Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Bosna i Hercegovina

    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Bosna i Hercegovina - Page 39 Empty Re: Bosna i Hercegovina

    Post by kondo Sat Mar 25, 2023 5:59 pm

    a jbga ne merete naći boljeg

    Bosna i Hercegovina - Page 39 FsDqeuzWAAQJbP6?format=jpg&name=medium


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    fikret selimbašić

    Posts : 9550
    Join date : 2020-06-19

    Bosna i Hercegovina - Page 39 Empty Re: Bosna i Hercegovina

    Post by fikret selimbašić Sat Mar 25, 2023 6:13 pm

    kondo wrote:a jbga ne merete naći boljeg


    Imaš minimum sat vremena video materijala sa Dodikovim izjavama do '06. i onim poslije. Ali one stare ne važe, kaže da je bio naivan i da su ga zapadnjaci prevarili. Zadnjih godina retorika je sve oštrija, bukvalno nacističke i dehumanizujće izjave na račun Bošnjaka. Jedini otrovniji od njega je hrvatski mu kolega Milanović, priča sa tolikom dozom otrova da sam siguran da bi ih najradije kroz dimnjak proturio. Kako znam? Sve ovo slušam i gledam reprizno. Ostaju samo tehnikalije oko izvedbe i povoljan trenutak za to, a taj trenutak će donijeti promjena odnosa snaga u svijetu koja je već u toku.

    Šteta što Mile nije ostao simpatični i snalažljivi lopov iz provincije i što se premetnuo u slavitelja i poštovaoca djela Karadžića i Mladića. Bilo bi bolje za sve.


    _____
    Međuopštinski pustolov.

    Kijevljani, Kijevljani, paganski skupe. Da niste Mihajlika izdali, nikad Tatari Kijev ne bi zauzeli.

    A onda, kad mjehne Raspotočje, onda je jebeno.
    ficfiric

    Posts : 34171
    Join date : 2012-02-10

    Bosna i Hercegovina - Page 39 Empty Re: Bosna i Hercegovina

    Post by ficfiric Sat Mar 25, 2023 6:25 pm

    Sto se alternative tice, meni to lici na neku verziju Srpske liste a to je onda jos gore za Bosnu od ovoga


    _____


    Uprava napolje!

    fikret selimbašić

    Posts : 9550
    Join date : 2020-06-19

    Bosna i Hercegovina - Page 39 Empty Re: Bosna i Hercegovina

    Post by fikret selimbašić Sat Mar 25, 2023 6:35 pm

    ficfiric wrote:Sto se alternative tice, meni to lici na neku verziju Srpske liste a to je onda jos gore za Bosnu od ovoga

    Pa RS je preslikana Srbija. Jedan koji se pita za sve i opozicija radikalnija od vlasti. Jedina razlika je što u Srbiji neke građanštine u politici još uvijek ima. Dodik će da pošalje batinaše na tebe ali će i da te štiti od njih, sve zavisi od trenutka i potreba. Danas je npr. dozvolio jaranu Milanoviću da dođe u Derventu i da tamo izvrši smotru i podijeli odlikovanja 103. brigadi HVO, sa sve vojnom pratnjom i paradom. Valjda slijedi uzvratna posjeta Dodika negdje u Mostaru ili Kupresu, mada sumnjam jer Mile nikad nije bio naložen na vojske i ratovanje ko Zoki, koji umjesto da krizu srednjih godina pregura kao svaki normalan muškarac tvrdeći kako sad bolje jede, pije i jebe nego kad je imao 25 godina, samo po vojarnama i mjestima gdje su vođene bitke ide i dijeli ordenje ko bombone.


    _____
    Međuopštinski pustolov.

    Kijevljani, Kijevljani, paganski skupe. Da niste Mihajlika izdali, nikad Tatari Kijev ne bi zauzeli.

    A onda, kad mjehne Raspotočje, onda je jebeno.
    ficfiric

    Posts : 34171
    Join date : 2012-02-10

    Bosna i Hercegovina - Page 39 Empty Re: Bosna i Hercegovina

    Post by ficfiric Sat Mar 25, 2023 6:42 pm

    I to je jos uvek manje zlo od Severne Mitrovice - da na ovo sadasnje stanje jos neko iz bg-a organizuje vikend ratove svaki put kad treba popuniti program bg televizija


    _____


    Uprava napolje!

    plachkica

    Posts : 16180
    Join date : 2014-11-06

    Bosna i Hercegovina - Page 39 Empty Re: Bosna i Hercegovina

    Post by plachkica Sat Mar 25, 2023 6:50 pm

    ček, jel jelena trivić nije bolja varijanta?
    oko izbora sam je slušala par puta i delovala je razumno, za razliku od draška koji je boško dveri jebo mišu vacića

    (ima li incidenata tamo gde se srbi i hrvati vraćaju?)
    ficfiric

    Posts : 34171
    Join date : 2012-02-10

    Bosna i Hercegovina - Page 39 Empty Re: Bosna i Hercegovina

    Post by ficfiric Sat Mar 25, 2023 6:54 pm

    Ne znam, nisam bas pratio rs opoziciju. Ono sto sam uhvatio delovalo mi je kao da su kandidati za novu srpsku listu. Ako im je jedina politika da se slusa Beograd, onda je bolji i Dodik od toga


    _____


    Uprava napolje!

    fikret selimbašić

    Posts : 9550
    Join date : 2020-06-19

    Bosna i Hercegovina - Page 39 Empty Re: Bosna i Hercegovina

    Post by fikret selimbašić Sat Mar 25, 2023 6:59 pm

    Nije Bosna otrovna ko Kosovo, odnosi su drugačiji, manje tenzični iako je klanje bilo duže i jače. Možda baš zbog toga jer se valjda išćejfilo uz rat. Ne znam da je u Bosni bio neki slučaj uporediv sa ubistvom djece na rijeci, čini mi se da nije bilo ni slučajeva osvete osim što su vehabije to pokušale da predstave kad je ona budala upala u zvorničku policijsku stanicu. Tad su tvrdili da se svetio zbog ubijenog oca, u stvasi su prikirvali svoju odgovornst i vjerovatno planirani upad jer se desio u virijeme napada isilovaca po Francuskoj. Ma kako izgledalo ludo, ovde ipak treba ljude neko da potakne i nečim timuliše na sranja. ne možeš ovde režirati frku kao na Kosovu, držiš tenziju par dana a onda opet nastaviš sa presijacnjem vrpci i polaganjem temeljnog kamenja i susretima sa prijateljima iz bijelog svijeta. Preveliki je rizik od gubitka kontrole i eskalacije. Evo, danas se opet vidjelo koliko fali da bukne. Zato velim, bolje obični lopovi nego lopovi šovinsti.


    _____
    Međuopštinski pustolov.

    Kijevljani, Kijevljani, paganski skupe. Da niste Mihajlika izdali, nikad Tatari Kijev ne bi zauzeli.

    A onda, kad mjehne Raspotočje, onda je jebeno.
    fikret selimbašić

    Posts : 9550
    Join date : 2020-06-19

    Bosna i Hercegovina - Page 39 Empty Re: Bosna i Hercegovina

    Post by fikret selimbašić Sat Mar 25, 2023 7:04 pm

    plachkica wrote:ček, jel jelena trivić nije bolja varijanta?
    oko izbora sam je slušala par puta i delovala je razumno, za razliku od draška koji je boško dveri jebo mišu vacića

    (ima li incidenata tamo gde se srbi i hrvati vraćaju?)


    Meni Dodik bolja opcija od Trivićke Bosna i Hercegovina - Page 39 1403342043 Mada bih volio da pukne na izborima od bilo koga, zdravije je za političku scenu generalno. Evo, SDA je konačno pukla nakon tri decenije, uživam u njihovom skičanju iako uživanciju malo kvari što su pukli od svojih bivših kadrova.

    Bilo je svuda napada na povratnike, u svim mogućim varijantama. Mada su najgore prošli bošnjački u Podrinju, tu je bilo i ubijanja.


    _____
    Međuopštinski pustolov.

    Kijevljani, Kijevljani, paganski skupe. Da niste Mihajlika izdali, nikad Tatari Kijev ne bi zauzeli.

    A onda, kad mjehne Raspotočje, onda je jebeno.
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Bosna i Hercegovina - Page 39 Empty Re: Bosna i Hercegovina

    Post by kondo Sat Mar 25, 2023 7:05 pm

    pa ne znam da li je ovaj lik pre šovinista nego psihopata, izvini.


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50057
    Join date : 2017-11-16

    Bosna i Hercegovina - Page 39 Empty Re: Bosna i Hercegovina

    Post by Nektivni Ugnelj Sat Mar 25, 2023 7:07 pm

    Ma lopovi su najmanji problem
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50057
    Join date : 2017-11-16

    Bosna i Hercegovina - Page 39 Empty Re: Bosna i Hercegovina

    Post by Nektivni Ugnelj Sat Mar 25, 2023 7:08 pm

    Ali lopovi u institucijama brzo postanu nesto kao Mile.
    ficfiric

    Posts : 34171
    Join date : 2012-02-10

    Bosna i Hercegovina - Page 39 Empty Re: Bosna i Hercegovina

    Post by ficfiric Sat Mar 25, 2023 7:09 pm

    Samo sto postoji i opcija lopova kojim daljinskim upravlja lopov-reketas.

    Ne znam, mislim da nema ozdravljenja Bosni bez ozdravljenja Srbije. Vlast u Srbiji vec dugo zivi zahvaljujuci sranju na Kosovu i njihovom potpunom kontrolom nad Srbima na Kosovu. Ako se takva kontrola uspostavi i u Bosni - Bosna se nece dobro provesti


    _____


    Uprava napolje!

    fikret selimbašić

    Posts : 9550
    Join date : 2020-06-19

    Bosna i Hercegovina - Page 39 Empty Re: Bosna i Hercegovina

    Post by fikret selimbašić Sat Mar 25, 2023 7:10 pm

    kondo wrote:pa ne znam da li je ovaj lik pre šovinista nego psihopata, izvini.

    Ne znam ni ja, to treba istraga da utvrdi. Nakon što sam saznao njegov razvojni put, takođe mislim da je kinta primarni motiv, problematični su tajming (prvi dan ramazana) i izvedba. Gledam snimak kuće nakon napada i slike pretučenih starca i starice, užas. Siguran sam da je do tih sedam hiljada maraka mogao da dođe i bez onolikih batina.


    _____
    Međuopštinski pustolov.

    Kijevljani, Kijevljani, paganski skupe. Da niste Mihajlika izdali, nikad Tatari Kijev ne bi zauzeli.

    A onda, kad mjehne Raspotočje, onda je jebeno.
    fikret selimbašić

    Posts : 9550
    Join date : 2020-06-19

    Bosna i Hercegovina - Page 39 Empty Re: Bosna i Hercegovina

    Post by fikret selimbašić Sat Mar 25, 2023 7:13 pm

    ficfiric wrote:Samo sto postoji i opcija lopova kojim daljinskim upravlja lopov-reketas.

    Ne znam, mislim da nema ozdravljenja Bosni bez ozdravljenja Srbije. Vlast u Srbiji vec dugo zivi zahvaljujuci sranju na Kosovu i njihovom potpunom kontrolom nad Srbima na Kosovu. Ako se takva kontrola uspostavi i u Bosni - Bosna se nece dobro provesti

    Istina. Jedino što nad RS Srbima nikad neće imati kontrolu kao nad kosovskim, ne samo Vučić nego bilo ko. Ni Milošević to nije mogao.


    _____
    Međuopštinski pustolov.

    Kijevljani, Kijevljani, paganski skupe. Da niste Mihajlika izdali, nikad Tatari Kijev ne bi zauzeli.

    A onda, kad mjehne Raspotočje, onda je jebeno.
    Erős Pista

    Posts : 81444
    Join date : 2012-06-10

    Bosna i Hercegovina - Page 39 Empty Re: Bosna i Hercegovina

    Post by Erős Pista Sat Mar 25, 2023 7:13 pm

    +1


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    plachkica

    Posts : 16180
    Join date : 2014-11-06

    Bosna i Hercegovina - Page 39 Empty Re: Bosna i Hercegovina

    Post by plachkica Sat Mar 25, 2023 7:15 pm

    raport (ne znam kredibilitet portala) kaže da su starci pre par dana prodali nešto stoke i da je ovaj znao da imaju te pare (skupljali za dženazu).
    užas

    oglasila se i željka cvijanović, zgrožena je
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Bosna i Hercegovina - Page 39 Empty Re: Bosna i Hercegovina

    Post by kondo Sat Mar 25, 2023 7:16 pm

    ajde ajde, nisu bosna i njeni problemi od juče. sve će to nadživeti promenu u srbiji, koje ionako nema.


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    Erős Pista

    Posts : 81444
    Join date : 2012-06-10

    Bosna i Hercegovina - Page 39 Empty Re: Bosna i Hercegovina

    Post by Erős Pista Sat Mar 25, 2023 7:16 pm

    Izvor Vuciceve moci nad kosovskim Srbima je to sto oni nemaju skoro nikakvu nezavisnu institucionalnu moc. U BiH to naprosto nije slucaj.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    fikret selimbašić

    Posts : 9550
    Join date : 2020-06-19

    Bosna i Hercegovina - Page 39 Empty Re: Bosna i Hercegovina

    Post by fikret selimbašić Sat Mar 25, 2023 7:19 pm

    Erős Pista wrote:Izvor Vuciceve moci nad kosovskim Srbima je to sto oni nemaju skoro nikakvu nezavisnu institucionalnu moc. U BiH to naprosto nije slucaj.


    Upravo to, Nema kosovskog dodatka za RS. RS sama upravlja svojim finansijama. druga je priča kako to radi. Isboksuju oni nešto novca i od Srbije ali nedovoljno je tp da bi ih se kontrolisalo i upravljalo njima.


    _____
    Međuopštinski pustolov.

    Kijevljani, Kijevljani, paganski skupe. Da niste Mihajlika izdali, nikad Tatari Kijev ne bi zauzeli.

    A onda, kad mjehne Raspotočje, onda je jebeno.
    plachkica

    Posts : 16180
    Join date : 2014-11-06

    Bosna i Hercegovina - Page 39 Empty Re: Bosna i Hercegovina

    Post by plachkica Sat Mar 25, 2023 7:22 pm

    svi koji se pitaju na kosovu su se pobrinuli da to bude tako, oliver ivanović je mogao biti alternativa beogradu, ali su ga eliminisali dva puta, jednom zatvorom drugi put za sva vremena ubistvom.
    ficfiric

    Posts : 34171
    Join date : 2012-02-10

    Bosna i Hercegovina - Page 39 Empty Re: Bosna i Hercegovina

    Post by ficfiric Sat Mar 25, 2023 7:25 pm

    fikret selimbašić wrote:Istina. Jedino što nad RS Srbima nikad neće imati kontrolu kao nad kosovskim, ne samo Vučić nego bilo ko. Ni Milošević to nije mogao.

    Daj boze. Ja sam mislio 2012, kad je dosao Toma da nema sanse da se vrate devedesete i da jedan covek dobije svu vlast. Mislio sam da je dovoljna zastita to sto zuti drze gomilu gradova i medija a onda sam video u naredne dve godine kako se opozicija samoubija na opstu radost svojih glasaca. Ne zna se ko je bio srecniji 2014. kad je Vucic preuzeo svu vlast u zemlji, glasaci vlasti ili opozicije.

    Moguce da duvam u jogurt ali bojim se da nije tako neverovatno da i RS postane plen ovog naseg reketasa.


    _____


    Uprava napolje!

    boomer crook

    Posts : 36880
    Join date : 2014-10-27

    Bosna i Hercegovina - Page 39 Empty Re: Bosna i Hercegovina

    Post by boomer crook Sat Mar 25, 2023 7:27 pm

    ovaj lik je psiho ali ovo je vreme za njih. svo to dizanje tenzije mora da pukne ko cir.

    dodik je inace milo. jedna prica do 06 a druga sada zavisno od potreba odrzanja na vlasti. drugim recima on je i dalje samo oportunista samo je sada oportuno bljuvati otrov.


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Bosna i Hercegovina - Page 39 Empty Re: Bosna i Hercegovina

    Post by kondo Sat Mar 25, 2023 7:28 pm

    at fić:

    a i ti si bio belolistićar i kadar vesne pešić? ko bi reko :hella:


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50057
    Join date : 2017-11-16

    Bosna i Hercegovina - Page 39 Empty Re: Bosna i Hercegovina

    Post by Nektivni Ugnelj Sat Mar 25, 2023 7:31 pm

    fikret selimbašić wrote:
    ficfiric wrote:Samo sto postoji i opcija lopova kojim daljinskim upravlja lopov-reketas.

    Ne znam, mislim da nema ozdravljenja Bosni bez ozdravljenja Srbije. Vlast u Srbiji vec dugo zivi zahvaljujuci sranju na Kosovu i njihovom potpunom kontrolom nad Srbima na Kosovu. Ako se takva kontrola uspostavi i u Bosni - Bosna se nece dobro provesti

    Istina. Jedino što nad RS Srbima nikad neće imati kontrolu kao nad kosovskim, ne samo Vučić nego bilo ko. Ni Milošević to nije mogao.

    Samosto bi svi bolje manje lose prosli da je mogao. Rat bi se zavrsio bar godinu dana ranije, ne bi bilo Srebrenice i jos svasta nesto.

    Bosna i Hercegovina - Page 39 Empty Re: Bosna i Hercegovina

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Thu May 02, 2024 10:05 pm