Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Virus

    Anonymous
    Guest

    Virus - Page 39 Empty Re: Virus

    Post by Guest Fri Oct 22, 2021 12:18 pm

    eroš

    Dobro ne svi, naravno, ja od DS još uvek imam viša očekivanja i ponekad se i ispune. Ali gledam objave SSP na Fejsbuku. Glava duboko u dupetu. Gubimo ljude na nivou kopnenog rata i to im nije tema. Ovo bi moralo da čini 80% svih tema, mi smo u stanju medicinske katastrofe i o tome se mora govoriti stalno, svakog dana, i nema opravdanja da se to ne radi.

    Hoću da kažem da je ovo kao da Hrvatska 1991 ignoriše Vukovar jer jedan broj građana ne veruje da se tamo ratuje. To je ludilo.
    Erős Pista

    Posts : 81534
    Join date : 2012-06-10

    Virus - Page 39 Empty Re: Virus

    Post by Erős Pista Fri Oct 22, 2021 12:19 pm

    Mór Thököly wrote:Hibridni rezim = imas najgore od demokratije i najgore od samovlašća. U Kini ne moraju da se brinu za izbore u vecini demokratskih zemalja postoji nekakva drustvena svest proistekla iz slobode sa vladavinom prava. Ovo je, za ovakvu vrstu krize, potpuna kataklizma. U stvari za vecinu vrsta krize.

    Da, to je i meni palo na pamet. Ovo je neodrzivo. Moracemo vrlo brzo ili da sklonimo ove i postanemo kakva-takva demokratija, ili brate da ukidamonizbore i postanemo klasicna jednooartijska drzava. Ovo je katastrofa od kombinacije


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50253
    Join date : 2017-11-16

    Virus - Page 39 Empty Re: Virus

    Post by Nektivni Ugnelj Fri Oct 22, 2021 12:20 pm

    Kazem vam, Snajder dosta puta promasi, ali sa "sado-populizmom" je 100% pogodio.
    disident

    Posts : 15085
    Join date : 2016-03-28

    Virus - Page 39 Empty Re: Virus

    Post by disident Fri Oct 22, 2021 12:20 pm

    Erős Pista wrote:
    Cousin Billy wrote:jednom ćemo nadam se porazgovarati i o činjenici da za građansku opoziciju pandemija ne postoji. smatram ih za saveznike Vučića i Vesića u ovoj stvari.

    Pa nije tako.

    https://www.ds.org.rs/vest/dr-radovanovic-i-dr-vesovic-srbija-je-crna-tacka-evrope-po-pitanju-pandemije?_lat=1

    Istina je mnogo gora. Njihov glas vise ne dopira nigde i ne znaci skoro nista.
    Tako je, cute i smrde nedeljama dok svaki dan umire stotinak ljudi. I pre dve tri nedelje kada su se oglasili u danasu, niko nije pomenuo mere poput zatvaranja ili obavezne vakcinacije.


    _____
    Što se ostaloga tiče, smatram da Zapad treba razoriti
    Jedini proleter Burundija
    Pristalica krvne osvete
    Erős Pista

    Posts : 81534
    Join date : 2012-06-10

    Virus - Page 39 Empty Re: Virus

    Post by Erős Pista Fri Oct 22, 2021 12:20 pm

    Cousin Billy wrote:eroš

    Dobro ne svi, naravno, ja od DS još uvek imam viša očekivanja i ponekad se i ispune. Ali gledam objave SSP na Fejsbuku. Glava duboko u dupetu. Gubimo ljude na nivou kopnenog rata i to im nije tema. Ovo bi moralo da čini 80% svih tema, mi smo u stanju medicinske katastrofe i o tome se mora govoriti stalno, svakog dana, i nema opravdanja da se to ne radi.

    Hoću da kažem da je ovo kao da Hrvatska 1991 ignoriše Vukovar jer jedan broj građana ne veruje da se tamo ratuje. To je ludilo.

    Apsolutno se slazem.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    disident

    Posts : 15085
    Join date : 2016-03-28

    Virus - Page 39 Empty Re: Virus

    Post by disident Fri Oct 22, 2021 12:22 pm

    Opozicija cuti jer ne zeli da izgubi glasove tihih avaxa ili da okrnje svoje liberalne vrednosti, i to je tako.


    _____
    Što se ostaloga tiče, smatram da Zapad treba razoriti
    Jedini proleter Burundija
    Pristalica krvne osvete
    Летећи Полип

    Posts : 11139
    Join date : 2018-03-03
    Age : 35
    Location : Hotline Rakovica

    Virus - Page 39 Empty Re: Virus

    Post by Летећи Полип Fri Oct 22, 2021 1:00 pm

    Cousin Billy wrote:Krizni štab je dakle delegirao odluku na Tim za škole, koji kaže da odluka o prelasku na onlajn mora da se donese na Kriznom štabu.

    Ovako izgleda hendlovanje korone u situaciji u kojoj glavnog gazdu ta tema više ne zanima.

    Mór Thököly wrote:Idemo na 200 umrlih

    Janko Suvar wrote:potpuni krah civilizacije, nisam se ovako necemu nadao stvarno


    Odustani Vaso, odustani More, Janko, batalite. Nema ovde nade...
    Janko Suvar

    Posts : 7713
    Join date : 2019-06-06

    Virus - Page 39 Empty Re: Virus

    Post by Janko Suvar Fri Oct 22, 2021 1:07 pm

    Virus - Page 39 1399639816 Virus - Page 39 1399639816 Virus - Page 39 1399639816
    ficfiric

    Posts : 34315
    Join date : 2012-02-10

    Virus - Page 39 Empty Re: Virus

    Post by ficfiric Fri Oct 22, 2021 1:13 pm

    Cousin Billy wrote:jednom ćemo nadam se porazgovarati i o činjenici da za građansku opoziciju pandemija ne postoji. smatram ih za saveznike Vučića i Vesića u ovoj stvari.

    Moze i sad. Ja mislim da Djilas i ekipa ne bi trebali gurati pandemiju u prvi plan posto bi posledice po gradjane bile lose kada bi ludaci koji vode "borbu" protiv pandemije poceli da mere donose i tako da nerviraju opoziciju. Na primer, mislim da su prosle godine penzioneri bili zakljucani po kucama bar nedeslju-dve duze samo zato sto je Djilas trazio da se pustaju bar na sat vremena.

    Tu temu treba da guraju Ujedinjeni protiv kovida


    _____


    Uprava napolje!

    Anonymous
    Guest

    Virus - Page 39 Empty Re: Virus

    Post by Guest Fri Oct 22, 2021 1:14 pm

    čovek ne nađe za shodno da mi kaže da ima kovid, sedimo sat vremena i pričamo o poslu

    sad čekam 

    saznao sam od njegove supruge, tako što mi je rekla, jao pusti, danas mu opet nije dobro, a onda pitanje po pitanje i na kraju mi kaže da je kao osoba pozitivan jedan čovek, ali na korona virus

    bože zdravlja, tući ću ga, a za to ne krivim ni vlast ni opoziciju

    tešim se što sam trećeg fajzera primio pre skoro mesec dana i što sam obavio standardnu proceduru ispiranja po povratku kući
    Janko Suvar

    Posts : 7713
    Join date : 2019-06-06

    Virus - Page 39 Empty Re: Virus

    Post by Janko Suvar Fri Oct 22, 2021 1:15 pm

    ovo je bukvalno najgore nesto sto sam cuo o odnosu prema epidemiji, ako se naravno izuzmu "marsovci nas truju, jer piramida, a sta je sa rakom", tejkovi.


    et ficfric


    Last edited by Janko Suvar on Fri Oct 22, 2021 1:16 pm; edited 1 time in total
    Anonymous
    Guest

    Virus - Page 39 Empty Re: Virus

    Post by Guest Fri Oct 22, 2021 1:15 pm

    ficfiric wrote:
    Cousin Billy wrote:jednom ćemo nadam se porazgovarati i o činjenici da za građansku opoziciju pandemija ne postoji. smatram ih za saveznike Vučića i Vesića u ovoj stvari.

    Moze i sad. Ja mislim da Djilas i ekipa ne bi trebali gurati pandemiju u prvi plan posto bi posledice po gradjane bile lose kada bi ludaci koji vode "borbu" protiv pandemije poceli  da mere donose i tako da nerviraju opoziciju. Na primer, mislim da su prosle godine penzioneri bili zakljucani po kucama bar nedeslju-dve duze samo zato sto je Djilas trazio da se pustaju bar na sat vremena.

    Tu temu treba da guraju Ujedinjeni protiv kovida

    ne

    temu da guraju svi za koje je ona tema, bez kalkulacija

    bar smo do sada mogli da vidimo da im kalkulacije ne idu od ruke
    Anonymous
    Guest

    Virus - Page 39 Empty Re: Virus

    Post by Guest Fri Oct 22, 2021 1:17 pm

    +1
    ficfiric

    Posts : 34315
    Join date : 2012-02-10

    Virus - Page 39 Empty Re: Virus

    Post by ficfiric Fri Oct 22, 2021 1:19 pm

    Ja mislim da ce vise ljudi umreti ako pocne Djilas time da se bavi


    _____


    Uprava napolje!

    Anonymous
    Guest

    Virus - Page 39 Empty Re: Virus

    Post by Guest Fri Oct 22, 2021 1:21 pm

    Dosta izoštren stav. Mislim da to niko ne može da zna i da ne treba bazična pitanja društva pretvarati u 4D šah.
    Anonymous
    Guest

    Virus - Page 39 Empty Re: Virus

    Post by Guest Fri Oct 22, 2021 1:23 pm

    ajde mi navedi jednu meru koju vučić može da ublaži zbog đilasa?

    ja ne vidim šta može da se uredi gore nego sada
    Janko Suvar

    Posts : 7713
    Join date : 2019-06-06

    Virus - Page 39 Empty Re: Virus

    Post by Janko Suvar Fri Oct 22, 2021 1:28 pm

    nece niko umreti ako Djilas kaze da treba da se nosi maska i da se vakcinise. Jedino sto ce se desiti je da ce ovaj vas sesta kolona zakljuciti da ga je i Djilas izdao i da radi sa Vucicem za globalnu farmakomafiju reptila i nece glasati i za njega.

    I zato Djilas nece nista da predlozi.
    ficfiric

    Posts : 34315
    Join date : 2012-02-10

    Virus - Page 39 Empty Re: Virus

    Post by ficfiric Fri Oct 22, 2021 1:29 pm

    Talason wrote:ajde mi navedi jednu meru koju vučić može da ublaži zbog đilasa?

    ja ne vidim šta može da se uredi gore nego sada


    Uopste me ne bi cudilo da pocne da se inati organizujuci masovna okupljanja.

    Mada, Djilas i nema kapacitet da se bavi tom temom, jedino ako ne isture Radovanovica da prica i u ime SSP-a


    _____


    Uprava napolje!

    Janko Suvar

    Posts : 7713
    Join date : 2019-06-06

    Virus - Page 39 Empty Re: Virus

    Post by Janko Suvar Fri Oct 22, 2021 1:32 pm

    ne zna on to, on je masinski inzenjer
    ficfiric

    Posts : 34315
    Join date : 2012-02-10

    Virus - Page 39 Empty Re: Virus

    Post by ficfiric Fri Oct 22, 2021 1:34 pm

    Ali eto, ono jednom kad se pozabavio, kad je predlozio izlaz za penzionere, milioni penzionera su iz inata najebali i ostali duze zatvoreni


    _____


    Uprava napolje!

    Mr.Pink

    Posts : 11141
    Join date : 2014-10-28
    Age : 44

    Virus - Page 39 Empty Re: Virus

    Post by Mr.Pink Fri Oct 22, 2021 1:39 pm

    ovo je pandemija siromasnih

    posto je srbija bankrotirala na svim planovima 

    ne znam sto se iko cudi


    _____
    radikalni patrijarhalni feminista

    smrk kod dijane hrk
    Del Cap

    Posts : 6237
    Join date : 2019-11-04

    Virus - Page 39 Empty Re: Virus

    Post by Del Cap Fri Oct 22, 2021 2:18 pm

    Sve odluke donosi vlada, Krizni štab donosi "odluke", to je ad hoc i pravno neodgovorno telo.
    Erős Pista

    Posts : 81534
    Join date : 2012-06-10

    Virus - Page 39 Empty Re: Virus

    Post by Erős Pista Fri Oct 22, 2021 2:55 pm

    Tiodorović: Začuđen sam odlukom o modelu nastave, potrebno 10, 15 dana van škole

    Spoiler:


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Anonymous
    Guest

    Virus - Page 39 Empty Re: Virus

    Post by Guest Fri Oct 22, 2021 3:41 pm

    Erős Pista wrote:
    rumbeando wrote:Život antivaksera u Litvaniji, koja ima strog režim kovid propusnica.



    (ceo niz)

    Ovi ljudi su potpuni nenormalni. Ubedili su sebe da je ovde u pitanju nekakav duboki moralni princip. Kad citas ovo, pomislio bi da u najmanju ruku odbijaju da idu u nepravedan rat, a mozda i da pomazu nekoj potlacenoj manjini. A zapravo, isteruju potpuno besmislen, pa i sebican, hir. Ustvari, bas kao sto je Billy napisao:


    Onog ko se do sada nije vakcinisao, više niko neće ubediti, tačnije niko spolja. Imam ja par slučajeva. Samo se zatvore kao školjke kada im se to pomene, doživljavaju takve predloge kao ozbiljnu invaziju privatnosti od strane njima nepoznatih i vrlo snažnih sila. To je klasno pitanje nove generacije: ne vlasništvo nad sredstvima proizvodnje, ne identitetsko pitanje, ne ni pitanje materijalnog položaja, pa ni akademskog. To je, evo ja ću vam reći šta, organizovan, agresivan, zašto ne reći i hrabar, žilav, dobro ukorenjen u javnosti, izuzetno dobro finansiran otpor nečemu što ne postoji. Medicina nema nikakve šanse, ona je pregažena usput, u besomučnom jurišu na ništa.



    imam ja retardiranu komšinicu koja je ubeđena da niko ne može da je ometa da ostavlja govna pseća po ulici. onda kada se to desi proglašava diktaturu fašizma. to su ista ljudska govna, svuda.
    Anonymous
    Guest

    Virus - Page 39 Empty Re: Virus

    Post by Guest Fri Oct 22, 2021 3:43 pm

    Janko Suvar wrote:nece niko umreti ako Djilas kaze da treba da se nosi maska i da se vakcinise. Jedino sto ce se desiti je da ce ovaj vas sesta kolona zakljuciti da ga je i Djilas izdao i da radi sa Vucicem za globalnu farmakomafiju reptila i nece glasati i za njega.

    I zato Djilas nece nista da predlozi.


    đilas neće ništa da predloži, zato što je gle čuda, isto govno. doduše srbija i ne može drugačije da se ponaša, zato i ima opcije vučić đilas.


    Last edited by Turul madár on Fri Oct 22, 2021 3:43 pm; edited 1 time in total

    Virus - Page 39 Empty Re: Virus

    Post by Sponsored content

      Similar topics

      -
      » Virus
      » Virus
      » Virus
      » Virus
      » Virus

      Current date/time is Sun May 19, 2024 11:01 pm