Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Ekološki ustanak

    Erős Pista

    Posts : 81534
    Join date : 2012-06-10

    Ekološki ustanak - Page 23 Empty Re: Ekološki ustanak

    Post by Erős Pista Fri Dec 10, 2021 10:59 am

    Ma naravno, apsolutno se slažem. Sad videh ono Uspehovo. Lupetanje.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Anonymous
    Guest

    Ekološki ustanak - Page 23 Empty Re: Ekološki ustanak

    Post by Guest Fri Dec 10, 2021 11:02 am

    Tviter jede mozak ljudima. Ne skraćuje samo iskaze već i misli kao takve, ograniči ih na najmanji mogući set parametara.
    Erős Pista

    Posts : 81534
    Join date : 2012-06-10

    Ekološki ustanak - Page 23 Empty Re: Ekološki ustanak

    Post by Erős Pista Fri Dec 10, 2021 11:06 am

    Jeste, ja to vidim na primeru Haarpppa, ali vidi se i kod drugih. Ljudima mimovi postaju zamena za validne argumente, i to ne oportunistički, da ih upotrebljavaju protiv drugih, nego su i sami ubeđeni takvim "argumentima".


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    ficfiric

    Posts : 34316
    Join date : 2012-02-10

    Ekološki ustanak - Page 23 Empty Re: Ekološki ustanak

    Post by ficfiric Fri Dec 10, 2021 11:08 am

    Lik koji je zadnjih 5-10 godina proveo cesljajuci vesti trazeci povod za online peticije i ispraksirao se u tome da ih pokrece u roku od odmah, u poslednjih desetak dana dozivljava da ga zovu na spejsove, Pajtara ga predlaze za predsednika, Miletic propituje o Kosovu i Srebrenici - deluje mi kao da ce uskoro pobeci negde u planine


    _____


    Uprava napolje!

    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Ekološki ustanak - Page 23 Empty Re: Ekološki ustanak

    Post by kondo Fri Dec 10, 2021 11:36 am

    beba odvrnuo slavinu



    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    Anonymous
    Guest

    Ekološki ustanak - Page 23 Empty Re: Ekološki ustanak

    Post by Guest Fri Dec 10, 2021 11:42 am

    Erős Pista wrote:Jeste, ja to vidim na primeru Haarpppa, ali vidi se i kod drugih. Ljudima mimovi postaju zamena za validne argumente, i to ne oportunistički, da ih upotrebljavaju protiv drugih, nego su i sami ubeđeni takvim "argumentima".

    a meni nije jasno zašto ljudi ne troluju trolove

    da li je srebrenica genocid, koji je vaš stav po tom pitanju?

    ja sam veoma jasno rekao šta mislim o tome i svako ponavljanje i insistiranje na takvim pitanjima je jasna namera da dovede do daljih podela u već podeljenom narodu

    ja nisam nikada čuo, video ili pročitao vaš stav po tom pitanju, molim vas da mi odgovorite

    da ste hteli da se informišete pre ovog razgovora, znali bi šta sam izjavio po tom pitanju i mislim da insistiranje na ponovnim odgovorima više govori o vašoj današnjoj ulozi nego o potrebi za odgovorima

    i tako dalje

    ne sme niko da igra kako oni žele nego stalno poturati ogledalo
    plachkica

    Posts : 16206
    Join date : 2014-11-06

    Ekološki ustanak - Page 23 Empty Re: Ekološki ustanak

    Post by plachkica Fri Dec 10, 2021 1:31 pm

    ficfiric

    Posts : 34316
    Join date : 2012-02-10

    Ekološki ustanak - Page 23 Empty Re: Ekološki ustanak

    Post by ficfiric Fri Dec 10, 2021 1:41 pm

    Odustalo se od proslave



    _____


    Uprava napolje!

    disident

    Posts : 15085
    Join date : 2016-03-28

    Ekološki ustanak - Page 23 Empty Re: Ekološki ustanak

    Post by disident Fri Dec 10, 2021 1:51 pm

    Znaci da ce sutrasnji protesti biti debakl


    _____
    Što se ostaloga tiče, smatram da Zapad treba razoriti
    Jedini proleter Burundija
    Pristalica krvne osvete
    plachkica

    Posts : 16206
    Join date : 2014-11-06

    Ekološki ustanak - Page 23 Empty Re: Ekološki ustanak

    Post by plachkica Fri Dec 10, 2021 3:27 pm

    ficfiric

    Posts : 34316
    Join date : 2012-02-10

    Ekološki ustanak - Page 23 Empty Re: Ekološki ustanak

    Post by ficfiric Fri Dec 10, 2021 3:29 pm

    Cuta je pominjao zahteve

    Ponavljajući da je zahtev broj 1 – brisanje projekta Jadar iz prostornog plana Loznice, on je rekao da su među zahtevima i otvaranje svih medija za ljude poput Ratka Ristića, Dragane Đorđević akademika Stevanovića koji su jasno rekli na simpozijumu u SANU šta misle o tom projektu – da bi narod čuo istinu o rudniku.

    Istakao je i da učesnici protesta zahtevaju i da se povuku sve prijave protiv onih koji su bili na protestu, kao i da prekinu policajci da maltertiraju ljude i dolaze im na vrata. „A protiv onih koji su batinali ljude, da se momentalno povedu sudski postupci i da se kažnjavaju po zakonu“, istakao je Jovanović.


    za predlog 2 ne vidim svrhu a ovo mi je ok. Sednica SG Loznice po toj temi bi morala da se zakaze do 15. decembra, za to je skupljena peticija


    _____


    Uprava napolje!

    ficfiric

    Posts : 34316
    Join date : 2012-02-10

    Ekološki ustanak - Page 23 Empty Re: Ekološki ustanak

    Post by ficfiric Fri Dec 10, 2021 8:46 pm

    Nego, fina je bila jurnjava da se do petka ispune uslovi. Sta li je to Bogosavljevic izmerio kad se ovoliko jurilo?


    _____


    Uprava napolje!

    Anonymous
    Guest

    Ekološki ustanak - Page 23 Empty Re: Ekološki ustanak

    Post by Guest Fri Dec 10, 2021 9:05 pm

    ja navijam za rio tinto, sve što se dešava ovde je retardirano

    ovakva ekologija tipa ćuta je čisto sranje i užasno me nervira

    rio tinto nema teoretske šanse da stigne čukaru peki čak i da rade sve pogrešno
    Anonymous
    Guest

    Ekološki ustanak - Page 23 Empty Re: Ekološki ustanak

    Post by Guest Fri Dec 10, 2021 9:13 pm

    Talason wrote:ja navijam za rio tinto, sve što se dešava ovde je retardirano

    ovakva ekologija tipa ćuta je čisto sranje i užasno me nervira

    rio tinto nema teoretske šanse da stigne čukaru peki čak i da rade sve pogrešno


    i mene ali mora tako. 
    mora da krene od populizma, od pojednostavljenih problema i rešenja. potrebno je da životna sredina postane prioritet, da bude fokus interesovanja, a ide ka tome. 
    sve ostalo će doći naknadno.
    Anonymous
    Guest

    Ekološki ustanak - Page 23 Empty Re: Ekološki ustanak

    Post by Guest Fri Dec 10, 2021 9:14 pm

    pre dve godine ljudi su se davili u dimu i otrovu i pričali da je ekologija hipsteraj iz kruga dvojke, daj da se priča o životnim stvarima kao što je status Kosova. gotovo je sa time. jedan od odgovornih je taj Ćuta, koji mi je, inače, krajnje antipatičan.
    Anonymous
    Guest

    Ekološki ustanak - Page 23 Empty Re: Ekološki ustanak

    Post by Guest Fri Dec 10, 2021 9:18 pm

    ovo ne pričam inače, zato što znam da mora ovako, ali jebemmumater koji smo ništaci generalno kad mora ovako
    Anonymous
    Guest

    Ekološki ustanak - Page 23 Empty Re: Ekološki ustanak

    Post by Guest Fri Dec 10, 2021 9:19 pm

    A štaš
    Daï Djakman Faré

    Posts : 8095
    Join date : 2014-10-28
    Location : imamate of futa djallon

    Ekološki ustanak - Page 23 Empty Re: Ekološki ustanak

    Post by Daï Djakman Faré Fri Dec 10, 2021 9:59 pm

    Talason wrote:ja navijam za rio tinto, sve što se dešava ovde je retardirano

    ovakva ekologija tipa ćuta je čisto sranje i užasno me nervira

    rio tinto nema teoretske šanse da stigne čukaru peki čak i da rade sve pogrešno
    cuta je bukvalno patos early 1990s politicar tipa vuk draskovic zavijen u ekologiju. svaki put kad pokusa da se artikulise taj je zanr.

    mislim lose je poredjenje vuk draskovic zato sto je vuk imao neki harizmu i flair katunskog filozofa sto bi rekao ostap a cuta je cist negativitet, 1 jednodimenzionalni vektor besa, osoba koji se jednom nije nasmejala u javnom prostoru i pokazala nekakvu naznaku nekakvog duha, osoba koju motivise 1 neosvecena licna osujecenost i resantiman koji se trenutno drustveno-politicki kanalise kao nas kolektivni bes.


    _____
    i would like to talk here about The Last of Us on HBO... and yeah, yeah i know.. the world is burning but lets just all sit and talk about television. again - what else are we doing with ourselves ? we are not creating any militias. but my god we still have the content. appraising content is the american modus vivendi.. that's why we are here for. to absorb the content and then render some sort of a judgment on content. because there is a buried hope that if enough people have the right opinion about the content - the content will get better which will then flow to our structures and make the world a better place
    Erős Pista

    Posts : 81534
    Join date : 2012-06-10

    Ekološki ustanak - Page 23 Empty Re: Ekološki ustanak

    Post by Erős Pista Fri Dec 10, 2021 10:12 pm

    Daï Djakman Faré wrote:
    Talason wrote:ja navijam za rio tinto, sve što se dešava ovde je retardirano

    ovakva ekologija tipa ćuta je čisto sranje i užasno me nervira

    rio tinto nema teoretske šanse da stigne čukaru peki čak i da rade sve pogrešno
    cuta je bukvalno patos early 1990s politicar tipa vuk draskovic zavijen u ekologiju. svaki put kad pokusa da se artikulise taj je zanr.

    mislim lose je poredjenje vuk draskovic zato sto je vuk imao neki harizmu i flair katunskog filozofa sto bi rekao ostap a cuta je cist negativitet, 1 jednodimenzionalni vektor besa, osoba koji se jednom nije nasmejala u javnom prostoru i pokazala nekakvu naznaku nekakvog duha, osoba koju motivise 1 neosvecena licna osujecenost i resantiman koji se trenutno drustveno-politicki kanalise kao nas kolektivni bes.

    Taj rad.

    Ali to je otrov za SRN ekipu.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Erős Pista

    Posts : 81534
    Join date : 2012-06-10

    Ekološki ustanak - Page 23 Empty Re: Ekološki ustanak

    Post by Erős Pista Fri Dec 10, 2021 10:13 pm

    Mada nisi u pravu za nedostatak duha, prilicno je duhovito ispreskakao Nevenu.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Daï Djakman Faré

    Posts : 8095
    Join date : 2014-10-28
    Location : imamate of futa djallon

    Ekološki ustanak - Page 23 Empty Re: Ekološki ustanak

    Post by Daï Djakman Faré Fri Dec 10, 2021 10:18 pm

    jeste, stvarno


    _____
    i would like to talk here about The Last of Us on HBO... and yeah, yeah i know.. the world is burning but lets just all sit and talk about television. again - what else are we doing with ourselves ? we are not creating any militias. but my god we still have the content. appraising content is the american modus vivendi.. that's why we are here for. to absorb the content and then render some sort of a judgment on content. because there is a buried hope that if enough people have the right opinion about the content - the content will get better which will then flow to our structures and make the world a better place
    Mr.Pink

    Posts : 11141
    Join date : 2014-10-28
    Age : 44

    Ekološki ustanak - Page 23 Empty Re: Ekološki ustanak

    Post by Mr.Pink Fri Dec 10, 2021 10:54 pm

    gari vrati se


    _____
    radikalni patrijarhalni feminista

    smrk kod dijane hrk
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50255
    Join date : 2017-11-16

    Ekološki ustanak - Page 23 Empty Re: Ekološki ustanak

    Post by Nektivni Ugnelj Sat Dec 11, 2021 12:00 am

    Erős Pista wrote:
    Daï Djakman Faré wrote:
    cuta je bukvalno patos early 1990s politicar tipa vuk draskovic zavijen u ekologiju. svaki put kad pokusa da se artikulise taj je zanr.

    mislim lose je poredjenje vuk draskovic zato sto je vuk imao neki harizmu i flair katunskog filozofa sto bi rekao ostap a cuta je cist negativitet, 1 jednodimenzionalni vektor besa, osoba koji se jednom nije nasmejala u javnom prostoru i pokazala nekakvu naznaku nekakvog duha, osoba koju motivise 1 neosvecena licna osujecenost i resantiman koji se trenutno drustveno-politicki kanalise kao nas kolektivni bes.

    Taj rad.

    Ali to je otrov za SRN ekipu.

    +1
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50255
    Join date : 2017-11-16

    Ekološki ustanak - Page 23 Empty Re: Ekološki ustanak

    Post by Nektivni Ugnelj Sat Dec 11, 2021 12:01 am

    A meni nije ni nesto antipatican...
    ficfiric

    Posts : 34316
    Join date : 2012-02-10

    Ekološki ustanak - Page 23 Empty Re: Ekološki ustanak

    Post by ficfiric Sat Dec 11, 2021 10:01 am

    Kad se setim kako je decekan kad je rekao da hoce da ucestvuje na izborima.


    _____


    Uprava napolje!

    Ekološki ustanak - Page 23 Empty Re: Ekološki ustanak

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Mon May 20, 2024 12:53 am