Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Crna Gora

    No Country

    Posts : 11128
    Join date : 2015-05-16

    Crna Gora - Page 40 Empty Re: Crna Gora

    Post by No Country Tue 12 May - 23:00:08

    Недуго потом:
    Problem je izbio i oko prevoznog sredstva kojim će vladika otići u stanicu. Okupljena gomila se protivila da vladiku preveze marica, te je on u stanicu otišao u civilnim kolima. Do stanice ga peške prate okupljeni.

    https://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2020&mm=05&dd=12&nav_category=167&nav_id=1683350


    _____
    Међутим у Србији-мук, када вам кажем-мук!
    avatar

    Posts : 7504
    Join date : 2017-03-14

    Crna Gora - Page 40 Empty Re: Crna Gora

    Post by MNE Tue 12 May - 23:24:29

    policijski čas prop'o
    bradilko

    Posts : 1107
    Join date : 2012-02-12

    Crna Gora - Page 40 Empty Re: Crna Gora

    Post by bradilko Tue 12 May - 23:32:32

    neka sad puste tompsona na drzavnoj televiziji. neka sad poslusaju savet onog glupana gradonacelnika podgorice da sa srbima iz crne gore treba isto kao sto radi hrvatska poslednjih 30 godina.
    nekad su tako radili sa muslimanima, albancima, hrvatima. govna nasilnicka!
    Janko Suvar

    Posts : 7704
    Join date : 2019-06-06

    Crna Gora - Page 40 Empty Re: Crna Gora

    Post by Janko Suvar Tue 12 May - 23:33:08

    +1
    bradilko

    Posts : 1107
    Join date : 2012-02-12

    Crna Gora - Page 40 Empty Re: Crna Gora

    Post by bradilko Wed 13 May - 22:28:44

    tek je maj a protesti se mnoze. diktatorcic ne zna da smiri situaciju. doliva ulje na vatru. posle udarca iz americke ambasade ovaj je odgovorio a cime drugo osim nasiljem. tako je kad unistavas decenijama svaku demokrataku inicijativu, partije, nvo sektor.. sam si birao protivnika. pocetak kraja huna
    Anonymous
    Guest

    Crna Gora - Page 40 Empty Re: Crna Gora

    Post by Guest Wed 13 May - 22:39:26

    Anonymous
    Guest

    Crna Gora - Page 40 Empty Re: Crna Gora

    Post by Guest Wed 13 May - 22:47:01

    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50173
    Join date : 2017-11-16

    Crna Gora - Page 40 Empty Re: Crna Gora

    Post by Nektivni Ugnelj Wed 13 May - 22:53:57

    Brate, poginuce neko...
    Anonymous
    Guest

    Crna Gora - Page 40 Empty Re: Crna Gora

    Post by Guest Wed 13 May - 22:55:11

    Deluje čupavo i potpuno nekontrolisano.
    Anonymous
    Guest

    Crna Gora - Page 40 Empty Re: Crna Gora

    Post by Guest Wed 13 May - 22:56:51

    Ko da će don ikada otići bez krvi

    Msm znaju ljudi dole i šta brane i šta napadaju
    No Country

    Posts : 11128
    Join date : 2015-05-16

    Crna Gora - Page 40 Empty Re: Crna Gora

    Post by No Country Wed 13 May - 23:27:21

    Наравно да знају шта хоће.




    Гусле.


    _____
    Међутим у Србији-мук, када вам кажем-мук!
    Anonymous
    Guest

    Crna Gora - Page 40 Empty Re: Crna Gora

    Post by Guest Wed 13 May - 23:31:10

    bilo mi je umorno veče, pa sam pregledao koješta što se danas dešavalo, bez ikakve pozadine tj predznanja

    osnovni utisak mi je da je tamo popriličan haos i ništa više od toga nisam mogao da zaključim
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Crna Gora - Page 40 Empty Re: Crna Gora

    Post by kondo Thu 14 May - 0:18:09

    daleko je to od haosa. milo to drzi.


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    Janko Suvar

    Posts : 7704
    Join date : 2019-06-06

    Crna Gora - Page 40 Empty Re: Crna Gora

    Post by Janko Suvar Fri 15 May - 0:36:01

    Ако неко има да да одговара за нешто, ја молим оне који су на власти – ја ћу то и написати у писму господи предсједнику и премијеру ових дана – да одговарам ја. И ако треба неко да буде хапшен и суђен, нека то да буде Митрополит црногорско-приморски, наследник Светог Петра Цетињског. И ако је крив, нека буде суђен.
    Уосталом, нећу бити први митрополит који је суђен. И онај 1945. са стотину двадесет свештеника је убијен, и његов наследник је 11 година осуђен, оптуживан да је против државе, да сарађује са непријатељима државе, са Западом и са Европом… И њихов наследник Данило, такође је гоњен, због тога што је бранио да се не руши црква на Ловћену и да се тиме обурдава и Ловћен и Црна Гора. И каменован је овдје 1991. године зато што је мене изабрао и предложио за свога наследника.
    Митрополити црногорски су, дакле, то носили, нарочито у ово последње вријеме. Ја молим све, ако неко треба да буде суђен за то што се догађа у Црној Гори и за збивање народа у Црној Гори, онда треба прије свега мене да суде. Ја сам спреман да изађем на суд и да, ако треба, будем и осуђен и пет, и десет година, и колико год треба…
    Уосталом, и када сам овдје устоличен, ја сам бесједећи одавде, и пред српским Патријархом, и пред ондашњим представницима који су и садашњи представници државе Црне Горе, рекао да сам дошао да мирим, не само живе међу собом него и да мирим живе са мртвима и мртве да мирим међу собом. И трудио сам се колико имам моћи и снаге ових тридесет година управо у том правцу: да призивам тај мир Божији, братски мир, међу Црногорце, међу сав овај народ да би се пребродиле те несрећне наше диобе, које су нам својствене и које се настављају оваквим понашањем.
    Зато молим и садашњу власт у Црној Гори да престане да злоупотребљава саму себе и органе власти против народа. А у исто вријеме, молимо и народ да својим понашањем не изазива власт него да се заједнички сви потрудимо, цјеливајући мошти Светога Петра, помиритеља и исцјелитеља, и Светога Василија Острошкога, да се објединимо у братској љубави и заједници, са свим разликама које су нам својствене. То је моја молба, да не кажем и мој захтјев и потреба.
    Тиме се обраћам и народу да зна да је Црква била и остала са њим. И зато су и ове литије које су биле код нас, које неки проглашавају да су политичке. Оне немају везе са политиканством, већ су то литије народа који се догодио, који се вратио и хоће да се врати ћивоту Светога Петра и моштима Светога Василија Острошкога и да ходи њиховим путем. То је оно што је најбитније у свему овоме и зато је неопходно да се и ми сви, без обзира гдје се налазимо и коме припадамо, вратимо том Божијем путу – путу Светога Петра Цетињскога и Светога Василија Острошкога. То је моја молитва, мој захтјев, мој благослов свима у Црној Гори. А увјерен сам да је то и благослов Светога Петра Цетињскога.



     
    bradilko

    Posts : 1107
    Join date : 2012-02-12

    Crna Gora - Page 40 Empty Re: Crna Gora

    Post by bradilko Sat 16 May - 8:55:08

    https://www.vijesti.me/svijet/evropa/varnice-na-malti-zbog-mutnih-poslova-u-crnoj-gori
    milov sin blazo ima tih vetroelektrana po crnoj gori.
    bradilko

    Posts : 1107
    Join date : 2012-02-12

    Crna Gora - Page 40 Empty Re: Crna Gora

    Post by bradilko Sun 17 May - 11:06:49

    "smanjivaje obavezne rezerve banaka radi "povecanja kreditne aktivnosti"🤣 /vlada preko svoje agencije-cbcg pokusava da nametne vodjenje poslovne politike komercijalnim bankama...od toga nema nista/
    - ministar finansija kaze da je potrebno HITNO zaduzivanje od 550 milE, vidjecete koja ce kamata biti😁
    - i jos "penzije se nece smanjivati a za plate u javnom sektoru nijesam siguran", ja sam siguran da ce morati i jedno i drugo i to namanje -20%
    - 1 i 2 "paket mjesera' blijedi i neucinkoviti
    - politicke tenzije i napetost u zemlji tek pocinju
    - kolaps turisticke sezone, ne toliko zbog korone koliko zbog politike Vlade prema zemljama / Srbija, Reublika Srpska i Rusija/ iz kojih turisti najvise dolaze, cak 70%
    - u izgledu najmanje dva rebalansa budzeta do jeseni
    - parametri svih poslovnih aktivnosti u drasticnom padu
    - ocekuju nas novi poreski i fiskalni mameti, sto ce ugastiti ionako slabu privrednu aktivnost
    - autoput kasni jos godinu dana, Kinezi ispostavljaju nove fakture, zna se vec odavno da mi necemo moci da vracamo taj kredit
    - nemamo devizne, zlatne, robne rezerve...
    - sada vec svi "vladini" zvanicnici priznaju da su "javne finansije u problemu", ja bih rekao u ogromnom"
    ovo je komentar sa fideliti konzaltinga. razume li se ko malo u ekonomiju da potvrdi ovo? pa mi smo u teskom kanalu ako je stanje ovakvo.
    kako to da nemamo u crnoj gori devizne, robne ili zlatne rezerve? mi smo po ovom pribijeni uza zid pred streljackim vodom.
    osecam da nam je kreditni rejting u padu.
    pa jebote ovi majmuni su napravili totalnu stetu drzavi.
    https://www.vijesti.me/vijesti/ekonomija/pakuju-rebalans-kase

    -------

    https://vasudeva.forumburundi.com/viewtopic.php?t=1714

    Crna Gora - Page 40 Empty Re: Crna Gora

    Post by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Current date/time is Tue 14 May - 0:02:46