Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    !UFO!

    Anonymous
    Guest

    !UFO! - Page 4 Empty Re: !UFO!

    Post by Guest Tue 28 Apr - 21:59:57

    Japan?
    Vilmos Tehenészfiú

    Posts : 7165
    Join date : 2020-03-05

    !UFO! - Page 4 Empty Re: !UFO!

    Post by Vilmos Tehenészfiú Tue 28 Apr - 22:04:33

    Japan je do jaja. Jesi bio? Zasto nisi?


    _____
    "Burundi je svakako sharmantno mesto cinika i knjiskih ljudi koji gledaju stvar sa svog olimpa od kartona."

    “Here he was then, cruising the deserts of Mexico in my Ford Torino with my wife and my credit cards and his black-tongued dog. He had a chow dog that went everywhere with him, to the post office and ball games, and now that red beast was making free with his lion feet on my Torino seats.”
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    !UFO! - Page 4 Empty Re: !UFO!

    Post by kondo Tue 28 Apr - 22:06:12

    Mór Thököly wrote:
    Marius Lăcătuș wrote:najbliže je tome stigla švecka granica frontier grenze, gledajte taj film
    samo tako

    Valjda Gräns !UFO! - Page 4 2849097393

    takoe

    kraljevo kruševac

    isti kurac


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    boomer crook

    Posts : 36880
    Join date : 2014-10-27

    !UFO! - Page 4 Empty Re: !UFO!

    Post by boomer crook Tue 28 Apr - 23:17:10

    samo na ovoj temi da dodam da piloti nisu zaista verovali u gremline. gremlini su bili deo folklora poput kucanja u drvo. vecina pilota (jedan mi je umalo postao familija) ne veruje u UFO ali su i dalje sujeverni kao i svaka visokorizicna profesija.

    drugim recima mislim da UFO postoji  !UFO! - Page 4 2304934895


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    boomer crook

    Posts : 36880
    Join date : 2014-10-27

    !UFO! - Page 4 Empty Re: !UFO!

    Post by boomer crook Tue 28 Apr - 23:18:17

    Erős Pista wrote:Zašto UFO nikad nije bio popularan u Srbiji?

    kako nije? bila i mailing lista. ja bio na njoj.


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    disident

    Posts : 15038
    Join date : 2016-03-28

    !UFO! - Page 4 Empty Re: !UFO!

    Post by disident Wed 29 Apr - 18:03:57

    opa i srbija je svet


    _____
    Što se ostaloga tiče, smatram da Zapad treba razoriti
    Jedini proleter Burundija
    Pristalica krvne osvete
    Anonymous
    Guest

    !UFO! - Page 4 Empty Re: !UFO!

    Post by Guest Wed 29 Apr - 18:14:37

    U jednoj epizodi Smogovaca u Zagrebu se pojavljuju vanzemaljci. Koliko se sjećam neki kvar ih je zadržao na zemlji a Bongo im je pomogao da poprave brod i bezbjedno se vrate na svoju planetu. Epizoda završava tako što vijest o tome ide na tv dnevniku, spiker čita kako su vanzemaljski gosti, dok je njihov brod napuštao Zagreb, ostavili poruku koja glasi: Hvala ti Bongo! Ne znamo šta u ovim htjeli da kažu, veli spiker. U zadnjem kadru su zagrebački soliteri, ljudi slušaju tu vijest i bučno slave ali zadnji i najglasniji komentar koji se čuje je: Uaaaaa, kakvi su ovo vanzemaljci, ne pričaju engleski!!!

    Onaj ko je ovo snimio je vjerovatno odgledao tu epizodu, zato je i engleski tu !UFO! - Page 4 4101625831
    Erős Pista

    Posts : 81445
    Join date : 2012-06-10

    !UFO! - Page 4 Empty Re: !UFO!

    Post by Erős Pista Wed 29 Apr - 18:16:03

    !UFO! - Page 4 3579118792 !UFO! - Page 4 3579118792 !UFO! - Page 4 3579118792


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50059
    Join date : 2017-11-16

    !UFO! - Page 4 Empty Re: !UFO!

    Post by Nektivni Ugnelj Wed 29 Apr - 18:50:18

    József Csuhay wrote:U jednoj epizodi Smogovaca u Zagrebu se pojavljuju vanzemaljci. Koliko se sjećam neki kvar ih je zadržao na zemlji a Bongo im je pomogao da poprave brod i bezbjedno se vrate na svoju planetu. Epizoda završava tako što vijest o tome ide na tv dnevniku, spiker čita kako su vanzemaljski gosti, dok je njihov brod napuštao Zagreb, ostavili poruku koja glasi: Hvala ti Bongo! Ne znamo šta u ovim htjeli da kažu, veli spiker. U zadnjem kadru su zagrebački soliteri, ljudi slušaju tu vijest i bučno slave ali zadnji i najglasniji komentar koji se čuje je: Uaaaaa, kakvi su ovo vanzemaljci, ne pričaju engleski!!!

    Onaj ko je ovo snimio je vjerovatno odgledao tu epizodu, zato je i engleski tu !UFO! - Page 4 4101625831

    Dobro je da su sleteli u Zagreb. Da su sleteli u Beograd bilo bi "ko vam je ovo radio?"
    Anonymous
    Guest

    !UFO! - Page 4 Empty Re: !UFO!

    Post by Guest Wed 29 Apr - 19:00:29

    Da su naletili na Cobru ili Nosonju umjesto Bonga bilo bi im to i u Zagrebu !UFO! - Page 4 4101625831
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    !UFO! - Page 4 Empty Re: !UFO!

    Post by kondo Wed 29 Apr - 19:08:32

    ćale do jaja zainteresovan kao da mu je klinac doneo "novosti" od pre nedelju dana


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    Anonymous
    Guest

    !UFO! - Page 4 Empty Re: !UFO!

    Post by Guest Wed 29 Apr - 19:54:40

    disident wrote:opa i srbija je svet

    wild guess: snimljeno je dvadesetak minuta nakon zalaska Sunca?
    bela maca

    Posts : 11026
    Join date : 2014-10-28

    !UFO! - Page 4 Empty Re: !UFO!

    Post by bela maca Wed 29 Apr - 19:57:46

    oko 8, dok se lupalo u šerpe, ima još snimaka na tw


    _____
    most of us probably not getting better
    but not getting better together
    Anonymous
    Guest

    !UFO! - Page 4 Empty Re: !UFO!

    Post by Guest Wed 29 Apr - 20:03:18

    pogodio sam u minut znači  !UFO! - Page 4 4101625831

    !UFO! - Page 4 C52
    kapetanm

    Posts : 5800
    Join date : 2012-02-10

    !UFO! - Page 4 Empty Re: !UFO!

    Post by kapetanm Wed 29 Apr - 20:13:22

    Halászlé wrote:
    disident wrote:opa i srbija je svet

    wild guess: snimljeno je dvadesetak minuta nakon zalaska Sunca?
    Ovako se Kapije vide iz mog kraja rekao bih da je snimano iz regiona Olimpa
    Anonymous
    Guest

    !UFO! - Page 4 Empty Re: !UFO!

    Post by Guest Wed 29 Apr - 20:26:32

    I meni se čini da je negde oko Vjekoslava Kovača.
    Mnogo volim ovaj fenomen, na površini je Sunce zašlo, a gore još sija i osvetljava meteo balone.
    Vilmos Tehenészfiú

    Posts : 7165
    Join date : 2020-03-05

    !UFO! - Page 4 Empty Re: !UFO!

    Post by Vilmos Tehenészfiú Wed 29 Apr - 20:29:22

    Meni ovo deluje da je malo gore, izmedju Deskaseve i Mite Ruzica.

    edit: i stvari lupam, ovo je negde kod bivseg Kluza.


    Last edited by Vilmos Tehenészfiú on Wed 29 Apr - 20:31:45; edited 1 time in total
    Anonymous
    Guest

    !UFO! - Page 4 Empty Re: !UFO!

    Post by Guest Wed 29 Apr - 20:30:37

    Mhm
    kapetanm

    Posts : 5800
    Join date : 2012-02-10

    !UFO! - Page 4 Empty Re: !UFO!

    Post by kapetanm Wed 29 Apr - 21:41:07

    Vilmos Tehenészfiú wrote:Meni ovo deluje da je malo gore, izmedju Deskaseve i Mite Ruzica.

    edit: i stvari lupam, ovo je negde kod bivseg Kluza.
    Ja sam izmedju Deskaseve i Mite Ruzica😁
    Ulaz u Kluz jeste iz Mite Ruzica
    Vilmos Tehenészfiú

    Posts : 7165
    Join date : 2020-03-05

    !UFO! - Page 4 Empty Re: !UFO!

    Post by Vilmos Tehenészfiú Wed 29 Apr - 22:45:57

    Ja sam u Vjekoslava Kovaca. Zato znam da nije snimano kod Olimpa.


    _____
    "Burundi je svakako sharmantno mesto cinika i knjiskih ljudi koji gledaju stvar sa svog olimpa od kartona."

    “Here he was then, cruising the deserts of Mexico in my Ford Torino with my wife and my credit cards and his black-tongued dog. He had a chow dog that went everywhere with him, to the post office and ball games, and now that red beast was making free with his lion feet on my Torino seats.”
    Anonymous
    Guest

    !UFO! - Page 4 Empty Re: !UFO!

    Post by Guest Wed 29 Apr - 22:49:46

    Jel radi mesara Pokrajac?
    Vilmos Tehenészfiú

    Posts : 7165
    Join date : 2020-03-05

    !UFO! - Page 4 Empty Re: !UFO!

    Post by Vilmos Tehenészfiú Wed 29 Apr - 22:54:50

    Ja meso kupujem u Maksiju kod pijace, ne idem po mesarama.


    _____
    "Burundi je svakako sharmantno mesto cinika i knjiskih ljudi koji gledaju stvar sa svog olimpa od kartona."

    “Here he was then, cruising the deserts of Mexico in my Ford Torino with my wife and my credit cards and his black-tongued dog. He had a chow dog that went everywhere with him, to the post office and ball games, and now that red beast was making free with his lion feet on my Torino seats.”
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    !UFO! - Page 4 Empty Re: !UFO!

    Post by kondo Wed 29 Apr - 23:44:13

    yolo


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    Vilmos Tehenészfiú

    Posts : 7165
    Join date : 2020-03-05

    !UFO! - Page 4 Empty Re: !UFO!

    Post by Vilmos Tehenészfiú Wed 29 Apr - 23:49:01

    Nisam ja gurman kao vas dvojica. Vi umete da pravite svakakva cudesa od mesa, ja ponekad bacim na tiganj pilece grudi ili pastrmku i eto.


    _____
    "Burundi je svakako sharmantno mesto cinika i knjiskih ljudi koji gledaju stvar sa svog olimpa od kartona."

    “Here he was then, cruising the deserts of Mexico in my Ford Torino with my wife and my credit cards and his black-tongued dog. He had a chow dog that went everywhere with him, to the post office and ball games, and now that red beast was making free with his lion feet on my Torino seats.”
    Anonymous
    Guest

    !UFO! - Page 4 Empty Re: !UFO!

    Post by Guest Wed 29 Apr - 23:50:45

    sve sve ali meso u maksiju

    to ne radim čak ni ja

    !UFO! - Page 4 Empty Re: !UFO!

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Fri 3 May - 4:57:47