Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Nova Rolingstonova lista 500 najboljih albuma svih albuma

    avatar

    Posts : 124
    Join date : 2018-10-02

    Nova Rolingstonova lista 500 najboljih albuma svih albuma - Page 2 Empty Re: Nova Rolingstonova lista 500 najboljih albuma svih albuma

    Post by WildRanger Sun Sep 27, 2020 2:25 pm

    Talason wrote:ako sam dobro video, nema motorheda među prvih 100, dalje nisam imao rašta gledati

    Ružni su, gadni i previše sirovi i bučni za meinstrim kulturu. Video sam ih negde na listi.
    Mypalfootfoot

    Posts : 219
    Join date : 2014-11-19
    Age : 123
    Location : mauritius

    Nova Rolingstonova lista 500 najboljih albuma svih albuma - Page 2 Empty Re: Nova Rolingstonova lista 500 najboljih albuma svih albuma

    Post by Mypalfootfoot Sun Sep 27, 2020 7:17 pm

    Daï Djakman Faré wrote:
    Vilmos Tehenészfiú wrote:Djakmane, ima tvojih na toj listi?
    ima, evo procesljo sam listu


    186. Red Hot Chili Peppers, 'Blood Sugar Sex Magik'
    Warner Bros., 1991
    Poznajem te 100 godina i imam utisak da si među najstarmalijim ljudima u mom životu...Ovaj momenat mi dolazi kao pravi šok...u kom si trenutku igzekli slušao RHCP? /moj svet se srušio kao kula od karata moud/ Nova Rolingstonova lista 500 najboljih albuma svih albuma - Page 2 3579118792


    P.S
    ima još gore od tebe, sofisticirani japanosrbin koji je sa 5 godina prošao kroz metafizičko-ontološko-mističko-njuejdž fazu ,te slušao kokto tvins i hevnli vojses kompilacije, pa je sa 10 prešao na fridžez, sa 15 na onkio i novotišinaše, a sa 20 je bio u fazonu pusti muziku, slušam samo teoriju. za olckul indastrijal nije imo pojma, mislio da je to NIN....IPAK PAJSER!  Nova Rolingstonova lista 500 najboljih albuma svih albuma - Page 2 3579118792


    Last edited by Mypalfootfoot on Sun Sep 27, 2020 8:00 pm; edited 1 time in total
    паће

    Posts : 40225
    Join date : 2012-02-12
    Location : ропотарник

    Nova Rolingstonova lista 500 najboljih albuma svih albuma - Page 2 Empty Re: Nova Rolingstonova lista 500 najboljih albuma svih albuma

    Post by паће Sun Sep 27, 2020 7:58 pm

    WildRanger wrote:
    Začudio sam se kad sam video krautrok bend Can na listi. Nisam ih uopšte očekivao. A Kraftverk su morali da stave jer su uticali na skoro svaki nju vejv i sintpop bend.

    Не знам да ли Холгер Чукаи (Штукић) и Јаки Либецајт спадају у краутрок, осим ако то није збирни назив за сав могући немачки рок, ког је и онда било разног. Али они су у тамоу култни бенд. Чак је мој бивши зет пре петнаестак година имао њихових цедеова а и винила - мада није имао грамофон.


    _____
       commented, fermented, demented, mementoed, cemented, lamented.
       анархеологистика: оно кад не знаш где си га затурио, и кад.
    Daï Djakman Faré

    Posts : 8096
    Join date : 2014-10-28
    Location : imamate of futa djallon

    Nova Rolingstonova lista 500 najboljih albuma svih albuma - Page 2 Empty Re: Nova Rolingstonova lista 500 najboljih albuma svih albuma

    Post by Daï Djakman Faré Sun Sep 27, 2020 9:21 pm

    Mypalfootfoot wrote:Poznajem te 100 godina i imam utisak da si među najstarmalijim ljudima u mom životu...Ovaj momenat mi dolazi kao pravi šok...u kom si trenutku igzekli slušao RHCP? /moj svet se srušio kao kula od karata moud/ Nova Rolingstonova lista 500 najboljih albuma svih albuma - Page 2 3579118792


    P.S
    ima još gore od tebe, sofisticirani japanosrbin koji je sa 5 godina prošao kroz metafizičko-ontološko-mističko-njuejdž fazu ,te slušao kokto tvins i hevnli vojses kompilacije, pa je sa 10 prešao na fridžez, sa 15 na onkio i novotišinaše, a sa 20 je bio u fazonu pusti muziku, slušam samo teoriju. za olckul indastrijal nije imo pojma, mislio da je to NIN....IPAK PAJSER!  Nova Rolingstonova lista 500 najboljih albuma svih albuma - Page 2 3579118792
    Sa 6 god sa kevom. To je moj i kevin omiljeni bend Nova Rolingstonova lista 500 najboljih albuma svih albuma - Page 2 2849097393


    _____
    i would like to talk here about The Last of Us on HBO... and yeah, yeah i know.. the world is burning but lets just all sit and talk about television. again - what else are we doing with ourselves ? we are not creating any militias. but my god we still have the content. appraising content is the american modus vivendi.. that's why we are here for. to absorb the content and then render some sort of a judgment on content. because there is a buried hope that if enough people have the right opinion about the content - the content will get better which will then flow to our structures and make the world a better place

    Nova Rolingstonova lista 500 najboljih albuma svih albuma - Page 2 Empty Re: Nova Rolingstonova lista 500 najboljih albuma svih albuma

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Mon May 20, 2024 5:16 pm