Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Vučićeva Srbija

    bela maca

    Posts : 11029
    Join date : 2014-10-28

    Vučićeva Srbija - Page 26 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by bela maca Thu Feb 20, 2020 2:32 pm

    ne samo sad, uvek


    _____
    most of us probably not getting better
    but not getting better together
    kapetanm

    Posts : 5800
    Join date : 2012-02-10

    Vučićeva Srbija - Page 26 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by kapetanm Thu Feb 20, 2020 5:35 pm

    plachkica wrote:e,  uzmite sa zrnom soli sledeći trač, milena ivanović je navodno u vezi sa igorom jurićem.
    drugar se kune da ih je video u hotelu izvor u aranđelovcu
    Ma daj patka
    rumbeando

    Posts : 13729
    Join date : 2016-02-01

    Vučićeva Srbija - Page 26 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by rumbeando Thu Feb 20, 2020 5:48 pm

    Indicije postoje još od septembra.

    I da, pozdravite devojku...Milena beše...?
    https://twitter.com/sajberbumbar/status/1172529543497879556

    Jurić napada, Milena Ivanović retvituje.
    https://twitter.com/jovan_brdjovic/status/1172466762371293185
    Zuper

    Posts : 10694
    Join date : 2016-06-25

    Vučićeva Srbija - Page 26 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Zuper Thu Feb 20, 2020 5:50 pm

    Vučićeva Srbija - Page 26 I8f
    disident

    Posts : 15058
    Join date : 2016-03-28

    Vučićeva Srbija - Page 26 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by disident Thu Feb 20, 2020 6:36 pm

    najnebitnija stvar na svetu


    _____
    Što se ostaloga tiče, smatram da Zapad treba razoriti
    Jedini proleter Burundija
    Pristalica krvne osvete
    Erős Pista

    Posts : 81465
    Join date : 2012-06-10

    Vučićeva Srbija - Page 26 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Erős Pista Thu Feb 20, 2020 6:41 pm

    +1


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Anonymous
    Guest

    Vučićeva Srbija - Page 26 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Guest Thu Feb 20, 2020 9:50 pm

    Vučić početkom marta u Vašingtonu, na konferenciji AIPAC?


    Predsednik Srbije Aleksandar Vučić trebalo bi početkom marta u Vašingtonu da učestvuje na godišnjoj konferenciji Američko-izraelskog komiteta za javne poslove, AIPAC, saznaje Tanjug iz diplomatskih izvora.

    Vučić će, prema informacijama Tanjuga, na tom, najvećem skupu američke proizraelske zajednice, govoriti o odnosima Srbije i Izraela, ali i o izazovima globalne politike.
    Erős Pista

    Posts : 81465
    Join date : 2012-06-10

    Vučićeva Srbija - Page 26 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Erős Pista Thu Feb 20, 2020 9:53 pm

    Šta pa on ima o tome priča, živo me zanima.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Anonymous
    Guest

    Vučićeva Srbija - Page 26 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Guest Thu Feb 20, 2020 9:54 pm

    Pa ide da se dublje embeduje* u sistem, reći će nešto prigodno za to.
    Erős Pista

    Posts : 81465
    Join date : 2012-06-10

    Vučićeva Srbija - Page 26 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Erős Pista Thu Feb 20, 2020 9:57 pm

    Da, da, to mi je jasno...

    Mislim jasno je i da rešavanje palestinskog i kosovskog pitanja negde idu u istom paketu trampovske diplomatije i prelamanja preko kolena- uzmi ili ostavi - pa pretpostavljam da i to ima neke veze.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Zuper

    Posts : 10694
    Join date : 2016-06-25

    Vučićeva Srbija - Page 26 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Zuper Thu Feb 20, 2020 10:01 pm

    Kakav si geostrateg Vilijame, Lazanski da ti pozavidi.
    Oktricu ti tajnu: to je placeni put za reklamu pred izbore i to iz budzeta Srbije, npr. glasnika.
    boomer crook

    Posts : 36910
    Join date : 2014-10-27

    Vučićeva Srbija - Page 26 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by boomer crook Thu Feb 20, 2020 10:06 pm

    William Murderface wrote:Šta pa on ima o tome priča, živo me zanima.

    kako je hteo da strelja 100 za 1. to ce naici na odobravanje te ekipe koja tamo stoluje. ali to ono u muskom toaletu dok tresu macora o pisoar.


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    Erős Pista

    Posts : 81465
    Join date : 2012-06-10

    Vučićeva Srbija - Page 26 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Erős Pista Thu Feb 20, 2020 10:34 pm

    Vučićeva Srbija - Page 26 3579118792


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Janko Suvar

    Posts : 7704
    Join date : 2019-06-06

    Vučićeva Srbija - Page 26 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Janko Suvar Thu Feb 20, 2020 10:46 pm

    Vučićeva Srbija - Page 26 ERP-gvCXYAQcna8?format=jpg&name=4096x4096


    Fondacija za srpski narod i drzavu.
    plachkica

    Posts : 16187
    Join date : 2014-11-06

    Vučićeva Srbija - Page 26 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by plachkica Thu Feb 20, 2020 11:41 pm

    sad došla da okačim, ima i fotka publike



    rumbeando

    Posts : 13729
    Join date : 2016-02-01

    Vučićeva Srbija - Page 26 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by rumbeando Fri Feb 21, 2020 12:19 am

    1 all stars team:

    ANALIZE

    SNS osnovala fondaciju „Za srpski narod i državu“

    Tim Istinomera
    4. 11. 2019.

    Srpska naprеdna stranka nеdavno jе, kako se naglašava, na inicijativu prеdsеdnika Alеksandra Vučića, osnovala Fondaciju „Za srpski narod i državu“, na čijеm jе čеlu članica Glavnog odbora te partije Bojana Radaković. Ona ističe da su ciljеvi Fondacijе “unaprеđеnjе političkе kulturе u Srbiji, mеdijska obuka i promocija putеm tradicionalnih mеdija i društvеnih mrеža političara i društvеnih dеlatnika koji sе zalažu za modеrnu i naprеdnu Srbiju”.

    “Kao slеdbеnici jеdnе političkе idеjе, sad vеć slobodno mogu rеći, istorijskе еpohе koju jе Alеksandar Vučić začеo i koju nastavlja da unaprеđujе, trudićеmo sе da radimo i na nеgovanju srpskog kulturnog naslеđa, na obnovi i zaštiti porodičnih vrеdnosti i srpskе tradicijе, kulturе, pisma, jеzika, prе svеga, kroz еdukaciju mladih i podsticanjе rodnе ravnopravnosti u politici i društvu.”

    Radaković napominje da je cilj “rad sa mladima, posеbno podsticanjе mladih da sе bavе uporеdnim istraživanjima u oblasti političkе, pravnе i društvеnе tеorijе i praksе u Srbiji i svеtu”.

    “Naravno, sarađivaćеmo sa srodnim organizacijama u zеmlji i inostranstvu, izučavati mеđunarodnе politikе i prava, sa posеbnim osvrtom na mеđunarodni uticaj Srbijе i unaprеđеnjе aktivnosti našе državе. Rеgistrovani smo i za izdavanjе knjiga, časopisa i drugih publikacija. Trudićеmo sе da svako, od naučnika do građanina koji jе apolitičan, možе da sе informišе kroz našе knjigе i časopisе.”

    Prema njenim rečima, Fondacija će se, za počеtak, “fokusirati na izdavanjе brošura“, kojima ćе pokušati da „svakomе ko žеli da učеstvujе u krеiranju političkе scеnе, od kandidata za odbornika na lokalnim izborima do birača“, približi „normativnu i praktičnu procеduru, tе olakšamo izbornu aktivnost”.

    'Ostvarićеmo saradnju sa srodnim organizacijama u svеtu i koristićеmo iskustva najuspеšnijih. Tu, prе svеga, mislim na Fondaciju 'Konrad Adеnauеr', koja jе nеmačka politička organizacija, a prisutna jе u mnogim zеmljama. Rad ovе fondacijе zasnovan jе na sličnim principima na kojima smo mi odrеdili ciljеvе i dеlovanjе, pa sе nadam da ćе nam saradnja pomoći da budеmo ozbiljni i jеdinstvеni, nе samo u našoj državi, vеć i širе.'

    Na pitanje koliko je značajno da politička organizacija ima svoju fondaciju, Bojana Radaković odgovara:
    'Za vodеću, jaku stranku, kakva jе SNS, izuzеtno jе važno da ima svoju Fondaciju sa ovakvim zadacima. Fondacija, uostalom kao i svako od nas pojеdinačno, trеba da doprinеsе da sе politika prеdsеdnika Vučića trajno utеmеlji kao politika koja ćе voditi, obnavljati i uspostavljati Srbiju kao modеrnu, dеmokratsku, еvropsku državu zadovoljnih građana. Daklе, govorimo o prеdstavljanju politikе sa jеdnog drugog, naučnog i tеorijskog, nе samo praktičnog stanovišta. Fondacija ćе nastojati da idеološki i naučno utеmеlji politički pravac koji jе danas najmasovnijе prihvaćеn, a za šta jе zaslužan Alеksandar Vučić.'

    Na sajtu Agencije za privredne registre navodi se da je sedište Fondacije u Ulici Palmira Toljatija u Novom Beogradu, gde se nalazi i sedište SNS, osnivača Fondacije.

    Kao upraviteljka navodi se Radaković, a predsednik Upravnog odbora (UO) je Dejan Mihajlov, bivši funkcioner Demokratske stranke Srbije i generalni sekretar Vlade Srbije, u vreme kada je njen predsednik bio Vojislav Koštunica. Član UO Fondacije je još jedan bivši funkcioner DSS, ali sada član SNS i odbornik te partije u Skupštini Beograda Nebojša Bakarec. I Uroš Šuvaković, nekadašnji funkcioner Socijalističke partije Srbije i službenik Državne bezbednosti za vreme Slobodana Miloševića, sada profesor na Učiteljskom fakultetu u Beogradu, član je UO. Tu je i bivši predsednik Republičke izborne komisije (RIK) Dejan Đurđević, kao i kolumnista nedeljnika „Ekspres“ Ivan Radovanović. Članica Upravnog odbora je i Ljiljana Marković, dekanica Filološkog fakulteta u Beogradu, koja je nakon prošlogodišnjih gradskih izbora postala odbornica SNS u Skupštini grada Beograda.
    https://www.istinomer.rs/analize/sns-osnovala-fondaciju-za-srpski-narod-i-drzavu/
    Erős Pista

    Posts : 81465
    Join date : 2012-06-10

    Vučićeva Srbija - Page 26 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Erős Pista Fri Feb 21, 2020 12:32 am

    Genijalno - DSS, SPS, LDP - SNS miri zavađenu braću (GOBLEN)


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    паће

    Posts : 40130
    Join date : 2012-02-12
    Location : имам пуну полицу књига, која ми је главна?

    Vučićeva Srbija - Page 26 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by паће Fri Feb 21, 2020 11:11 am

    William Murderface wrote:Genijalno - DSS, SPS, LDP - SNS miri zavađenu braću (GOBLEN)

    Vučićeva Srbija - Page 26 3579118792 Vučićeva Srbija - Page 26 3579118792 Vučićeva Srbija - Page 26 3579118792 идукурац


    _____
       I drove a škodilak before it was cool.
       Морони на власти чешће мењају правила него гаће.
    Erős Pista

    Posts : 81465
    Join date : 2012-06-10

    Vučićeva Srbija - Page 26 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Erős Pista Fri Feb 21, 2020 11:21 am

    Nije skroz moja fora, AstroG je na tviteru u takvim situacijama pisala - "skroz okej motiv za goblen" Vučićeva Srbija - Page 26 1143415371


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Erős Pista

    Posts : 81465
    Join date : 2012-06-10

    Vučićeva Srbija - Page 26 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Erős Pista Fri Feb 21, 2020 12:17 pm

    DoSTa ZaNimLJivA IDeJa



    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50094
    Join date : 2017-11-16

    Vučićeva Srbija - Page 26 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Nektivni Ugnelj Fri Feb 21, 2020 12:19 pm

    Vojislav Šešelj štiftung
    Erős Pista

    Posts : 81465
    Join date : 2012-06-10

    Vučićeva Srbija - Page 26 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Erős Pista Fri Feb 21, 2020 12:24 pm

    TreBaLO BI i drUGe StRanKE Da PrOBaJu

    [size=43] [/size]


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Margit Savović

    Posts : 2436
    Join date : 2012-02-11

    Vučićeva Srbija - Page 26 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Margit Savović Fri Feb 21, 2020 4:22 pm

    Meni najteze sto svi ti ljudi nastupaju kao da preispitivanje i kritika CDU fondacije Konrad Adenauer Stiftung koja zapravo finansira diktaturu u jednoj zemlji uopste nisu opcija!!

    Ako Nemac ili Evropa finansira onda je sigurno dobro. 

    Ja trenutno ne mogu da zivim u ovom svetu. Jedino me malo obradovala ona kazna Man Sitiju.
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50094
    Join date : 2017-11-16

    Vučićeva Srbija - Page 26 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Nektivni Ugnelj Fri Feb 21, 2020 4:24 pm

    Cekaj, imaju pravo zalbe Vučićeva Srbija - Page 26 2304934895
    disident

    Posts : 15058
    Join date : 2016-03-28

    Vučićeva Srbija - Page 26 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by disident Fri Feb 21, 2020 4:25 pm

    Nije pol pot bio lud


    _____
    Što se ostaloga tiče, smatram da Zapad treba razoriti
    Jedini proleter Burundija
    Pristalica krvne osvete

    Vučićeva Srbija - Page 26 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Mon May 06, 2024 5:02 pm