Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Vučićeva Srbija

    avatar
    Korisnik
    Korisnik

    Posts : 4670
    Join date : 2015-02-17

    Vučićeva Srbija - Page 3 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by ontheotherhand Sat Aug 21, 2021 7:04 pm

    povoljni indikatori u našoj zemlji pokazuju da se može povećati minimalna cena rada...

    https://rs.n1info.com/biznis/sta-sve-moze-da-se-kupi-za-minimalac-koji-traze-sindikati/
    disident

    Posts : 15028
    Join date : 2016-03-28

    Vučićeva Srbija - Page 3 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by disident Mon Aug 23, 2021 8:58 pm

    Prema svecu i troparVučićeva Srbija - Page 3 Receiv41


    _____
    Što se ostaloga tiče, smatram da Zapad treba razoriti
    Jedini proleter Burundija
    Pristalica krvne osvete
    Erős Pista

    Posts : 81420
    Join date : 2012-06-10

    Vučićeva Srbija - Page 3 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Erős Pista Mon Aug 23, 2021 9:04 pm

    Sta je ovo koj kurac?


    Last edited by Erős Pista on Mon Aug 23, 2021 9:11 pm; edited 1 time in total


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    nalog sa ženinog laptopa

    Posts : 4321
    Join date : 2016-09-29

    Vučićeva Srbija - Page 3 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by nalog sa ženinog laptopa Mon Aug 23, 2021 9:09 pm

    sramim se priznati, ali....

    Vučićeva Srbija - Page 3 Scree251


    _____
    THE space age is upon us. Rockets are leaving our globe at 
    speeds unheard of only a few years ago, to orbit earth, moon, and 
    sun. People have visited the moon, we have sent space probes to 
    all but one of the planets, and words like "orbit" and "satellite" are 
    picked up by children in the nursery.
    disident

    Posts : 15028
    Join date : 2016-03-28

    Vučićeva Srbija - Page 3 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by disident Mon Aug 23, 2021 9:10 pm

    Erős Pista wrote:Sta je ovo.loj kurac?
    Oslobodioci Vučićeva Srbija - Page 3 2304934895


    _____
    Što se ostaloga tiče, smatram da Zapad treba razoriti
    Jedini proleter Burundija
    Pristalica krvne osvete
    Erős Pista

    Posts : 81420
    Join date : 2012-06-10

    Vučićeva Srbija - Page 3 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Erős Pista Mon Aug 23, 2021 9:12 pm

    Ne, mislim, jel nekakav casopis?


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    disident

    Posts : 15028
    Join date : 2016-03-28

    Vučićeva Srbija - Page 3 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by disident Mon Aug 23, 2021 9:13 pm

    Karakter je najmlađi magazin u Srbiji, ali je odmah prepoznat kao drugačiji i najmoderniji medij. Magazin se bavi ozbiljnim fenomenima i ključnim problemima u politici, društvu, kao i ljudima koji zaslužuju veću medijsku pažnju. Ekskluzivni intervjui, sjajni kolumnisti, promovisanje mladih, kao i uspešnih žena. Izlazi svakog prvog u mesecu.


    _____
    Što se ostaloga tiče, smatram da Zapad treba razoriti
    Jedini proleter Burundija
    Pristalica krvne osvete
    plachkica

    Posts : 16170
    Join date : 2014-11-06

    Vučićeva Srbija - Page 3 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by plachkica Mon Aug 23, 2021 9:13 pm

    neki nov časopis, za nekoga sve za svakog ponešto

    (ne mogu da nađem impressum)

    https://www.karakter.rs/
    disident

    Posts : 15028
    Join date : 2016-03-28

    Vučićeva Srbija - Page 3 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by disident Mon Aug 23, 2021 9:15 pm

    Stvarno zali boze para koje se guraju u domaci NVO sektor, bolje sirotinji da se podeli svakog meseca bar bi bila neka korist i sevap


    _____
    Što se ostaloga tiče, smatram da Zapad treba razoriti
    Jedini proleter Burundija
    Pristalica krvne osvete
    Notxor

    Posts : 8095
    Join date : 2020-09-07

    Vučićeva Srbija - Page 3 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Notxor Mon Aug 23, 2021 9:19 pm

    Užasan dizajn.


    _____
      Sweet and Tender Hooligan  
    Anonymous
    Guest

    Vučićeva Srbija - Page 3 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Guest Mon Aug 23, 2021 9:22 pm

    Baš.
    паће

    Posts : 40078
    Join date : 2012-02-12
    Location : имам пуну полицу књига, која ми је главна?

    Vučićeva Srbija - Page 3 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by паће Tue Aug 24, 2021 8:34 am

    Како ми је мило што никог нисам познао са те стране.


    _____
       I drove a škodilak before it was cool.
       Морони на власти чешће мењају правила него гаће.
    Janko Suvar

    Posts : 7704
    Join date : 2019-06-06

    Vučićeva Srbija - Page 3 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Janko Suvar Tue Aug 24, 2021 12:42 pm

    Ambassador Anthony Godfrey
    @usambserbia
    ·
    1h
    Uznemiren sam medijiskim izveštajima koji obeležavaju nezavisne novinare i organizacije civilnog društva kao strane agente i iznose tvrdnje da su kompanije društvenih medija pod kontrolom 
    @StateDept
    . To su netačne tvrdnje, i samo to, one su opasne

    Ja sam to viđao ranije - to je tipična strategija Kremlja i to će samo odvesti Srbiju još dalje od njenog strateškog prioriteta, a to je članstvo u slobodnoj i ujedinjenoj Evropskoj Uniji.


    Dobitna formula za Srbiju je da vlast vrednuje doprinos snažnog građanskog društva i vitalnih nezavisnih medija. Otvoreni dijalog i demokratska debata su ključne evropske/srpske vrednosti.

    Hvala ministarki Čomić na organizovanju ovog značajnog dijaloga!
    plachkica

    Posts : 16170
    Join date : 2014-11-06

    Vučićeva Srbija - Page 3 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by plachkica Tue Aug 24, 2021 12:49 pm

    Vučićeva Srbija - Page 3 3579118792 Vučićeva Srbija - Page 3 3579118792 Vučićeva Srbija - Page 3 3579118792
    boomer crook

    Posts : 36867
    Join date : 2014-10-27

    Vučićeva Srbija - Page 3 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by boomer crook Tue Aug 24, 2021 12:51 pm



    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    ficfiric

    Posts : 34124
    Join date : 2012-02-10

    Vučićeva Srbija - Page 3 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by ficfiric Thu Aug 26, 2021 10:04 am

    Sedam sati ispitivanja zbog sumnje da je „demolirao“ bilbord s Vučićem

    Automehaničar iz Kragujevca Zoran Medović saslušavan je, kako tvrdi, sedam časova u policijskoj stanici u Topoli prošle nedelje, kao "saučesnik i izvršilac" bacanja farbe na bilbord ispred Opštinskog odbora SNS u Topoli na kome je i fotografija predsednika stranke Aleksandra Vučića.

    Medović negira da je tada bio u Topoli, ali ističe sedmosatnu „torturu“ koju je doživeo od trojice inspektora srpske policije u Topoli.

    „Inspektori MUP-a su me saslušavali, vređali, pretili batinama i ucenjivali da priznam da me je angažovao Dragan Jovanović, predsednik stranke Bolja Srbija. Nisam rekao ono što nije istina, jer sam u vreme tog događaja bio 52 kilometara od Topole, u svom domu u Kragujevcu“, kaže za N1 Zoran Medović.

    On ističe da nije član ni jedne stranke i ne poznaje Dragana Jovanovića.

    „Policijski inspektori u Topoli su mi rekli da mogu da idem kući za tri minuta ako kažem da iza svega stoji Dragan Jovanović, a kako to nisam hteo jer nije istina, oni su mi oduzeli vozilo, lišili slobode, uzeli novčanik, novac i lična dokumenta. Nikoga ne mogu lažno da optužim, a inspektori mi nisu hteli da daju ni čašu vode, kao i da pozovu hitnu pomoć kada mi je pozlilo. Nisu mi dali sedam sati telefon da pozovem porodicu ili advokata“, dodaje Medović.

    Advokati Zorana Medovića podneli su prijavu o incidentu Unutrašnjoj kontroli MUP-a Srbije.

    Redakcija N1 je poslala dopis sa pitanjima o ovom događaju MUP-u Srbije i načelniku Policijske uprave Kragujevac, ali oni nisu odgovorili.


    _____


    Uprava napolje!

    rumbeando

    Posts : 13663
    Join date : 2016-02-01

    Vučićeva Srbija - Page 3 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by rumbeando Thu Aug 26, 2021 10:28 am

    plachkica wrote:neki nov časopis, za nekoga sve za svakog ponešto

    (ne mogu da nađem impressum)

    https://www.karakter.rs/

    Čaluković je glodur. Ima ovde pretraga medija.

    https://aplikacije3.apr.gov.rs/RemediaPublicWebSearch/
    ficfiric

    Posts : 34124
    Join date : 2012-02-10

    Vučićeva Srbija - Page 3 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by ficfiric Fri Aug 27, 2021 1:24 pm

    Zajedno za Srbiju: Nebojša Zelenović isleđivan u tužilaštvu zbog tvita

    Predsednik stranke Zajedno za Srbiju Nebojša Zelenović saslušavan je u šabačkom tužilaštvu zbog poruke na društvenoj mreži Tviter u kojoj je uporedio broj članova SNS-a, SPS-a, Saveza komunista Jugoslavije i Nacionalsocijalističke partije Nemačke, saopštila je ta stranka u petak.

    Zelenović je izjavio da je navedeni tvit napisao i objavio 2019. godine i do danas niko nije demantovao podatke. Naprotiv, kaže on, Darko Glišić je javno izneo da Srpska napredna stranka broji više od 700.000 članova.

    „Oni mene danas, u trećoj deceniji 21. veka, ovde, u sred Šapca, isleđuju za verbalni delikt! Ja sam predsednik stranke i ovaj tvit sam napisao u okviru svoje političke borbe koju vodim da svi mi, građani i građanke Srbije, živimo u slobodnoj zemlji, uključujući i tužioce ovog Osnovnog javnog tužilaštva u Šapcu“, kazao je Zelenović.

    On je dodao da se danas u Srbiji masovno krše građanska i politička prava.

    „U tvitu sam izneo svoju ozbiljnu i duboku zabrinutost za stanje građanskih i političkih prava u našoj zemlji. Istorijski je očigledno da, ukoliko stranka na vlasti u jednoj zemlji ima ogroman broj članova, postoji dramatična opasnost od uspostavljanja totalitarizma u državi, sa tragičnim posledicama za društvo“, navodi Zelenović.

    Zelenović je izrazio uverenje da će „slobodna Srbija pobediti“.

    „To ne mogu da spreče ni oni koji podnose ovako besmislene prijave, niti oni koji naređuju da se po njima postupa“, zaključio je predsednik stranke Zajedno za Srbiju.


    _____


    Uprava napolje!

    ficfiric

    Posts : 34124
    Join date : 2012-02-10

    Vučićeva Srbija - Page 3 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by ficfiric Fri Aug 27, 2021 1:25 pm

    Pre nekoliko dana je javnost brujala o fotografiji ministra policije Aleksandra Vulina, koji je bio u zagrljaju osuđivanog Vladimira Kovačevića Kovača, vođe navijača Rada. Ali, nije samo Vulin u društvu "žestokih momaka", već su njegovim "stopama" pošli Nebojša Stefanović, ministar odbrane, i Slaviša Kokeza, nekadašnji predsednik Fudbalskog saveza Srbije.

    Direktno.rs donosi ekskluzivan snimak prijateljskog ćaskanja dvojice funkcionera Srpske napredne stranke sa pomenutim Vladimirom Kovačevićem Kovačem, pa oni sada ne mogu da posegnu za pravdanjem Vulina, kako nisu znali ko je on.

    I nije Kovač bio jedini koji se našao u neposrednoj blizini Stefanovića i Kokeze, budući da su vođi navijača Rada društvo pravili Nenad Alajbegović, zvani Alajbeg, vođa Zabranjenih, koji je više puta ranjavan, kao i Miloš Šušilović Kostić, takođe iz navijačke grupe "Zabranjeni".



    _____


    Uprava napolje!

    Del Cap

    Posts : 6145
    Join date : 2019-11-04

    Vučićeva Srbija - Page 3 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Del Cap Fri Aug 27, 2021 5:25 pm



    паће

    Posts : 40078
    Join date : 2012-02-12
    Location : имам пуну полицу књига, која ми је главна?

    Vučićeva Srbija - Page 3 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by паће Fri Aug 27, 2021 5:38 pm

    Данас више не можеш ни чашу воде да тражиш а да не најебеш.


    _____
       I drove a škodilak before it was cool.
       Морони на власти чешће мењају правила него гаће.
    Летећи Полип

    Posts : 11104
    Join date : 2018-03-03
    Age : 35
    Location : Hotline Rakovica

    Vučićeva Srbija - Page 3 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Летећи Полип Sat Aug 28, 2021 12:00 am

    https://rs.n1info.com/vesti/tuzilastvo-za-sada-nema-dokaza-da-je-bilo-podvodjenja-zena-u-jagodini/


    Mislim da je jedino rešenje za Jagodinu - ono iz Mississippi burning. Poslati sedamsto agenata iz Beograda, sa sve kravatama i šeširima, pa šamaraj i hapsi dok se grad ne sredi.


    _____
    Sve čega ima na filmu, rekao sam, ima i na Zlatiboru.


    ~~~~~

    Ne dajte da vas prevare! Sačuvajte svoje pojene!
    ficfiric

    Posts : 34124
    Join date : 2012-02-10

    Vučićeva Srbija - Page 3 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by ficfiric Sun Sep 05, 2021 5:05 pm

    Privedena učiteljica zbog himne, protest ispred policije u Novom Pazaru

    Učiteljica Osnovne škole "Rifat Burdžović Tršo" Adela Melajac Karahmetović u Novom Pazaru, koja je umesto himne "Bože pravde" u školi pustila takozvanu bošnjačku himnu, privedena je danas, saznaje "Nova.rs". Učiteljica je trenutno na razgovoru u policiji, a građani se putem društvenih mreža pozivaju da dođu ispred zgrade policije i oni pristižu u sve većem broju. U zgradu policije ušao je i predsednik Stranke demokratske akcije Sandžaka Sulejman Ugljanin sa zahtevom da se ona odmah pusti.

    Kako javlja naš reporter, oko stotinak građana Novog Pazara i pristalica SDA Sandžaka okupilo se ispred zgrade policijske uprave u Novom Pazaru nakon privođenja učiteljice Melajac Karahmetović koja je umesto himne „Bože pravde“ pustila himnu sandžačkih Bošnjaka „Ja sin sam tvoj“.

    Među okupljenim građanima nalazi se i Jasmina Curić, predsednica Bošnjačkog Nacionalnog Veća u Srbiji kao i narodni poslanik Enis Imamović.

    Naš reporter sa lica mesta javlja i da je u zgradu policije stigao i Sulejman Ugljanin, sa zahtevom da se učiteljica odmah pusti sa saslušanja na kom je već dva sata. Policija je rekla da će je pustiti za dva minuta, a Ugljanin je rekao da će sačekati, jer zgradu policije neće napustiti bez nje.

    Nalgasio je da je hapšenje učiteljice kršenje Ustava, jer je Ustavom garantovano pravo nacionalnim manjinama da imaju svoju himnu.

    Podsetimo, Ministarstvo prosvete, nauke i tehnološkog razvoja saopštilo je ranije da se himna Srbije „Bože pravde“ prvog dana školske godine nije emitovana jedino u Osnovnoj školi „Rifat Burdžović Tršo“ u Novom Pazaru. Tada je saopšteno i da ukoliko bi se saznalo da još neke škole nisu sprovele odluku ministarstva, u te škole će biti poslata prosvetna inspekcija.

    Kako smo ranije pisali, profesorka je, umesto „Bože pravde“ pustila bošnjačku himnu.


    _____


    Uprava napolje!

    Erős Pista

    Posts : 81420
    Join date : 2012-06-10

    Vučićeva Srbija - Page 3 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Erős Pista Sun Sep 05, 2021 5:30 pm

    Po kom osnovu je privedena? Sve i da nije pustila himnu, kako to moze da bude ista vise od disciplinskog prekrsaja (ako i to)?


    Last edited by Erős Pista on Sun Sep 05, 2021 5:32 pm; edited 1 time in total


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    avatar

    Posts : 7488
    Join date : 2017-03-14

    Vučićeva Srbija - Page 3 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by MNE Sun Sep 05, 2021 5:30 pm

    po osnovu dizanja tenzija

    Vučićeva Srbija - Page 3 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Sat Apr 27, 2024 8:58 pm