Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Serije kao takve

    Erős Pista

    Posts : 81495
    Join date : 2012-06-10

    Serije kao takve - Page 20 Empty Re: Serije kao takve

    Post by Erős Pista Sun Sep 12, 2021 3:59 pm

    zvezda je zivot wrote:te 2 tinejdzerke su inspirisane anom i dasom iz red skera (doduse politika i reference su im razlicite kolko sam ukapiro). primetili ljudi a onda su i one rekle da im je kreator serije dao da slusaju red sker svaki dan da uhvate ritam i deliveri. kazu da nista nisu razumele o cemu ove 2 pricaju.


    Serije kao takve - Page 20 3579118792


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Bleeding Blitva

    Posts : 3748
    Join date : 2020-09-27
    Location : Waystone Inn

    Serije kao takve - Page 20 Empty Re: Serije kao takve

    Post by Bleeding Blitva Sun Sep 12, 2021 4:24 pm

    bela maca wrote:
    Bleeding Blitva wrote:E a Rachelin muž čita Malcolma Gladwella Serije kao takve - Page 20 1233199462

    evo i vulture se kikoće zajedno sa tobom Serije kao takve - Page 20 1399639816

    Spoiler:
    Serije kao takve - Page 20 1233199462
    Mislim da je Colbert imao komentar za Gladwella tipa da je on cocktail party chatter bait + Gladwell je na svom podcastu pričao kontra elitizma a sponzor mu Chanel Serije kao takve - Page 20 1233199462


    _____
    my goosebumps have goosebumps
    Notxor

    Posts : 8095
    Join date : 2020-09-07

    Serije kao takve - Page 20 Empty Re: Serije kao takve

    Post by Notxor Mon Sep 13, 2021 1:33 am

    Malo je i do čitaoca. Ja Gledvela volim da čitam samo kao novinara, ne tražeći odgovore na životna pitanja.


    _____
      Sweet and Tender Hooligan  
    Anonymous
    Guest

    Serije kao takve - Page 20 Empty Re: Serije kao takve

    Post by Guest Thu Sep 16, 2021 5:43 am

    Navukao se na Gilmore Girls Serije kao takve - Page 20 3826186726

    Dosta marginalna primedba, ali baš mi je zabavna tenzija između fast food i gurmanske kulture. To bukvalno više ne postoji danas, umrlo je kada je Noma tokom pandemije prodala svoj prvi burger.
    bela maca

    Posts : 11039
    Join date : 2014-10-28

    Serije kao takve - Page 20 Empty Re: Serije kao takve

    Post by bela maca Thu Sep 16, 2021 5:48 am

    :heart:


    _____
    most of us probably not getting better
    but not getting better together
    Uncle Baby Billy

    Posts : 3169
    Join date : 2021-09-13

    Serije kao takve - Page 20 Empty Re: Serije kao takve

    Post by Uncle Baby Billy Thu Sep 16, 2021 4:44 pm

    ja volim Majka Vajta, Enlightened mi je bio super i ostao u pamćenju kao bolje serija od White Lotusa. dobar je i Lotus, ali malo mi je smetalo to što sve mora da bude neki tip koji se prepoznaje iz današnje američke kulture. najbolje je bilo ono sa Dženifer Kulidž i maserkom, ali to je kao da je Vajt uzeo da drugi put napravi Beatriz at Dinner. ne znam, nije moralo ni ono kenjanje u kofer.


    _____
    ja se rukovodim logikom gvozdenih determinizama
    Erős Pista

    Posts : 81495
    Join date : 2012-06-10

    Serije kao takve - Page 20 Empty Re: Serije kao takve

    Post by Erős Pista Thu Sep 16, 2021 4:50 pm

    bela maca wrote::heart:

    +1


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Bleeding Blitva

    Posts : 3748
    Join date : 2020-09-27
    Location : Waystone Inn

    Serije kao takve - Page 20 Empty Re: Serije kao takve

    Post by Bleeding Blitva Thu Sep 16, 2021 5:36 pm

    Uncle Baby Billy wrote:ja volim Majka Vajta, Enlightened mi je bio super i ostao u pamćenju kao bolje serija od White Lotusa. dobar je i Lotus, ali malo mi je smetalo to što sve mora da bude neki tip koji se prepoznaje iz današnje američke kulture. najbolje je bilo ono sa Dženifer Kulidž i maserkom, ali to je kao da je Vajt uzeo da drugi put napravi Beatriz at Dinner. ne znam, nije moralo ni ono kenjanje u kofer.
    Neki dan sam krenula Enlightened i ok Laura Dern al namaste eat pray love sprdnja me držala jedva prvu epizodu, nisam dalje išla. 
    Meni scena s koferom taman.


    _____
    my goosebumps have goosebumps
    Uncle Baby Billy

    Posts : 3169
    Join date : 2021-09-13

    Serije kao takve - Page 20 Empty Re: Serije kao takve

    Post by Uncle Baby Billy Thu Sep 16, 2021 5:42 pm

    odavno sam gledao, ne znam kako bi mi izgledalo sa distance od 10 godina. ali nemoj odustajati ako u prvoj još nije sišla da radi u podrumu i upoznala kolege. bar još 2-3 da izdržiš pa ako ni tad ništa, onda nikom ništa.


    _____
    ja se rukovodim logikom gvozdenih determinizama
    Bleeding Blitva

    Posts : 3748
    Join date : 2020-09-27
    Location : Waystone Inn

    Serije kao takve - Page 20 Empty Re: Serije kao takve

    Post by Bleeding Blitva Thu Sep 16, 2021 5:46 pm

    Može, vraćam iz recycle bina  Serije kao takve - Page 20 1233199462 Moram vit ko je u podrumu, nadam se informatičari  Serije kao takve - Page 20 1233199462


    _____
    my goosebumps have goosebumps
    Anonymous
    Guest

    Serije kao takve - Page 20 Empty Re: Serije kao takve

    Post by Guest Fri Sep 17, 2021 3:04 pm

    Izvrsne su ove Gilmorice. Kad završim bindž, trebaće mi antidot u vidu serije o bradatim, čekinjavim i znojavim svinjama koje pričaju o kobasicama, konobaricama, pivu i delovima za motore.
    bela maca

    Posts : 11039
    Join date : 2014-10-28

    Serije kao takve - Page 20 Empty Re: Serije kao takve

    Post by bela maca Fri Sep 17, 2021 3:15 pm

    ne, najbolje da ponovo pogledaš još jednom, da pohvataš sve fore koje su ti promakle prvi put Serije kao takve - Page 20 1399639816


    _____
    most of us probably not getting better
    but not getting better together
    Erős Pista

    Posts : 81495
    Join date : 2012-06-10

    Serije kao takve - Page 20 Empty Re: Serije kao takve

    Post by Erős Pista Fri Sep 17, 2021 3:41 pm

    Serije kao takve - Page 20 658766951


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    ćaća

    Posts : 3386
    Join date : 2019-11-03
    Age : 41
    Location : Bordeaux, FR

    Serije kao takve - Page 20 Empty Re: Serije kao takve

    Post by ćaća Sat Sep 18, 2021 4:25 am

    Cousin Billy wrote:Izvrsne su ove Gilmorice. Kad završim bindž, trebaće mi antidot u vidu serije o bradatim, čekinjavim i znojavim svinjama koje pričaju o kobasicama, konobaricama, pivu i delovima za motore.

    My name is Earl
    Anonymous
    Guest

    Serije kao takve - Page 20 Empty Re: Serije kao takve

    Post by Guest Sat Sep 18, 2021 4:30 am

    Serije kao takve - Page 20 3579118792

    fikret selimbašić

    Posts : 9580
    Join date : 2020-06-19

    Serije kao takve - Page 20 Empty Re: Serije kao takve

    Post by fikret selimbašić Tue Sep 21, 2021 12:03 pm

    Ruski odgovor HBO-u. Danas okačeno na YT i izgleda da će nabrati milion pregleda do kraja dana.




    Načeo sam ali neću dalje dok ne budem imao komociju da kompletan odgovor pogledam iz cuga.


    _____
    Međuopštinski pustolov.

    Kijevljani, Kijevljani, paganski skupe. Da niste Mihajlika izdali, nikad Tatari Kijev ne bi zauzeli.

    A onda, kad mjehne Raspotočje, onda je jebeno.
    Anonymous
    Guest

    Serije kao takve - Page 20 Empty Re: Serije kao takve

    Post by Guest Tue Sep 21, 2021 12:40 pm

    onaj ruski film o černobilu je teško govno.

    ona dečija serija exclusion zone je nešto bolja, mada sa černobilom ima veze samo kao lokacijom
    Anonymous
    Guest

    Serije kao takve - Page 20 Empty Re: Serije kao takve

    Post by Guest Fri Sep 24, 2021 7:40 am

    Foundation prva epozida izasla
    fikret selimbašić

    Posts : 9580
    Join date : 2020-06-19

    Serije kao takve - Page 20 Empty Re: Serije kao takve

    Post by fikret selimbašić Fri Sep 24, 2021 9:30 am

    Turul madár wrote:onaj ruski film o černobilu je teško govno.

    ona dečija serija exclusion zone je nešto bolja, mada sa černobilom ima veze samo kao lokacijom

    Ovi su se i zajebavali na račun tog ruskog filma, ja ga nisam gledao ali vjerujem i tebi i njima Serije kao takve - Page 20 4101625831 Razbijesnili su producenta tog uratka i on sad pizdi na njih, nazvao ih je smećem, osim teških uvreda, tu u i prozivke koliko je ko para uzeo i ko je više pregleda sakupio. Šteta što ne stigoh da završim jer video više nije available in my country. Valda neka dobra duša negdje ponovo okači.


    _____
    Međuopštinski pustolov.

    Kijevljani, Kijevljani, paganski skupe. Da niste Mihajlika izdali, nikad Tatari Kijev ne bi zauzeli.

    A onda, kad mjehne Raspotočje, onda je jebeno.
    lalinea

    Posts : 3436
    Join date : 2014-10-28

    Serije kao takve - Page 20 Empty Re: Serije kao takve

    Post by lalinea Sat Sep 25, 2021 8:57 pm

    Midnight Mass.
    Upravo sam završila poslednju epizodu i malo sam... speechless. Mozda sam ja previse ucitala u sve ovo, ali bukvalno mi se prica cini kao "eto vam čovečanstvo kad prestanete da obracate paznju na nauku i podlegnete masovnoj histeriji". I onaj "tears in the rain" meets "pale blue dot" momenat na kraju me doveo do suza. WTF, ovo je trebalo da bude samo dobar horor.


    _____
    you cannot simply trust a language model when it tells you how it feels
    Anonymous
    Guest

    Serije kao takve - Page 20 Empty Re: Serije kao takve

    Post by Guest Sun Sep 26, 2021 2:36 pm

    ja sam gledo jaguar, španska tarantinijada sa lovom na odesa naciste, glumi špankinja prepička miks hrkalović i ane nikolić
    bela maca

    Posts : 11039
    Join date : 2014-10-28

    Serije kao takve - Page 20 Empty Re: Serije kao takve

    Post by bela maca Sun Sep 26, 2021 3:08 pm

    ja zbindžovala seks edjukejšn, uživancija, mada na trenutke preteško (ili me drma pms, lol)


    _____
    most of us probably not getting better
    but not getting better together
    Anonymous
    Guest

    Serije kao takve - Page 20 Empty Re: Serije kao takve

    Post by Guest Wed Sep 29, 2021 11:49 am

    Foundation je dosta slobodna interpretacija Asimova, ali je uspela da zadrži sterilnost i neubedljivost literarnog predloška.

    I am ready to die on this hill.
    Јанош Винету

    Posts : 5223
    Join date : 2016-01-26

    Serije kao takve - Page 20 Empty Re: Serije kao takve

    Post by Јанош Винету Wed Sep 29, 2021 11:53 am

    +1

    Тако је како је, да би то било филмично потребно је променити и додати неку драмску акцију.


    _____
    Burundi is an exception among other nations because it is a country which gave God first place, a God who guards and protects from all misfortune.
    Burundi... opskurno udruženje 20ak levičarskih intelektualaca, kojima je fetiš odbrana poniženih i uvredjenih.
    Anonymous
    Guest

    Serije kao takve - Page 20 Empty Re: Serije kao takve

    Post by Guest Wed Sep 29, 2021 12:02 pm

    Kad sam bio klinac, Zadužbina mi je bila neubedljiva (posle početnog, i kratkog, perioda loženja na ideju o takvom oblikovanju budućnosti) jer joj je premisa preambiciozna i gotovo magična: naučnik koji pomoću formula sozercava budućnost, važi brt, pa dovoljno je da jednom izađeš među tzv. stvarne ljude pa da shvatiš da je slučajnost jedno 90% sudbine, i to ne u hiljadu generacija već u životu jednog čoveka. Trideset godina nisam promenio mišljenje o knjizi, ali sada Zadužbinu vidim kao masonsku alegoriju. Ne znam da li je Asimov bio slobodni zidar ali to elitističko, prepotentno štivo može da prođe kao građa u bilo kojoj loži.

    Serije kao takve - Page 20 Empty Re: Serije kao takve

    Post by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Current date/time is Sat May 11, 2024 4:12 pm