Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    VAKCINA

    Anonymous
    Guest

    VAKCINA - Page 40 Empty Re: VAKCINA

    Post by Guest Wed Jan 06, 2021 4:52 am

    veterinari uglavnom osemenjavaju u pedu jbg
    Erős Pista

    Posts : 81534
    Join date : 2012-06-10

    VAKCINA - Page 40 Empty Re: VAKCINA

    Post by Erős Pista Wed Jan 06, 2021 5:37 am

    Solus_Rex wrote:Šekler je govorio o roku od 9-15 meseci najpre na onom intervju za N1 pred Ng tako da ovde nema ničeg novog. Sa druge strana, ono što je Alek Račić govorio Ovde i kod Teše: da je Zoran Stanković tokom ministrovanja dokazao da su na NaROdU VršEni EKspErIMeNTi od StRAnE FaRmAkO maFIjE i kako je suđenje stopirano, je nešto što bi moglo da alrmira najšire narodne mase a ne samo Nogovu ekipu.


    Jbt, što si ovo podelio sa mnom, ovo je dno dna.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Solus_Rex

    Posts : 3516
    Join date : 2018-07-04

    VAKCINA - Page 40 Empty Re: VAKCINA

    Post by Solus_Rex Wed Jan 06, 2021 7:04 am

    Ja to gledam skroz kroz Kesićeva sočiva: dr Šešelj, recite nam nešto o štetnosti vakcine. Odlično, dr Grujčić će nam reći više o tokovima nacističke medicine a Vi dr Račić o Protokolu farmaceutskih mudraca. VAKCINA - Page 40 1233199462


    Elem, pisalo se ovih nedelja o tome zašto ljudi odbijaju da se vakcinišu i ovde danima prevladavaju slut shaming sentimenti. A jedan Urlik Bek već dvadeset godina tvrdi kako društva bez pravedne redistribucije životnih resursa neće uspeti da se izbore ni sa raspodelom društvenih rizika što će na duži rok voditi u patrimonijalne forme politike i sve dublji socijalni nepotizam. Ovo što je govorio Račić o ruskoj vakcini je mnjenje dva pedijatra iz moje familije takođe i onog pulmologa Žujevića. To je stav najšireg odijuma životno oštećenih ljudi preko čijih leđa se rizik prelomio toliko puta da sad sa vakcinom masovno duvaju u jogurt. Tako da ne veruje da bi Šekler ili slični bili uspešni da ih  nešto razuvere.
    Mr.Pink

    Posts : 11141
    Join date : 2014-10-29
    Age : 44

    VAKCINA - Page 40 Empty Re: VAKCINA

    Post by Mr.Pink Wed Jan 06, 2021 7:10 am

    pa to o naci eksperimentima jeste jedno pre svega eticko pitanje, danas

    i aktuelno je, ne toliko zbog vakcina, koje izgleda kurcu nece sluziti dok stignu do nas, a stignu po cenama od 20 $ po dozi + ugradnja + DHL

    ja sam vrlo skeptican po pitanju vakcine, ne znam cemu radovanje


    _____
    radikalni patrijarhalni feminista

    smrk kod dijane hrk
    Erős Pista

    Posts : 81534
    Join date : 2012-06-10

    VAKCINA - Page 40 Empty Re: VAKCINA

    Post by Erős Pista Wed Jan 06, 2021 7:14 am

    Solus_Rex wrote:Ja to gledam skroz kroz Kesićeva sočiva: dr Šešelj, recite nam nešto o štetnosti vakcine. Odlično, dr Grujčić će nam reći više o tokovima nacističke medicine a Vi dr Račić o Protokolu farmaceutskih mudraca. VAKCINA - Page 40 1233199462


    Elem, pisalo se ovih nedelja o tome zašto ljudi odbijaju da se vakcinišu i ovde danima prevladavaju slut shaming sentimenti. A jedan Urlik Bek već dvadeset godina tvrdi kako društva bez pravedne redistribucije životnih resursa neće uspeti da se izbore ni sa raspodelom društvenih rizika što će na duži rok voditi u patrimonijalne forme politike i sve dublji socijalni nepotizam. Ovo što je govorio Račić o ruskoj vakcini je mnjenje dva pedijatra iz moje familije takođe i onog pulmologa Žujevića. To je stav najšireg odijuma životno oštećenih ljudi preko čijih leđa se rizik prelomio toliko puta da sad sa vakcinom masovno duvaju u jogurt. Tako da ne veruje da bi Šekler ili slični bili uspešni da ih  nešto razuvere.


    Ma slažem se. Poslednji put kad su ih eksperti u nešto ubeđivali, ostali su bez plate/posla/fabrike/države.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50253
    Join date : 2017-11-16

    VAKCINA - Page 40 Empty Re: VAKCINA

    Post by Nektivni Ugnelj Wed Jan 06, 2021 8:15 am

    Problem je, a to bi negde(tm) bio i zakasneli onaj odgovor Lalinei koji sam obecavao, sto je tesko ljudima reci - e ali sad se stvarno samo eksperti imaju pitati. A kad je, recimo, ekonomija u pitanju, e to je politika/ideologija (što u izvesnom procentu slučajeva zaista i jeste, ali...). U najširem javnom diskursu jako je teško vršiti razvrstavanja tog tipa. Jasno je meni, naravno, gde su tu sve razlike, ali za najširi sloj ljudi formalno znanje ili ima vrhovni autoritet ili nema.
    Erős Pista

    Posts : 81534
    Join date : 2012-06-10

    VAKCINA - Page 40 Empty Re: VAKCINA

    Post by Erős Pista Wed Jan 06, 2021 9:53 am

    Erős Pista wrote:
    Solus_Rex wrote:Ja to gledam skroz kroz Kesićeva sočiva: dr Šešelj, recite nam nešto o štetnosti vakcine. Odlično, dr Grujčić će nam reći više o tokovima nacističke medicine a Vi dr Račić o Protokolu farmaceutskih mudraca. VAKCINA - Page 40 1233199462


    Elem, pisalo se ovih nedelja o tome zašto ljudi odbijaju da se vakcinišu i ovde danima prevladavaju slut shaming sentimenti. A jedan Urlik Bek već dvadeset godina tvrdi kako društva bez pravedne redistribucije životnih resursa neće uspeti da se izbore ni sa raspodelom društvenih rizika što će na duži rok voditi u patrimonijalne forme politike i sve dublji socijalni nepotizam. Ovo što je govorio Račić o ruskoj vakcini je mnjenje dva pedijatra iz moje familije takođe i onog pulmologa Žujevića. To je stav najšireg odijuma životno oštećenih ljudi preko čijih leđa se rizik prelomio toliko puta da sad sa vakcinom masovno duvaju u jogurt. Tako da ne veruje da bi Šekler ili slični bili uspešni da ih  nešto razuvere.


    Ma slažem se. Poslednji put kad su ih eksperti u nešto ubeđivali, ostali su bez plate/posla/fabrike/države.


    Mislim, da dodam, mada je verovatno vec jasno, imam razumevanja za tvoje pedijatre, ali ne i za Racica, Lukica, Grujicic itd. To su zlocinci i zelim im da zavrse na ulici zbog toga sto rade. Biti uplasen, sumnjicav, nepoverljiv - to je jedno. Besramno lagati i siriti lazi i izmisljotine, i to ne na faking jucubu, nego sa javnog servisa - dakle sa mesta sa kojeg ljudi ocekuju proverene informacije - to je nesto sasvim, sasvim drugo.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    bemty

    Posts : 3797
    Join date : 2014-11-12

    VAKCINA - Page 40 Empty Re: VAKCINA

    Post by bemty Wed Jan 06, 2021 8:22 pm



    _____
    Warning: may contain irony.
    ♏

    Posts : 4559
    Join date : 2016-06-09

    VAKCINA - Page 40 Empty Re: VAKCINA

    Post by ♏ Wed Jan 06, 2021 8:26 pm

    Kad sam se već cimao da scrollujem kroz splačine, to whom it may concern...

    novosti.rs wrote:* Познато је да вам је отац русофил. Да ли заиста чека руску вакцину и не жели да прими другу?
    - Хоће само руску. Он спада у групу 80.000 људи који први треба да приме вакцину јер је старији од 75 година. Иначе, нико од нас Вучића није примио ниједну вакцину. Толико о онима који говоре да смо крали вакцине.
    ♏

    Posts : 4559
    Join date : 2016-06-09

    VAKCINA - Page 40 Empty Re: VAKCINA

    Post by ♏ Wed Jan 06, 2021 9:11 pm

    Erős Pista

    Posts : 81534
    Join date : 2012-06-10

    VAKCINA - Page 40 Empty Re: VAKCINA

    Post by Erős Pista Wed Jan 06, 2021 9:18 pm

    Pa dobro, daj sta das.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Sotir

    Posts : 8696
    Join date : 2016-10-04

    VAKCINA - Page 40 Empty Re: VAKCINA

    Post by Sotir Wed Jan 06, 2021 9:25 pm

    The agreement between RDIF and the Government of Serbia will enable the vaccination of 1 million people. The supplies will help Serbia secure a diversified portfolio of vaccines against coronavirus. Deliveries will be facilitated by RDIF’s international partners in India, China, South Korea and other countries.

    Спутњик јесте међу бољим изборима, али ово је занимљив део.
    Sotir

    Posts : 8696
    Join date : 2016-10-04

    VAKCINA - Page 40 Empty Re: VAKCINA

    Post by Sotir Wed Jan 06, 2021 9:32 pm

    Донекле и очекивано да ће бити производња страног партнера, ако хоћемо да стигне у разумном року.
    Само што нигде нисам видео динамику испоруке, то ме је занимало у тексту.
    Erős Pista

    Posts : 81534
    Join date : 2012-06-10

    VAKCINA - Page 40 Empty Re: VAKCINA

    Post by Erős Pista Wed Jan 06, 2021 9:34 pm

    Gde bas to da zaborave...


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Sotir

    Posts : 8696
    Join date : 2016-10-04

    VAKCINA - Page 40 Empty Re: VAKCINA

    Post by Sotir Wed Jan 06, 2021 9:34 pm

    Али реално, ако су са Фајзером договорили недељне испоруке у десетинама хиљада, са Спутњиком милион комада - то све кад се сабере је мало, чак и да стигне у првом кварталу.
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-21

    VAKCINA - Page 40 Empty Re: VAKCINA

    Post by kondo Wed Jan 06, 2021 9:58 pm

    rđavom qrcu i dlaka smeta

    saberite se bre, za koga je odlično je

    -------

    https://vasudeva.forumburundi.com/viewtopic.php?t=1824


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.

    VAKCINA - Page 40 Empty Re: VAKCINA

    Post by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Current date/time is Mon May 20, 2024 4:23 am