovog Novakovog prestupa je to što su deca u pitanju. tu se sad sukobljavaju dve nedodirljivosti, naš Novak i naša deca.

    ja bih svakoga ko vrda oko toga pitao: da li bi ti otišao/la među dvadesetoro dece znajući da imaš kovid? mislim, tu stvarno nema šta dalje da se priča ako odgovor nije prosto "ne".
    pa on ne bi, ali bi zato poveo svoju djecu kod zaraženog Đokovića 
    Del Cap

    Posts : 6195
    Join date : 2019-11-03

    Novak - četnik sa reketom - Page 21 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by Del Cap Tue Jan 11, 2022 11:14 am

    ...
    Na pitanje da li je Ðoković prisustvovao događaju koji je 17. decembra ogranizaovao Teniski savez Beograda, iako je dan ranije, 16. decembra, bio pozitivan na koronavirus, Brnabićeva je rekla da je Ðoković "očigledno prekršio pravila" ako je znao rezultat testa pre nego što je otišao na taj događaj.

    Ona je, međutim, naglasila da je potrebno dodatno pojašnjenje.

    "Ne znam kada je dobio rezultat testa, kada ga je pročitao", navela je Ana Brnabić.
    ...
    Uncle Baby Billy

    Posts : 3167
    Join date : 2021-09-13

    Novak - četnik sa reketom - Page 21 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by Uncle Baby Billy Tue Jan 11, 2022 11:17 am

    ne vidim da išta posebno menja na stvari to kad je saznao. testirao se 16., sigurno ne iz čiste radoznalosti, nego je imao razloga da posumnja da je pozitivan. ni u toj situaciji nije nimalo opravdano da se pravi da su okolnosti normalne. proveriću mejl popodne, nemam vremena sad, idem da obradujem decu Novak - četnik sa reketom - Page 21 3204619380


    _____
    ja se rukovodim logikom gvozdenih determinizama
    Anonymous
    Guest

    Novak - četnik sa reketom - Page 21 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by Guest Tue Jan 11, 2022 11:19 am

    što reče jedan moj prijatelj (završio državni fakultet u vreme kada privatni nisu ni postojali):

    a kako ja mogu da nekoga zarazim, šta je sa tobom

    tako da možda novak nije ni mislio da radi nešto loše, nisu svi u životu gledali NA mikroskop
    Margit Savović

    Posts : 2437
    Join date : 2012-02-11

    Novak - četnik sa reketom - Page 21 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by Margit Savović Tue Jan 11, 2022 11:20 am

    Mór Thököly wrote:
    Cousin Billy wrote:ok zašto je Brbana ovako hladna?





    Zato sto je ovaj trenutno na nivou popularnosti negde izmedju Karadjordja i svetog Save
    Onda bi trebalo da bandwagonuje, a ne da povredjuje osecanja pastvi.  Novak - četnik sa reketom - Page 21 286371741

    Inace, sigurno postoje domacinstva u kojima bumeri vise vole Novaka od rodjene dece. Kako se moj ujak rodjen 1953. uvredio kad sam jednom rekla da je Novak ruzan, valjali smo se od smeha.
    lalinea

    Posts : 3436
    Join date : 2014-10-28

    Novak - četnik sa reketom - Page 21 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by lalinea Tue Jan 11, 2022 11:20 am

    Uncle Baby Billy wrote:
    ja bih svakoga ko vrda oko toga pitao: da li bi ti otišao/la među dvadesetoro dece znajući da imaš kovid? mislim, tu stvarno nema šta dalje da se priča ako odgovor nije prosto "ne".
    pa o tome ti pricam - ona je neko ko se besomucno testira pred svako decje okupljanje (i sebe i decu, brzim testovima, kao i ostali ucesnici), apsolutno postuje sve karantine kad je neko dete pozitivno u vricu itd. ali eto, Djokovic ipak nije smrad, ne moze on da bude smrad, "to je tako u srbji..."...


    _____
    you cannot simply trust a language model when it tells you how it feels
    avatar

    Posts : 7502
    Join date : 2017-03-14

    Novak - četnik sa reketom - Page 21 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by MNE Tue Jan 11, 2022 11:21 am

    Novak se kao i dosta sportista testirao (skoro)svaki dan i u nekoj teoriji moguće je da oni to automatski šalju na mail kad test bude gotov pa je preskočio mail jer mu stiže ko zna kolko mailova dnevno(a od Batuta su već stizali sa negativnim testom).

    Ni to mu ne bi bila validna odbrana ali je najbolja koju ima.
    Anonymous
    Guest

    Novak - četnik sa reketom - Page 21 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by Guest Tue Jan 11, 2022 11:22 am

    pored toga, ako je tačno da su ga testirali svaki čas, postoji određena verovatnoća da se on nije time uopšte bavio i da je saznao tipa e, znaš da si bio pozitivan prekjuče, a on kaže e super znači idem downunder
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50139
    Join date : 2017-11-15

    Novak - četnik sa reketom - Page 21 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by Nektivni Ugnelj Tue Jan 11, 2022 11:22 am

    Ma nine samo u Srbiji...
    zvezda je zivot

    Posts : 7034
    Join date : 2014-11-07

    Novak - četnik sa reketom - Page 21 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by zvezda je zivot Tue Jan 11, 2022 11:23 am

    Uncle Baby Billy wrote:ne vidim da išta posebno menja na stvari to kad je saznao. testirao se 16., sigurno ne iz čiste radoznalosti, nego je imao razloga da posumnja da je pozitivan. ni u toj situaciji nije nimalo opravdano da se pravi da su okolnosti normalne. proveriću mejl popodne, nemam vremena sad, idem da obradujem decu Novak - četnik sa reketom - Page 21 3204619380

    pudlica porodice djokovic koje se odaziva na ime nebojsa viskovic ceo jucerasnji dan ponavlja da moramo da razumemo da kad se djokovic testira to nije ko da smo se ti i ja testirali. on se testira svakodnevno, to mu je rutina, i razumljivo je sto je zaboravio da pogleda rezultate. a i ko zna koliko mejlova dobija dnevno...


    _____
    ova zemlja to je to
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50139
    Join date : 2017-11-15

    Novak - četnik sa reketom - Page 21 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by Nektivni Ugnelj Tue Jan 11, 2022 11:25 am

    Ljudi, da Englezi imaju nekog kao Novak u tenisu, mislim da bi taj tacno mogao da puca 11. novembra u decu koja su half-man-half poppy i vecina bi nasla opravdanje. Bukvalno.

    Novak - četnik sa reketom - Page 21 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Fri May 10, 2024 12:43 pm